Ξένα vs Ελληνικά

Τι ακούτε περισσότερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)
  • Ξένα

    Ψήφοι: 21 29.6%
  • Ελληνικά

    Ψήφοι: 4 5.6%
  • Και τα 2, αλλά περισσότερο εληνικά

    Ψήφοι: 13 18.3%
  • Και τα 2, αλλά περισσότερο ξένα

    Ψήφοι: 33 46.5%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 0 0.0%

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά τι ακούτε περισσότερο?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
την ακούω γενικότερα, αλλά ψόφισα ανιγουέι:D:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Κοίτα,μου αρέσουν περισσότερο τα ξένα.Τα ελληνικά δεν τα πάω τόσο πολύ,ειδικά τα σκυλολαϊκά...:knife:Αν πούμε για έντεχνα ελληνικά οκ!:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MoDeViL:
Κοίτα,μου αρέσουν περισσότερο τα ξένα.Τα ελληνικά δεν τα πάω τόσο πολύ,ειδικά τα σκυλολαϊκά...:knife:Αν πούμε για έντεχνα ελληνικά οκ!:music:

Τα έντεχνα ελληνικά θερίζουν,καθώς και η καλή ελληνική ροκ σκηνή.

Βέβαια η καλή ξένη μέταλ είναι πάνω από όλα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εμένα πάλι μου την βαράνε αυτά τα τύπης έντεχνα Ελληνικά, κακοαντιγραφές των πυξ-λαξ και ξένων συγκροτιμάτων... γενικά γουστάρω τα πάντα...

Το παν είναι θέμα διάθεσης...

επίσης μου τι σπάνε αυτοί που είναι απόλυτοι, του στύλ "ακούω ΜΟΝΟ ξένα" ή "ακούω ΜΟΝΟ Ελληνικά"

House music RuLeZ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Το παν είναι θέμα διάθεσης...

επίσης μου τι σπάνε αυτοί που είναι απόλυτοι, του στύλ "ακούω ΜΟΝΟ ξένα" ή "ακούω ΜΟΝΟ Ελληνικά"
Συμφωνώ με τον Founes.Συνήθως ξένα ακούω και δεν τρελαίνομαι για σκυλάδικα αλλά καμιά φορά μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σωστοί.. περισσότερο ξένα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Αρχική Δημοσίευση από Founes
Το παν είναι θέμα διάθεσης...

επίσης μου τι σπάνε αυτοί που είναι απόλυτοι, του στύλ "ακούω ΜΟΝΟ ξένα" ή "ακούω ΜΟΝΟ Ελληνικά"



Συμφωνώ με τον Founes.Συνήθως ξένα ακούω και δεν τρελαίνομαι για σκυλάδικα αλλά καμιά φορά μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.:whistle:


Συμφωνώ με τους από πάνω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
μπορεί να θέλω να ακούσω μια "τσικουλάτα" ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο και την επόμενη μέρα να ακούω savatage.:whistle:

βάλτα εναλλαξ στο πλέιερ, και άκου μέχρι τελικής πτώσεως:clapup::clapup::clapup:

ανέβα στο κρέβατι και χόρεψε το τσιφτετέλι στους savatage και χτυπήσου στο τσικουλάτα.

Όποιος σε ρωτήσει τι κάνεις, πες ότι προσπαθείς να βρεις τη μουσική σου ταυτότητα και ρώτα τους αν τη βλέπουν κάτω από το κρεβάτι.

μετά πήγαινε Μέγαρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
rofl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
doo απλά έγραψες! :clapping: :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
dooo πάλι ζωγράφισες:panwkatw: :panwkatw: :panwkatw:

εγώ είμαι αμετανόητη τσιφτετελού και δεν ντρέπομαι να το λέω:clapup:
αλλά ακόυω από ξένα πολύ 80s και disco γενικότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βάλτα εναλλαξ στο πλέιερ, και άκου μέχρι τελικής πτώσεως:clapup::clapup::clapup:

ανέβα στο κρέβατι και χόρεψε το τσιφτετέλι στους savatage και χτυπήσου στο τσικουλάτα.

Όποιος σε ρωτήσει τι κάνεις, πες ότι προσπαθείς να βρεις τη μουσική σου ταυτότητα και ρώτα τους αν τη βλέπουν κάτω από το κρεβάτι.

μετά πήγαινε Μέγαρο:P
:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • fps_smilie_creator.php.png
    fps_smilie_creator.php.png
    1.3 KB · Εμφανίσεις: 232

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
dooo πάλι ζωγράφισες:panwkatw: :panwkatw: :panwkatw:

εγώ είμαι αμετανόητη τσιφτετελού και δεν ντρέπομαι να το λέω:clapup:
αλλά ακόυω από ξένα πολύ 80s και disco γενικότερα

Σαλονικιά είσαι αγάπη μου...!!! και τσιφτετέλι RuLeZ στη Σαλόνικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κυρίως ξένα ακούω ... μέχρι στίγμης τα περισσότερα αγαπήμενα μου κομμάτια είναι ξένα ...Αυτο δεν σημαινει οτι εχω αποκλείσει τα ελληνικα ...Συχνα ακουω ... Π.χ. στον mp3 Player 200mb ελληνικα Mp3 και μαλιστα τα περισσοτερα ειναι μεσα στις πιο αγαπημένες μου playlist :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε ροκ και μεταλ πλαισια παντα (εκτος απο ελλαχιστες εξερεσεις) ακουω περισοτερο ξενα, αλλα ακουω και Ελληνικα αν και λιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ξένα πιο πολύ αλλά από καμιά φορά ακούω και ελληνικά (όχι τα περίεργα λαϊκοποπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κυρίως ψάχνομαι με ξένο μέταλ αλλά εχω ακούσει και πολλύ ελληνικό ροκ.Σε διάφορες περιπτώσεις ομως(εκδρομές,χοροεσπερίδες λυκείου κτλ) την είχα βρει και με ελληνάδικα, ακόμα και δημοτικα(!):sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ ξένα κυρίως... από ελληνικά πάντως, δε με χαλάνε τα rock και τα punk :) ίσα-ίσα που ειδικά απο punk πάμε πολύ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ακουω οτι κατσει.

John στο avatar ο Jeff Loomis ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top