Έχω χάσει επεισόδια με τις νέες εξελίξεις!

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σήμερα στα ruby tuesday προσεξα λίγο tv και ειδα τον bush να κανει δηλωσεις του στυλ: έχουμε πολέμο με ισλαμιστές φασίστες. Επισης προσεξα οτι τα βρετανικά αεροδρόμια είναι σε επιφυλακή. Μπηκα στο In.gr μπας και μαθω τπτ περισσοτερα αλλα θόλωσα με τις τοσες ειδήσεις που έπρεπε να διαβάσω. Τι ακριβώς έχω χάσει; Έχει σχέση με τα γεγονότα στο λίβανο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτα που λες για τους τρομοκρατες ειναι σημερινα γεγονοτα
Πιασανε 21ανθρωπους που προσπαθισαν να επιβιβαστουν σε 6 διαφορετικες πτησης απο 3 διαφορετικα αεροδρομια της Αγγλιας (με προορισμο την Αμερικη) με πλαστικες βομβες.
Οπως καταλβενεις τα μετρα πλεον ειναι τρελα και δεν πανε καν αεροπλανα στην Αμερικη απο οσο ξερω.
Βασικα δεν ξερω και πολλα πραγματα ουτε για αυτο ουτε για το Λιβανο αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι μια καλη αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To ολο σκηνικο πολυ 9/11 μου θυμιζει! :confused: Πάντως για να τους πιασαν δεν μου μοιαζει και για καμια επιθεση οργανωμενη, μαλλον καποιοι θελησαν να αντιγραψουν την ημερα 9/11. Τις προθεσεις τους τις ξερουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
To ολο σκηνικο πολυ 9/11 μου θυμιζει! :confused: Πάντως για να τους πιασαν δεν μου μοιαζει και για καμια επιθεση οργανωμενη, μαλλον καποιοι θελησαν να αντιγραψουν την ημερα 9/11. Τις προθεσεις τους τις ξερουμε;

Εγω πιστευω οτι συγουρα δνε ειανι καπια μεγαλη οργανοση γιατι αμα ητανε ετσι συγουρα θα πετυχενε το κολπο τους και συγουρα θα ειχανε οργανοθει πιο σωστα (πχ, δεν θα εφευγαν απο ενα αεροδρομιο οπως αυτα της Αγγλιας που εχουν υψιλη ασφαλια αλλα απο καπιο με δικους τους μεσα.
Τωρα αν τις ξερουμε τις προθεσεις δεν ξερω, εγω δεν τις ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
9/11 ή 11/9?
Δεν ξερεις απο που να προφυλαχθεις παντως.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Οπως καταλβενεις τα μετρα πλεον ειναι τρελα και δεν πανε καν αεροπλανα στην Αμερικη απο οσο ξερω.
Ματαιώθηκαν μερικές πτήσεις και αρκετές άλλες καθυστέρησαν αλλά δεν σταματούν οι πτήσεις για ΗΠΑ.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=729935
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=729920

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Βασικα δεν ξερω και πολλα πραγματα ουτε για αυτο ουτε για το Λιβανο αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι μια καλη αρχη

Μια καλή αρχή για τι πράγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas:
Μια καλή αρχή για τι πράγμα;

Για να ξερει ο exposed πιο συγκεκριμενα για τι πραγμα να ψαξει;)


@misslittledevil αναλογα αν βαζεις την Ημερομινια με τον δικο μας η τον Αμερικανικο τροπο... 9ατι Σεπτεμβριου ειναι παντος

Edit: Τωρα προσεξα οτι ειπα λαλακια, 11 Σεπτεμβριου εγινε η επιθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά βρομάει λίγο η ιστορία με την Αγγλία!
πολύ Fear Frenzy!
Και το 911 (nine eleven αναφέρεται έξω) πολύ σαπίλα και βρώμα!
Στο μεταξύ πάλι πετρελαιοκυλίδα στον Σαρωνικό και ως συνήθως όλα τα καλά και κουφά το καλοκαίρι περνάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top