Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,038 μέλη και 2,416,889 μηνύματα σε 75,379 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Ναι
54
73,97%
Όχι
19
26,03%

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 22:18, 11-05-12:

αμα υπαρχει τοσο μεγαλο ζητημα με τη βια της αριστερας ανοιξτε το σα θεμα να ενημερωθουμε. σοβαρα μιλαω.
γνωστο παντου ειναι..

επι 30 χρονια,,

τωρα μικρα δειγματα δειχνει και η ακροδεξια

αλλα συγκριτικα με την αριστερα ειναι στα σπαργανα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,453 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:54, 11-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
οχι. απ οτι ειδα εγω στα βιντεοζ το απεφευγαν, το πηγαιναν διπλωματικα.
Είπαν ότι αν ζούσαν την εποχή εκείνη θα ήταν οι πρώτοι που θα πολεμούσαν με το Χίτλερ (τι παραπάνω θέλεις). Αντίθετα ο Μαίλης δεν μπορεί να καταδικάσει τον Στάλιν και έλεγε κάτι ασυναρτησίες για CIA.

Να σου δώσω και άλλο παραδείγματα τα γιαουρτώματα. Όταν έριξε γιαούρτια η Χρυσή αυγή στο Ευθυμίου ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ θεώρησαν την ενέργεια φασιστική. Την προηγούμενη περίοδο που κάποιες αριστερές οργανώσεις ρίχνανε γιαούρτια στο Νταλάρα και σε άλλους ήταν γι αυτούς αντίδραση του λαού.

Ξυπνήστε με τα παραμύθια των αριστερών.

Σκέψου αυτά τα λέω εγώ που δεν έχω ψηφίσει δεξιά ποτέ στη ζωή μου. Δες αυτό το site. Δέχομαι ότι είναι προπαγανδιστικό αλλά έχει ντοκουμέντα. Από αυτά καταλαβαίνουμε γιατί οι περισσότεροι γέροι έχουν ένας μίσος προς τους κουμουνιστές.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giosx (Γοργίας)

Διάσημο Μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 651 μηνύματα.

O giosx Λαθρολάγνος και Πατριώτης δεν γίνεται έγραψε: στις 00:58, 12-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsakos
.........Ξυπνήστε με τα παραμύθια των αριστερών.

Σκέψου αυτά τα λέω εγώ που δεν έχω ψηφίσει δεξιά ποτέ στη ζωή μου. Δες αυτό το site. Δέχομαι ότι είναι προπαγανδιστικό αλλά έχει ντοκουμέντα. Από αυτά καταλαβαίνουμε γιατί οι περισσότεροι γέροι έχουν ένας μίσος προς τους κουμουνιστές.
Οι γέροι ή παλιότεροι απο εσάς, έχασαν αδέρφια και παιδιά γιαυτό, έχουν ΜΝΗΜΕΣ, με τρομακτικές και θανάσιμες εμπειρίες απο την δράση της Αριστεράς δλδ των κάθε απόχρωσης Κομμουνιστών (ρόζ ή σκούρο κόκκινο), απο το Εμφύλιο που ξεκίνησε το 1945-6 με περίπου με ίδιες με τώρα οικονομικές και πολιτικές συνθήκες αστάθειας αμέσως μετ'α την Γερμ.Κατοχή...
Όμως τότε είχαν φροντίσει να έχουν και όπλα, απο τις επιθέσεις σε Γερμανούς,κάποια απο αυτά παραδόθηκαν με την Συνθήκη της Βάρκιζας και δόθηκε Αμηνστία σε όλους... προκηρύχθηκαν Εκλογές.... ΚΑΙ ΤΌΤΕ όπως τώρα ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ με όλα τα κόμματα ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΟΠΩΣ ΤΟ: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ/ΑΜΥΝΑΣ , ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ κλπ κλπ
Μετά με προβοκάτσιες δικές τους και των Αγγλων, άρχισαν τα πιό χοντρά κόλπα και σε λίγους μήνες άρχισαν τον Εμφύλιο κάνοντας επίθεση σε Αστυνομικό Σταθμό παίρνοντας και τον οπλισμό... Υπεύθυνος για τον Εμφύλιο ήταν ο Γραμμ.του ΚΚΕ Ζαχαριάδης (η παπαρήγα της εποχής)... τέσπα διαβάστε ιστορία και θα βρείτε την αλήθεια.
Επίσης να μην ξεχάσω, Γενίτσαρους δεν έκαναν μόνο οι Τούρκοι τα Ελληνόπουλα, τα έκαναν επίσης οι Αντάρτες και Αντάρτισες του ΚΚΕ που φεύγοντας απο την Ελλάδα,1949 χάνοντας το πόλεμο και κυνηγημένοι απο τον Εθνικό Στρατό, έπαιρναν τα παιδιά απο τα χωριά τους λέγοντας ότι έρχεται ο Στρατός να τα σκοτώσει, έτσι φυγάδευσαν μέσω Αλβανίας και Γιουγκοσλαβίας δεκάδες χιλάδες παιδιά...
Αυτό κι αν είναι έγκλημα, πέρα απο τα εγκλήματα και πλιάτσικο (απαλλοτρίωση το λέγανε) που έκαναν στον απλό Λαό....
τέσπα τα παιδιά αυτά διασκορπίστηκαν σε όλες τις χώρες του "υπαρκτού" σοσιαλισμού κάποια απο αυτά είναι οι "Μακεδόνες" του Γκρουέφσκυ.. ( ο Γκρούης απο τη φλώρινα).
Για να μην πιάσω και την ιστορία του Μακεδονικού, εδώ να δείτε ολέθρια σφάλματα και σκοπιμότητες απο τις ηγεσίες του ΚΚΕ, και τα βρίσκουμε μπροστά μας ακόμη και τώρα...
Διαβάστε ιστορία για να μην σας παραπλανεί ο κάθε Ινστρούχτορας και σας κάνει πιόνια ... Να έχετε άποψη δική σας, αφού μελετήσετε πρώτα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 03:27, 12-05-12:

στη συνεντευξη του ευαγγελάτου ηταν απαραδεκτικοι ειδικα αυτος ο μικρος..πως και βγαινουν και τα λενε ?δε ντρεπονται..μωρε καλα να παθουμε! τους βαλανε και στη βουλη...καλα τα λεω εγω εκλεγμενη χουντα ! δε θα τολμαμε να μιλησουμε και θα τις τρωμε με τον καθε ανωμαλο που παει και ψηφιζει! δλδ αν ειναι δυνατον τη χιτλεραρια........
κοιταξτε τι βαλανε μεσα!!!!
αχ και το χειροτερο απο ολα ειναι οτι δε ψηφισανε μονο γριες αλλα και νεοι ανθρωποι ρε γαμωτο!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 11:06, 12-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από ο μελετητής της Ιστορίας
Διαβάστε ιστορία για να μην σας παραπλανεί ο κάθε Oberfuhrer και σας κάνει πιόνια ... Να έχετε άποψη δική σας, αφού μελετήσετε πρώτα.
fixed
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,453 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:51, 12-05-12:

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 10:01, 14-05-12:

Εγώ γελάω πολύ πάντως!

Διότι οι δημοσιογράφοι που οι περισσότεροι είναι πουλημένοι , φοβούνται που μπήκε η Χρυσή Αυγή μέσα και θα τους βγάλει όλα
τα άπλυτα αλλά μαζί με αυτά και της αριστεράς !!!!!!!

Μια φορά αυτοί λένε τι είναι , οι άλλοι όμως 38 χρόνια μας περνάνε για ηλίθιους άντε σπίτια σας να δουμέ και κάποιους άλλους...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 10:40, 14-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Εγώ γελάω πολύ πάντως!

το ουσιαστικό γνώρισμα του ακροδεξιού πάντως
είναι το πόσο στεγνή είναι η ζωή του από ...γέλιο
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 10:58, 14-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
η βια δικαιολογειται μονο αν ειναι αριστερη

αν ειναι οτιδηποτε αλλο δεν δικαιολογειται..
Ουτε καν.
Η βια δικαιολογειται μονο οταν προσπαθει να κατακτισει την ελευθερια.
Τραγελαφικον;

Ολιγον
Αλλα αληθινον
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 11:32, 14-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
το ουσιαστικό γνώρισμα του ακροδεξιού πάντως
είναι το πόσο στεγνή είναι η ζωή του από ...γέλιο

Η αλήθεια είναι πικρή για όσους την γεύονται και απολαυστική για όσους την εκφράζουν...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 11:36, 14-05-12:

Η αλήθεια είναι πικρή για όσους την γεύονται και απολαυστική για όσους την εκφράζουν...
Ασχετον
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 12:54, 14-05-12:

: Ναί, η πικρα είναι απολαυστική, βασικά, για τους σαδομαζοχιστές!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:09, 14-05-12:

Η βια δικαιολογειται μονο οταν προσπαθει να κατακτισει την ελευθερια.
μα εγω δεν ειπα οτι η βια ειναι κατι κακο εξαρχης
ο σκοπος και λογος ειναι η ουσια..

οι διαφοροι κουλτουριαριηδες τα λενε στη χρυση αυγη και τα κανουν γαργαρα στο συριζα..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,421 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:17, 14-05-12:

Ενώ τα χημικά και το ξύλο της ΝΔ το ξεχάσαμε...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 15:20, 14-05-12:

Ενώ τα χημικά και το ξύλο της ΝΔ το ξεχάσαμε...
συμφωνοι
κρατικη βια

τοτε γιατι τους ενοχλει η βια της χρυσης αυγης?

αυτη η υποκρισια σε τρελαινει..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,421 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:20, 14-05-12:

Εμένα δεν με ενοχλεί. Μάλιστα, θέλω να ρίξει σε μερικούς εκεί στην βουλή.
Παράθεση

akritas

Δραστήριο Μέλος

Ο akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O akritas έγραψε: στις 15:52, 14-05-12:

Η ΧΑ δεν λειτουργεί σαν νεοναζιστική οργάνωση του 30, αλλά σαν ισλαμοφασιστική τύπου Χαμάς.
Όσοι νομίζουν ότι θα πέσουν τα ποσοστά της, την στιγμή που εγκληματικότητα και λαθρομετανάστευση ΟΡΓΙΑΖΟΥΝ, τότε δυιλίζουν τον κώνωπα.
Και σας δίνω άλλο ένα σενάριο: φανταστείτε όταν χρεοκοπήσουμε και αρχίζει να πέφτει η πείνα, η ΧΑ να είναι πιο αποτελεσματική στο να ταίζει αυτόν το κόσμο, απ' ότι π.χ. η Εκκλησία, τι ποσοστά θα έχει.
Εάν δεν το ξέρετε, διαβάστε τις ιστορίες της Χαμάς και Χεζμπολά.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 15:54, 14-05-12:

τώρα θα συγκρίνουμε και ποια βία είναι καλύτερη?
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 16:10, 14-05-12:

Να μπεί γιατί να μην μπεί ο κόσμος δεν τους ψήφισε!!! Οι άλλοι γιατί μένουν!!!
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,393 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 23:55, 19-05-12:

Μπάτσοι και Ναζί...το ίδιο μαγαζί!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος