Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Τώρα που ήρθε το καλοκαίρι,  μοιραστείτε με τους υπόλοιπους τις καλύτερες εμπειρίες σας από διακοπές! Ποιο μέρος σας μάγεψε και γιατί???? Μπας και πάρουμε καμιά ιδέα και τα κακομοιρά που ακόμα διαβάζουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τις καλύτερες διακοπές σκόπευα να τις περάσω αλλά μου τα χαλάει η ορκωμοσία :wall:
Πάντως κάθε χρόνο περνάω τέλεια στις διακοπές και χάλια όταν επιστρέφω...με καταράζεται κανένας; :blink: Πάντως στα σχέδια φέτος είναι Πάρος και Ίος (για 2η φορα στο τελευταίο νησί)...Μετά μετακομίζω σε άλλη γη σε άλλα μέρη 8) ουφ...όχι άλλο διάβασμαααααα....Θέλω διακοπέςςςςςςςς! (πολύ γκρινιάρα η δικιά σου :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Tα Χριστούγενα που μας πέρασαν 10 μέρες στη Θεσσαλονική και προβλέπεται ότι θα είναι τέλειες και οι καλοκαιρνές διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Βασικα ειμαι πιο πολυ φιλος του χειμωνα και οι καλυτερες διακοπες ηταν φετος Δεκεμβρη στην Αραχωβα.Απιστευτη παρεα και πολυ ωραιο μερος! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διακοπες; Μια χαρα περναω και στην Ροδο... ΚΑλυτερα απο διακοπες!!!!! :jumpy: :) ;) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Σαντορινη, οσες φορες κι αν εχω παει, Ισπανια, Ιταλια, παντου καλα περναω, αρκει να παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
διακοπές μονο Χειμώνα... :'( :'( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ αναγκαστικά λόγω καταγωγής ή διακοπές στη Μυτιλήνη θα κάνω η θα βράσω στο καζάνι της πόλης. Οπότε το αν θα περάσω καλα εξαρτάται απο τους ανθρώπους κι όχι απο το μέρος το οποίο ειναι στατικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
διακοπές μονο Χειμώνα...   :'( :'( :( :(

Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μεγάλο ρόλο για εμένα παίζει η παρέα
Διακοπές έχω να πάω καλοκαίρι πάνω απο 10 χρόνια
αλλά είμαι τυχερή γιατί μένω σε νησί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Κάρπαθος.. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Στην Κωνσταντινούπολη τον Απρίλιο που μας πέρασε. Απίστευτα ωραία η Πόλη και φυσικά είχα πάρα πολυ καλή και κεφάτη παρέα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
8)Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
8)Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.

Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! :redface: Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! :redface: Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ :redface:
:hug:Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις;) να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία. :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
:hug:Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις;) να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία. :-*

'Ασε μωρέ...οι φίλες μου (βάζω κι εμένα μέσα) είμαστε τόσοοοοοοοοοοοο παιδιά της πόλης που θέλουμε τα ψώνια ξενοδοχείο!Βέβαια έτσι όπως είμαι και σε σκήνη μένω αφού έχω τόσοοοοοο ανάγκη για διακοπές!Απλά μέχρι στιγμής δεν έχει συζητηθεί τίποτα για διακοπές....Με μια παρέα που ήταν να πάω και κανονίστηκε με ιστιοπλοικό δεν μπορώ λόγω ορκομωσίας και τις κολλητές μου δεν τις βλέπω μέσα στην τρέλα για διακοπές...Πάντως για τα κουπόνια που είπες -thanx πάρα πολύ! :D- θα το τσεκάρω.Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Βασικά μου δε μου άρεσαν και πολύ όσα μέρη είχα πάει διακοπές..... Θα έλεγα Ξάνθη και Θεσσαλονίκη ήταν καλά. Παρίσι και Λονδίνο πολύ ψυχοπλακωτικά. Νησιά δε μου αρέσουν...ε τι άλλο. Βασικά φέτος ήθελα να πάω Ολλανδία (ε τι άλλο θα ήθελα) και με έχει προσκαλέσει και ο ξάδερφός μου στη Σκωτία.... Με τόσα μαθήματα που χρωστάω για Σεπτέμβρη, ούτε στο ψιλικατζίδικο του κομμουνιστή γείτονα δε βλέπω να πηγαίνω βόλτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα.... :whistle:
Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση :thumbsup: Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση  :thumbsup: Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης ;)

χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top