Γκάφες στο πρώτο ραντεβού...

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Το έβαλα και σε άλλο φόρουμ αλλά το βάζω και εδώ γιατί μου αρέσει σαν θεματάκι.. Διάβαζα, λοιπόν, ένα άρθρο που έλεγε ότι στα πρώτα ραντεβού σχεδόν πάντα κάτι γίνεται και "ρεζιλεύεσαι".. και σκέφτηκα ότι εγώ την πρώτη φορά που γνώρισα τον καλό μου έγινα μούσκεμα από το ice-tea μου.. :redface:
Εσείς τι πάθατε την πρώτη φορά που γνωρίσατε το έτερόν σας ήμισυ ή στο πρώτο σας ραντεβού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Την πρώτη φορά που βγήκαμε με τον φίλο μου (φιλικά τότε) δεν ρεζιλεύτηκα εγώ αλλα εκείνος!
Είχε έρθει Αθήνα με τον πατέρα του για να βγούμε (έμενα Αθήνα τότε) και περνάγαμε τόσο καλά που ξεχαστήκαμε κάπου 7 ώρες οπότε άρχισε ο πατέρας του να τον ψάχνει και ήρθε στο cafe που καθόμασταν!! :lol: Εγώ δεν ξενέρωσα αλλά εκείνος φοβόταν ότι είχα ξενερώσει εντελώς!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Την πρώτη φορά που βγήκαμε με τον φίλο μου (φιλικά τότε) δεν ρεζιλεύτηκα εγώ αλλα εκείνος!
Είχε έρθει Αθήνα με τον πατέρα του για να βγούμε (έμενα Αθήνα τότε) και περνάγαμε τόσο καλά που ξεχαστήκαμε κάπου 7 ώρες οπότε άρχισε ο πατέρας του να τον ψάχνει και ήρθε στο cafe που καθόμασταν!! :lol: Εγώ δεν ξενέρωσα αλλά εκείνος φοβόταν ότι είχα ξενερώσει εντελώς!! :lol:

lollllllllllllllllllllllll
λοιπόν θα σας πω το δικό μου ρεζιλίκι αν και δεν ήταν στο πρώτο ραντεβού αλλά την πρώτη φορά που ξέρετε... :redface:
ήμουν εντελώς απροετοίμαστη για κάτι τέτοιο, ήρθε ξαφνικά :P με αποτέλεσμα να με πετύχει με μια τρίχα ΝΑΑΑΑΑ στην γάμπα :lol:
Η ντροπή μου ήταν φυσικά πάρα πολύ μεγάλη αλλά ευτυχώς, δεν το ένοιαζε καθόλου το μανάρι μου :inlove: (νεξτ τάιμ ήμουν ΑΠΟΛΥΤΑ έτοιμη :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ενα καλό που θυμάμαι αλλα δεν ήταν ραντεβού.Διακοπές με παρέα στην Μήλο,έξοδος για καφέ με παιδιά που είχαμε γνωρίσει εκεί κι ανάμεσα τους κάποιος που μου άρεσε.Είχα καταφέρει να χωρεσω σε ένα τέλειο λευκό λινό παντελόνι το οποίο ίσα που κούμπωνε μετά απο 15μέρες κραιπάλη και πιώματα.Με το καλησπέρα σας που στρογγυλοκάθομαι ακριβώς απέναντι του μπιννννννννν το κουμπί του παντελονιού εκτοξέυεται κάτω απο το τραπέζι:redface: Δεν κατάλαβε κανείς τι έγινε απλά επι 2μιση ώρες καθόμουν σταυροπόδι σαν να είχα πάθει αγκύλωση, μετά δανείστηκα μια ζακέτα κι έδεσα στην μέση μου προκειμένου να φύγουμε:P

Αυτό δεν ήταν γκάφα δική μου αλλά έγινα ρεζίλι.Πιτσιρίκα (γύρω στα 14) ζαχάρωνα τον γιο αυτών που είχαν το μινι μάρκετ απέναντι απο το πατρικό μου.Έχω κατέβει λοιπόν το μεσημεράκι που δεν είχε δουλειά να του κάνω παρέα κι ενώ μιλάμε μια χαρά σκάει μύτη το αδερφάκι μου :devil: έξαλλο αρχίζοντας να φωνάζει:Εδώ είσαι;Σε ψάχνει η μαμά,είπε πρώτα να έρθεις να μαζέψεις όλα αυτά που είναι πεταμένα στο δωμάτιο σου και μετά να κάνεις βόλτες:redface: :redface: Μόλις φτάσαμε σπίτι τον έδειρα(τότε ακόμη μπορούσα:P ).

Κι ένα τλτ που θυμάμαι (γιατί έχω κάνει πολλάαααα:D ) έχω βγει με κάποιον μόλις πρωτοξεκίνησα να οδηγώ και κάνουμε βόλτα με το δικό μου αμάξι.Τεσπα οδηγώ και συζητάμε και προσπαθώ να είμαι άνετη,σε καποιο φανάρι βγάζω απο το ντουλαπάκι μαντηλάκι να καθαρίσω το γυαλιά μου κι εξακολουθώ να του μιλάω,κάποια στιγμή χαμηλώνω το βλέμμα και συνηδειτοποιώ ότι καθαρίζω το γυαλιά μου με σερβιετάκι:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: Ευτυχώς μετά απο αυτό μας έπιασε και τους δύο νευρικό γέλιο και χαλάρωσα :D Επίσης σταμάτησα να βαζω σερβιετάκια στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου απο φόβο μην με σταματήσει η τροχαία και μαζί με την άδεια τους δώσω και κανένα carefree(είμαι λιγάκι αφηρημένη:P ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Κι ένα τλτ που θυμάμαι (γιατί έχω κάνει πολλάαααα:D ) έχω βγει με κάποιον μόλις πρωτοξεκίνησα να οδηγώ και κάνουμε βόλτα με το δικό μου αμάξι.Τεσπα οδηγώ και συζητάμε και προσπαθώ να είμαι άνετη,σε καποιο φανάρι βγάζω απο το ντουλαπάκι μαντηλάκι να καθαρίσω το γυαλιά μου κι εξακολουθώ να του μιλάω,κάποια στιγμή χαμηλώνω το βλέμμα και συνηδειτοποιώ ότι καθαρίζω το γυαλιά μου με σερβιετάκι:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: Ευτυχώς μετά απο αυτό μας έπιασε και τους δύο νευρικό γέλιο και χαλάρωσα :D Επίσης σταμάτησα να βαζω σερβιετάκια στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου απο φόβο μην με σταματήσει η τροχαία και μαζί με την άδεια τους δώσω και κανένα carefree(είμαι λιγάκι αφηρημένη:P ):D

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Xμμμμ..απο γκάφες..ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ!!!Αλλά όσον αφορά πρώτο ραντεβού και έτσι..απο τα πίο πρόσφατα που έχω κάνει είναι το εξης..με το παιδί βγαίναμε δεύτερη φορά εντελώς φιλικά..(εμένα βέβαια μου άρεσε:inlove: )..και έχουμε πάει για ρακόμελα.Εγώ δεν πίνω..οπότε είχαμε πάει περισσότερο σαν πείραμα..να δώ και εγώ τι ήταν αυτά τα περιβόητα ρακόμελα.Μου βάζει το πρώτο σφηνάκι..φυσικά και ΔΕΝ το κατεβάζω με τη μία.Εεε καλό ήταν..μου καλ' άρεσε..;) ...σε κάποια φάση μετά το τρίτο νομίζω...αποφασίζω με πυγμή να το κατεβάσω μια κι έξω..(ήθελα να το παίξω και εγώ δεν ξέρω τι :redface:)..και έτσι όπως πάω να το κατεβάσω..στραβοκαταπίνω..ήταν και δυνατό και το εκσφεντονίζω ΟΛΟ στο δίπλα τραπεζάκι..δόξα σοι το Θεό δεν καθόταν κανείς δίπλα εκείνη τη στιγμή..ύστερα έβγαλα τα χαρτομάντηλα να καθαρίσω ότι μπορούσα..αλλά ήταν ΗΔΗ αργά...η πατατιά είχε γίνει..για να μη σχολιάσω ότι τα ρακομελάκια με χτύπησαν και για να σηκωθώ να πάω να ρίξω λίγο νερό πήγαινα σαν βάρκα στο γυαλό...:P
Βέβαια γενικά όλο αυτό, αυτόν μάλλον δεν τον πείραξε γιατί μετά απο καμιά βδομάδα..είμασταν μαζί..:)


ΥΓ:Νίκο μου λυπάμαι που σε έχασα..και που δεν θα έχω πλέον άλλες ευτυχισμένες στιγμές μαζί σου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Καλοκαίρι σε beach bar της Χαλκιδικής.....5 γυναίκες μόνες, πίνουμε, χορεύουμε και είμαστε "παρμένες" διότι δεν υπάρχεί κανένα καλό αντράκι να "παίξουμε". Εγώ φρεσκοχωρισμένη, έχω γίνει "κουνουπίδι" εξακολουθώντας να κατεβάζω τεκιλίτσες σαν νερό.....ξαφνικά ο dj βάζει ένα καλό κομμάτι και για να εκτονωθώ ανεβαίνω στο μπαρ να χορέψω......ξαφνικά, βλέπω τον "άγγελο" μου μπρόστα στα πόδια μου να με κοιτάει.....προσπάθησα να κρύψω την ταραχή μου και συνέχισα να χορεύω.....όχι για πολύ όμως....ένα παραπάτημα ήταν αρκετό.....έπεσα από την μέσα μεριά του μπαρ.....και το χειρότερο (;;;;) μέσα σε έναν τεράστιο κάδο για τα σκουπίδια (ευτυχώς άδειο) με τον πισινό μου μέσα σ'αυτον και τα πόδια να κοιτάζουν τον ουρανό......τί ντροπή:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: ......η μουσική χαμήλωσε και ο κόσμος άρχισε να γελάει.....σήκωνω τα μάτια μου και τον βλέπω από πάνω μου να προσπαθεί να σηκώσει.....μάταια όμως....γιατί το γέλιο δεν του άφηνε καθόλου δύναμη να με τραβήξει (δικό του το μαγαζί).....με τα πολλά βγήκα και έτρεξα να κρυφτώ στο αυτοκίνητο....ήρθε από πίσω μου, μου έδωσε νερό να πλυθώ και χωρίς να ανταλλάξουμε την παραμικρή κουβέντα με φίλησε!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
Σε λατρεύω Μανωλιό μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τρομερή γκάφα είχα πάθει με ένα παιδί που έβγαινα δευτερη φορά.Ήρθε λοιπόν να με πάρει απο το σπίτι και του λέω πάμε μέχρι το ψιλικατζίδικο να πάρω μια κάρτα και φεύγουμε. Μόλις βγαίνω απο το ψιλικατζίδικο νιώθω κάτι να μην πηγαίνει καλά στο ένα μου πόδι...κοιτάω πίσω μου και βλέπω το τακούνι μου να έχει μείνει πίσω! Πεθάναμε στο γέλιο αλλά με πήγε σπίτι αγκαλίτσα και έβαλα αθλητικά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σκηνικο με εμενα...ραντεβουδακι τωρα (οχι ακριβως πρωτο αλλα πανω που πηγαινε να δεσει το γλυκο) και ο υποφαινομαινος γαμπρος επρεπε να ειναι στην πενα!
Μπανια, αρωματα,χτενισμα,ντυσιμο κτλ κτλ...:smoke:
Στο τελος παω να παρω και το μπουφαν μου απο τον καλογερο που το ειχα κρεμασμενο αλλα καταλαος παιρνω μαζι και μια γραβατα που ειχε κρεμασει εκει ο πατερας μου πανω στην βιασυνη του...(Εγω ειχα βαλει το μπουφαν μου απο πανω και χαμπαρι δεν πηρα οτι υπηρχε γραβατα απο κατω)
Φοραω τωρα το μπουφαν και η γραβατα να ειναι η μιση μπροστα (και οχι ακριβως στο κεντρο του στηθους αλλα πιο αριστερα και δεν φαινοταν μεχρι να το κουμπωσω) και η αλλη μιση να ειναι πισω στην πλατη και μαλιστα καμια 5αρια ++ εκατοστα να κρεμονται κατω κτω λες και ειχα ουρα...:P
Πρεπει να μπηκα ετσι σε 2-3 καφετερειες πριν συναντηθω με την κοπελα και το καταλαβα οταν τελικα εκατσα μαζι της και πηγα να βγαλω το μπουφαν...:upside:
Να βλεπατε την εκφραση της οταν εβλεπε να τραβαω απο την πλατη μου μια γραββατα...:bounce:
Σου λεει "τι γινεται ρε συ;;;Με τον Χουντινι βγηκα;;;;Σε λιγο θα μας βγαλει και κανενα λαγο ή θα φτυσει κανενα αυγο":clapup: :hehe: :rofl:
Οχι ενταξει,λιωσαμε και οι δυο στα γελια και μαλιστα "συγκινηθηκε" που αλλαξα κατι χιλιαδες χρωματα απο ντροπη...:redface: (τυφλα να εχουν οι οθονες κινητων με 262000 χρωματα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ παραδόξως :P:P:P δεν έχω κάνει γκάφες στο πρώτο ραντεβού άλλα έχω φάει επικές χυλόπιτες :clapup::clapup: θα περιμένω να ανοίξει άλλο θρέαντ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καλό μου βρέφος, αν θες να μοιραστείς τις εμπειρίες σου σχετικά με τις χυλόπιτες που έχεις φάει, μπες εδώ.

Εγώ την μεγαλύτερη γκάφα που έχω κάνει ποτέ, ήταν πριν πολλά πολλά χρόνια (το 1993 συγκεκριμένα)όπου είχα δώσει ραντεβού με έναν τύπο που τον είχα δει 2-3 φορές στην ζωή μου, αλλά είχαμε κρατήσει τηλεφωνική επικοινωνία για 10 μήνες περίπου και λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, τον είχα ερωτευτεί σφόδρα! Όταν κανονίστηκε λοιπόν να συναντηθούμε, εγώ δεν θυμόμουν καθόλου το παρουσιαστικό του, με αποτέλεσμα να μπω σε άλλο αυτοκίνητο και να πιάσω κουβέντα με άλλον άνθρωπο, ο οποίος φυσικά με κοίταγε καλά καλά, απορώντας ποιά είναι αυτή η τρελή που μπαίνει με τόση άνεση στο αμάξι του !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Καλό μου βρέφος, αν θες να μοιραστείς τις εμπειρίες σου σχετικά με τις χυλόπιτες που έχεις φάει, μπες εδώ.

Εγώ την μεγαλύτερη γκάφα που έχω κάνει ποτέ, ήταν πριν πολλά πολλά χρόνια (το 1993 συγκεκριμένα)όπου είχα δώσει ραντεβού με έναν τύπο που τον είχα δει 2-3 φορές στην ζωή μου, αλλά είχαμε κρατήσει τηλεφωνική επικοινωνία για 10 μήνες περίπου και λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, τον είχα ερωτευτεί σφόδρα! Όταν κανονίστηκε λοιπόν να συναντηθούμε, εγώ δεν θυμόμουν καθόλου το παρουσιαστικό του, με αποτέλεσμα να μπω σε άλλο αυτοκίνητο και να πιάσω κουβέντα με άλλον άνθρωπο, ο οποίος φυσικά με κοίταγε καλά καλά, απορώντας ποιά είναι αυτή η τρελή που μπαίνει με τόση άνεση στο αμάξι του !!!!


Χα,χα,χα,αυτό παραήταν:D :D :D
Κατα τα άλλα τον είχες ερωτευτεί είπαμε;:whistle: :whistle: :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Χα,χα,χα,αυτό παραήταν:D :D :D
Κατα τα άλλα τον είχες ερωτευτεί είπαμε;:whistle: :whistle: :P :P :P

Σφόδρα κιόλας!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εγώ είχα γίνει αρκετά ρεζίλι σε κάποιο ραντεβού, δυστυχώς ήταν επαγγελματικό ραντεβού οπότε η χαζομάρα μου μετράει για διπλή.... Είχα πάει στην καφετέρια που είχαμε κανόνισει με την τωρινή εργοδότρια μου. Κουβαλούσα ένα σωρό χαρτιά κι από το σπίτι σκεφτόμουν μην ξεχάσω το ένα, το άλλο. Έτσι μέσα στην ζάλη μου αντί να πάρω το κινητό μου πήρα μαζί ... το τηλεκοντόλ
Κι έτσι όταν κάθισα στην καρέκλα μου, έβγαλα τα τσιγάρα, τον αναπτήρα και το τηλεκοντόλ!! Ευτυχώς που είχε χιούμορ η κοπέλα και δεν με πέρασε για τρελή! Θυμάμαι που μου είπε κάτι του στυλ "κι αν βαρεθούμε αλλάζουμε και κανάλι ε;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Εγώ είχα γίνει αρκετά ρεζίλι σε κάποιο ραντεβού, δυστυχώς ήταν επαγγελματικό ραντεβού οπότε η χαζομάρα μου μετράει για διπλή.... Είχα πάει στην καφετέρια που είχαμε κανόνισει με την τωρινή εργοδότρια μου. Κουβαλούσα ένα σωρό χαρτιά κι από το σπίτι σκεφτόμουν μην ξεχάσω το ένα, το άλλο. Έτσι μέσα στην ζάλη μου αντί να πάρω το κινητό μου πήρα μαζί ... το τηλεκοντόλ
Κι έτσι όταν κάθισα στην καρέκλα μου, έβγαλα τα τσιγάρα, τον αναπτήρα και το τηλεκοντόλ!! Ευτυχώς που είχε χιούμορ η κοπέλα και δεν με πέρασε για τρελή! Θυμάμαι που μου είπε κάτι του στυλ "κι αν βαρεθούμε αλλάζουμε και κανάλι ε;"

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Επιτέλους αφηρημενη οσο κι εγώ:clapup: :clapup: :clapup:
Θες να κάνουμε παρέα;:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ναι αμέ!!! Μόνο που εγώ είμαι λίίίίγο πιο αφηρημένη από όσο φαντάζεσαι. Για παράδειγμα τις προάλλες μου πήρε η κολλητή μου τηλέφωνο να πάω από το σπίτι της, σηκώθηκα από τον καναπέ, ντύθηκα, έβαλα πα*****ια, ξέχασα ότι φεύγω και ξανακάθισα στον καναπέ να τελειώσω το βιβλίο μου...
Μόνο με palmtop σώζομαι... ξέρεις, στυλό και σημείωμα στην παλάμη!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Ναι αμέ!!! Μόνο που εγώ είμαι λίίίίγο πιο αφηρημένη από όσο φαντάζεσαι. Για παράδειγμα τις προάλλες μου πήρε η κολλητή μου τηλέφωνο να πάω από το σπίτι της, σηκώθηκα από τον καναπέ, ντύθηκα, έβαλα πα*****ια, ξέχασα ότι φεύγω και ξανακάθισα στον καναπέ να τελειώσω το βιβλίο μου...
Μόνο με palmtop σώζομαι... ξέρεις, στυλό και σημείωμα στην παλάμη!!


Λατρεία μου:clapup: :clapup: :clapup:
Μπορώ να σε χρησιμοποιήσω ως παράδειγμα για να σταματήσουν να με δουλεύουν οι φίλοι μου;:P :P :P

Υ.Γ.Τα παπου τσια εδω τα γράφουμε υποδήματα αν δεν θες να σου βγάζει αστεράκια:P :P :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
[offtopic im sorry :P]


Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Υ.Γ.Τα παπου τσια εδω τα γράφουμε υποδήματα αν δεν θες να σου βγάζει αστεράκια:P :P :P :D :D :D
έλιωσα!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα (εγώ πάλι... το γράφω χαλαρά... παπoύτσια :P) [/offtopic im sorry :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
kleftra εδώ είμαι! το φωτεινό παράδειγμα! κι αν σου τελειώσουν οι ιστορίες εδώ είμαι να σου πω άλλες. Αμέτρητες γκάφες από αφηρημάδα. Και don't worry ποτέ ξανά δεν θα πω την κακιά λεξούλα πα που τσια τσ τσ τσ είμαι απαράδεκτη!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λοιπον, βρισκομαστε σε γνωστη καφετερια παραλιακου χωριου, οπου ολοι γνωριζουν ολους κι εγω καλουμαι για αλλη μια φορα να κρατησω φαναρι ωστε η φιλη μου να βρεθει με τον καλο της:D . Μπαινω με την φιλη μου στην καφετερια οπου βρισκουμε τον καλο της σ ενα τραπεζι με αλλο ενα ζευγαρι και τον απολυτο κουκλο, επισκεπτη απο το εξωτερικο. Βρισκομαι λοιπον καθυσμενη απεναντι απο το ονειρο ολων των κοριτσιων της ηλικιας μου(εχουν περασει κατι χρονια απο τοτε:D ), ο οποιος εχει μολις αρχισει να πινει την δευτερη μπιρα του. Κανενας δεν κανει τον κοπο να μας συστησει, αφου κι οι δυο εκτελουμε χρεη φαναροκρατητη(ο καθενας βεβαια για το δικο του φιλικο ζευγαρι). Σκεφτομαι οτι τετοια ευκαιρια δεν θα ξαναεχω και μαζευοντας ολο το κουραγιο μου, απλωνω το χερι μου και του λεω τ ονομα μου. Η συνεχεια? Στις ταινιες ο κουκλος απλωνει κι αυτος το χερι του, τα ματια του βρισκουν τα δικα σου και ο ερωτας ειναι κεραυνοβολος:) Στην πραγματικοτητα, ο κουκλος απλωνει το χερι του και οταν το μαζευει περνει σβαρνα το γεματο μπουκαλι μπυρα που βρισκεται μπροστα του και φυσικα χυνεται ολη σε συγκεκριμενο σημειο στο παντελονι του:P . Παντα τετοια:D !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top