Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,680 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,366 μηνύματα σε 91,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 929 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω το κορίτσι που μου αρέσει;

kostas007

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kostas007
Ο kostas007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O kostas007 έγραψε στις 09:32, 24-03-12:

Τον τελευταιο καιρο ειμαι φουλ καψουρης με μια κοπελα απ'το φροντιστηριο αλλα δεν τη πετυχενω ποτε μονη για να της πω τι νιωθω.Ακομη, αυτη κανει παρεα με ορισμενα παιδια με τα οποια ειμαι μαλωμενος,αλλα οι σχεσεις μου με την κοπελα ειναι εξαιρετικες.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ThanosShadow
Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 09:43, 24-03-12:

Πες τις ελα να σου πω κατι και πηγαινε την καπου μονη της (π.χ. στο διαλλειμα πηγαινε την καπου ησυχα οπως στις τουαλετες ή καπου εξω ή μετα το σχολασμα).
Δειξε οτι εισαι αντρας και παιρνεις τις ευθυνες σου, τις ευθυνες των συναισθηματων σου. Και μην εχεις αγχος. Αυτο που θελει να δει πανω σου ειναι εναν αντρα χαλαρο-αστειο-που δεν μασαει και προπαντως ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ. Για να την εντυπωσιασεις. Αν δεν την ηξερες θα υπηρχε θεμα. Αλλα φανταζομαι την ξερεις την κοπελα και μιλατε. Μπορεις επισης να την κανεις και καποιο δωρο καθως της λες τα αισθηματα σου για αυτην π.χ. ενα δακτυλιδι!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 09:46, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ThanosShadow
Πες τις ελα να σου πω κατι και πηγαινε την καπου μονη της (π.χ. στο διαλλειμα πηγαινε την καπου ησυχα οπως στις τουαλετες ή καπου εξω ή μετα το σχολασμα).
Δειξε οτι εισαι αντρας
.
τσ τσ ντροπη

το πας πολυ μακρια

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε στις 09:50, 24-03-12:

Πηγαινει σε αλλο σχολειο αλλα απο περυσι που ηρθε στο φροντιστηριο περναμε καλα στην ταξη,ομως θα ηταν λιγο αποτομο νε περασω κατευθειαν στις συμβουλες σου γι'αυτο ψαχνω την πρωτη κινηση για να ζεστανω την κατασταση........

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 09:59, 24-03-12:

Οκ. Πρωτη κινηση (εφοσον γνωριζεστε) ειναι τηλεφωνο. Απτο τηλεφωνο θα γινουν 1)πλακες, 2)συμβουλες, 3)θα την βοηθησεις σε κατι π.χ. στα μαθηματα, 4)Θα ακουει την φωνη σου και μπορει να ...το ευχαριστιεται.
Ετσι θα γνωριστειτε καλυτερα, και αν ειναι να γινει κατι, θα γινει. Μην το πιεζεις αν δεν γινεται. Δεν ζουμε στην εποχη που πρεπει να μονομαχησεις για να παρεις την κοπελα του βασιλια, ο ερωτας ειναι κοινος δεν ειναι μονο για τον εναν. Και το λεω για να μην στενοχωρεθεις αν δεν γινει κατι, δεν μπορεις να αλλαξεις τα αισθηματα της ο,τι και να της πεις, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ερθεις πιο κοντα της και αν σε ερωτευθει και σε θελει, κερδισες το παιχνιδι.
Ε μετα απο την πιο στενη γνωριμια ειναι αυτο που σου ειπα.
Βεβαια θα ταν καλο να πατε μαζι και σε καποιο παρτυ ή εκδηλωση. Εκει το spirit ειναι χαλαρο και μπορει να γινουν πραγματα

Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε στις 10:12, 24-03-12:

Η αληθεια ειναι πως δεν ξεκολλαει απ'το μυαλο μου και γι'αυτο σκεφτομαι συνεχως τροπους να την προσεγγίσω.Βεβαια, στο φροντιστηριο ειναι και μια συμμαθητρια της η οποια με γουσταρει 101% αλλα δεν της εχω δωσει ελπιδες.Λες να την χρησιμοποιουσα (ξερω φαινομαι κακος ) για την κανω να ζηλεψει??

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 10:50, 24-03-12:

ο-χ-ι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 11:52, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από kostas007
Η αληθεια ειναι πως δεν ξεκολλαει απ'το μυαλο μου και γι'αυτο σκεφτομαι συνεχως τροπους να την προσεγγίσω.Βεβαια, στο φροντιστηριο ειναι και μια συμμαθητρια της η οποια με γουσταρει 101% αλλα δεν της εχω δωσει ελπιδες.Λες να την χρησιμοποιουσα (ξερω φαινομαι κακος ) για την κανω να ζηλεψει??
Κατηγορηματικα... ο χ ι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε στις 20:25, 24-03-12:

Τοτε ποια μπορει να ειναι η πρωτη κινηση ρε μαγκες??Πειτε ιδεες......

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 20:36, 24-03-12:

Σου ειπα ρε μορτη, χαχα, παρε το τηελφωνο της, κανε πλακα μαζι της, νιωστην...
Και μετα πες της το, βγαλτην βολτα καπου η πηγαινε την σε ενα παρτυ, και πες της το. Αλλα νασαι ρομαντικος και χαλαρος! Και μην κανεις κατι που δεν αρμοζει στον χαρακτηρα της, αν ειναι χαλαρος χαραλτηρας, μην της φτιαξεις λογοτεχνικα ποιηματα, χαχα, u know what i mean!

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:10, 24-03-12:

Την έχεις ήδη χρησιμοποιήσει ακούσια και χωρίς να το έχεις καταλάβει.
Εαν γνωρίζει η λεγάμενη σου για αυτή που σε γουστάρει μετράς μάνι μάνι πολύ στα μάτια της. Έχεις μεγάλο αβαντάζ αν το γνωρίζει και στο λέω αυτό για να πάρεις θάρρος και να βρεις τον τρόπο να την προσεγγίσεις. Σε κάθε περίπτωση όμως, το γνωρίζει ή όχι, μην χρησιμοποιήσεις την άλλη κοπέλα για κανένα λόγο. Ακόμα και να μην το πάρεις απο την ηθική του πλευρά να ξέρεις ότι θα σου βγεί de-facto σε πρόβλημα.

Υ.Γ. Φρόντισε μόνο να μην την προσεγγίσεις απότομα. Όχι δηλαδή hi σε γουστάρω, σιγά σιγά γίνονται αυτά.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε στις 08:44, 25-03-12:

Απο την αλλη ομως βλεπομαστε 4-5 ωρες την εβδομαδα γι'αυτο εχω περιορισμενες επιλογες.Πλέον καθομαστε μαζι (λογω απαιτησης καθηγητριας) αλλα αυτο ισως ειναι κατι που μπορω να εκμεταλλευτω για να κανω παιχνιδι μαζι της.......

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 16:50, 25-03-12:

Απο την αλλη ομως βλεπομαστε 4-5 ωρες την εβδομαδα γι'αυτο εχω περιορισμενες επιλογες.Πλέον καθομαστε μαζι (λογω απαιτησης καθηγητριας) αλλα αυτο ισως ειναι κατι που μπορω να εκμεταλλευτω για να κανω παιχνιδι μαζι της.......
Καλά μας δουλεύεις? Κάθεσαι στο ίδιο θρανίο μαζί της και έρχεσαι και κλαίγεσαι στα forum πως να την προσεγγίσεις? Σου έκατσε το τζακ ποτ, κανόνισε την πορεία σου.Για να στο πω πιο λιανά ήταν για να γίνει. Δείξτης ότι σου αρέσει, όχι απότομα φυσικά, και με τρόπο που να δείχνει απλώς ενδιαφέρον, τπτ παραπάνω τπτ λιγότερο. ΟΧΙ σε γουστάρω, μου αρέσεις κτλ κτλ. Δείξτης το και να είσαι σίγουρος πως θα το καταλάβει. Αν της αρέσεις θα σου δώσει το πράσινο φως να της το πείς και όλας. Αλλιώς θα καταλάβεις απο μόνος σου (αν δεν ανταποκρίνεται) ότι δεν γουστάρει και πας για άλλα. Αι λεβέντη μου, γιατί με τις μλκ που κάναμε εμείς και χάναμε ευκαιρίες πιο μικροί καλό είναι να βοηθάμε μερικούς να τις αποφεύγουν. Περιμένουμε νέα σου και προς θεού όχι αναζήτηση άλλων συμβουλών. Ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

Καλή βόλι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 16:58, 25-03-12:

Ίδια ιστορία ζούσα πέρυσι όταν ήμουν 3η Λυκείου. Τελείωσε το σχολείο και το πράγμα ξεκίνησε. Μιλούσαμε λίγο στο φβ, μετά στο κινητό και πάει λέγοντας. Τώρα είμαι μαζί του 10 μήνες.
Παίξε λίγο. Βλεμματάκια, να τη χαιρετάς, στα διαλείμματα να βγαίνεις μαζί της, να της χαμογελάς (όχι σαν να σου τρέχουν τα σάλια) κτλ κτλ. Λίγο θάρρος θέλει, όχι πίεση. Ειδικά αν είναι και διαβαστερό κορίτσι και έχει βάλει στόχους ας πούμε.

Παράθεση

stelios1994-4 (Στελιος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stelios1994-4
Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

O stelios1994-4 έγραψε στις 16:44, 02-05-12:

Και έρχομαι εγώ μετά από 1 μήνα και επαναφέρω το θέμα στη ζωή... Και λέω τώρα - υποθετικά μιλώντας πάντα - ότι υπάρχει μια παρόμοια κατάσταση, +οτι γυρνάμε μαζί από το σχολείο (νταξει, δεν την αφήνω στο σπίτι της, αλλα περπατάμε μαζί) +οτι βγαίνουμε καμιά φορά (τετράδα κυρίως) +ότι συχνά γελάει με πράγματα που λέω (όχι επειδή είναι γελοία ) και +οτι φιλάκια καρδούλες καληνύχτες και όνειρα γλυκά δίνουν και παίρνουν στο φμπ. Ας υποθέσουμε ακόμη ότι την ξέρω 3 χρόνια και ότι αυτή χώρισε πριν από τρεις μήνες περίπου (κάπου εκεί). Από πιο πριν ακόμα την πείραζα, με πειραζε αλλά όλα στο φιλικό και ούτε είχα σκεφτεί ότι μπορεί να έχουμε κάποια άλλη σχέση μεταξύ μας. Αλλά έχει κανα μήνα που την βλέπω διαφορετικά. Τώρα που διαβάζω τι γράφω λέω "μα καλά γιατί δεν έχεις προχωρήσει ακόμα" αλλά εχει κ άλλα... Δυστυχώς οι φορές που βγαίνουμε είναι συντρηπτικά λιγότερες από τις φορές που βγαίνει με την παρέα της (γιατί, ναι μεν έχουμε μια κοινή παρέα, αλλά πριν τη γνωρίσω είχε δικιά της και βγαίνει μ αυτούς περισσοτερο) οπότε δεν ξέρω καθόλου τι παίζει στα προσωπικά της +οτι είναι πιο προχωρημένη από μένα και ότι εχω μικρές υποψίες (που εύχομαι να είναι στο μυαλό μου) πως της αρεσει κάποιος. Ευκαιρίες για να κάνω κάποια κίνηση έχω, και μπορω να φτιάξω κ αλλες, αλλά δεν ξέρω τι κίνηση πρέπει αν είναι αυτή... πλησιάζουν κ οι εξετάσεις...

Παράθεση

Anthrax69 (Δημήτρης-Άγγελος Μπαρδάκας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anthrax69
Ο Δημήτρης-Άγγελος Μπαρδάκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε στις 13:13, 26-06-12:

Hello! Πρώτο post εδω πέρα! Λέγομαι Δημήτρης-Άγγελος είμαι 14 και μπορείτε να τσεκάρετε το προφίλ μου για να μάθετε και τα υπόλοιπα επειδή βαριέμαι να τα ξαναγράφω. Τέλος πάντων, απ όσες περιπτώσεις έχω διαβάσει, μου φαίνεται πως η δική μου είναι η χειρότερη... Έχουμε και λέμε λοιπόν... Πριν ένα χρόνο περίπου είδα στην Εκκλησία μια κοπελίτσα που με ξετρέλανε. Από τότε τα μόνα που ξέρω για αυτήν (που τα έμαθα από την αδερφή μου όταν μιλούσε σε μια φιλή της) είναι πως τη λένε Κατερίνα, πως είναι 16 και πως γουστάρει έναν άλλο. Ούτε επίθετο, ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα και τη βλέπω ΜΟΝΟ κάθε Κυριακή και αυτό όχι πάντα γιατί άμα καμιά φορά είναι υπερβολικά γαμάτη ντρέπομαι ακόμα και να την κοιτάξω (Δεν το καταλαβαίνω αυτό αλλά τέλος πάντων )
Έχω 2 επιλογές. Η πρώτη είναι να πω στην αδερφή μου που τη γνωρίζει να μου τα πεί όλα αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο καλή ιδέα και η άλλη είναι να της βάλω κανα ραβασάκι στην τσάντα όταν δε βλέπει... Αλλά είμαι ο μόνος εκεί που θα μπορούσε να τη γουστάρει μια και οι άλλοι είναι το πολύ 9 και οι υπόλοιποι είναι άντρες 20+. Θα με καταλάβει άρα άστο κι αυτό. Εδώ σας θέλω... Υπάρχει κανας τρόπος που δεν έχω σκεφτεί;

Παράθεση

mistirios/a2

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mistirios/a2
H mistirios/a2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mistirios/a2 whats up έγραψε στις 08:19, 01-05-14:

Μου αρέσει κάποιος αλλά δεν ξέρω πώς να του το πω βοήθεια pliiiz

Bοήθεια pliiiz

Γεια

Hellooooooo

Lll

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 01-05-14 στις 21:56. Αιτία: merge posts/συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων-Απαγορεύονται τα greekilish
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 662 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 22:01, 16-05-14:

Τον τελευταιο καιρο ειμαι φουλ καψουρης με μια κοπελα απ'το φροντιστηριο αλλα δεν τη πετυχενω ποτε μονη για να της πω τι νιωθω.Ακομη, αυτη κανει παρεα με ορισμενα παιδια με τα οποια ειμαι μαλωμενος,αλλα οι σχεσεις μου με την κοπελα ειναι εξαιρετικες.....
Από φροντιστήριο λίγο δύσκολα, μιας και την βλέπεις λίγες φορές την εβδομάδα, εκτός εάν μιλάτε και βλεπόσαστε εκτός, όπως και δεν είναι και ο κατάλληλος τόπος για να πεις ότι έχεις να πεις. Καλύτερα κάπου έξω, μόνοι σας, και να μην μπλέκεις τρίτους και φίλους μέσα, γιατί για την "γκόμενα" δεν υπάρχουν φιλίες.

(Εντάξει, άργησα αρκετά, το post πάει σε άλλος που έχουν το ίδιο πρόβλημα -.-)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aggelomanos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelomanos
Ο aggelomanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aggelomanos έγραψε στις 11:37, 17-07-14:

παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 610 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 21:41, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από aggelomanos
παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω
Όπα όπα ....αγαπάς;;;

Παράθεση

Elena.joan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Elena.joan
H Elena.joan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Elena.joan έγραψε στις 22:29, 17-07-14:

αγαπας(??) την κοπελα αλλα δεν της φερεσαι καλα??? τι σημαινει αυτο?? το οτι σε φωναζει αγγελακο δεν νομιζει οτι προυποθετει και οτι το κοριτσακι εχει καποια αισθηματα...επιβεβαιωσε το πρωτα και μετα ζητα της να βγειτε ειναι πολυ απλο...το πολυ πολυ να φας καμια χυλοπιτα...

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 22:58, 17-07-14:

παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο
Awww!

Πιτσιρικάκι πρέπει να είναι μωρέ!

Παράθεση

athinaios (Aλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinaios
Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O athinaios έγραψε στις 12:54, 18-07-14:

Δες έχει σημασία το πως της φέρθηκες,το θέμα είναι να είσαι ο εαυτός σου.Πηγαίνετε καπου να ειστε οι 2 σας και πες της αυτά που νιώθεις!Είμαστε μαζί σου

Παράθεση

aggelomanos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelomanos
Ο aggelomanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aggelomanos έγραψε στις 13:14, 19-07-14:

χιλοπιτα θα φαο και τι να πω

Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 153 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 18:17, 19-07-14:

Αμα το μαθει ο μπαμπας της ξερεις τι θα γινει που την ''αγαπας'';

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,650 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 19:42, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Foxmoore
Αμα το μαθει ο μπαμπας της ξερεις τι θα γινει που την ''αγαπας'';
Μαύρο στο ξύλο θα τον κάνει και θα βάλει και περιοριστικά μέτρα, έτσι για προστασία.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,624 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 02:05, 20-07-14:

aww thats so cute

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 662 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 20:30, 24-07-14:

Δεν έχεις τίποτα να χάσεις
Όρμα

Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι-κη
H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε στις 19:12, 09-08-14:

πρεπει να αρχισεις να αγαπας σιγα σιγα και το λεξικο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manos.7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manos.7
Ο manos.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O manos.7 έγραψε στις 21:05, 20-10-14:

Παιδια ειμαι 15 χρονων και παω 1η Λυκειου. Πηγα φετος σε ενα νεο λυκειο και στο τμημα μου υπαρχει μια κοπελα η οποια μου αρεσει τρελα 0.ο .... Τι μου προτεινετε να κανω??

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:32, 21-10-14:

Για αρχη δοκιμασε να πιασετε την κουβεντα, με καποιο τροπο δλδ να την προσεγγισεις!

Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 22:02, 01-12-14:

Δες τι κοινό έχετε και πιάσε της κουβέντα, ένα μάθημα, ένα άθλημα, όλο και κάποιο κοινό θα έχετε

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 22:38, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από manos.7
Παιδια ειμαι 15 χρονων και παω 1η Λυκειου. Πηγα φετος σε ενα νεο λυκειο και στο τμημα μου υπαρχει μια κοπελα η οποια μου αρεσει τρελα 0.ο .... Τι μου προτεινετε να κανω??
Πες μας και αλλα ..λεπτομερειες θελουμε να δουμε αν εχεις ελπιδες με την κοπελα..

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:48, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Πες μας και αλλα ..λεπτομερειες θελουμε να δουμε αν εχεις ελπιδες με την κοπελα..
Γεια σου δάσκαλε του έρωτα!!!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 22:49, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Γεια σου δάσκαλε του έρωτα!!!
Kατι εμαθα αλλα το προβλημα ειναι δεν μπορω να τα εφαρμοσω χαχαχαχα δυστηχως με χαντάκωσε η ντροπη!

Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Σκορπιος17
Ο Σκορπιος17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Σκορπιος17 έγραψε στις 21:14, 07-12-14:

γεια σας παιδια και απο μενα. ειμαι 3η λυκειου και μου αρεσει πολυ ενα κοριτσι. τη βλεπω μονο στο σχολειο και κανουμε παρεα. το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της πω το τι αισθανομαι για εκεινη και γενικα να της δειξω οτι ενδιαφερομαι. δεν ειχα ποτε μου σχεση και ετσι ειμαι ασχετος σε αυτα. εχετε καμια συμβουλη που θα βοηθουσε?
ευχαριστω προκαταβολικα

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 21:52, 07-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σκορπιος17
γεια σας παιδια και απο μενα. ειμαι 3η λυκειου και μου αρεσει πολυ ενα κοριτσι. τη βλεπω μονο στο σχολειο και κανουμε παρεα. το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της πω το τι αισθανομαι για εκεινη και γενικα να της δειξω οτι ενδιαφερομαι. δεν ειχα ποτε μου σχεση και ετσι ειμαι ασχετος σε αυτα. εχετε καμια συμβουλη που θα βοηθουσε?
ευχαριστω προκαταβολικα
Αφού ήδη κάνετε παρέα δεν βλέπω πού κολλάς... Γιατί δεν της προτείνεις να βγείτε καμιά μέρα έξω οι δυο σας; Ετσι θα δεις αν ενδιαφέρεται και εκείνη...

Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε στις 17:51, 09-12-14:

αρχικα ευχαριστω για την αμεση απαντηση.
το θεμα είναι ότι είναι αδυνατον να βρεθουμε εξω για καποιους συγκεκριμένους λογους. ετσι γινεται να καταλαβω αν ενδιαφέρεται μεσω από την συναναστροφή εντος του σχολειου?
και εστω ότι αποφασίζω να της πω πως αισθανομαι, αυτό πως θα το κανω, δηλαδή όταν ειμαστε μονοι μας καποια στιγμη της λεω ξερω γω << είμαι ερωτευμενος μαζι σου....>> τυπου ερωτικη εξομολογηση ή μηπως την τρομάξω και αρχιζει να απομακρύνεται?

Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε στις 14:14, 04-01-15:

σκέφτομαι το σαββατο να της πω να βγουμε, αλλά να της πω για καφε το πρωι ή να βγουμε το βραδυ? και πες ότι βγαινουμε πως θα της το πω, για παράδειγμα όταν πινουμε καφε ή να της πω να παρουμε καφε στο χερι και να παμε βολτα οποτε της λεω τι αισθανομαι. είμαι τελειος ασχετος οποτε παρακαλω λιγη βοηθεια! ευχαριστω για το χρονο σας
Παράθεση

Θανασης II

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Θανασης II
Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Θανασης II έγραψε στις 15:01, 04-01-15:

Βραδυ καλυτερα πιστευω..και οταν τελειωσετε τον καφε την πας σε καμια πλατεια δεν ξερω και εγω που οπου θα ειστε μονοι σας και ησυχα! Κατα πασα πιθανοτητα αν δεχτει να βγειτε σημαινει οτι κατι θελει και αυτη! Δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια οποτε μην το σηζυταμε.. Μην το αργεις αφου μιλατε στο σχολεια κ.τ.λ πες το της ..τι εχεις να χασεις? Το ξερω ειναι δυσκολο και εγω τα ιδια περναω αλλα τι να κανουμε...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 20:16, 04-01-15:

Μην κάνεις εξομολόγηση, όρμα για φιλί και βλέπεις μετά.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 21:13, 04-01-15:

... μου αρεσει πολυ ενα κοριτσι. τη βλεπω μονο στο σχολειο και κανουμε παρεα. το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της πω το τι αισθανομαι για εκεινη και γενικα να της δειξω οτι ενδιαφερομαι.
Μισό λεπτό παλικάρι μου. Τα πράγματα δεν είναι τόσο γραμμικά. Πώς το εννοείς αυτό το "κάνουμε παρέα"; Παρέα μπορεί να κάνουμε με οποιονδήποτε ή οποιαδήποτε, χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι. Το κορίτσι έχει κάποια σχέση; Πώς είναι το κλίμα στις συζητήσεις σας; Μιλάτε γενικά και αόριστα ή αγγίζετε και πιο προσωπικά θέματα; Έχεις δείξει έστω και έμμεσα το ενδιαφέρον σου για αυτήν; Έχει κάνει εκείνη κάτι τέτοιο; Προσπάθησες να της δώσεις κάποιο σημάδι για να δεις την αντίδρασή της; Σου έχει δώσει εκείνη κάποιο "μήνυμα" έστω και αμφιλεγόμενο; Βλέπεις να προσέχει την εμφάνισή της όταν είσαστε μαζί; Έρχεστε, τάχα μου φιλικά, πολύ κοντά ο ένας στον άλλον; Πώς νοιώθεις τον τρόπο που σε κοιτάζει και σου φέρεται; Εσύ βλέπεις να της κινείς το ενδιαφέρον με το χαρακτήρα σου και τη συμπεριφορά σου; Είσαι ευχάριστος μαζί της και όχι ξύλο; Ανταλλάσσετε, δήθεν σαν παιχνιδάκι, όμορφα λόγια;
Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Μην κάνεις εξομολόγηση, όρμα για φιλί και βλέπεις μετά.
Αυτό είναι το καλύτερο. Μάλιστα δεν χρειάζεται να "βγείτε", απλά θα φροντίσεις να γίνει "τυχαία" και "αυθόρμητα", ακόμα και σε μια γωνιά της αυλής του σχολείου. Όμως προσοχή, αυτό προφανώς μπορεί να γίνει, μόνον αν συντρέχουν αρκετές από τις παραπάνω συνθήκες, οπότε η ανταπόκριση θα είναι μάλλον αναμενόμενη και τα λόγια και οι εξομολογήσεις θα έρθουν στη συνέχεια αυτόματα. Αν δεν ισχύει σχεδόν τίποτα από όσα ανέφερα στο πρώτο μέρος και η "παρέα" είναι απλά φιλική, τυπική και κρύα, η εξομολόγηση θα οδηγήσει αναπόφευκτα στη χυλόπιτα και η απόπειρα για φιλάκι σε στροφή του κεφαλιού κατά 90°.

Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε στις 11:49, 06-01-15:

δεν εχει σχεση και μπορω να πω ότι είναι αρκετα ζεστη μαζι μου, ανταλλασουμε ομορφα λογια, απέναντι μου είναι συνεχως γλυκια, χαμογελαστη κ ευδιαθετη και είναι στιγμες που ερχομαστε λιγο πιο κοντα. ετσι εχω υποψίες ότι ισως αισθάνεται κατι κ αυτή για μενα. το φιλι το φοβάμαι λιγο δεν ξερω θεωρο την εξομολογηση πιο ευκολη. ευχαριστω για τις συμβουλες
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 12:32, 06-01-15:

δεν εχει σχεση και μπορω να πω ότι είναι αρκετα ζεστη μαζι μου, ανταλλασουμε ομορφα λογια, απέναντι μου είναι συνεχως γλυκια, χαμογελαστη κ ευδιαθετη και είναι στιγμες που ερχομαστε λιγο πιο κοντα. ετσι εχω υποψίες ότι ισως αισθάνεται κατι κ αυτή για μενα. το φιλι το φοβάμαι λιγο δεν ξερω θεωρω την εξομολογηση πιο ευκολη. ευχαριστω για τις συμβουλες
Ωραία, πληρούνται αρκετές από τις απαραίτητες προϋποθέσεις, οπότε μπορείς να προχωρήσεις. Καλού - κακού προσπάθησε να ζεστάνεις λίγο περισσότερο το κλίμα με όμορφα υπονοούμενα. Όμως νομίζω ότι η εξομολόγηση είναι πολύ πιο δύσκολη από το φιλάκι. Την ώρα εκείνη τα λόγια βγαίνουν πολύ δύσκολα, ενώ το φιλί είναι μια στιγμιαία βουτιά στο κενό (ή ταν ή επί τας). Δες και ο Spiderman πώς έκανε το ίδιο:

Καλή Επιτυχία....
Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε στις 19:11, 06-01-15:

ναι μαλλον εχεις δικιο. Σας ευχαριστω πολυ yια τις συμβουλες σας, μου ειναι πολυ χρησιμες.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:36, 07-01-15:

Σκορπιος εισαι συ, θα την βρεις σιγουρα την ακρη χωρις τις δικες μας συμβουλες!

(ε, αμα δεν παινεψουμε και το σπιτι μας.... )
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 19:53, 08-01-15:

Μου πήρε χρόνια να το καταλάβω αλλά αυτό με το φιλί και την επαφή γενικότερα έχει τρελή σημασία.

Αρχικά απλώνεις τα κουλά σου φιλικά να δεις αν τινάζεται ή σε δέχεται και όταν βρεις ευκαιρία, χώρο (μυρίσεις τα νύχια σου γιατί δεν υπάρχει "σωστό" timing) κάνεις το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο.

Αν σε ρωτήσει γιατί μπορείς να της πεις ότι σύμφωνα με τελευταίες μελέτες μέσω του φιλιού (γαλλικού κιόλας) αυξάνεται η άμυνα του οργανισμού απέναντι σε μικρόβια. (Μην το κάνεις παρά μόνο αν δέχεται το τρολάρισμα αλλιώς θα με βρίζεις )
Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη fmarulezkd
Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 633 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε στις 22:12, 08-01-15:

I'll just leave it here

Παράθεση

Θανασης II

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Θανασης II
Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Θανασης II έγραψε στις 00:08, 09-01-15:

Το λυπηρο ειναι οτι αυτα που λεμε οι πιο πολλοι δεν θα μπορεσουν να τα κανουν ... Αλλο τα λογια αλλοι οι πραξεις.. Δεν εχω δει εναν σε αυτο το forum που να ερθει και να μας παει ευχαριστω ρε μαγκες την καταφερα την γκομενα !
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 01:18, 09-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Klaus
Μου πήρε χρόνια να το καταλάβω αλλά αυτό με το φιλί και την επαφή γενικότερα έχει τρελή σημασία.
Αρχικά απλώνεις τα κουλά σου φιλικά να δεις αν τινάζεται ή σε δέχεται και όταν βρεις ευκαιρία, χώρο (μυρίσεις τα νύχια σου γιατί δεν υπάρχει "σωστό" timing) κάνεις το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο.)
Χαχαχαχα!! Να το έχεις αναβάλει 100 φορές, να τα παίζεις όλα για όλα, να φοβάσαι την απόρριψη, και όμως εκείνη όχι μόνο να ανταποκρίνεται στο φιλί, αλλά και να σε μαλώνει γιατί άργησες να το κάνεις. Από τις πιο όμορφες αναμνήσεις της εφηβείας...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Jimaraz97

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους