Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Ναι

    Ψήφοι: 110 79.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 18.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2.9%

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Ισα ισα, με το που εγιναν νομιμα τα κομμουνιστικα κομματα, ειδες οτι εχουνε ηρεμησει πολυ... ο ιδιο μπορει να ειπωθει και για το ιντυμεντια που στεγαζεται σε κρατικο σερβερ.

Δεν διαφωνώ καθόλου. Αντιθέτως μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.


Δείτε εδώ τους πολιτισμένους αναρχικούς. Πετάνε γιαούρτια στον παρουσιαστή επειδή βγάλανε εκπρόσωπο της χ.α. σε τηλεφωνική γραμμή στην εκπομπή! Όταν βγάζουνε εκπροσώπους νδ-πασοκ κλπ, εκεί κάνουμε κοτ-κοτ και δεν πετάμε γιαουρτάκι. Και αφού είναι τόσο μάγκες οι "αναρχικοί", γιατί δεν πάνε να πετάξουν τα γιαούρτια στους ίδιους τους χ.α.;

«Με τους μετανάστες είμαστε μαζί»
Ε βέβαια, με τους Έλληνες του Αγ. Παντελεήμονα και πέριξ δεν είναι όμως μαζί. Περίεργο! Η χώρα βράζει, τους Έλληνες τους αυτοκτονούν, η χούντα κυβερνά κι αυτοί ασχολούνται με την χ.α. και τους μετανάστες! Η αποθέωση της ηλιθιότητας! Και μετά αναρωτιέστε κάποιοι γιατί μπαίνει η χ.α. στην βουλή.

Πώς φαίνεται η έλλειψη του σεξ πάντως! Για την έλλειψη παιδείας ας μην σχολιάσω. Είναι μάλλον οι ίδιοι που κατηγορούσαν όσους πέταγαν γιαούρτια στον Νταλάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Σε καμιά περίπτωση δεν υποστηρίζω τη χρυσή αυγή, αλλά μου φαίνεται λιγότερο επικίνδυνη από ΠΑΣΟΚ-ΝΔ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πώς φαίνεται η έλλειψη του σεξ πάντως! Για την έλλειψη παιδείας ας μην σχολιάσω. Είναι μάλλον οι ίδιοι που κατηγορούσαν όσους πέταγαν γιαούρτια στον Νταλάρα.

Eγώ θα έλεγα ότι είναι οι ίδιοι που πετούσαν γιαούρτια στο Νταλάρα. Με άλλα λόγια επικροτείς τα γιαούρτια στον Νταλάρα, που μόνο τη ζωή του δεν έδωσε για την Κύπρο και καταδικάζεις τα γιαούρτια στον υποψήφιο Βουλευτή των Ανεξάρτητων Έλληνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άσε, εσύ ^ ειδικά σήμερα, μη μιλάς... :whistle::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Eγώ θα έλεγα ότι είναι οι ίδιοι που πετούσαν γιαούρτια στο Νταλάρα. Με άλλα λόγια επικροτείς τα γιαούρτια στον Νταλάρα, που μόνο τη ζωή του δεν έδωσε για την Κύπρο και καταδικάζεις τα γιαούρτια στον υποψήφιο Βουλευτή των Ανεξάρτητων Έλληνων.

Τα γιαούρτια είχαν στόχο τον παρουσιαστή, όχι τον υποψήφιο των Α.Ε. Και ναι, επικροτώ τα γιαούρτια σε αυτόν που έβαλε την γυναίκα του στην βουλή, θεωρεί το μνημόνιο αναγκαίο και την στιγμή που η γυναίκα του βιάζει την χώρα με την συντεχνία της, αυτός μας το παίζει καλός και κάνει συναυλίες φιλανθρωπίες. Δεν με αφορά αν πριν 20 χρόνια έκανε συναυλίες για την Κύπρο. Με αφορά το τι κάνει σήμερα για την Ελλάδα. Είναι τουλάχιστον ξεφτίλα και ντροπή να τραγουδάς για λευτεριά, ζωή κλπ και να συναινείς στο να αυτοκτονούν τον λαό για τον οποίο δήθεν τραγουδάς (και όλως τυχαίως όλα τα φιλανθρωπικά πήγαιναν σε ιδρύματα που δεν υπήρχαν κι από κει στην τσέπη του..). Μην τα ξαναλέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τα γιαούρτια είχαν στόχο τον παρουσιαστή, όχι τον υποψήφιο των Α.Ε. Και ναι, επικροτώ τα γιαούρτια σε αυτόν που έβαλε την γυναίκα του στην βουλή, θεωρεί το μνημόνιο αναγκαίο και την στιγμή που η γυναίκα του βιάζει την χώρα με την συντεχνία της, αυτός μας το παίζει καλός και κάνει συναυλίες φιλανθρωπίες. Δεν με αφορά αν πριν 20 χρόνια έκανε συναυλίες για την Κύπρο. Με αφορά το τι κάνει σήμερα για την Ελλάδα. Είναι τουλάχιστον ξεφτίλα και ντροπή να τραγουδάς για λευτεριά, ζωή κλπ και να συναινείς στο να αυτοκτονούν τον λαό για τον οποίο δήθεν τραγουδάς (και όλως τυχαίως όλα τα φιλανθρωπικά πήγαιναν σε ιδρύματα που δεν υπήρχαν κι από κει στην τσέπη του..). Μην τα ξαναλέμε.

axaxaxaxaaxaaxxaxaaxaxaxa Με τέτοιο πρόγραμμα που καταργεί το άσυλο και εγκρίνει τα ιδιωτικά πανεπιστήμια θεωρείς ότι τα γιαούρτια δεν θα κατευθύνονται στους βουλευτές των Ανεξάρτητων Έλληνες μόνο και μόνο επειδή δεν ψήφισαν μνημόνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Btw, το πασόκ σου κατήργησε ήδη το άσυλο αν δεν το πήρες χαμπάρι, οπότε μην ρεζιλεύεσαι άλλο από μόνος σου. Δεν λέει πουθενά κατάργηση της δημόσιας παιδείας, οπότε κόψε την προπαγάνδα γιατί σου έχω πει επανειλημμένως ότι δεν ξέρεις να την κάνεις σωστά, οπότε μην το κουράζεις. Για το άσυλο προσωπικά ήμουν πάντοτε υπέρ του να καταργηθεί. Δηλαδή τι θέλετε να μου πείτε, ότι μέχρι πριν λίγο καιρό που υπήρχε άσυλο είχαμε σώσει την δημοκρατία; Χούντα έχουμε, δεν φταίω εγώ άμα κάποιοι είναι στόκοι και αντί να κοιτάζουν που έχει καταργηθεί κάθε δικαίωμα ακόμα και στο σπίτι μας (διάβασε μνημόνιο 2 που λέει ότι μπορούν να μας το κατασχέσουν ανά πάσα στιγμή αν γουστάρουν), κοιτάζουν μην χαθεί το άσυλο από τα πανεπιστήμια και δεν μπορούν να "προστατεύονται" και να τα ισοπεδώνουν όλα οι αναρχοχαρούμενοι από τα προάστια της Κηφισιάς και της Βούλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Btw, το πασόκ σου κατήργησε ήδη το άσυλο αν δεν το πήρες χαμπάρι, οπότε μην ρεζιλεύεσαι άλλο από μόνος σου. Δεν λέει πουθενά κατάργηση της δημόσιας παιδείας, οπότε κόψε την προπαγάνδα γιατί σου έχω πει επανειλημμένως ότι δεν ξέρεις να την κάνεις σωστά, οπότε μην το κουράζεις. Για το άσυλο προσωπικά ήμουν πάντοτε υπέρ του να καταργηθεί. Δηλαδή τι θέλετε να μου πείτε, ότι μέχρι πριν λίγο καιρό που υπήρχε άσυλο είχαμε σώσει την δημοκρατία; Χούντα έχουμε, δεν φταίω εγώ άμα κάποιοι είναι στόκοι και αντί να κοιτάζουν που έχει καταργηθεί κάθε δικαίωμα ακόμα και στο σπίτι μας (διάβασε μνημόνιο 2 που λέει ότι μπορούν να μας το κατασχέσουν ανά πάσα στιγμή αν γουστάρουν), κοιτάζουν μην χαθεί το άσυλο από τα πανεπιστήμια και δεν μπορούν να "προστατεύονται" και να τα ισοπεδώνουν όλα οι αναρχοχαρούμενοι από τα προάστια της Κηφισιάς και της Βούλας.

δηλαδη το ασυλο το θελουν μονο οι "αναρχοχαρούμενοι από τα προάστια της Κηφισιάς και της Βούλας" ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η κατάργηση της μονιμότητας με βρίσκει σύμφωνο, ο fockos απλώς εστιάζει σε μια δυο παραγράφους και μας το βαράει συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
δηλαδη το ασυλο το θελουν μονο οι "αναρχοχαρούμενοι από τα προάστια της Κηφισιάς και της Βούλας" ??

Για πες μου εσύ πού το χρησιμοποιείς το άσυλο στην πράξη... Πες μου κάτι που να σχετίζεται με την εκπαίδευση και να επηρεάζεται από την κατάργηση του ασύλου. Μήπως στο να πλακώνονται ελεύθερα και χωρίς διώξεις τα εαακ και κάθε λογής σχήματα με τους μπράβους της πασπ και της δαπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
@Zed Άσυλο εγληματικών πράξεων δεν υπήρχε ποτέ. Υπάρχει και θα υπάρχει επειδή οι κυβερνήσεις το επιθυμούν.

Συνεχίζω:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fBBPPL4gE1M#t=7s

ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο Άδωνις βρήκε και άλλα που δεν βρήκα εγώ.
Σύμφωνα με το πρόγραμμα του καμμένου μπορεί να φέρουν τα κλεμμένα που έχουν στείλει στην Ελβετία πίσω στην πατρίδα με 0 φόρο.
Επισής προτείνει να εισπράττει ο κατασκευαστής των οδών τα διόδια των δρόμων.

:D Βρε παιδιά τα καθεστωτικά ΜΜΕ γιατί δεν εξηγούν το πρόγραμμα του Καμμένου στο λαό. Απορώ πως με αυτό το πρόγραμμα ο καμμένος πρότεινε συνεργασία με ΣΥΡΙΖΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χάζεψες και εσύ και ο Άδωνις (από καιρό).

Αυτό με τα κλεμμένα και τον 0 φόρο καλό το βρίσκω. Είναι παρακίνηση για να φέρουν εδώ τα λεφτά. Φυσικά στο πρόγραμμα δεν μπορεί κανείς να γράψει: "όταν φέρουν τα λεφτά θα τους χώσω στην φυλακή".

Από τις 51 σελίδες πρόγραμμα, αυτό σας μάρανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
@Zed Άσυλο εγληματικών πράξεων δεν υπήρχε ποτέ. Υπάρχει και θα υπάρχει επειδή οι κυβερνήσεις το επιθυμούν.

Συνεχίζω:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fBBPPL4gE1M#t=7s

ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο Άδωνις βρήκε και άλλα που δεν βρήκα εγώ.
Σύμφωνα με το πρόγραμμα του καμμένου μπορεί να φέρουν τα κλεμμένα που έχουν στείλει στην Ελβετία πίσω στην πατρίδα με 0 φόρο.
Επισής προτείνει να εισπράττει ο κατασκευαστής των οδών τα διόδια των δρόμων.

:D Βρε παιδιά τα καθεστωτικά ΜΜΕ γιατί δεν εξηγούν το πρόγραμμα του Καμμένου στο λαό. Απορώ πως με αυτό το πρόγραμμα ο καμμένος πρότεινε συνεργασία με ΣΥΡΙΖΑ.

Πώς φαίνεται πάντως το τσιράκι του πασοκ που τώρα όλως περιέργως βρίσκει πάτημα στα σαθρά λεγόμενα του φασίστα Άδωνη, ο οποίος προσχώρησε στην νδ, με την οποία συγκυβερνά το πασοκ... Το αστείο είναι ότι παραθέτεις μερικές από τις προτάσεις των Α.Ε. (και όχι του Καμμένου, γιατί δεν τις έφτιαξε προφανώς όλες αυτές μόνος του) οι οποίες είναι ορθές και εσύ θες να μας τις παρουσιάσεις σαν "εγκλήματα". Σου είπα, την προπαγάνδα δεν την έχεις όσο κι αν το παλεύεις.
Άνοιξα του βιντεάκι του ψυχοπαθή και αφού άκουσα το πρώτο, δεν χρειάστηκε να συνεχίσω. Ναι, κατάργηση της μονιμότητας, γιατί τι νομίζεις; Ότι όλα τα πασοκάκια και νδιτάκια που μπήκαν νύχτα επειδή είχαν το βύσμα θα μένουν μια ζωή στο δημόσιο; Και στην τελική, αν σε ενοχλούν αυτά τα "ψιλά", γιατί δεν σε ενοχλεί από το μνημονιακό πρόγραμμα πχ το ότι οι μισθοί πρέπει να έρθουν σε επίπεδα Βουλγαρίας; Ωπ, κάτι δεν πάει καλά..! Κάτι δεν κολλάει...
Σου είπα, προπαγάνδα αλλού, εδώ θα τα βρεις σκούρα. Κάθε φορά γίνεσαι περισσότερο ρόμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Για πες μου εσύ πού το χρησιμοποιείς το άσυλο στην πράξη... Πες μου κάτι που να σχετίζεται με την εκπαίδευση και να επηρεάζεται από την κατάργηση του ασύλου. Μήπως στο να πλακώνονται ελεύθερα και χωρίς διώξεις τα εαακ και κάθε λογής σχήματα με τους μπράβους της πασπ και της δαπ;

δεν θα κατσω να συζητησω σε αυτο το θεμα για το ασυλο!υπαρχει ειδικο θεμα για αυτο (νομιζω) αν θες παμε να τα πουμε εκει!
εγω θελω αν εχεις την καλοσυνη να μου απαντησεις γιατι το ασυλο μονο "οι αναρχοχαρούμενοι από τα προάστια της Κηφισιάς και της Βούλας" το διεκδικουν και το θελουν ?
τι πορισματα ειναι αυτα ? και πως σκατα τα εχεις βγαλει ? μεγκα ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Όχι, real life stories αγαπητέ. Περιμένω να μου απαντήσεις σε αυτό που σε ρώτησα στο θέμα του ασύλου. Τα λέμε αργά, πρέπει να φύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
να επιτραπεί μόνο στη χρυση αυγή.

35 χρόνια μεταπολίτευσης και κατάφεραν ότι δεν κατάφερε το πέρας 2500 χρόνων, σε περίοδο ειρήνης να διαλύσουν
μία από τις ιστορικότερες χώρες - ίσως την πιο ιστορική- στη γη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Διαβαζα διαβαζα 10 ωρες αρχαια,και ειπα να το καψω στο ιντερνετ.Βρηκα ενα αρθρο και δεν αντεξα να μην το δημοσιευσω,ειναι απο τις ''γυναικες''(?) της χρυσης αυγης.

Συγκεκριμενα απο εδω https://whitewomenfront.blogspot.com/2007/05/blog-post_27.html
μεταφερθηκα εδω https://ideology-studies.blogspot.com/2010/08/david-lane.html

Και τα 2 ειναι ιστοσελιδες του φασματος των γυναικων της Χ.Α:
Με το κειμενο γελασα αρκετα,και νιωθω οτι ειναι χρεος μου να δημοσιευσω τις προγονοπληξικες ιδεες τους.
Παραθετω το κειμενο παρακατω,μπορειτε να το δειτε και απο το λινκ.

Τι κάνω γνωρίζοντας αυτά; Φαίνομαι για Λευκός. Μάχομαι υπέρ των Λευκών. Αναγνωρίζω τα επιτεύγματα της Λευκής φυλής. Θέλω να διασώσω το είδος μας. Τρομοκρατούμαι από το ότι η ομορφιά της Λευκής Άριας γυναίκας δύναται σύντομα να εκλείψει από την γη για πάντοτε. Υποφέρω για κάθε Λευκό παιδί, βασανισμένο από τον πολυφυλετικό εφιάλτη της Αμερικής.


Βλέπω ομορφιά σε μιαν Κέλτισσα πριγκίπισσα με καστανά ή κόκκινα μαλλιά και πράσινα μάτια. Βλέπω ομορφιά στην αγαλματένια Νορδική Θεά με τα μπλε μάτια και τα χρυσά μαλλιά. Βλέπω ομορφιά στην φακιδοπρόσωπη Ιρλανδέζα. Βλέπω ηρωισμό στους Robert Jay Mathews και Richard Scutari με τα σκοτεινόχρωμα μαλλιά και μάτια πράσινα ή καστανά όπως του Frank DeSilva. […] Αυτοί απέχουν μακράν του υψηλού ιδανικού, πάνω από 99% από εκείνων των «Νορδικών Ιδεωδών», οφείλω να προσθέσω.

Νομιζα οτι ειναι τρολλιες,αλλα ισχυουν...θελετε και χρυση αυγη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
τρολλιες?.....:mad:
Εγω ειμαι φακιδοπρόσωπη, με τα πράσινα μάτια και τα χρυσο-κόκκινα μαλλιά.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top