Αναζήτηση προγράμματος ένωσης βίντεο

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Έχω ένα video, για την ακρίβεια είναι δύο φάκελοι. Ο φάκελος CD1 και ο φάκελος CD2. Ο πρώτος φάκελος περιέχει το πρώτο μέρος του video και ο δεύτερος το δεύτερο. Θέλω λοιπόν ένα πρόγραμμα για να τα ενώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι τόσο εύκολο αφού στην ουσία θα πρέπει να δημιουργήσεις νέο video όπου θα το συμπιέσεις ξανά κτλ κτλ. Ωστόσο η σουίτα της Nero έχει προγράμματα που απλοποιούν την διαδικασία αυτή.

Υ.γ.: Ο πιο εύκολος τρόπος να κάνεις split αρχεία, ακόμη και video, είναι αυτός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos523

Νεοφερμένος

Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γιατί δεν δοκιμάζεις με movie maker? Απλά πατάς εκεί που λέει "Εισαγωγή βίντεο." Βάζεις τα βίντεο που θες να ενώσεις και μετά τα σέρνεις στην λωρίδα χρόνου το ένα μετά το άλλο. Μετά πας εκεί που λέει "Τέλος ταινίας.", μετά "Αποθήκευση στον υπολογιστή μου" και το αποθηκεύεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Δεν θέλει πολλή ώρα όμως για να φορτώσει ο movie maker με μεγάλα βίντεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos523

Νεοφερμένος

Ο thanos523 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το έχω δοκιμάσει για να σου πω, κάνε μία προσπάθεια και δες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Κανε μια αναζητησουλα στο Γουγλη με "join videofiles" και θα σου βγαλει σιγουρα καποια tools που σου κανουν (μεταξύ αλλων και αυτη) τη δουλεια.

Υπαρχουν και μεγαλα προγραμματα (DVD Authoring) εκτος του Nero που επισης το κανουν - και σου δινουν τη δυνατοτητα στην ένωση να βαζεις και εφε.

Π.χ. Cyberlink DVD Suite ή Power Producer
Proshow Producer
......

Ο Movie Maker φτανει γρηγορα στα ορια του. Δεν ειναι προγραμμα περιωπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top