Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,026 μέλη και 2,416,054 μηνύματα σε 75,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 616 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επεξεργασία Video

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:52, 13-11-07:

Γεια σας παιδιά, έκανα ένα πείραμα με κάποιο video που μου είχε τραβηχτεί παλιά με κάμερα του pc και το πέρασα στα videos του imageschak. 'Ενα πρόβλημα είναι ότι μου απαγορεύει να κατεβάζω μεγάλα σε διάρκεια videos στο imageschak, κι έτσι μου περιορίζει το χρόνο προβολής. Δεύτερον, πήγα να κατεβάσω το πειραματικό video που έχω αποθηκεύσει στο imageshak στην youtube αλλά ξανά και ξανά ενώ ακολουθώ πιστά τις οδηγίες δεν το βγάζει ως το τέλος. Θα ήθελα αν ξέρει κανείς ποιά διαδικασία ακολουθώ για να φτιάξω μεγάλο video που να συνοδεύεται από μουσική ; 'Εχω γυρίσει κάποιες ταινίες και με την κανονική κάμερα (όχι pc). Μπορώ να κάνω κάτι με το pc σε σχέση μ'αυτές, και πώς ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 10:13, 13-11-07:

Δες αυτό το θεμα για να φτιάξεις video.
Για το imageshack και youtube δυστυχως δεν γνωριζω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:22, 13-11-07:

Σ' ευχαριστώ Bill, σε πρώτη φάση το πέτυχα ! Θα το ψάξω κι άλλο κι επανέρχομαι όποτε έχω καιρό.
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 18:37, 13-11-07:

Για να βαλεις ο,τι ηχο θες στο video σου, κατεβαζεις το virtualDub Mod (δωρεαν), φορτωνεις το βιντεο (σερνοντας το μεσα), επιλεγεις streams, stream list, και φορτωνεις το αρχειο ηχου σου.

Οταν λες με κανονικη καμερα τι εννοεις; Σε τι μορφη το εχεις; Σε dvd, minidv, κτλ; Γενικα μπορεις να τα μεταφερεις μεσω καλωδιου firewire στο pc & εκει να το επεξεργαστεις οπως θες.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:04, 13-11-07:

Μαλλον ειναι πολυ βαρυ το αρχειο σου, γι'αυτο δεν ανεβαινει. Ποσα mb ειναι και σε τι format?
Αν ειναι avi δοκιμασε να το γυρισεις σε mpg (το μονο προγραμμα που ξερω ειναι το premiere γι'αυτες τις δουλειες)
Παράθεση

Pasipoy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Pasipoy έγραψε: στις 13:31, 12-06-10:

Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα για να κόψω μια ταινία σε βιντεάκια? Ευχαριστώ..
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 13:37, 12-06-10:

Τι windows έχεις;
Παράθεση

zutmazut

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O zutmazut έγραψε: στις 13:50, 12-06-10:

VirtualDub
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 13:58, 12-06-10:

Όλα τα προγράμματα μοντάζ...Adobe Premier, Avid...
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 14:01, 12-06-10:

Επίσης, αν έχεις Vista νομίζω ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το windows movie maker που είναι ήδη εγκατεστημένο...
Παράθεση

Pasipoy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Pasipoy έγραψε: στις 07:18, 13-06-10:

Ευχαριστώ παιδιά
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:15, 15-06-10:

Μπορεί κάποιος που ξέρει να μου πει πως μπορώ να κάψω ένα dvd με μενού;;;; Ποιό πρόγραμμα χρειάζομαι;;; Και πώς;;;

S.O.S.
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 21:46, 15-06-10:

Έχεις κάποιο από ashampoo ή nero;
Η επιλογή συνήθως για να το κάνεις αυτό είναι create video dvd.
Eκεί βάζεις τα αρχεία που θες και στη συνέχεια σου έχει να επιλέξεις και μενού.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:55, 15-06-10:

Δυστυχώς δεν έχω κανένα από τα δυο. Αλλά μάλλον η λύση βρέθηκε.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:17, 15-06-10:

Χρησιμοποίησα ένα πρόγραμμα και όλα πήγαν καλά μόνο που το dvd δεν παίζει στο pc και παίζει μόνο στο dvd player! Ξερει κανείς τί γίνεται σε αυτή την περίπτωση;;;;
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 23:19, 15-06-10:

Θέλει το κατάλληλο πρόγραμμα αναπαραγωγής.
Πχ με το nero έχει επιλογή φορτώματος από dvd και βάζεις εκεί το φάκελο που έχεις φτιάξει στο dvd.

Μπορείς να δοκιμάσεις και με τον vlc player
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:22, 15-06-10:

Το έχω το vlc player αλλά το θέμα είναι ότι το dvd στον υπολογιστή φαίνεται σαν να είναι άδειο!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 23:31, 15-06-10:

Αυτό να εμφανίζει άδειο το dvd ενώ δεν είναι, πρέπει να είναι κάποιο bug που λύνεται με update από ότι θυμάμαι.
Δυστυχώς αυτή τη στιγμή δε μπορώ να το ψάξω παραπάνω.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:38, 15-06-10:

Ευχαριστώ πολύ πάντως!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επεξεργασία PDF αρχείων - Από Anonyme
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-06-16 στις 11:49.
    • Επεξεργασια εικονας - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-06 στις 11:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα