Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2013 )

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
( End of 2010 )
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!

( End of 2011 )
Πλέον...

1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...

( End of 2012 )
1/2, καλά πήγαμε και φέτος!:P
1) Από άποψη άνχους ήταν η χειρότερη χρονιά που έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου. ΑΛΛΑ μετά την μπόρα τα ωραία ξεκίνησαν με φαντασμαγορικότατο τρόπο:P:P:P
2) Πρασίνισε, όχι το λαχανί το πράσινο αλλά πρασινισεεεεεεεεε:P

Για του χρόνου θέλω πάνω από όλα υγεία και ευτυχία για εμένα και την οικογένεια μου, αλλά επειδή το thread μιλάει για στόχους ξεκινάω:
1) Του χρόνου τέτοιο καιρό να τελειώνω με την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου (Κάθε χρόνο διπλωματικές εύχομαι να τελειώνω εγώ.. WTF ?:confused::confused:)
2) Να πάρω φέτος τις ανάσες που τόσο πολύ έχω ανάγκη για την δύσκολη συνέχεια!
3) Να δουλέψω σκληρά και να έχω ανέβει και άλλο σκαλοπάτι στην δουλειά μου.
Ένα από τα πιό όμορφα thread κάθε χρόνο.. οπότε το ανοίγω!!
Για προσέλθετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Κατσε μαν,πως εισαι τοσο σιγουρος?!



8 μερες ακομη για τη συντελεια Ο_ο

Τα τζαμπο δε φτιαχνουν πλεον σακουλες κ βραχιολακιαα για την αντιστροφη μετρηση γ τη πρωτοχρονια,

αλλα για τη καταστροφη .Ο_ο




Για να μη ξεφευγω ομως,
Πρωτος στοχος μου ειναι να πετυχω στις πανελληνιες και να χασω τα κιλα που εχω παρει μεχρι τωρα.:mad:
αυτα
αντιοοζ
Υγ.και πανω απολα υγεια!!!!
Υγ2. Γιατι λεφτα δε προκειται να εχουμε. :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υγεία, λεφτά και καλή τύχη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μιας και είναι για στόχους και όχι για τις κλασσικες ευχές το θέμα, μέσα στο 2013 θέλω:

Να ανεβάσω τον Μ.Ο. του 1ου έτους πάνω από 8.5, γράφοντας καλά στα 5 μη διδαχθεντα μαθηματα που μου έμειναν (είναι 8.3, κοντεύω).

Να εχω Μ.Ο. 2ου έτους πάνω από 9 (κομματάκι χλωμό, αλλά θα το παλέψουμε).

Να νιώσω επιτέλους πως τα γαλλικα μου αξίζουν να θεωρούνται επίπεδο c2+ και πως μπορώ να αντεπεξέλθω στη λογοτεχνική μετάφραση.

Όταν καταλαγιάσει η ακαδημαϊκή παράνοια θα ξαναξεκινησω και το μπαλλετο.

Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να κάνω που και του χρόνου θα ξαναλέω τα ίδια. :redface:

Το πρώτο και κυριότερο είναι να έχουμε την υγεία μας όλοι, να είμαστε χαρούμενοι!
Έπειτα θέλω να με δεχθούν στην δουλειά που τόσο πολύ θέλω,
να νοικιάσω ένα σπίτι οικονομικό,
να στείλω λεφτά επιτέλους στους δικούς μου αντί να μου στέλνουν εκείνοι,
να σπουδάσω,
να πάρω δίπλωμα οδήγησης,
να γίνω εθελόντρια να μπορέσω,
να φέρω κάποια στιγμή κάποια μέλη της οικογένειας μου να ζήσουν μαζί μου,
να αυξήσω την αυτοπεποίθηση μου βελτιώνοντας την εμφάνιση μου,
να εξελιχθώ προς το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
  • Να περάσω
  • Να πάρω δίπλωμα
  • Να ξανάξεκινήσω επιτέλους το ρημάδι το βόλευ
  • Αλλά πριν από αυτό,να ξεκινήσω έστω το γυμναστήριο από τον Ιανουάριο
  • Να μάθω επιτέλους να διαχειρίζομαι τα χρήματα μου και να μην ζω σαν ζητιάνος
  • Να πάω για καμιά βδομάδα Γερμανία,να δω τον μπαμπά και την κολλητή μου
  • Να βρω μια δουλίτσα το καλοκαίρι για να μείνω εδώ
  • Να μαζέψω money να πάω στην Ρωσία το καλοκαιράκι και άμα λάχει και Ελλάδα.
  • Και να πάψω επιτέλους να αλλάζω χρώμα στο μαλλί μου [αδύναμο ανθρωπάκι που δεν μπορεί να αντισταθεί στον πειρασμό της βαφής :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
να ερωτευτώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Να παντρευτώ, να περάσω τέλεια στην Αμερική.. Αυτά.. Τυπική Ελληνίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
  1. Να κάνω ένα ολοκληρομένο,διεξοδικό και αποτελεσματικό διάβασμα
  2. Να γίνω επιτέλους πιο δυναμική και σίγουρη για τον ευατό μου
  3. Να ξεπεράσω το άγχος και τις χαζομαρές όλες που κάνω :P
  4. Να πάρω τα 250€ απο τον Μιτροπολίτη (δεν θα μου κακόπεφτε ένα μπουφάν)
  5. Και τα κλασικά ηρεμία,υγεία και λεφτά :P

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
να περάσω όλα τα μαθηματα στην εξεταστική
να σταματήσω να τρωω κάθε μέρα γλυκά
να περνάω όμορφα τον ελευθερο μου χρόνο
να ειναι όλοι καλά και με υγεια
και πάνω από όλα τα κλασσικά υγεια, αγαπη, χαρά και ευτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
  • Υγεία
  • Να πάρω πτυχίο.
  • Να πάω τουλάχιστον δυο ταξίδια στους φίλους μου στο εξωτερικό.
  • Το κολυμβητήριο να μου γίνει συνήθεια.
  • Να συνεχίσω να κάνω όνειρα και στόχους για το μέλλον.
  • Να ξεκινήσω πάλι τα γερμανικά.
  • Να πάω για μετά-πτυχιακή πρακτική άσκηση στο εξωτερικό.
  • Να ερωτευτώ.

Speedy να μας θυμίσεις να το δούμε του χρόνου το θέμα αυτό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
  1. Καλούς βαθμούς
  2. Να γίνω καλύτερος άνθρωπος.
  3. Επιτέλους να μάθω κιθάρα.
  4. Να τελειώσω όλους τους κύκλους του Ντέξτερ
  5. Να είμαι καλά
  6. Να γίνω πολύ πιο κοινωνική και συμπαθητική.
  7. Να ξεγράψω ο,τι με μαυρίζει.
  8. Να καταφέρω να τελειώσω μια ιστορία (Αμήν και πότε!)
  9. Να μακρύνω το μαλλί μου και να γυμνάζομαι σε καθημερινή βάση.
  10. Να μη σώσω να ξαναπιάσω σίδερο στα χέρια μου
  11. Να αρχίσω κάποιο άθλημα

και ακόμα πιο πολλά,που θα μου έρθουν κάποια στιγμή...Α,και παγκόσμια ειρήνη :) ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Θα ήταν πολύ ενδιαφερον να δούμε ποιοι στόχοι που βάλαμε και ποιες ευχές που κάναμε τελικά πραγματοποιήθηκαν μέσα στο 2013....

Μπορείτε να απαντήσετε στο παρακάτω θέμα:
Ποιοι στόχοι και ευχές πραγματοποιήθηκαν τελικά το 2013 ;
:lock:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top