Κάτι ακόμα για τα cookies και τα προσωρινά αρχεία...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πείτε μου κάτι...

Επειδή θα χρησιμοποιώ πολύ και τους υπολογιστές στο γραφείο του καθηγητή μου (ο δικός μου είναι ακόμα χαλασμένος και του καλού μου δεν έχει κάποια πράγματα)

κι επειδή θα μπω και ίντερνετ

αν μετά σβήνω τα cookies και το history του Mozilla, θα είναι "καθαρό";
Ή θα του μείνει κανένα αρχειάκι με κάτι άσχετο;

Κοινώς, να ψάξω και τους φακέλους με τα Temp. Internet files;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
με το mozilla θα εισαι εντάξει. Μπορείς να σβήνεις με ένα πατημα (ctrl+shift+del) ολα οσα εχουν σχεση με τις περιπλανησεις σου στο www.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αλλά πού θα το κάνω αυτό το κτρλ σιφτ ντελ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πείτε μου κάτι...

Επειδή θα χρησιμοποιώ πολύ και τους υπολογιστές στο γραφείο του καθηγητή μου (ο δικός μου είναι ακόμα χαλασμένος και του καλού μου δεν έχει κάποια πράγματα)

κι επειδή θα μπω και ίντερνετ

αν μετά σβήνω τα cookies και το history του Mozilla, θα είναι "καθαρό";
Ή θα του μείνει κανένα αρχειάκι με κάτι άσχετο;

Κοινώς, να ψάξω και τους φακέλους με τα Temp. Internet files;
Αν σβησεις pasword, coockies , cache θα εισαι μια χαρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top