Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,440 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 520 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω το κορίτσι που μου αρέσει;

kostas007

Νεοφερμένος

Ο kostas007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O kostas007 έγραψε: στις 09:32, 24-03-12:

Τον τελευταιο καιρο ειμαι φουλ καψουρης με μια κοπελα απ'το φροντιστηριο αλλα δεν τη πετυχενω ποτε μονη για να της πω τι νιωθω.Ακομη, αυτη κανει παρεα με ορισμενα παιδια με τα οποια ειμαι μαλωμενος,αλλα οι σχεσεις μου με την κοπελα ειναι εξαιρετικες.....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε: στις 09:43, 24-03-12:

Πες τις ελα να σου πω κατι και πηγαινε την καπου μονη της (π.χ. στο διαλλειμα πηγαινε την καπου ησυχα οπως στις τουαλετες ή καπου εξω ή μετα το σχολασμα).
Δειξε οτι εισαι αντρας και παιρνεις τις ευθυνες σου, τις ευθυνες των συναισθηματων σου. Και μην εχεις αγχος. Αυτο που θελει να δει πανω σου ειναι εναν αντρα χαλαρο-αστειο-που δεν μασαει και προπαντως ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ. Για να την εντυπωσιασεις. Αν δεν την ηξερες θα υπηρχε θεμα. Αλλα φανταζομαι την ξερεις την κοπελα και μιλατε. Μπορεις επισης να την κανεις και καποιο δωρο καθως της λες τα αισθηματα σου για αυτην π.χ. ενα δακτυλιδι!!
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 09:46, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ThanosShadow
Πες τις ελα να σου πω κατι και πηγαινε την καπου μονη της (π.χ. στο διαλλειμα πηγαινε την καπου ησυχα οπως στις τουαλετες ή καπου εξω ή μετα το σχολασμα).
Δειξε οτι εισαι αντρας
.
τσ τσ ντροπη

το πας πολυ μακρια
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε: στις 09:50, 24-03-12:

Πηγαινει σε αλλο σχολειο αλλα απο περυσι που ηρθε στο φροντιστηριο περναμε καλα στην ταξη,ομως θα ηταν λιγο αποτομο νε περασω κατευθειαν στις συμβουλες σου γι'αυτο ψαχνω την πρωτη κινηση για να ζεστανω την κατασταση........
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε: στις 09:59, 24-03-12:

Οκ. Πρωτη κινηση (εφοσον γνωριζεστε) ειναι τηλεφωνο. Απτο τηλεφωνο θα γινουν 1)πλακες, 2)συμβουλες, 3)θα την βοηθησεις σε κατι π.χ. στα μαθηματα, 4)Θα ακουει την φωνη σου και μπορει να ...το ευχαριστιεται.
Ετσι θα γνωριστειτε καλυτερα, και αν ειναι να γινει κατι, θα γινει. Μην το πιεζεις αν δεν γινεται. Δεν ζουμε στην εποχη που πρεπει να μονομαχησεις για να παρεις την κοπελα του βασιλια, ο ερωτας ειναι κοινος δεν ειναι μονο για τον εναν. Και το λεω για να μην στενοχωρεθεις αν δεν γινει κατι, δεν μπορεις να αλλαξεις τα αισθηματα της ο,τι και να της πεις, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ερθεις πιο κοντα της και αν σε ερωτευθει και σε θελει, κερδισες το παιχνιδι.
Ε μετα απο την πιο στενη γνωριμια ειναι αυτο που σου ειπα.
Βεβαια θα ταν καλο να πατε μαζι και σε καποιο παρτυ ή εκδηλωση. Εκει το spirit ειναι χαλαρο και μπορει να γινουν πραγματα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε: στις 10:12, 24-03-12:

Η αληθεια ειναι πως δεν ξεκολλαει απ'το μυαλο μου και γι'αυτο σκεφτομαι συνεχως τροπους να την προσεγγίσω.Βεβαια, στο φροντιστηριο ειναι και μια συμμαθητρια της η οποια με γουσταρει 101% αλλα δεν της εχω δωσει ελπιδες.Λες να την χρησιμοποιουσα (ξερω φαινομαι κακος ) για την κανω να ζηλεψει??
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε: στις 10:50, 24-03-12:

ο-χ-ι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 11:52, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από kostas007
Η αληθεια ειναι πως δεν ξεκολλαει απ'το μυαλο μου και γι'αυτο σκεφτομαι συνεχως τροπους να την προσεγγίσω.Βεβαια, στο φροντιστηριο ειναι και μια συμμαθητρια της η οποια με γουσταρει 101% αλλα δεν της εχω δωσει ελπιδες.Λες να την χρησιμοποιουσα (ξερω φαινομαι κακος ) για την κανω να ζηλεψει??
Κατηγορηματικα... ο χ ι
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε: στις 20:25, 24-03-12:

Τοτε ποια μπορει να ειναι η πρωτη κινηση ρε μαγκες??Πειτε ιδεες......
Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε: στις 20:36, 24-03-12:

Σου ειπα ρε μορτη, χαχα, παρε το τηελφωνο της, κανε πλακα μαζι της, νιωστην...
Και μετα πες της το, βγαλτην βολτα καπου η πηγαινε την σε ενα παρτυ, και πες της το. Αλλα νασαι ρομαντικος και χαλαρος! Και μην κανεις κατι που δεν αρμοζει στον χαρακτηρα της, αν ειναι χαλαρος χαραλτηρας, μην της φτιαξεις λογοτεχνικα ποιηματα, χαχα, u know what i mean!
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 21:10, 24-03-12:

Την έχεις ήδη χρησιμοποιήσει ακούσια και χωρίς να το έχεις καταλάβει.
Εαν γνωρίζει η λεγάμενη σου για αυτή που σε γουστάρει μετράς μάνι μάνι πολύ στα μάτια της. Έχεις μεγάλο αβαντάζ αν το γνωρίζει και στο λέω αυτό για να πάρεις θάρρος και να βρεις τον τρόπο να την προσεγγίσεις. Σε κάθε περίπτωση όμως, το γνωρίζει ή όχι, μην χρησιμοποιήσεις την άλλη κοπέλα για κανένα λόγο. Ακόμα και να μην το πάρεις απο την ηθική του πλευρά να ξέρεις ότι θα σου βγεί de-facto σε πρόβλημα.

Υ.Γ. Φρόντισε μόνο να μην την προσεγγίσεις απότομα. Όχι δηλαδή hi σε γουστάρω, σιγά σιγά γίνονται αυτά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostas007

Νεοφερμένος

O kostas007 έγραψε: στις 08:44, 25-03-12:

Απο την αλλη ομως βλεπομαστε 4-5 ωρες την εβδομαδα γι'αυτο εχω περιορισμενες επιλογες.Πλέον καθομαστε μαζι (λογω απαιτησης καθηγητριας) αλλα αυτο ισως ειναι κατι που μπορω να εκμεταλλευτω για να κανω παιχνιδι μαζι της.......
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 16:50, 25-03-12:

Απο την αλλη ομως βλεπομαστε 4-5 ωρες την εβδομαδα γι'αυτο εχω περιορισμενες επιλογες.Πλέον καθομαστε μαζι (λογω απαιτησης καθηγητριας) αλλα αυτο ισως ειναι κατι που μπορω να εκμεταλλευτω για να κανω παιχνιδι μαζι της.......
Καλά μας δουλεύεις? Κάθεσαι στο ίδιο θρανίο μαζί της και έρχεσαι και κλαίγεσαι στα forum πως να την προσεγγίσεις? Σου έκατσε το τζακ ποτ, κανόνισε την πορεία σου.Για να στο πω πιο λιανά ήταν για να γίνει. Δείξτης ότι σου αρέσει, όχι απότομα φυσικά, και με τρόπο που να δείχνει απλώς ενδιαφέρον, τπτ παραπάνω τπτ λιγότερο. ΟΧΙ σε γουστάρω, μου αρέσεις κτλ κτλ. Δείξτης το και να είσαι σίγουρος πως θα το καταλάβει. Αν της αρέσεις θα σου δώσει το πράσινο φως να της το πείς και όλας. Αλλιώς θα καταλάβεις απο μόνος σου (αν δεν ανταποκρίνεται) ότι δεν γουστάρει και πας για άλλα. Αι λεβέντη μου, γιατί με τις μλκ που κάναμε εμείς και χάναμε ευκαιρίες πιο μικροί καλό είναι να βοηθάμε μερικούς να τις αποφεύγουν. Περιμένουμε νέα σου και προς θεού όχι αναζήτηση άλλων συμβουλών. Ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

Καλή βόλι!
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 16:58, 25-03-12:

Ίδια ιστορία ζούσα πέρυσι όταν ήμουν 3η Λυκείου. Τελείωσε το σχολείο και το πράγμα ξεκίνησε. Μιλούσαμε λίγο στο φβ, μετά στο κινητό και πάει λέγοντας. Τώρα είμαι μαζί του 10 μήνες.
Παίξε λίγο. Βλεμματάκια, να τη χαιρετάς, στα διαλείμματα να βγαίνεις μαζί της, να της χαμογελάς (όχι σαν να σου τρέχουν τα σάλια) κτλ κτλ. Λίγο θάρρος θέλει, όχι πίεση. Ειδικά αν είναι και διαβαστερό κορίτσι και έχει βάλει στόχους ας πούμε.
Παράθεση

stelios1994-4 (Στελιος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

O stelios1994-4 έγραψε: στις 16:44, 02-05-12:

Και έρχομαι εγώ μετά από 1 μήνα και επαναφέρω το θέμα στη ζωή... Και λέω τώρα - υποθετικά μιλώντας πάντα - ότι υπάρχει μια παρόμοια κατάσταση, +οτι γυρνάμε μαζί από το σχολείο (νταξει, δεν την αφήνω στο σπίτι της, αλλα περπατάμε μαζί) +οτι βγαίνουμε καμιά φορά (τετράδα κυρίως) +ότι συχνά γελάει με πράγματα που λέω (όχι επειδή είναι γελοία ) και +οτι φιλάκια καρδούλες καληνύχτες και όνειρα γλυκά δίνουν και παίρνουν στο φμπ. Ας υποθέσουμε ακόμη ότι την ξέρω 3 χρόνια και ότι αυτή χώρισε πριν από τρεις μήνες περίπου (κάπου εκεί). Από πιο πριν ακόμα την πείραζα, με πειραζε αλλά όλα στο φιλικό και ούτε είχα σκεφτεί ότι μπορεί να έχουμε κάποια άλλη σχέση μεταξύ μας. Αλλά έχει κανα μήνα που την βλέπω διαφορετικά. Τώρα που διαβάζω τι γράφω λέω "μα καλά γιατί δεν έχεις προχωρήσει ακόμα" αλλά εχει κ άλλα... Δυστυχώς οι φορές που βγαίνουμε είναι συντρηπτικά λιγότερες από τις φορές που βγαίνει με την παρέα της (γιατί, ναι μεν έχουμε μια κοινή παρέα, αλλά πριν τη γνωρίσω είχε δικιά της και βγαίνει μ αυτούς περισσοτερο) οπότε δεν ξέρω καθόλου τι παίζει στα προσωπικά της +οτι είναι πιο προχωρημένη από μένα και ότι εχω μικρές υποψίες (που εύχομαι να είναι στο μυαλό μου) πως της αρεσει κάποιος. Ευκαιρίες για να κάνω κάποια κίνηση έχω, και μπορω να φτιάξω κ αλλες, αλλά δεν ξέρω τι κίνηση πρέπει αν είναι αυτή... πλησιάζουν κ οι εξετάσεις...
Παράθεση

Anthrax69

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε: στις 13:13, 26-06-12:

Hello! Πρώτο post εδω πέρα! Λέγομαι Δημήτρης-Άγγελος είμαι 14 και μπορείτε να τσεκάρετε το προφίλ μου για να μάθετε και τα υπόλοιπα επειδή βαριέμαι να τα ξαναγράφω. Τέλος πάντων, απ όσες περιπτώσεις έχω διαβάσει, μου φαίνεται πως η δική μου είναι η χειρότερη... Έχουμε και λέμε λοιπόν... Πριν ένα χρόνο περίπου είδα στην Εκκλησία μια κοπελίτσα που με ξετρέλανε. Από τότε τα μόνα που ξέρω για αυτήν (που τα έμαθα από την αδερφή μου όταν μιλούσε σε μια φιλή της) είναι πως τη λένε Κατερίνα, πως είναι 16 και πως γουστάρει έναν άλλο. Ούτε επίθετο, ούτε τηλέφωνο ούτε τίποτα και τη βλέπω ΜΟΝΟ κάθε Κυριακή και αυτό όχι πάντα γιατί άμα καμιά φορά είναι υπερβολικά γαμάτη ντρέπομαι ακόμα και να την κοιτάξω (Δεν το καταλαβαίνω αυτό αλλά τέλος πάντων )
Έχω 2 επιλογές. Η πρώτη είναι να πω στην αδερφή μου που τη γνωρίζει να μου τα πεί όλα αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο καλή ιδέα και η άλλη είναι να της βάλω κανα ραβασάκι στην τσάντα όταν δε βλέπει... Αλλά είμαι ο μόνος εκεί που θα μπορούσε να τη γουστάρει μια και οι άλλοι είναι το πολύ 9 και οι υπόλοιποι είναι άντρες 20+. Θα με καταλάβει άρα άστο κι αυτό. Εδώ σας θέλω... Υπάρχει κανας τρόπος που δεν έχω σκεφτεί;
Παράθεση

mistirios/a2

Νεοφερμένος

H mistirios/a2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mistirios/a2 whats up έγραψε: στις 08:19, 01-05-14:

Μου αρέσει κάποιος αλλά δεν ξέρω πώς να του το πω βοήθεια pliiiz

Bοήθεια pliiiz

Γεια

Hellooooooo

Lll
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 01-05-14 στις 21:56. Αιτία: merge posts/συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων-Απαγορεύονται τα greekilish
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 744 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε: στις 22:01, 16-05-14:

Τον τελευταιο καιρο ειμαι φουλ καψουρης με μια κοπελα απ'το φροντιστηριο αλλα δεν τη πετυχενω ποτε μονη για να της πω τι νιωθω.Ακομη, αυτη κανει παρεα με ορισμενα παιδια με τα οποια ειμαι μαλωμενος,αλλα οι σχεσεις μου με την κοπελα ειναι εξαιρετικες.....
Από φροντιστήριο λίγο δύσκολα, μιας και την βλέπεις λίγες φορές την εβδομάδα, εκτός εάν μιλάτε και βλεπόσαστε εκτός, όπως και δεν είναι και ο κατάλληλος τόπος για να πεις ότι έχεις να πεις. Καλύτερα κάπου έξω, μόνοι σας, και να μην μπλέκεις τρίτους και φίλους μέσα, γιατί για την "γκόμενα" δεν υπάρχουν φιλίες.

(Εντάξει, άργησα αρκετά, το post πάει σε άλλος που έχουν το ίδιο πρόβλημα -.-)
Παράθεση

aggelomanos

Νεοφερμένος

Ο aggelomanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aggelomanos έγραψε: στις 11:37, 17-07-14:

παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 21:41, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από aggelomanos
παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω
Όπα όπα ....αγαπάς;;;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm , thanoukos