Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,517 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω το κορίτσι που μου αρέσει;

κωστας μ.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη κωστας μ.
Ο κωστας μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O κωστας μ. Παιδια θα με βοηθησετε;Θελω να γραψω δικ έγραψε στις 12:14, 09-01-15:

Πρώτα απ'όλα να είσαι ο εαυτός σου!!!Όταν είναι μόνη της φώναξε την και πες πως αισθάνεσαι για αυτήν!!!Και το πιο σημαντικό είναι να μην έχεις άγχος!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

faeton

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη faeton
Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O faeton έγραψε στις 14:15, 09-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Χαχαχαχα!! Να το έχεις αναβάλει 100 φορές, να τα παίζεις όλα για όλα, να φοβάσαι την απόρριψη, και όμως εκείνη όχι μόνο να ανταποκρίνεται στο φιλί, αλλά και να σε μαλώνει γιατί άργησες να το κάνεις. Από τις πιο όμορφες αναμνήσεις της εφηβείας...

Eιμαι πάνω από 30 χρόνια παντρεμένος αλλά όταν σκέφτομαι τη γυνα'ικα μου το εκείνο που θυμάμαι είναι το πρωτο μας φιλι σε διακοπή ρεύματος μέσα στο ασανσέρ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:04, 09-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από faeton
Eιμαι πάνω από 30 χρόνια παντρεμένος αλλά όταν σκέφτομαι τη γυνα'ικα μου το εκείνο που θυμάμαι είναι το πρωτο μας φιλι σε διακοπή ρεύματος μέσα στο ασανσέρ
Κράτησε αρκετή ώρα η διακοπή;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos.r

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos.r
Ο nikos.r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nikos.r έγραψε στις 12:31, 10-01-15:

Καλησπερα ονομαζομαι Νικος, παω 3 γυμνασιου και μ' αρεσει μια κοπελα πηγαιναμε μαζι απο την α γυμνασιου αλλα γνωριστηκαμε καλυτερα φετος μου μιλαει συνεχεια και μ στελνει μυνηματα περα απο φιλικα αλλα δεν ειμαι σιγουρος εαν τησ αρεσω γτ καμια φορα μου την λεει επισης κανει διαφορα για να ζηλεψω ειναι πολλα δν μπορω να τα γραψω οποτε εχει ορε3η αλλα οποτε δεν εχει ουτε που μου δινει σημασια και νομιζω οτι μηνυματα με καρδουλες στελνει σε πολλουσ.. πεζει με την ψυχολογια των αγοριων τελοσ παντων 8α η8ελα την βοη8εια σασ ....
Παράθεση

Θανασης II

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Θανασης II
Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Θανασης II έγραψε στις 19:26, 10-01-15:

Καταρχας θες φαση η σχεση?
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 01:12, 11-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Θανασης II
Καταρχας θες φαση η σχεση?
Αυτά τα πράγματα παλικάρι μου δεν προγραμματίζονται. Ξεκινάς και ...όπου φτάσεις.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

norbit

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη norbit
Ο norbit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O norbit έγραψε στις 14:46, 17-01-15:

βρε παιδια σας εχει τυχει να βλεπετε κοπελες που πραγματικα σας αρεσουν σε ακυρα μερη;(πχ μετρο,πεζοδρομιο κλπ)και τα λεω ακυρα επειδη μετα απο απο λιγο ειτε ανοιγει η πορτα του βαγονιου και χανεται στο πληθος ειτε σε προσπερναει στο πεζοδρομιο.. εχετε σκεφτει καμια ιδεα για αυτες τις περιπτωσεις;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 15:20, 17-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από norbit
βρε παιδια σας εχει τυχει να βλεπετε κοπελες που πραγματικα σας αρεσουν σε ακυρα μερη;(πχ μετρο,πεζοδρομιο κλπ)και τα λεω ακυρα επειδη μετα απο απο λιγο ειτε ανοιγει η πορτα του βαγονιου και χανεται στο πληθος ειτε σε προσπερναει στο πεζοδρομιο.. εχετε σκεφτει καμια ιδεα για αυτες τις περιπτωσεις;
Κρατάς στο μυαλό σου το όραμα ώστε το βράδυ να το αξιοποιήσεις με homework...

Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Απόλυτο Μηδέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 13 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 16:30, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από norbit
Να επικοινωνήσεις με τον Σέρλοκ Χολμς. Κάτι μπορεί να βρει!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:37, 07-06-15:

Είμαι η μόνη που όταν της αρέσει κάποιος πάει και το λέει στα ίσα;
Ναι, ε; Κρίμα.
Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Απόλυτο Μηδέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 13 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 16:42, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Ναι, ε; Κρίμα.
E, δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα! Πάντως πρέπει να είσαι πολύ τυχερή που έχεις τέτοιο χάρισμα.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,187 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:58, 07-06-15:

Ναι, ε; Κρίμα.
Χμμ... ναι.

Δηλαδή αν σου αρέσει κάποιος, δεν προσπαθείς να του δώσεις αόριστα σημάδια σε τυχαίες χρονικές στιγμές ώστε να του κινήσεις το ενδιαφέρον και να κάνει αυτό την πρώτη κίνηση? My whole life has been a lie.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:15, 07-06-15:

Καλά, εννοείται πως του δίνω σημάδια και περιμένω κίνηση αλλά δεν φοβάμαι να πω τι νιώθω κιόλας.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 17:37, 07-06-15:

Ναι, ε; Κρίμα.
Ευχομαι ολα τα κοριτσια να ηταν ετσι Θα ειχα κανει κατι με την κοπελα που μου αρεσει σιγουρα αλλα που γαμω το κεφαλι μου.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,650 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 19:50, 07-06-15:

Πωπω αυτό που δεν κάνεις εσύ κίνηση και περιμένεις από εκείνη είναι τούλαχιστον ανόητο. Τύπου έστειλα εγώ πρώτη μήνυμα τώρα πρέπει να στείλει εκείνος, εγώ πάντως δεν θα στείλω. Τι φάση ρε παιδιά; Αν θες κάτι το κάνεις εσύ πρώτος, ανεξάρτητα από το φύλο που είσαι. Όλα αυτά είναι στερεότυπα που τα θεωρόυμε άξονες της ζωής μας και πως όλα θα πρέπει να γίνονται σύμφωνα με αυτά. Ξεκολλάτε!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:01, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Πωπω αυτό που δεν κάνεις εσύ κίνηση και περιμένεις από εκείνη είναι τούλαχιστον ανόητο. Τύπου έστειλα εγώ πρώτη μήνυμα τώρα πρέπει να στείλει εκείνος, εγώ πάντως δεν θα στείλω. Τι φάση ρε παιδιά; Αν θες κάτι το κάνεις εσύ πρώτος, ανεξάρτητα από το φύλο που είσαι. Όλα αυτά είναι στερεότυπα που τα θεωρόυμε άξονες της ζωής μας και πως όλα θα πρέπει να γίνονται σύμφωνα με αυτά. Ξεκολλάτε!
Μαζί σου. Αν θες τον άλλον, στέλνεις. Τι θα πει έστειλα και θα περιμένω να στείλει; Ντιπ γυναικίστικα πράματα.
Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Ευχομαι ολα τα κοριτσια να ηταν ετσι Θα ειχα κανει κατι με την κοπελα που μου αρεσει σιγουρα αλλα που γαμω το κεφαλι μου.
Ή θα είχες φάει χυλόπιτα (υπάρχει και αυτή η πιθανότητα). Αλλά τουλάχιστον θα σε θεωρούσε αυθόρμητο.
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,708 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 21:01, 07-06-15:

Πωπω αυτό που δεν κάνεις εσύ κίνηση και περιμένεις από εκείνη είναι τούλαχιστον ανόητο. Τύπου έστειλα εγώ πρώτη μήνυμα τώρα πρέπει να στείλει εκείνος, εγώ πάντως δεν θα στείλω. Τι φάση ρε παιδιά; Αν θες κάτι το κάνεις εσύ πρώτος, ανεξάρτητα από το φύλο που είσαι. Όλα αυτά είναι στερεότυπα που τα θεωρούμε άξονες της ζωής μας και πως όλα θα πρέπει να γίνονται σύμφωνα με αυτά. Ξεκολλάτε!
συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν είναι και πολύ εύκολο να εκφραστείς εκείνη τη στιγμή το έχω κάνει και οι λέξεις δεν μπορούσαν να βγουν από το στόμα μου. ε, μετά από λίγο χρόνο, πήρα μπρος και το ξεφούρνισα, αν και ήταν προφανές τι ήθελα να πω
Μαζί σου. Αν θες τον άλλον, στέλνεις. Τι θα πει έστειλα και θα περιμένω να στείλει; Ντιπ γυναικίστικα πράματα.
σόρρυ αλλά η έκφραση αυτή δεν μ' αρέσει. τι θα πει γυναικίστικα πράγματα? μην υποτιμάς το ίδιο σου το φύλο. πίστεψέ με την ίδια αντίδραση έχουμε και τα δύο φύλα σε αυτές τις περιπτώσεις. ο χαρακτήρας είναι που αλλάζει, δηλαδή κάποιος είναι πιο ανοιχτός και κάποιος πιο κλειστός κι ανάλογα πράττει ο καθείς φυσικά.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:06, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
σόρρυ αλλά η έκφραση αυτή δεν μ' αρέσει. τι θα πει γυναικίστικα πράγματα? μην υποτιμάς το ίδιο σου το φύλο. πίστεψέ με την ίδια αντίδραση έχουμε και τα δύο φύλα σε αυτές τις περιπτώσεις. ο χαρακτήρας είναι που αλλάζει, δηλαδή κάποιος είναι πιο ανοιχτός και κάποιος πιο κλειστός κι ανάλογα πράττει ο καθείς φυσικά.
Δε τη λέω για κακό, απλά οι γυναίκες είναι συνήθως αυτές που θα υπεραναλύσουν τη κατάσταση και θα ασχοληθούν με το αν πρέπει να στείλει πρώτα ο άλλος ή αυτές. Δε λέω, υπάρχουν και άντρες που το κάνουν αυτό αλλά το κλισέ είναι πως είναι γυναικεία συμπεριφορά.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 21:08, 07-06-15:

Σίγουρα δεν είναι εύκολο! Αλλά το θέμα είναι να γίνει, ο ένας περιμένει από τον άλλον και έτσι καταλήγουν με το τίποτα και συνεπώς χώρια ενώ αν κάποιος από τους δύο έβαζε στην άκρη τον εγωισμό του όλο και κάτι θα είχε γίνει. Είναι μέχρι να γίνει η πρώτη προσέγγιση και να υπάρξει ένα μέλλον, από κει και μετά εύκολα αρχίζει το "παιχνίδι" και η κοπέλα. Εκτός βέβαια αν πέσει σε άντρα που ξενερώνει όταν η γυναίκα κάνει το πρώτο βήμα και γενικά έχει τον έλεγχο στην όλη φάση.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 22:00, 07-06-15:

Ή θα είχες φάει χυλόπιτα (υπάρχει και αυτή η πιθανότητα). Αλλά τουλάχιστον θα σε θεωρούσε αυθόρμητο.
Και η χυλοπιτα προοδος ειναι... Να λεω τουλαχιστον το ειπα!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:09, 07-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Και η χυλοπιτα προοδος ειναι... Να λεω τουλαχιστον το ειπα!
Ε ναι, υπάρχει και η εσωτερική ευχαρίστηση. Ξέρεις πόσα Χ έφαγα μέχρι να μάθω να το λέω;
Παράθεση

legendspt123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη legendspt123
Ο legendspt123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 15 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O legendspt123 έγραψε στις 19:57, 10-07-15:

Γεια σας,ειμαι 14 χρονων και τον τελεφταιο καιρο μου αρεσει ενα κοριτσι αφανταστα και δν ξερω καν τον λογο την εχω δει απο τοτε που αρχισε να μου αρεσει δλδ πριν απο 1 μην περιπου στα ονειρα μου 4 φορες.Την ξερω με ξερει αλλα δν μιλουσαμε για 2 χρονια απλα χαθηκαμε και την σκεφτομαι συνεχεια χρειαζομαι βοηθεια μου αρεσει παρα πολυ!
Παράθεση

dragonworld56

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dragonworld56
Ο dragonworld56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O dragonworld56 έγραψε στις 16:00, 28-09-15:

παιδία μόλις άρχισαν τα σχολεία και είμαι στην πρώτη τάξη και έχουμε ένα πολύ ωραίο κοριτσι στη ταξη και πρεπει να είναι πολύ δημοφιλης στης δυο ταξης (α1 +α2)μονο στο φροντιστιριο να μου πει κανα γεια αλλα στο σχολειο τη πιανο καμια φορα να με κοιταει όπως και αυτή το ιδιο δεν ξερω μπορει απλα την πετυχαινω να με κοιταει τι να κανω να περιμενε λιγους μηνες να προσπαθήσω να την γνωρίσω επισης δεν νομιζω να την προσελκισω πολύ σαν φιλη τελος νομιζω ότι μεσα σε όλα αυτά που καναμε με τους δασκαλους για να μαθουμε ο ενας των αλλων εχω πιο περιπλοκα συνεσθηματα για αυτην και γιαυτο φοβαμε ότι αμα φαω χυλοπιτα δεν θα την ξανακερδισω (υστερογραφo:ειναι μιση ουγγαρεζα καλες γκομενες είναι ογγαρεζες)
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 16:34, 28-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από dragonworld56
παιδία μόλις άρχισαν τα σχολεία και είμαι στην πρώτη τάξη και έχουμε ένα πολύ ωραίο κοριτσι στη ταξη και πρεπει να είναι πολύ δημοφιλης στης δυο ταξης (α1 +α2)μονο στο φροντιστιριο να μου πει κανα γεια αλλα στο σχολειο τη πιανο καμια φορα να με κοιταει όπως και αυτή το ιδιο δεν ξερω μπορει απλα την πετυχαινω να με κοιταει τι να κανω να περιμενε λιγους μηνες να προσπαθήσω να την γνωρίσω επισης δεν νομιζω να την προσελκισω πολύ σαν φιλη τελος νομιζω ότι μεσα σε όλα αυτά που καναμε με τους δασκαλους για να μαθουμε ο ενας των αλλων εχω πιο περιπλοκα συνεσθηματα για αυτην και γιαυτο φοβαμε ότι αμα φαω χυλοπιτα δεν θα την ξανακερδισω (υστερογραφo:ειναι μιση ουγγαρεζα καλες γκομενες είναι ογγαρεζες)
1) Για ποια πρώτη τάξη μιλάμε; Γυμνασίου ή λυκείου;
2) Είσαι 25 χρονών; Περίμενε να μεγαλώσεις και μετά να κοιτάς κορίτσια.
3) Φροντιστήριο φαντάζομαι πας για νέα ελληνικά.
4) Την κοιτάς και σε κοιτάει; Δηλαδή κοιτιόσαστε;
5) Άμα περιμένεις λίγους μήνες, σιγά μην περιμένει κι αυτή τόσο.
6) Τι ακριβώς κάνατε με τους δασκάλους;
7) Μισή ουγγαρέζα; Από τη μέση και πάνω ή από τη μέση και κάτω είναι ουγγαρέζα;
8.) Γιατί οι ογγαρέζες είναι καλές γκόμενες; Αυτή είναι η μισή καλή;

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dragonworld56

Νεοφερμένος

Ο dragonworld56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O dragonworld56 έγραψε στις 16:52, 28-09-15:

1.γυμνάσιο
2.δεν είναι δικός μου e-mail γιαυτο έχει άλλη ημερομηνία(σιγά μην χρησιμοποιήσω το δικό μου
3.αγγλικά διαφορετικές τάξεις
4.ναι
5.oκ
7 και 8 http://www.oneman.gr/gynaikes/articl...clean_sd_b.jpg
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 28-09-15 στις 16:59. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,187 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:57, 28-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από dragonworld56
((σιγά μην χρησιμοποιήσω το δικό μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 28-09-15 στις 16:59. Αιτία: Greeklish
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dragonworld56

Νεοφερμένος

O dragonworld56 έγραψε στις 17:10, 28-09-15:

ξεχασα ένα 6.λεγαμε πραγματα για τους εαυτουσ μας τα αγαπιμενα μας πραγματα πως πηραμε το ονομα μας και τη μας αρεσει να κανουμε κ.λ πολλα
Παράθεση

gaspar

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,171 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 00:09, 29-09-15:

βασικά αυτη είναι η nicola mclean
δέν είναι ουγγαρέζα αλλα αγγλίδα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,199 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 12:36, 29-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar

βασικά αυτη είναι η nicola mclean
δέν είναι ουγγαρέζα αλλα αγγλίδα
Από όλο το υπόλοιπο μήνυμα, εσένα μόνο αυτό σε πείραξε

On topic, συνεχίστε να κοιτιέστε.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 22:23, 29-09-15:

Αντε μωρέ 12 ετών είσαι θες και κοπέλα; Κάτσε στρώσου στα μαθήματά σου και ερωτεύεσαι μετά.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 14:22, 07-10-15:

Θα ηθελα να αναλυσουμε αυτο που λενε οτι οταν την φτυνεις αυτη κολλαει παραπανω. Αυτο πιστευω ισχυει και για τα 2 φυλλα. Eχω παραδειγμα απο την ιδια μου την ζωη. Αρχισα να μιλαω λοιπον εγω με κοπελα στο facebook και δεν της εδινα και πολυ σημασια μιας και ειχα αμφιβολιες για την εμφανιση της αφου δεν την ειχα δει απο κοντα. Τελος παντων ειτε θα επαιζα εγω κανα game στο pc και θα απανταγα μια στις 2 ωρες η θα ημουν εξω και δεν το κοιταζα καν. Ετσι λοιπον πιστευω οτι κολλησε και ηθελε να μιλαμε σηνεχεια μετα..Μεχρι που ηρθε η στιγμη να βρεθουμε και μετα λεω τι μαλακας ημουν τετοια κοπελα. Εσεις τι λετε πανω στο θεμα?
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 14:40, 07-10-15:

Ναι.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 14:59, 07-10-15:

Ας πρόσεχες για να είχες τώρα, αν και εσύ ο ίδιος την έδιωξες με την αδιαφορία σου. και δεν ισχύει πάντα πως όσο φτύνεις τόσο κολλάει ο άλλος με την πάρτυ σου, μερικές φορές ξενερώνει, βλέπει με τι άτομο είχε να κάνει και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια. Άντε παίξε κανένα game.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,625 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:47, 07-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
Εσεις τι λετε πανω στο θεμα?
Να είσαι ο εαυτός σου. Αν γούσταρες εκείνη την ώρα να παίξεις video games, καλά έκανες.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 15:58, 07-10-15:

Ποιος ειπε οτι την εχασα? Απλα ρωτησα τι πιστευτε.. Και μαιρα εσυ τι λες ολη μερα μαζι της θα ασχολουμε? Εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε σε αυτην την ζωη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ChriGian

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ChriGian
H ChriGian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ChriGian έγραψε στις 19:37, 07-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
Ποιος ειπε οτι την εχασα? Απλα ρωτησα τι πιστευτε.. Και μαιρα εσυ τι λες ολη μερα μαζι της θα ασχολουμε? Εχουμε και αλλα πραγματα να κανουμε σε αυτην την ζωη
Κοιτά καλέ μου, αυτό που γράφεις:'' Έχουμε και άλλα πράγματα να κάνουμε σ'αυτή τη ζωή'', ελπίζω να μην το πιστεύεις...
Φυσικά έχουμε πάρα πολλά πράγματα να κάνουμε σ'αυτή τη ζωή και σύμφωνα με την ηλικία σου έχεις το διάβασμά σου, έχεις να βγεις με τους φίλους σου, να παίξεις τα games σου κ.α.!
Ωστόσο οι άνθρωποι δεν είναι αντικείμενα (μάθε το και για τα επόμενα χρόνια που όντας μεγαλύτερος θα είναι πολύ πιο έντονο αυτό)...
Η ζωή έχει την τάση να επιστρέφει συμπεριφορές! Δεν λέω ότι πρέπει να τρέχεις όλη την ώρα από πίσω της, απλά να είσαι ο εαυτός σου.
Κάνε αυτό που αισθάνεσαι... Θες να της μιλήσεις, να δεις τι κάνει, να βγεις μαζί της? Κάνε αυτό που θες χωρίς να το παίζεις βαρύ πεπόνι για να της δείξεις ότι είσαι cool!
Μην προσποιείσαι!
Όσο για το αν κολλάμε με το φτύσιμο, πιστεύω ότι εξαρτάται... Στο τέλος σε ξενερώνει, αυτό είναι το σίγουρο!
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 21:39, 07-10-15:

Με το φτυσιμο ειναι αναλογα σε τι ατομο θα πεσεις. Υπαρχουν περιπτωσεις που μπορεις να χασεις το παιχνιδι πριν ακομα αρχισει και να μη σου δωθει 2η ευκαιρια και υπαρχουν περιπτωσεις που οσο τις φτυνεις τοσο θα κολλανε (κατα την γνωμη μου ατομα χωρις αξιοπρεπεια και αυτοσεβασμο). Αν σου αρεσει η κοπελα, μη παιζεις κρυφτουλι και πανω απο ολα μη παιζεις με τα συναισθηματα της. Πες της τι νιωθεις να τελειωνει η ιστορια. Αν δεν σου αρεσει πες της το για να μη χανει αδικα το χρονο της μαζι σου.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dragonworld56

Νεοφερμένος

O dragonworld56 έγραψε στις 14:33, 23-10-15:

παιδια ευχαριστο που δεν με βοηθήσατε ηθελα απλα να σας πω ότι αρχισαμε να μιλαμε και της ειπα να βρεθουμε το απόγευμα εξω ;D
Παράθεση

bekker

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη bekker
Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O bekker έγραψε στις 14:39, 23-10-15:

Τα δόντια σου να πλύνεις, βασικό.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 15:39, 23-10-15:

Προφυλακτικά να πάρεις!
Παράθεση

Dimitris S

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 556 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 20:08, 23-10-15:

Πάντως έχω προσέξει ότι όσο περισσότερο σ΄ αρέσει μια κοπέλα τόσο πιο δύσκολο είναι να την προσεγγίσεις. Έχω φανεί πολύ άνετος(ή έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον) σε περιπτώσεις του τύπου ''οκ,δεν καίγομαι κιόλας''[άσχετο αν καείς μετά] ενώ σε άλλη περίπτωση που η κατάσταση είναι κάπως έτσι
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 20:21, 23-10-15:

Προφυλακτικά να πάρεις!
Πριν από αυτό όμως μην ξεχάσει ν'αλλάξει σώβρακο !
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 20:46, 23-10-15:

Εννοείται αυτό, επιτέλους μετά από καιρό την κατάφερε και θα μπει εμπόδιο ανάμεσά τους ένα σώβρακο; Ε κρίμα είναι.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 12:01, 25-10-15:

Άντε ρε παιδιά! Το φάγατε το αγοράκι! Τι του λέτε για σώβρακα και προφυλακτικά; Πρώτη γυμνασίου πάνε τα παιδιά, άντε να πάνε μια βολτίτσα και να φάνε παγωτό.
Αν θυμηθώ τα δικά μου, πρέπει να ήμουνα πολύ μπουχέσας στα ερωτικά θέματα. Μέχρι την άνοιξη της Α λυκείου δεν μου περνούσε καν από το μυαλό να τα φτιάξω με κορίτσι. Με ενδιέφεραν τα μαθήματά μου, ο αθλητισμός και οι αγορίστικες παρέες. Βέβαια, σαν αγοράκι κι εγώ, κοίταζα τα κοριτσάκια και έβλεπα ...επιμορφωτικά βίντεο, αλλά αυτά σε θεωρητικό και ...ατομικό επίπεδο. Ίσως η νέα γενιά να είναι πιο ...βιαστική.

Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 17:46, 25-10-15:

Άντε ρε παιδιά! Το φάγατε το αγοράκι! Τι του λέτε για σώβρακα και προφυλακτικά; Πρώτη γυμνασίου πάνε τα παιδιά, άντε να πάνε μια βολτίτσα και να φάνε παγωτό.
Αν θυμηθώ τα δικά μου, πρέπει να ήμουνα πολύ μπουχέσας στα ερωτικά θέματα. Μέχρι την άνοιξη της Α λυκείου δεν μου περνούσε καν από το μυαλό να τα φτιάξω με κορίτσι. Με ενδιέφεραν τα μαθήματά μου, ο αθλητισμός και οι αγορίστικες παρέες. Βέβαια, σαν αγοράκι κι εγώ, κοίταζα τα κοριτσάκια και έβλεπα ...επιμορφωτικά βίντεο, αλλά αυτά σε θεωρητικό και ...ατομικό επίπεδο. Ίσως η νέα γενιά να είναι πιο ...βιαστική.

Μόνο εσύ θα μπορούσες να κάνεις την τσόντα να ακούγεται σαν μετεκπαιδευτικό σεμινάριο.
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 19:30, 25-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Μόνο εσύ θα μπορούσες να κάνεις την τσόντα να ακούγεται σαν μετεκπαιδευτικό σεμινάριο.
Υπερβολές. Εδώ το σεμινάριο ήταν απλά προεισαγωγικό.

Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 11:42, 26-10-15:

Υπερβολές. Εδώ το σεμινάριο ήταν απλά προεισαγωγικό.

Ωχ συγγνώμη. Νόμιζα ότι τα τσοντοπεριοδικά που ξεφυλλίζατε στα κλεφτά ήταν το προεισαγωγικό σεμινάριο, αλλά μάλλον αυτά ξεπεράστηκαν πριν μπούμε εμείς στην προεφηβεία?
Παράθεση

Stelios1997

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stelios1997
Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Stelios1997 έγραψε στις 16:02, 26-10-15:

Πώς να πλησιάσω το κορίτσι που μου αρέσει;

Johnnie is your friend.
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη RiSe
Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε στις 15:49, 02-11-15:

Τον τελευταιο καιρο ειμαι φουλ καψουρης με μια κοπελα απ'το φροντιστηριο
Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο. Μια παλιά συνταγή που δουλεύει ακόμα ειδικά στα κοριτσάκια είναι η εξής...
Πας στο pet shop αγοράζεις ένα χαριτωμένο ζωάκι, κατά προτίμηση μωρό να έχεις μια αβάντα παραπάνω (συνειρμοί), μετά κρατώντας το αγκαλιά την συναντάς "τυχαία"
Εξασφάλισες το πλησίασμα αλλά το (ποθητό) αποτέλεσμα δεν θα εξαρτηθεί από την ικανότητα σου να αναλύεις...πολιτικά συστήματα και τι αντιπροσώπευε ο Στάλιν
Ελπίζω να βοήθησα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  k.jpg
Εμφανίσεις:  38
Μέγεθος:  464,6 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RiSe : 02-11-15 στις 16:01.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 17:04, 02-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από RiSe
Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο. Μια παλιά συνταγή που δουλεύει ακόμα ειδικά στα κοριτσάκια είναι η εξής...
Πας στο pet shop αγοράζεις ένα χαριτωμένο ζωάκι, κατά προτίμηση μωρό να έχεις μια αβάντα παραπάνω (συνειρμοί), μετά κρατώντας το αγκαλιά την συναντάς "τυχαία"
Εξασφάλισες το πλησίασμα αλλά το (ποθητό) αποτέλεσμα δεν θα εξαρτηθεί από την ικανότητα σου να αναλύεις...πολιτικά συστήματα και τι αντιπροσώπευε ο Στάλιν
Ελπίζω να βοήθησα
Αν το λες στα σοβαρα, τα ζωα δεν ειναι παιχνιδι τρελε.. Δεν μπορεις να το αγορασεις και το παρατησεις μετα. Εξαλλου αμα δεν μπορεις να μιλησεις τι να σου κανει οτι ζωο και να παρεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Jimaraz97

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους