Θέλω επειγόντως βοήθεια.....

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
..........................και παρακαλώ όσο γίνεται να μην γελάσετε :(
αλλά πραγματικά δεν μου έχει ξανασυμβεί:( και δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω.
Λοιπόν παρακολουθώ ένα μάθημα στην σχολή μέσω e-class.
Ενώ μου άνοιγε κανονικότατα την σελίδα και το Σάββατο και την Κυριακή που μπήκα απο την Δευτέρα δεν την ανοίγει με τίποτα.
Τι πληκτρολογώ την δ/νση,τι μπαίνω απο το λιγκ της σχολής,τι την κάνω κόπυ-παιστ απο το μαιλ του καθηγητή τίποτα.
Εκτός απο την αρχική προσπάθησα να μπω προσπαθησα να μπω στις επιμέρους απο το ιστορικό που κρατά ο η/υ αλλα και πάλι τίποτα.
Μου ανοίγει κανονικότατα όλες τις άλλες σελίδες που επισκέφθηκα εκτός όσες αφορούν eclass.
Επίσης όταν την πρωτοανοίγει γράφει το γνωστό "δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας....." ενώ μόλις πατήσω Άνανέωση την ανοίγει εμφανίζοντας μια λευκή οθόνη και μου λέει η σύνδεση ολοκληρώθηκε.
Να υπαρχει πρόβλημα με την σελίδα δεν παίζει καθώς ζήτησα απο ένα φίλο μου να μπει πριν λίγο και του άνοιξε μια χαρά.
pls μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να έχει γίνει;:(
Πρέπει μέχρι την Κυριακή να έχω λύσει το πρόβλημα αλλιώς θα τρέχω στα ίντερνετ καφέ να κάνω εργασίες.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Χρησιμοποιείς firewall;
Αν ναι, πιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα αυτό το είχαν μερικοί και για τα δικά μου sites, χωρίς όμως τη λευκή σελίδα. Η απάντηση του host ήταν οτι υπήρχε κάποιο πρόβλημα με τα dns της περιοχής τους και απλά έπρεπε να κάνουν υπομονή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν έχεις XP, τσέκαρε μήπως έκανε κανένα update ο υπολογιστής, τσέκαρε τα internet settings και το firewall από το control panel...
παίζει βέβαια να ήταν και ένα προσωρινό πρόβλημα του σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μισέλ εγώ δεν είμαι απο τα άτομα που μπορούν να κάνουν υπομόνη κι απορώ πως το έκανα 5 μέρες:P
Απο το πρωί "πειράζω" τις ρυθμίσεις του ιντερνετ και μπαινοβγαίνω στην σελίδα μέχρι να ανοίξει.
Τελικά άνοιξε όταν αποτσέκαρα στις ρυθμίσεις
ρυθμίσεις ΗΤΤΡ 1.1
χρήση ΗΤΤΡ 1.1

Το οποίο ναι μεν είναι στο section για προχωρημένους αλλά εγώ το έκανα στην τύχη.
Οπότε αν θέλει κάποιος μου μεταφράζει τι ακριβώς έκανα και διορθώθηκε:P
(εκτός αν είναι αυτό που σκέφτομαι ότι σημαίνει και έχει σχέση με την url αλλά δεν το γράφω για να μην γελάσετε:redface: )
Ευχαριστώ πολύ και τους 3 που απαντήσατε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top