Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρυσή Αυγή, η πορεία της ως πολιτικό κόμμα

Συμφωνείτε με τον χαρακτηρισμό της Χρυσής Αυγής ως εγκληματική οργάνωση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Ναι
54
73,97%
Όχι
19
26,03%

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 01:46, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από WITTMANN
Εχεις χασει την ψυχραιμια σου,γιατι κανεις χαρακτηρισμους,βριζεις ''ψυχολογε της δεκαρας''...''ΠΟΥΛΟ...καρικατουρα'' κλπ (σε προηγουμενα μυνηματα).
Κοινωνικος Λειτουργος δηλωνεις (στα 1 δηλωνεις στο προφιλ σου.
Ποτε το πηρες το...διπλωμα ;..Απο ΠΟΥ ;

Ναι γιατί το πραγματικό μου όνομα είναι "Zazzles". Άσε μας κουκλίτσα μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη WITTMANN
Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O WITTMANN έγραψε στις 01:47, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Πρόβλημά τους, ίσως και εγώ να είμαι ανθρωποπίθηκος για αυτούς ή χρυσαυγίτισσα για άλλους. Τώρα που το σκέφτομαι, είμαι λίγο απ'την άποψη ότι όπως θέτουν αυτοί ως κριτήριο την φυλετική καθαρότητα έτσι επιλέγω και εγώ ως κριτήριο την ιδεολογική καθαρότητα και εύχομαι να εξαφανιζόντουσα ναζιστές, ρατσιστές κλπ απο προσώπου γης. Διαφέρω όμως στο γεγονός ότι εγω απλά ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ, δεν το ΠΡΑΤΤΩ
Εισαι...ενταξει εσυ...
Διαφερεις..
Εσυ εισαι με τους ''καλους''..Οι ...αλλοι ειναι οι ...κακοι.
Μπορει μεσα στο μυαλο σου να σκεφτεσαι ''καθαροτητες'' και να ''εξαφανιζονταν...απο προσωπου γης'' οι αλλοι,αλλα κατα τα αλλα εισαι...καλοψυχη κα καλος ανθρωπος....καλη Χριστιανη και πανω απ' ολα δημοκρατισα...ανεκτικος ανθρωπος και ανοιχτομυαλη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mittenwald
Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε στις 01:48, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από lowbaper92
Το ίδιο λένε τα εθνίκια για τους μετανάστες
Πολύ σωστό.
Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι το να σκοτώνεις με ρατσιστικά κριτήρια είναι απάνθρωπο, καταδικαστέο, αισχρό κ.τ.λ.
ενώ το να σκοτώνεις με πολιτικά κριτήρια είναι ανθρωπιστικό, προτιμώμενο, τιμητικό κ.τ.λ.

Ακριβώς όπως οι Αμερικανοί βομβαρδίζουν τον μισό πλανήτη για την ειρήνη.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 01:50, 10-04-13:

Εισαι...ενταξει εσυ...
Διαφερεις..
Εσυ εισαι με τους ''καλους''..Οι ...αλλοι ειναι οι ...κακοι.
Μπορει μεσα στο μυαλο σου να σκεφτεσαι ''καθαροτητες'' και να ''εξαφανιζονταν...απο προσωπου γης'' οι αλλοι,αλλα κατα τα αλλα εισαι...καλοψυχη κα καλος ανθρωπος....καλη Χριστιανη και πανω απ' ολα δημοκρατισα...ανεκτικος ανθρωπος και ανοιχτομυαλη.
Δεν είπα ότι είμαι με τους καλούς, ούτε είπα ότι είμαι καλή Χριστιανή, δημοκράτισσα, ανοιχτόμυαλη και ανεκτική...
Again, μην βάζεις λόγια και ταμπέλες γιατί καρφώνεσαι

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 01:54, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mittenwald
Πολύ σωστό.
Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι το να σκοτώνεις με ρατσιστικά κριτήρια είναι απάνθρωπο, καταδικαστέο, αισχρό κ.τ.λ.
ενώ το να σκοτώνεις με πολιτικά κριτήρια είναι ανθρωπιστικό, προτιμώμενο, τιμητικό κ.τ.λ.
Ειδικά το να σκοτώνει κανείς άτομο με πολιτικά κριτήρια είναι απ'τα πιο συνηθισμένα φαινόμενα της σύγχρονης Ελλάδας
σε αντίθεση με το να σκοτώνεις με φυλετικά κριτήρια δεν συμβαίνει ποτε

Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O WITTMANN έγραψε στις 01:59, 10-04-13:

Μην κολλάς ταμπέλες σε άτομα που δεν ξέρεις.

Δεν είπα ότι δεν έχεις το δικαίωμα να ψηφίσεις αυτό που θες, είπα ότι έχεις ηθικό χρέος απέναντι στην κοινωνία να μην ψηφίσεις κάτι που θα την βλάψει... Βέβαια απαιτείται η ύπαρξη ηθικής στο άτομο για να πραγματοποιηθεί το τελευταίο - πράγμα που σπάνια συναντά κανείς σε χρισαβγειτη
Εγω σου κολλαω ταμπελες ;
Εσυ απο το πρωτο σχεδον μυνημα με ΒΡΙΖΕΙΣ και με ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ.
Για ''μετρησε'' τι εχεις γραψει και τι εχω γραψει !
Εσυ βαζεις ταμπελες.
Μια χαρα μπορω να βγαλω συμπερασμα απο αυτα που γραφεις.

Με εμμεσο πλην σαφη τροπο εγραψες οτι δεν εχω δικαιωμα α ψηφιζω οτι θελω στο ποστ σου Νο 2344 στην προηγουμενη σελιδα.Αν δεν θυμασαι η αν δεν διαβαζεις τι γραφεις,δεν φταιω εγω.
Εσυ δεν μας ειπες τι εισαι..
Αρειστερυ η Κομουνηστρεια ;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών , επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε στις 02:00, 10-04-13:

Ειδικά το να σκοτώνει κανείς άτομο με πολιτικά κριτήρια είναι απ'τα πιο συνηθισμένα φαινόμενα της σύγχρονης Ελλάδας
Μάλιστα.
Μόλις μάθαμε ότι στον εμφύλιο σκοτώνονταν με ρατσιστικά κριτήρια.

Κάποιοι είναι χειρότεροι κι από τον "μπλουζάκια".

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

O WITTMANN έγραψε στις 02:01, 10-04-13:

Ναι γιατί το πραγματικό μου όνομα είναι "Zazzles". Άσε μας κουκλίτσα μου
Tωρα που ειδα την φωτογραφια σου,εχεις την συμπαθεια και την κατανοηση μου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WITTMANN : 10-04-13 στις 02:20.
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 02:03, 10-04-13:

Με εμμεσο πλην σαφη τροπο εγραψες οτι δεν εχω δικαιωμα α ψηφιζω οτι θελω στο ποστ σου Νο 2344 στην προηγουμενη σελιδα.Αν δεν θυμασαι η αν δεν διαβαζεις τι γραφεις,δεν φταιω εγω.
Εσυ δεν μας ειπες τι εισαι..
Αρειστερυ η Κομουνηστρεια ;
Ξαναείπες το ίδιο πράγμα και σου εξήγησα επακριβώς τι εννοούσα, τωρα αν εσυ δεν ξέρεις να διαβάζεις, δικό σου πρόβλημα.

Τι είμαι; Ελεύθερη...

Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε στις 02:05, 10-04-13:

Τι είμαι; Ελεύθερη...
Αν είστε και ωραία, έχετε τη συμπάθειά μου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

O WITTMANN έγραψε στις 02:08, 10-04-13:

Δεν είπα ότι είμαι με τους καλούς, ούτε είπα ότι είμαι καλή Χριστιανή, δημοκράτισσα, ανοιχτόμυαλη και ανεκτική...
Again, μην βάζεις λόγια και ταμπέλες γιατί καρφώνεσαι
Δεν το ειπες,αλλα με το να κατηγορεις και να βριζεις τους αλλους για συγκεκριμενα πραγματα,εννοεις εμεσα αλλα καθαρα, οτι εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτα που κατηγορεις.
Στην πορεια ομως και χανοντας την ψυχραιμια σου,βγαινει ο πραγματικος σου εαυτος ''που θελει η Βασιλω να κρυφτει,αλλα η χαρα δεν την αφηνει''.

Εγω σου βαζω ταμπελες ;
Μονη σου μιλας για ''εκαθαρισεις...να εξαφανιστουν απο προσωπου γης...ΠΟΥΛΟ...'' κλπ ...''ευγενικα''.
Μονη σου ταμπελιαζεσαι.
Εκτος αν θες ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ...ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ...ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙΣ...ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ,αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ,ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΑ,ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΗ κλπ !!
Ε δεν γινεται...
Διαλεξε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WITTMANN : 10-04-13 στις 02:21.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

O WITTMANN έγραψε στις 02:13, 10-04-13:

Πραγματι...στην Συγχρονη Ιστορια της Ελλαδος,αυτοι που ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ να σκοτωνουν μαζικα με πολιτικα κριτηρια,ηταν το ΕΑΜ - ΕΛΛΑΣ.
Με κονσερβοκουτια και αλλα μεσα,σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WITTMANN : 10-04-13 στις 02:22.
Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

O WITTMANN έγραψε στις 02:19, 10-04-13:

Ξαναείπες το ίδιο πράγμα και σου εξήγησα επακριβώς τι εννοούσα, τωρα αν εσυ δεν ξέρεις να διαβάζεις, δικό σου πρόβλημα.
Τι είμαι; Ελεύθερη...
Προσπαθησε να μεταφερεις και στον γραπτο λογο,αυτα που εννοεις,γιατι εχεις ενα μικρο προβλημαΤΑΡΑ διατυπωσης.

Εισαι Ελευθερη ε ;
Τα γνωστα : ''Εγω δεν ειμαι με κανεναν...δεν υποστηριζω κανεναν...ολοι ιδιοι ειναι...δεν σας λεω τι πιστευω...δεν ειπα αυτο,δεν ειπα το αλλο...ειμαι ενα μυστηριο'' κλπ

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 02:20, 10-04-13:

Δεν το ειπες,αλλα με το να κατηγορεις και να βριζεις τους αλλους για συγκεκριμενα πραγματα,εννοεις εμεσα αλλα καθαρα, οτι εσυ εισαι το αντιθετο απο αυτα που κατηγορεις.
Στην πορεια ομως και χανωντας την ψυχραιμια σου,βγαινει ο πραγματικος σου εαυτος ''που θελει η Βασιλω να κρυφτει,αλλα η χαρα δεν την αφηνει''.

Εγω σου βαζω ταμπελες ;
Μονη σου μιλας για ''εκαθαρισεις...να εξαφανιστουν απο προσωπου γης...ΠΟΥΛΟ...'' κλπ ...''ευγενικα''.
Μονη σου ταμπελιαζεσαι.
Εκτος κι αν θες ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ...ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΙΣ..ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙΣ...ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ,αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ,ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΑ,ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΗ κλπ !!
Ε δεν γινεται...
Διαλεξε.

Αν έχεις προβλημα επικοινωνίας, δεν φταίω εγώ. Δεν θεωρώ τον εαυτό μου τίποτα απ'τα παραπάνω.. Βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα. Εγώ απλά λέω την γνώμη μου

Πραγματι...στην Συγχρονη Ιστορια της Ελλαδος,αυτοι που ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ να σκοτωνουν μαζικα με πολιτικα κριτηρια,ηταν το ΕΑΜ - ΕΛΛΑΣ.
Μεκονσερβοκουτια και αλλαμεσα σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.

Μάλλον το έθεσα λάθος. Σημερινής Ελλάδας εννοώ

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 10:24, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από βιτ
Εγω σου (τυχαιο κειμενο);
Εσυ απο το πρωτο σχεδον μυνημα με ΒΡΙΖΕΙΣ και με ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ.

Κόψτε συλλογιστική πορεία βιτμαν:

εγω? εσυ!
εγω? εσυ!
εγώ? εσύ!

Δηλαδή μια μέρα, θα κοπεί στο ξύρισμα, και θα γυρίσει στον καθρέφτη "Εγώ φταίω? Εσύ φταις!"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 10:30, 10-04-13:

Τὸ θέμα μὲ τὴ Χ.Α. εἶναι ἁπλό· ὅσο περισσότερο πνέουν μένεα πρὸς αὐτὴν οἱ πάσης φύσεως ἐθνομηδενιστές, τόσο περισσότερο θὰ κερδίζῃ «πόντους» σὲ ὅσους εἶναι πατριῶτες.

Δυστυχῶς ἡ ἑλληνικὴ κοινωνία τοῦ σήμερα εἶναι διχασμένη καὶ αὐτὸ δὲ θὰ ὁδηγήσῃ σὲ καλὸ δρόμο. Θὰ μπορούσαμε νὰ βρεθοῦμε κάπου στὴ μέση, ἀλλὰ δυστυχῶς τὸ κέντρο τείνει νὰ καταῤῥεύσῃ γιατὶ ἔχει ταυτισθεῖ πλήρως μὲ τὶς Βρυξέλλες. Τὸ πῶς θὰ ὁδηγηθοῦν τὰ πράγματα, μόνο ὁ χρόνος θὰ τὸ δείξῃ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 11:35, 10-04-13:

Προσπαθησε να μεταφερεις και στον γραπτο λογο,αυτα που εννοεις,γιατι εχεις ενα μικρο προβλημαΤΑΡΑ διατυπωσης.

Εισαι Ελευθερη ε ;
Τα γνωστα : ''Εγω δεν ειμαι με κανεναν...δεν υποστηριζω κανεναν...ολοι ιδιοι ειναι...δεν σας λεω τι πιστευω...δεν ειπα αυτο,δεν ειπα το αλλο...ειμαι ενα μυστηριο'' κλπ
Όχι ήταν εμπνευσμένο απ'το "Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος" του Καζαντζάκη αλλά δεν περίμενα να το καταλάβεις. Ισχύει όμως αυτό που λες, κυρίως διότι δεν πιστεύω σε ιδεολογίες αλλά σε πρόσωπα γιατί στην θεωρία όλα είναι καλά, στην πράξη είναι το θέμα. Θα με αυτοπροσδιόριζα ως απολιτίκ (όχι με την πραγματική έννοια του όρου αλλά απ'την άποψη ότι δεν με νοιάζουν τα κόμματα) με μια τάση προς τον σοσιαλισμό (τον πραγματικό σοσιαλισμό), αν αυτό σε ευχαριστεί, αλλά είμαι πάντα ανοιχτή σε ιδέες και προτάσεις οπότε ας μην κολλάμε ταμπέλες (όπως το συνηθίζουν οι χ/αυγίτες) οκ;

Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 12:29, 10-04-13:

Προτιμάτε ψευτοσοσιαλισμό και δημοκρατία?

εμμ για αυτό δεν παίρνετε μισθό..

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:35, 10-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Προτιμάτε ψευτοσοσιαλισμό και δημοκρατία?

εμμ για αυτό δεν παίρνετε μισθό..
Εξήγησε.

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 13:00, 10-04-13:

Η Χρυση Αυγη ...καταλυει την Δημοκρατια ;
Το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ που δεν υπακουν σε πληθωρα Νομων του Κρατους κυρησωντας ''Ανυπακοη''...''Δεν πληρωνω'' κλπ,τι κανουν ;
Στηριζουν το πολιτευμα ;

Να σου θυμισω οτι η Ιδεολογια του ΚΚΕ ειναι η καταληψη της εξουσιας με τα οπλα...
Το 1944 - 49,με τα οπλα πηγαν να παρουν την εξουσια και οχι με εκλογες.
Ο ΣΥΡΙΖΑ υποστηριζει ολες της Τρομοκρατικες οργανωσεις που σκοτωνουν,βαζουν βομβες κλπ και που μονο Δημοκρατικα δεν δρουν.
δε χρειάζεται να υπενθυμίσεις τίποτα σε κανέναν καθώς βρίσκεσαι εκτός θέματος.
συζήτηση για το ΚΚΕ υπάρχει σε άλλο thread, άντε στο καλό.

Οι Αναρχικοι που καινε....καταστρεφουν...χτυπανε...εμποδιζουν ομολιες.εκδηλωσεις κλπ των ''αλλων'',τι ειναι ...δημοκρατες ;
ρε πας καλά; δε ντρέπεσαι λίγο να προπαγανδίζεις έτσι; ποιος στα λέει αυτά; το mega;
anyway, δε θα το συζητήσω εδώ, υπάρχει και για αυτό κάποιο άλλο thread.

Δεν εισαι δημοκρατισα..ΟΟΟΟχι...
Απλα την επικαλεισαι οταν σε βολευει.
εντοπίζεται για ακόμα μια φορά κάποια αδυναμία στην σύλληψη της έννοιας της δημοκρατίας.
για αυτό πριν χρησιμποιήσεις τη λέξη παρακαλείσαι να την ορίζεις γιατί από ό,τι φαίνεται δεν την αντιλαμβανόμαστε το ίδιο.

και όπως έχω ξαναπεί, δε μπορείς σε καμία περίπτωση να επικαλείσαι ΕΣΥ [φυσικά το θέμα δεν είναι προσωπικό καθώς αναφέρομαι και στους υπόλοιπους υποστηρικτές τέτοιων ... ιδεολογιών (?)] τη δημοκρατία για να υποστηρίξεις την ΧΑ και μάλιστα να κατηγορείς όλους τους υπόλοιπους πως τη χρησιμοποιούν με τον κακεντρεχή τρόπο που εσύ τη χρησιμοποιείς.

δεν μπορείς να ζητάς δημοκρατία ή δε ξέρω τι, ούτε καν ανεκτικότητα σε τέτοιες καταγελαστές και μισαλλόδοξες απόψεις, που προσωπικά δε θεωρώ καν απόψεις αλλά σκουπίδια. φυσικά και θα υπάρξει απομόνωση αυτών των ατόμων και προσπάθεια για εξάλειψη τέτοιων απόψεων από λογικά όντα, όσο παράλογο κι αν σου φαίνεται.

δε θα σχολιάσω καν το γεγονός ότι δε σας "κάνει" το ΚΚΕ και ο Σύριζα και για αυτό το λόγο διαλέγετε ΧΑ. είναι από τα πιο αξιολύπητα δήθεν επιχειρήματά σας...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 14:35, 10-04-13:

Μεκονσερβοκουτια και αλλαμεσα σκοτωσε χιλαδες Ελληνες επειδη ηταν Δεξιοι η επειδη ετσι τους...''βαφτισε''.
Γκουχ
Γερμανοτσολιάδες
Γκουχ

Παράθεση

WITTMANN

Αποκλεισμένος χρήστης

O WITTMANN έγραψε στις 02:38, 12-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Γκουχ
Γερμανοτσολιάδες
Γκουχ

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 07:41, 12-04-13:

http://www.patrisnews.com/nea-enimer...a#.UWeeaLWSLkr

σου άρεσε wittmann; για την πάρτη σου μόνο το ανέβασα

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 09:19, 13-04-13:

γιατι δεν μιλας witttmann; για πες μας την άποψή σου για αυτό το θέμα......

Παράθεση

Engineer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Engineer
Ο Engineer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Engineer κάποτε έγραψε στις 11:49, 13-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
http://www.patrisnews.com/nea-enimer...a#.UWeeaLWSLkr

σου άρεσε wittmann; για την πάρτη σου μόνο το ανέβασα
Στο σίτε της χρ.αυ, πάντως, δεν μπόρεσα να το βρω (μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση που έψαξα το πρωί). Γνωρίζει κάποιος αν όντως αποτελεί επίσημη θέση του κόμματος;

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 11:54, 13-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Engineer
Στο σίτε της χρ.αυ, πάντως, δεν μπόρεσα να το βρω (μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση που έψαξα το πρωί). Γνωρίζει κάποιος αν όντως αποτελεί επίσημη θέση του κόμματος;
δεν το έχει στο σαιτ,αλλα από τι έχω ακούσει συμφωνούν με την άποψη της "αρίας φυλής" οπότε και με αυτο.....

*στο σαιτ δεν λεει ούτε για αυτοδικία,ούτε για ξύλο στους μεταναστες ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδη ειναι μεταναστες,και όμως ισχύει

Παράθεση

Engineer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Engineer κάποτε έγραψε στις 12:17, 13-04-13:

δεν το έχει στο σαιτ,αλλα από τι έχω ακούσει συμφωνούν με την άποψη της "αρίας φυλής" οπότε και με αυτο.....

*στο σαιτ δεν λεει ούτε για αυτοδικία,ούτε για ξύλο στους μεταναστες ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδη ειναι μεταναστες,και όμως ισχύει
Οκ. Απλώς το άρθρο(στο οποίο παραπέμπεις εσύ) είναι παραπλανητικό. Αναφέρει ότι το άρθρο (που παραπέμπει αυτός - "H Δημοκρατία καταδικάζει αθώα πλάσματα σε ισόβιο βασανισμό" ) είναι αναρτημένο επίσημα στην ιστοσελίδα τους. Και από ότι έψαξα, γράφουν σε πολλές ιστοσελίδες, ότι είναι επίσημη θέση της χρ.αυ.
Μάλλον όμως δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος να προσπαθείς να "ξεμπροστιάσεις" κάποιον, με ανακρίβειες. Του δίνεις τροφή . Αυτό δεν το λέω τόσο για σένα, αλλά περισσότερο για την εφημερίδα που παραπέμπεις.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:39, 13-04-13:

Ιδιώνυμο όποιο έγκλημα τελεί αλλοδαπός.

- Διαχωρισμός κατά τμήματα Ελλήνων και αλλοδαπών μαθητών σε πρωτοβάθμια και μέση εκπαίδευση, ώστε να μη μειώνεται το επίπεδο διδασκαλίας των Ελλήνων λόγω των γλωσσικών αδυναμιών των αλλοδαπών.

Τα χρήματα που θα εξοικονομηθούν από την ενέργεια αυτή να μοιραστούν στα νέα ελληνόπουλα.

Άμεση και αυστηρή προτεραιότητα στους Έλληνες ασθενείς, που έχουν πληρώσει πολύ ακριβά το δημόσιο σύστημα υγείας και καταλήγουν να περιμένουν σε ουρές πίσω από αλλοδαπούς.

http://www.xryshaygh.com/index.php/kinima

ωραία,αυτά αν προτιμάς

*και ενα βιντεακι που εχει παιξει λαιβ στον αντεννα

Παράθεση

Engineer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Engineer κάποτε έγραψε στις 12:52, 13-04-13:

Ιδιώνυμο όποιο έγκλημα τελεί αλλοδαπός.

- Διαχωρισμός κατά τμήματα Ελλήνων και αλλοδαπών μαθητών σε πρωτοβάθμια και μέση εκπαίδευση, ώστε να μη μειώνεται το επίπεδο διδασκαλίας των Ελλήνων λόγω των γλωσσικών αδυναμιών των αλλοδαπών.

Τα χρήματα που θα εξοικονομηθούν από την ενέργεια αυτή να μοιραστούν στα νέα ελληνόπουλα.

Άμεση και αυστηρή προτεραιότητα στους Έλληνες ασθενείς, που έχουν πληρώσει πολύ ακριβά το δημόσιο σύστημα υγείας και καταλήγουν να περιμένουν σε ουρές πίσω από αλλοδαπούς.

http://www.xryshaygh.com/index.php/kinima

ωραία,αυτά αν προτιμάς
Ε ναι! Πολύ καλύτερα! Να υποθέσω τα πήρες c(l)opy-paste από την επίσημη σελίδα (δεν το τσέκαρα). Συγνώμη που σε έβαλα σε τέτοια διαδικασία!

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:55, 13-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Engineer
Ε ναι! Πολύ καλύτερα! Να υποθέσω τα πήρες c(l)opy-paste από την επίσημη σελίδα (δεν το τσέκαρα). Συγνώμη που σε έβαλα σε τέτοια διαδικασία!
δεν πειραζει
εννοειται ότι τα κανα κοπυ πειστ δεν προσθεσα τιποτα (μονο που υπογραμμισα κατι )
α!και δεν ειναι ενα κειμενο,είναι σκόρπιες προτάσεις(για αυτό άφησα μία σειρά κενό ανάμεσά τους )

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 13:07, 13-04-13:

επίσης υπάρχει και ένα κείμενο (δηλώσεις τη χ.α. περί θανατικής ποινής σε αλλοδαπούς μετανάστες για τα εγκλήματά τους) που το διεεσταύρωσα και υπάρχει σε πολλές εφημερίδες και ιστοσελίδες με νεα:

http://www.ethnos.gr/article.asp?cat...pubid=63804975
http://www.inews.gr/263/chrysi-avgi-...dolofonous.htm
http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=354143

βιντεάκι που τα λέει ο ίδιος

*στο βίντεο λέει ειδεχθή(ιδιωνυμο το ίδιο είναι) εγκλήματα και μία απτις θέσεις της χρυσης αυγης ειναι ότι πρέπει όλα τα εγκλήματα που τελούνται απο αλλόδαπους να θεωρουνται ειδεχθη,επομενως οι αλλοδαποι όποιο εγκλημα και να κανουν,αν ανεβει στην εξουσια η χρυση αυγη θα θανατωνονται (αν κανω καπου λαθος διορθωστε με )

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:40, 13-04-13:

δεν βλέπω αντιδράσεις και πολύ στεναχωριέμαι

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 21:27, 13-04-13:

δεν βλέπω αντιδράσεις και πολύ στεναχωριέμαι
Τι θες να ακούσεις ρε συ.... Λες και δε το περιμέναμε; Τα ζωάδια () που τους ψηφίζουν πρέπει να τα βλέπουν

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:29, 13-04-13:

Αλλα αν μπορείτε εξηγήστε μου γιατί είστε καλλίτεροι από τον Χίτλερ.

Είμαστε πιο ωραίοι.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:34, 13-04-13:

Μιχαλολιάκο,έλα να πάμε στο νησί η περούκα σου,εγώ και εσύ.
ταραπαπαμ παμ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 21:41, 13-04-13:

Αλλα αν μπορείτε εξηγήστε μου γιατί είστε καλλίτεροι από τον Χίτλερ.
γιατί δεν το παίζουμε ελληναράδες,που όμως είμαστε πολιτισμένοι και μορφωμένοι (και δεν δέρνουμε πακιστανους ,για να χαρει και η φουκαριαρα η γιαγιά του κασιδιάρη που θα τον νομίζει για εγκληματία) ,ενώ δεν ξέρουμε ούτε πως γράφεται το "καλύτεροι''

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 21:48, 13-04-13:

γιατί δεν το παίζουμε ελληναράδες,που όμως είμαστε πολιτισμένοι και μορφωμένοι (και δεν δέρνουμε πακιστανους ,για να χαρει και η φουκαριαρα η γιαγιά του κασιδιάρη που θα τον νομίζει για εγκληματία) ,ενώ δεν ξέρουμε ούτε πως γράφεται το "καλύτεροι''

Εντωμεταξύ ενώ βρίζουν όλους τους αλλοδαπούς και το βάζουν ΜΟΝΟ με όσους μπορούν να δείρουν (λ.χ. Πακιστανούς). Με τους Σομαλούς, τους Ρώσους ή τους Ρουμάνους (γκουχ..μαφία..γκουχ) τα 'χουν βάλει ποτέ; Νοpe! (γιατί άραγε....)

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 22:16, 13-04-13:

Εντωμεταξύ ενώ βρίζουν όλους τους αλλοδαπούς και το βάζουν ΜΟΝΟ με όσους μπορούν να δείρουν (λ.χ. Πακιστανούς). Με τους Σομαλούς, τους Ρώσους ή τους Ρουμάνους (γκουχ..μαφία..γκουχ) τα 'χουν βάλει ποτέ; Νοpe! (γιατί άραγε....)
Δεν είναι μόνο η (γκουχ...μαφία...γκουχ) ή δεν είναι καν αυτή.

Ας μην ξεχνάμε ότι ο "άλλος" ο "ξένος" και "διαφορετικός" προσδιορίζεται από στοιχεία μετρήσιμα.
Το χρώμα, το θρήσκευμα, η κοντινή ή μακρινή προέλευση, η νοοτροπία παίζουν σημαντικό ρόλο.

Μην ξεχνάμε ότι Ρώσοι-Ρουμάνοι-Βούλγαροι είναι χριστιανοί ορθόδοξοι, ένας παράγοντας σημαντικός για την αποδοχή ή έστω την ανοχή απέναντι τους από τα όποια ακραία στοιχεία τα οποία παρουσιάζουν και εμφανείς θρησκευτικές τοποθετήσεις.

Επίσης, Ρουμάνοι- Βούλγαροι κλπ είναι μέλη της Ευρωπαϊκής Ένωσης άρα δεν τίθεται θέμα παράνομης μετανάστευσης καθώς κινούνται στον ενιαίο χώρο της ΕΕ, άλλο αν υπάρχουν ακόμα κάποιοι περιορισμοί στην ελεύθερη μετακίνηση τους ως εργαζόμενοι και οι Βουλγαρία - Ρουμανία δεν έχουν ενταχθεί στον χώρο της συνθήκης του Schengen

Συνεπώς τί μας μένει για να προσδιορίσουμε τον "άλλο"?
Το χρώμα (σκούρο), το διαφορετικό θρήσκευμα (Ισλάμ) το οποίο μας φέρνει στο νου και αρνητικές ιστορικές αναφορές (τουρκοκρατία) και ενδεχομένως ο τρόπος ζωής, ενδυμασίας και ό,τι άλλο τους διαφοροποιεί από τους ντόπιους συν φυσικά το γεγονός ότι προέρχονται από χώρες από τις οποίες φεύγουν εξ ορισμού παράνομα καθ' ότι σε εμπόλεμη κατάσταση-εμφύλια σύρραξη-τρέχα γύρευε οικονομία και καθεστώς ή απλά δεν έχουν τη δυνατότητα να αναχωρήσουν με την οργάνωση μιας επίσημης μετανάστευσης...

Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε στις 22:17, 13-04-13:

Μιας και το παίζετε "έξυπνοι",
πώς αισθάνεστε που σας διορθώνει ένας "ελληναράς" ;
http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BA...81%CE%BF%CF%82

Και σβήστε το "φιλόσοφος",
και κρατήστε μόνο το υπόλοιπο.

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 22:26, 13-04-13:

Μιας και το παίζετε "έξυπνοι",
πώς αισθάνεστε που σας διορθώνει ένας "ελληναράς" ;
http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BA...81%CE%BF%CF%82

Και σβήστε το "φιλόσοφος",
και κρατήστε μόνο το υπόλοιπο.
το ότι το καλύτερος διδάσκεται στα σχολεία δεν φαίνεται να σε επηρεάζει.......
βέβαια και άλλα πράγματα διδάσκονται στα σχολεία όπως ελευθερία, ισότητα,αλληλεγγύη,ότι η ελλάδα είναι η χώρα της φιλοξενίας
(για αυτό είχαμε και τον Ξενιο<φιλόξενο Δία,στην αρχαία μυθολογία ),

τρελή εγώ;τρελοί είναι όσοι βαφτίζουν την τρομοκρατία αυτοδικία και προχωρουν..........

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 22:27, 13-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge

Μην ξεχνάμε ότι Ρώσοι-Ρουμάνοι-Βούλγαροι είναι χριστιανοί ορθόδοξοι, ένας παράγοντας σημαντικός για την αποδοχή ή έστω την ανοχή απέναντι τους από τα όποια ακραία στοιχεία τα οποία παρουσιάζουν και εμφανείς θρησκευτικές τοποθετήσεις.
Ποιες εμφανείς ρε φίλε; Αν θυμάμαι, στο σχολείο με μάθαιναν ότι ο Χριστός αγαπούσε τους ανθρώπους... Μάλιστα στην Εκκλησία που πηγαίνω στο χωριό μου το Πάσχα, γράφει κάπου "Αγαπάτε τους εχθρούς"... Το κάνουν;;;;;

Ανήκουν οι Σομαλοί στην Ε.Ε.; Κοίτα να δεις πόσα δεν ξέρω τελικά...

Παράθεση

Mittenwald

Διάσημο Μέλος

O Mittenwald Merlinus Sum Qui Me Tangit Turbat Mundum έγραψε στις 22:28, 13-04-13:

Συμφωνώ απολύτως.
Η φιλοξενία στην αρχαία Ελλάδα ήτο εξέχως σημαντική.
Ειδικά όταν ένας είλωτας ζητούσε καταφύγιο.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 22:31, 13-04-13:

Συμφωνώ απολύτως.
Η φιλοξενία στην αρχαία Ελλάδα ήτο εξέχως σημαντική.
Ειδικά όταν ένας είλωτας ζητούσε καταφύγιο.
πράγμα που στην "νέα ελλ'αδα" κάποιοι θέλουν να το αλλάξουν.......

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 22:45, 13-04-13:

Ποιες εμφανείς ρε φίλε; Αν θυμάμαι, στο σχολείο με μάθαιναν ότι ο Χριστός αγαπούσε τους ανθρώπους... Μάλιστα στην Εκκλησία που πηγαίνω στο χωριό μου το Πάσχα, γράφει κάπου "Αγαπάτε τους εχθρούς"... Το κάνουν;;;;;

Το τί κάνουν δεν ανταποκρίνεται πάντα στο τί δείχνουν προς τα έξω ότι πρεσβεύουν.
Άλλωστε γι αυτό μίλησα για "τοποθέτηση" και όχι για "πίστη" π.χ. ...

Ανήκουν οι Σομαλοί στην Ε.Ε.; Κοίτα να δεις πόσα δεν ξέρω τελικά...
Είδες κάτι πράγματα?
Βοήθησε με μόνο να βρω πού λέω για Σομαλούς και ΕΕ στην ανάρτηση μου αν έχεις την καλοσύνη γιατί κάπου κρύφτηκαν και τους έχασα...

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 22:59, 13-04-13:

Το τί κάνουν δεν ανταποκρίνεται πάντα στο τί δείχνουν προς τα έξω ότι πρεσβεύουν.
Άλλωστε γι αυτό μίλησα για "τοποθέτηση" και όχι για "πίστη" π.χ. ...[/FONT]
Σ'αυτό έχεις δίκιο

Είδες κάτι πράγματα?
Βοήθησε με μόνο να βρω πού λέω για Σομαλούς και ΕΕ στην ανάρτηση μου αν έχεις την καλοσύνη γιατί κάπου κρύφτηκαν και τους έχασα...
Όχι, εγώ όμως είπα...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 08:33, 14-04-13:

Νίκαια: 30χρονος επιτέθηκε και τραυμάτισε αστυνομικό

Πάει, δεν υπάρχει πια αλληλεγγύη.

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,289 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 00:56, 15-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Νίκαια: 30χρονος επιτέθηκε και τραυμάτισε αστυνομικό
Πάει, δεν υπάρχει πια αλληλεγγύη.

Έπεσε το indymedia.
Χαρά στους απανταχού φασίστες.

Ο κοντόχοντρος φύρερ έφαγε διπλή μερίδα μέλανα ζωμό απόψε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:55, 15-04-13:

Der Spiegel: «Δολοφονική συμμορία» η Χρυσή Αυγή

Ξέσπασε ο βλάκας

Η Χρυσή Αυγή μπορεί να απαγορευθεί, λέει στην Ελλάδα το Συμβούλιο της Ευρώπης

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 15-04-13 στις 13:14.
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 21:53, 16-04-13:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gisIaKe0mVU

πιο καλα ελληνικά μιλάνε οι πακιστανοί που κυνηγούν μετά μανίας.......

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:47, 17-04-13:

epicness level golden dawn

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους