Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,231 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 467 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να πλησιάσω το κορίτσι που μου αρέσει;

Elena.joan

Νεοφερμένος

H Elena.joan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Elena.joan έγραψε: στις 22:29, 17-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από aggelomanos
παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω
αγαπας(??) την κοπελα αλλα δεν της φερεσαι καλα??? τι σημαινει αυτο?? το οτι σε φωναζει αγγελακο δεν νομιζει οτι προυποθετει και οτι το κοριτσακι εχει καποια αισθηματα...επιβεβαιωσε το πρωτα και μετα ζητα της να βγειτε ειναι πολυ απλο...το πολυ πολυ να φας καμια χυλοπιτα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 22:58, 17-07-14:

παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο
Awww!

Πιτσιρικάκι πρέπει να είναι μωρέ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinaios (Aλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O athinaios έγραψε: στις 12:54, 18-07-14:

παιδια αγαπαω μια απο το σχολιο αλλα καιρο δεν τισ σιμπεριφερομουν καλα ομως υπαρχουν περιπτοσεις να με αγαπαει και αυτη γιατι καμοια φορα με φοναναζει με γλυκαναλατα λογια ασπουμε (αγγελακο,αγγελινη) και διαφορα τι κανω
Δες έχει σημασία το πως της φέρθηκες,το θέμα είναι να είσαι ο εαυτός σου.Πηγαίνετε καπου να ειστε οι 2 σας και πες της αυτά που νιώθεις!Είμαστε μαζί σου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggelomanos

Νεοφερμένος

Ο aggelomanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aggelomanos έγραψε: στις 13:14, 19-07-14:

χιλοπιτα θα φαο και τι να πω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε: στις 18:17, 19-07-14:

Αμα το μαθει ο μπαμπας της ξερεις τι θα γινει που την ''αγαπας'';
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 19:42, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Foxmoore
Αμα το μαθει ο μπαμπας της ξερεις τι θα γινει που την ''αγαπας'';
Μαύρο στο ξύλο θα τον κάνει και θα βάλει και περιοριστικά μέτρα, έτσι για προστασία.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 02:05, 20-07-14:

aww thats so cute
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 741 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε: στις 20:30, 24-07-14:

Δεν έχεις τίποτα να χάσεις
Όρμα
Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε: στις 19:12, 09-08-14:

πρεπει να αρχισεις να αγαπας σιγα σιγα και το λεξικο
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manos.7

Νεοφερμένος

Ο manos.7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O manos.7 έγραψε: στις 21:05, 20-10-14:

Παιδια ειμαι 15 χρονων και παω 1η Λυκειου. Πηγα φετος σε ενα νεο λυκειο και στο τμημα μου υπαρχει μια κοπελα η οποια μου αρεσει τρελα 0.ο .... Τι μου προτεινετε να κανω??
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:32, 21-10-14:

Για αρχη δοκιμασε να πιασετε την κουβεντα, με καποιο τροπο δλδ να την προσεγγισεις!
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 741 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε: στις 22:02, 01-12-14:

Δες τι κοινό έχετε και πιάσε της κουβέντα, ένα μάθημα, ένα άθλημα, όλο και κάποιο κοινό θα έχετε
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 22:38, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από manos.7
Παιδια ειμαι 15 χρονων και παω 1η Λυκειου. Πηγα φετος σε ενα νεο λυκειο και στο τμημα μου υπαρχει μια κοπελα η οποια μου αρεσει τρελα 0.ο .... Τι μου προτεινετε να κανω??
Πες μας και αλλα ..λεπτομερειες θελουμε να δουμε αν εχεις ελπιδες με την κοπελα..
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:48, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Πες μας και αλλα ..λεπτομερειες θελουμε να δουμε αν εχεις ελπιδες με την κοπελα..
Γεια σου δάσκαλε του έρωτα!!!
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 22:49, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Γεια σου δάσκαλε του έρωτα!!!
Kατι εμαθα αλλα το προβλημα ειναι δεν μπορω να τα εφαρμοσω χαχαχαχα δυστηχως με χαντάκωσε η ντροπη!
Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

Ο Σκορπιος17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Σκορπιος17 έγραψε: στις 21:14, 07-12-14:

γεια σας παιδια και απο μενα. ειμαι 3η λυκειου και μου αρεσει πολυ ενα κοριτσι. τη βλεπω μονο στο σχολειο και κανουμε παρεα. το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της πω το τι αισθανομαι για εκεινη και γενικα να της δειξω οτι ενδιαφερομαι. δεν ειχα ποτε μου σχεση και ετσι ειμαι ασχετος σε αυτα. εχετε καμια συμβουλη που θα βοηθουσε?
ευχαριστω προκαταβολικα
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 21:52, 07-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Σκορπιος17
γεια σας παιδια και απο μενα. ειμαι 3η λυκειου και μου αρεσει πολυ ενα κοριτσι. τη βλεπω μονο στο σχολειο και κανουμε παρεα. το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της πω το τι αισθανομαι για εκεινη και γενικα να της δειξω οτι ενδιαφερομαι. δεν ειχα ποτε μου σχεση και ετσι ειμαι ασχετος σε αυτα. εχετε καμια συμβουλη που θα βοηθουσε?
ευχαριστω προκαταβολικα
Αφού ήδη κάνετε παρέα δεν βλέπω πού κολλάς... Γιατί δεν της προτείνεις να βγείτε καμιά μέρα έξω οι δυο σας; Ετσι θα δεις αν ενδιαφέρεται και εκείνη...
Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε: στις 17:51, 09-12-14:

αρχικα ευχαριστω για την αμεση απαντηση.
το θεμα είναι ότι είναι αδυνατον να βρεθουμε εξω για καποιους συγκεκριμένους λογους. ετσι γινεται να καταλαβω αν ενδιαφέρεται μεσω από την συναναστροφή εντος του σχολειου?
και εστω ότι αποφασίζω να της πω πως αισθανομαι, αυτό πως θα το κανω, δηλαδή όταν ειμαστε μονοι μας καποια στιγμη της λεω ξερω γω << είμαι ερωτευμενος μαζι σου....>> τυπου ερωτικη εξομολογηση ή μηπως την τρομάξω και αρχιζει να απομακρύνεται?
Παράθεση

Σκορπιος17

Νεοφερμένος

O Σκορπιος17 έγραψε: στις 14:14, 04-01-15:

σκέφτομαι το σαββατο να της πω να βγουμε, αλλά να της πω για καφε το πρωι ή να βγουμε το βραδυ? και πες ότι βγαινουμε πως θα της το πω, για παράδειγμα όταν πινουμε καφε ή να της πω να παρουμε καφε στο χερι και να παμε βολτα οποτε της λεω τι αισθανομαι. είμαι τελειος ασχετος οποτε παρακαλω λιγη βοηθεια! ευχαριστω για το χρονο σας
Παράθεση

Θανασης II

Νεοφερμένος

Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Θανασης II έγραψε: στις 15:01, 04-01-15:

Βραδυ καλυτερα πιστευω..και οταν τελειωσετε τον καφε την πας σε καμια πλατεια δεν ξερω και εγω που οπου θα ειστε μονοι σας και ησυχα! Κατα πασα πιθανοτητα αν δεχτει να βγειτε σημαινει οτι κατι θελει και αυτη! Δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια οποτε μην το σηζυταμε.. Μην το αργεις αφου μιλατε στο σχολεια κ.τ.λ πες το της ..τι εχεις να χασεις? Το ξερω ειναι δυσκολο και εγω τα ιδια περναω αλλα τι να κανουμε...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Qweasd

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους