Formula 1

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
αν βλεπετε θα ηθελα να μου πειτε.

1)ποιον πιλοτο υποστηρηζετε?
2)ποιος λετε οτι θα περει το πρωταθλημα?
3)κατα την γνωμη σας ο Μ.Σουμαχερ θα κανει τπτ φετος?
και 4)ποια μηχανη σας αρεσει ή ειναι πιο καλη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ είμαι με την mclarean αν και δεν βλέπω καθόλου, το σταμάτησα ένα χρόνο μέτα την αποχώρησει του hakkinen μιας και είχε καταντήσει βαρετό το πράγμα ...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
1) τον Φ.ΑΛΟΝΣΟ και τον ΡΕΙΚΟΝΕΝ.
2)ο Φ.Αλονσο με διαφορα.
3)δεν θα κανει τπτ γιατι τα παει χαλεια φετος
4)καλη ειναι της (ferrari)και της (Μερσεντες) δυο καλες αλλα τωρα ανεβενη της (Ρενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε Καΐμακτσαλαν, νοικιασες ενα παιχνιδι και εκανες θεο το περιεχομενο;

Αν και φετος δεν παρακολουθω και πολυ, πιο παλια εβλεπα μανιωδος αλλα φετος εδω που μενω δεν πιανει καλα ο Alpha και μου την σπαει να λεπω ασπρομαυρα με λιγο χιονακι και να ακουω το κλασικο χχχχρχρχρχρχρχρχρχρχχχχρρρρχχρχρχρχρ

1)R.Shumacher
2)Alonso
3)Ναι, Θα παρει 3 (σορυ κιολας)
4) BMW, Ferrari και Jaquar αλλα νομιζω φετος δεν τρεχει η Jaquar (γιατι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Με όλους εκτός τον Σουμάχερ, τον έχουν θεοποιήσει και αυτό μου την σπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παρακολουθώ formula 1 εδώ και 15 περίπου χρόνια (μου κόλλησε το μικρόβιο απο παιδική ηλικία η.... μάνα μου!!!!)
Τα τελευταί 4-5 χρόνια έχω απογοητευτεί πολύ από την πορεία του αθλήματος! Πρέπει κάτι να κάνουν ώστε να επανέλθει το θέαμα!


Και για να απαντήσω στις ερωτήσεις:

1) M.Schumacher. Από την πρώτη στιγμή που τον είδα...(πριν πολλαααά χρόνια,όταν ήταν στην benetton!!!)
2) Μάλλον ο Alonso. Έχει το κάλύτερο αμάξι και είναι και κ@λοφ@ρδος!!! (ή μάλλον ο Kimi είναι γκαντέμης του κερατά!)
3) Με αυτά τα λάστιχα όχι!
4) Forza Ferrari!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι φανατικός υποστιρικτής ( θα έλεγα μ' ενδιαφέρει περισσότερο η μανατζερίστικη πλευρά της υπόθεσης ) ποντάρω κι εγώ στο κόκκινο και εχω να πω και κάτι...

ΦΤΙΑΧΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΠΙΣΤΑ F1 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έγινε split, η συζήτηση με την πιστά στην ελλάδα ας συνεχίστει εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Με όλους εκτός τον Σουμάχερ, τον έχουν θεοποιήσει και αυτό μου την σπάει.

Και επειδή κάποιοi τον έχουν θεοποιήσει σου την σπάει?

Ο Σουμάχερ είναι πολύ προσγειωμένος,από τους πιο ώριμους ανθρώπους της f1 και πάντα ψύχραιμος

(Παραδίδει άνετα μαθήματα σαβουάρ βιβρ στους άλλους της f1)

Καλά μην μιλήσω για οδηγικές ικανότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Και επειδή κάποιοi τον έχουν θεοποιήσει σου την σπάει?

Ο Σουμάχερ είναι πολύ προσγειωμένος,από τους πιο ώριμους ανθρώπους της f1 και πάντα ψύχραιμος

(Παραδίδει άνετα μαθήματα σαβουάρ βιβρ στους άλλους της f1)

Καλά μην μιλήσω για οδηγικές ικανότητες...
Προσγειωμένος και κάνει κόντρες με μαχητικά αεροπλάνα ; Δεν νομίζω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Προσγειωμένος και κάνει κόντρες με μαχητικά αεροπλάνα ; Δεν νομίζω :(
Nα, το λες και μονος σου. Αυτος στην φορμουλα (προσγειομενος) και οι αλλοι στα αεροπλανα (απογειωμενοι) :P

Παντος περα απο την πλακα, το οτι κανει κοντρεσ με μαχητικα δεν παει να πει οτι δεν ειναι προσγειωμενος, απλα του προσφεραν πολα λευτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Προσγειωμένος και κάνει κόντρες με μαχητικά αεροπλάνα ; Δεν νομίζω :(

Παλιά ο Σουμάχερ ήταν αρκετά <<καθίκι>>.
Τα τελευταία χρόνια έχει ωριμάσει αρκετά
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
λοιπόν για να πω την αλήθεια δεν ασχολούμαι πολύ με f1. αλλά ένας φίλος μου έχει τρέλα και με τον Σουμάχερ, με την ferrari και γενικα με την formula. αυτο βεβαια μου αρέσει γιατι μαθαινω τι γινεται με αυτούς που υποστηρίζει (απο άλλους) και τον πειράζω λίγο αν έχουν χάσει. χε χε χε :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
βλέπω f1 , για την ακριβεια δεν χάνω GP και υποστηριζω McLaren ανεκαθεν:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γμτ αρχιζω και επιθυμω τις 2 χρονιες που εβλεπα και μαλιστα θανατικα. Με βλεπω την επομενη σεζον να ξανα αρχισω ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
26 Μαρτίου νομίζω αρχίζει
οπότε λίγες μέρες έμειναν ακόμα Πανούλη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν εννοω για το επομενο αγωνα αλλα πρωταθλημα .... Ωχχχ μαλλον εχω ξεχασει πολλα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κάτσε γιατί με μπέρδεψες αυτούς τους αγώνες για το πρωτάθλημα δεν τους κάνουν??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τι νοημα εχει να δω ενα μισο πρωταθλημα :( Προσθατα εμαθα οτι ο Μοντογια ειναι στην McLarean και τρομαξα. Ειναι μαλλον πολλα που δεν ξερω :)


Ασχετο, ο Kimi συνεχιζει να στην McLarean;
Μεχρι στιγμης τι θεση εχει η Mclarean;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
στις 12 αρχίζουν τελικά

Ο Κιίμι είναι ακόμα στην McLaren
Τώρα θα αρχίσει το πρωτάθλημα οπότε δεν είναι σε κάποια θέση;)
Δεν θα το δεις στα μισα το Σάββατο αρχίζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top