Καλό Πάσχα

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
......δεν θα πούμε;Μόνο τα Χριστούγεννα θα έχουν ολόδικο τους θέμα;
Και σε εμάς που αρέσει πιο πολύ το Πάσχα θα μείνουμε παραπονεμένοι;
Νο,no,no, εδώ μπορείτε να ανταλλάξετε ευχές,να γράψετε τα σχέδια σας για το Πάσχα, που θα ξοδέψετε το (μικρούλη) δώρο σας και ο,τιδήποτε σας έρχεται στο μυαλό.Άντε 3 και σήμερα έμειναν.:clapup: :clapup: :clapup:



Και θα ξεκινήσω πρώτη.
Ανέκαθεν μου άρεσε πιο πολύ το Πάσχα, θες γιατί έπεφτε άνοιξη,γιατί ήταν η γιορτή μου(διπλό χαρτζηλίκι:P ), γιατί θεωρούσα αισιόδοξο το μνμ της Ανάστασης(όχι θεολογικά με μια άλλη προσέγγιση:D ) , γιατί μου αρέσει η μαγειρίτσα, γιατί πάντα πήγαινα σε κάποιο χωριό και έβλεπα τα έθιμα τους, ειλικρινά δεν ξέρω το λόγο.
Φέτος και πάλι ανυπομονώ αν και θα μείνω Κρήτη θα κατέβουν οι φίλοι μου(αύριο έρχονται:clapup: ) και θα αλωνίσουμε το νησί:D :D :D :D :D


Και για να μην ξεχαστώ

Καλό Πάσχα σε όλα τα στεκιόπαιδα


edit:Να ευχαριστήσω κάργα μια ψυχή που με βοήθησε με τον τρόπο της να θυμηθώ πόσο πολύ μου αρέσει το Πάσχα μιας και με τις τλτ μου υποχρεώσεις κόντευα να το ξεχάσω.Της ανήκουν τα πνευματικα δικαιώματα του θρεντ :D Ονόματα δεν λέω εκείνη κατάλαβε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
kleftronim, ώρες μετράμε πια όχι μέρες:D:D:D (αύριο δε δουλεύουμε γιέα γιέα γιέα:vroum:)
Πήρα και δύο μερούλες άδεια, θα λιώσω στο χωριό ακούγοντας την αιθέρια μουσική από τα τροκάνια των προβάτων και τα βαθιά λαρύγγια των γαϊδάρων :hehe:
μαγειρίτσα σου 'ρχομαι, τζάκι περίμενέ με κι εσύ, θα σου φέρω λουκάνικα:P

kleftronim χρόνια σου πολλάαααααααααααααααα :bigarmhug
(στα λέω από τώρα, γιατί αυριο τηγκάνω και στο χωριό ιντερνετ μόνο στις στάνες που έχουν το σήμα της ΕΟΚ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Μπράβο, kleftroula για το thread!!
Να πω κι εγώ ότι ευελπιστώ να πάμε κάπου εκτός Νομού, γύρω τριγύρω σε κάνα χωριό να κάνουμε Πάσχα μια και μας το επιτρέπει και στους 2 η δουλειά φέτος, αφού συνήθως κάναμε Πάσχα σπίτι μας, οικογενειακά.
Κι εμένα μου αρέσει πολύ το Πάσχα και όλη αυτή η κατανυκτική ατμόσφαιρα. Μου αρέσει πολύ να νηστεύω όλη τη Σαρακοστή και να πηγαίνω εκκλησία τη Μεγάλη Εβδομάδα, να βλέπω θρησκευτικές ταινίες (:P ) και βεβαίως-βεβαίως...να καταβροχθίζω, την Ανάσταση και την Κυριακή του Πάσχα, αρνάκι, κοκορετσάκι, αυγουλάκια, τσουρέκια, κουλουράκια, σοκολατάκια, καλλιτσουνάκια και...ο κατάλογος είναι μακρύς (ε, μετά από 40 μέρες στερήσης, τι θέλατε;;:D )! Α, ξέχασα το σημαντικότερο: τη μαγειρίτσα! Νά'ναι καλά η μαμά μου που τη φτιάχνει κάθε χρόνο, γιατί εμένα μου πέφτει κομματάκι δύσκολη!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:drunk: :beer:

Υ.Γ. Και Χρόνια σου Πολλά, kleftra μου!![Αναστασία σε λένε δλδ;;]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
kleftronim, ώρες μετράμε πια όχι μέρες:D:D:D (αύριο δε δουλεύουμε γιέα γιέα γιέα:vroum:)
Πήρα και δύο μερούλες άδεια, θα λιώσω στο χωριό ακούγοντας την αιθέρια μουσική από τα τροκάνια των προβάτων και τα βαθιά λαρύγγια των γαϊδάρων :hehe:
μαγειρίτσα σου 'ρχομαι, τζάκι περίμενέ με κι εσύ, θα σου φέρω λουκάνικα:P

kleftronim χρόνια σου πολλάαααααααααααααααα :bigarmhug
(στα λέω από τώρα, γιατί αυριο τηγκάνω και στο χωριό ιντερνετ μόνο στις στάνες που έχουν το σήμα της ΕΟΚ:P)

ντουντούνι το έπιασες το νόημα, χεστ*κα για το Πάσχα για την γιορτή μου ήθελα να ψαρέψω ευχές:P :P :P :P :P :D :D :D :D

Σοβαρά τώρα Πάσχα σε χωριό ό,τι καλύτεροοοοοοοοοοοοοοοοοοο:clapup: :clapup: :clapup:
Σου εύχομαι να ξεθεωθείς στο αραλίκι, να απολαύσεις την απόλυτη ησυχία (αν δεν μαζευτεί όλη η Αθήνα δλδ:) ) και να φας του σκασμού :clapup: :clapup: :clapup:

edit: no Anastasia yes Georgia και τώρα που το θυμήθηκα κάτσε να δω πότε ακριβώς θα πέσει φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλό Πάσχα και καλή ανάσταση κι από μένα:)
Τελικά η γιορτή σου kleftra ισχύει ή όχι?:PΜπερδεύτηκα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλή Ανάσταση παιδάκια. Καλά να περάσετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Καλό Πάσχα και καλή ανάσταση κι από μένα:)
Τελικά η γιορτή σου kleftra ισχύει ή όχι?:PΜπερδεύτηκα:worry:

Γιαπ γιαπ γιαπ φυσικά ισχύει απλά είναι κι αυτή κουνιστή :P :P :P
Αλλά ας μην ξεχνιόμαστε εδώ μιλάμε για το Πάσχα για την γιορτή μου θα σας ανοίξω άλλο θέμα:P :P :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλά εγώ τα λέω προκαταβολικά τα χρόνια πολλά για να μην τα ξεχάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Εγώ πιο πολύ είμαι χριστουγεννιάτικος τύπος, αλλά και το Πάσχα καλό είναι.Διακοπές να'ναι κι ότι να'ναι.Στα συν του Πάσχα είναι φυσικά και το ψητό.Χωριό θα είμαι κι εγώ τις μέρες που πρέπει.
@kleftra: Μήπως πέφτει Δευτέρα του Πάσχα η γιορτή σου?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Εγώ πιο πολύ είμαι χριστουγεννιάτικος τύπος, αλλά και το Πάσχα καλό είναι.Διακοπές να'ναι κι ότι να'ναι.Στα συν του Πάσχα είναι φυσικά και το ψητό.Χωριό θα είμαι κι εγώ τις μέρες που πρέπει.
@kleftra: Μήπως πέφτει Δευτέρα του Πάσχα η γιορτή σου?:)


Γιαπ φέτος πέφτει στην ώρα της(την έχω κάνει και πρωτομαγιά και με έίχαν ξεχάσει όλοι):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Γιαπ φέτος πέφτει στην ώρα της(την έχω κάνει και πρωτομαγιά και με έίχαν ξεχάσει όλοι):D
Οπότε σε λένε Αναστασία ή Λίνα ή Γεωργία ή Πασχαλίνα ή Λαμπρινή(:P)αν δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Οπότε σε λένε Αναστασία ή Λίνα ή Γεωργία ή Πασχαλίνα ή Λαμπρινή(:P)αν δεν κάνω λάθος


Μπιλάκο έχω γράψει πως με λένε στο δεύτερο μου ποστ:)
Ευχαριστώ προκαταβολικά τον καλό μοντ που θα έρθει να βγάλει αυτα τα δύο μνμ οφ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Καλό Πάσχα σε όλους παιδιά.

Να περάσετε όλοι καλά.Υγεία σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κλεφτρόνι, την Κυριακή είναι η γιορτή σου, όχι τη Δευτέρα!! κοίτα μη ξεχαστείς και κλαις μετά που δεν σε θυμήθηκαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κλεφτρόνι, την Κυριακή είναι η γιορτή σου, όχι τη Δευτέρα!! κοίτα μη ξεχαστείς και κλαις μετά που δεν σε θυμήθηκαν:P
Όχι τη Δευτέρα είναι!Αφού το είδα απ'το www.eortologio.gr ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλο πασχα και καλη ανασταση σε ολους!
Και εγω προτιμο το πασχα. Δεν ξερω γιατι αλλα παντα το προτιμουσα. Ισως γιατι πηγενουμε ολοι η οιικογενια μαζι στην εκκλησια (5 λεπτα πριν τα μεσανυχτα και φευγουμε πεντε λεπτα μετα:P) Ισως γιατι ειναι και η γιορτι μου, ισως γιατι περναω πολλες ωρες με τον ξαδερφο μου αυτες της μερες (και ειδικα οταν ειμουν 5-10 που ητανε με την παρεα του και εμπενα και εγω μεσα δεν περυγραφετε η χαρα μου:clapup:) ισως επειδη κανουμε ολα οσα κανουμε και τα χριστουγεννα αλλα εχχω και γιορτι, ισως γιατι ειναι πιο ανοιχτος ο καιρος και δεν κρυωνω, ισως για ολο το νταβαντουρι, ισως για της λαμπαδες, ισως για τις κροτιδες (που δεν με ενδιαφερουν πια αλλα μια εποχη ειχα ξετραλαθει και εγω σαν παιδι) ισως και για κατι αλλο που να μην μου ερχετε στο μυαλο τωρα. Παντος καθε πασχα της ζωης μου το θυμαμε πολυ καλα και ξεχωριστα, ενω απο τα χριστουγεννα δεν θυμαμε και πολλα και δεν απολαμβανω και την αναμνηση, απλος λεω ωραια περασα τοτε παμε παρακατω, αντιθετα με το πασχα νοσταλγω κιολας.

Απο εκει και περα, φετος θα κανω οτι πανω-κατω και τα προηγουμενα χρονια.Θα μαζευτουεμ στην γιαγια μου, θα παμε στην εκκλησια θα γυρισουμε και θα πεσουν ολοι μετα μουτρα στην μαγειριτσα ενω η γιαγια μου θα προσπαθει απεγνωσμενα να κανει εμενα και της δυο ξαδερφες μου να φανε μαγειριτσα, πραγμα που αποκλειτε,θα τσουγκριζουμε αυγα κλπ. Την επομενη μερα θα κανω βολτες με τον μπαμπα (με το αμαξι), θα μαζευτουμε κατα της 1-2 στην πιτσερια οπου ο παπους μου θα εχει βαλει το γουρουνοπουλο με τον καπαμα στον ξυλοφουρνο (χωρις φωτια, να ψηθει με την ζεστη που εχει μεινει μεσα) απο το προΐγουμενο απογευμα και θα φαμε του σκωτομου. Θα εχει της διαφορες σηζιτησεις και τα υπολιπα γνωστα και το βραδυ θα παμε πρωτα απο τον παπου μου θα κατσουμε εκει αρκετη ωρα μετα θα ανεβουμε μερικα σκαλια να παμε στον ξαδερφο μου και θα κατσουμε εκι μεχρι να παμε σπιτι μου (και γλυτωνω και της επισκεψεις:P)

Εχω και να παω 3 μερες στον παπου μου και θελει να μου δωσει ενα πενινταρικο... πρεπει οποσδοιποτε να παω αυριο, θελω και να κουρευτω οποτε πρεπει να περασω και απο την θεια μου.... Εχω μπολικα να κανω το πασχα...!
Επισης με αυτο το τοπικ συνιδιτοποιησα για αλλη μια φορα οτι εχω κολιμα με τον ξαδερφο μου...



Χρονια πολλα και παλι! Καλη ανασταση, καλο σουβλισμα και καλη εκδρομη σε οσους θα πανε! Παντα με ζωνη η κρανος, χωρις ποτο και χωρις τρελο γκαζι, ειδικα αυτες της μερες!
Καλα να περασατε, να περασετε το καλυτερο πασχα της ζωης σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν εδω μέσα λέτε τα χρόνια πολλά και για τις ονομαστικές γιορτές του Πάσχα... θέλω και τις δικές μου :P:P:P
ναι γιορτάζω και γω το Πάσχα ανήμερα (κάποιοι το ξέρετε άλλωστε :redface:)
Λοιπόν αν και ειλικρινά εμένα ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα το Πάσχα (ίσως γιατί εγώ ποτέ δεν κονόμαγα διπλό χαρτζηλίκι όπως το κλεφτρόνι γμτ :P).... τελικώς όσο μεγαλώνω αρχίζω και την βρίσκω με το όλο θέμα :P
φέτος θα πάω να κάνω Πάσχα μαζί με τους γονείς μου και έεεεενα σωρό άλλο κόσμο :) Επίσης συμφώνησα με την μάνα μου ότι φέτος για πρώτη χρονιά θα κάνω εγώ την μαγειρίτσα.... άντε καιρός μου να μαθαίνω και να παίρνω σιγά σιγά τα ηνία της κούρασης και της ταλαιπωρίας απ την μανούλα μου :redface:

Θα φύγω βέβαια Σάββατο πρωί και θα γυρίσω Κυριακή βράδυ (είπαμε να κάνω μαζί τους Πάσχα, περισσότερο δεν αντέχω :P)

Σε όλους λοιπόν Καλο και ευτυχισμένο Πάσχα και..... μην οδηγείτε αν πιείτε και... PLEASE.... τα βεγγαλικά με μέτρο και ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ... είναι άσχημα τα ατυχήματα από βεγγαλικά αυτές τις μέρες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαλό Πάσχα κι απο εμένα!

Αν και δεν είναι η αγαπημένη μου γιορτή φέτος είναι τελειώς διαφορετική και ιδιαίτερη για πάρα πολλους λόγους! :D

Καλό Πάσχα, Καλή Ανάσταση και καλό φαγοπότι :clapup:

Κλεφτρούλα χρόνια πολλά για την γιορτούλα σου!

Μάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αν εδω μέσα λέτε τα χρόνια πολλά και για τις ονομαστικές γιορτές του Πάσχα... θέλω και τις δικές μου :P:P:P
ναι γιορτάζω και γω το Πάσχα ανήμερα (κάποιοι το ξέρετε άλλωστε :redface:)
Λοιπόν αν και ειλικρινά εμένα ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα το Πάσχα (ίσως γιατί εγώ ποτέ δεν κονόμαγα διπλό χαρτζηλίκι όπως το κλεφτρόνι γμτ :P).... τελικώς όσο μεγαλώνω αρχίζω και την βρίσκω με το όλο θέμα :P
φέτος θα πάω να κάνω Πάσχα μαζί με τους γονείς μου και έεεεενα σωρό άλλο κόσμο :) Επίσης συμφώνησα με την μάνα μου ότι φέτος για πρώτη χρονιά θα κάνω εγώ την μαγειρίτσα.... άντε καιρός μου να μαθαίνω και να παίρνω σιγά σιγά τα ηνία της κούρασης και της ταλαιπωρίας απ την μανούλα μου :redface:

Θα φύγω βέβαια Σάββατο πρωί και θα γυρίσω Κυριακή βράδυ (είπαμε να κάνω μαζί τους Πάσχα, περισσότερο δεν αντέχω :P)


Σε όλους λοιπόν Καλο και ευτυχισμένο Πάσχα και..... μην οδηγείτε αν πιείτε και... PLEASE.... τα βεγγαλικά με μέτρο και ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ... είναι άσχημα τα ατυχήματα από βεγγαλικά αυτές τις μέρες :(
Άρα σε λένε μάλλον Αναστασία,σε ανακάλυψα:devil:
Χρόνια πολλά και σε σένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε μενα κανεις δεν μου ευχετε για την γιορτη μου;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top