Γυμναστήριο ή κάποια πολεμική τέχνη;

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Λοιπόν έχω έρθει αντιμέτωπος με το παραπάνω δίλημμα.
Σε αυτό το σημείο έφτασα γιατί από τα 8 μου ασχολούμε εντατικά με διάφορα αθλήματα αλλά λόγω φοιτητικής ζωής σε άλλη πόλη δεν μπορώ να συνεχίσω.Από την άλλη όμως φαντάζομαι ότι με τόσα χρόνια σε ομαδικά αθλήματα το να πάω απλά σε γυμναστήριο δεν θα μου αρέσει-θα βαριέμαι-θα το παρατήσω για αυτό σκέφτομαι σοβαρά την εναλλακτική κάποιας πολεμικής τέχνης του στυλ box-kick boxing-mai thai μιας και έχω την κατάλληλη σωματοδομή και θα είναι στο πλαίσιο μίας ομάδας η προπόνηση.Έχεις κάποιος αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο?
Έχετε να προτείνετε κάτι?
Ασχολείτε κανείς με κάτι από τα παραπάνω για να μου πει εντυπώσεις?
please...δεν μπορώ άλλο να κάθομαι...

Υ.Γ αν κάποιος είναι και στην πάτρα και απαντήσει ακόμα καλύτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπάρχουν μερικά γυμναστήρια, που εκτός από από την κλασσική γυμναστική με βάρη έχουν και τμήματα κικ-μπόξινγκ και έχουν και πισίνα για κολύμβηση.
Δεν ξέρω κατά πόσο σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο βέβαια, αλλά αν έχεις προσέξει κανενα γυμναστήριο κοντά σου, μπορείς να πας να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οι πολεμικές τέχνες συνοδεύονται συνήθως από μία πολύ ευχάριστη, παιχνιδιάρικη, δυναμική και παρεΐστικη ατμόσφαιρα, ενώ είναι πολύ καλή φυσική αγωγή. Αν είσαι βέβαιος ότι οι προπονητές έχουν καλή κατάρτηση προπονητολογίας, θα περάσεις πολύ καλά και δε θα βαριέσαι καθόλου να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Το ότι υπάρχουν γυμναστήρια που κάνουν και διάφορα προγράμματα το ξέρω αλλά για να είσαι βέβαιος ότι πιάνει τόπο ο χρόνος που επενδύεις όπως και τα χρήματά σου φυσικά θα πρέπει να ξέρεις ότι ο προπονητής είναι γνώστης του αντικειμένου και όχι κανένας τυχάρπαστος γι'αυτό και προσανατολίζομαι στη λύση του συλλόγου.
δυστυχώς δεν έχω γνωρίσει κανέναν στην πάτρα που να μπορεί να με βοηθήσει πάνω στο θέμα για αυτό βγήκα στην γύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Καταρχάς μπράβο που ασχολείσαι με τον αθλητισμό. Είναι κάτι που κάνει καλό και στη σωματική αλλά και στη ψυχική υγεία. Προσωπικά πάω γυμναστήριο και μ αρέσει πολύ απ την άλλη τα αθλήματα είναι μία ωραία ιδέα απλά δεν το έχω δοκιμάσει. Αν θες να κάνεις κάτι ομαδικό και να εξειδικευτείς κάπου συγκεκριμένα τότε σίγουρα λύση είναι τα αθλήματα. Καλή συνέχεια ότι και αν διαλέξεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω λεω πολεμικη τεχνη παντως. Δε μου πολυαρεσουν τα γυμναστηρια και τα οργανα. Στογυμναστηριο προτιμω πιλατες και γιογκα, λιγο αεροβια και διαδρομο. Φυσικα σαουνα αμα εχει.:P

Καποτε ηθελα να μαθω μια πολεμικη τεχνη για... γυναικες που φορανε τακουνια. Μη γελατε.:mad: Υπεθετα πως... για φαντασου να στη πεσει καποιος στο δρομο και να σαι με το τακουνι? Εκει τι κανεις, ε? Μονο με τη τσαντα στο κεφαλι μπορει να μηνμπορεις να αποφυγεις. Και που χρονος να βγαλεις το τακουνι να το φερεις στο κεφαλι??:hmm:
Ε, με κοροιδευαν οι φιλοι, με αποθαρρυναν και δε πηγα ποτε να το κανω, ουτε καν να ρωτησω.
Μωρε θα το κανω κι αυτο, στα σχεδια ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
γιατι δε πας να γραφτεις σε καποια τοπικη ομαδα ποδοσφαιρου ή μπασκετ ή βολει---αναλογως τι αθλημα εκανες κ τι σου αρεσει?
ή πανε τεννις!! τωρα που εφτιαξε και ο καιρος σουπερ!
ή καθιερωστε με φιλους 2-3 φορες την εβδομαδα 5χ5 ή μπασκετακι στη γειτονια?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
για να μην ξεφεύγουμε πολύ θα σας παραθέσω το βιογραφικό μου για να με πείτε και εσείς...

λοιπόν έχω στο ενεργητικό μου 5 χρόνια κολύμβηση τα 2 σε αγωνιστικό επίπεδο
4,5 χρόνια χάντμπωλ πάντα στο αντρικό από τα 14 μου
2 χρόνια βόλευ και
άπειρες ώρες μπάσκετ και ποδοσφαίρου από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου (3+ συνεχόμενες ώρες κάθε μέρα ιδιαίτερα τα καλοκαίρια) σε άκρως ανταγωνιστικό επίπεδο μιας και είμαι από τους τυχερούς που μεγάλωσαν σε περιοχή με γήπεδα και αλάνες και του δίναμε και καταλάβαινε.
λόγω χρόνου για μετακινήσεις δεν μπορώ να ασχοληθώ με χάντμπωλ και κολύμβηση που το κατέχω και τα άλλα αν τα ξεκινήσω σε στυλ προπόνησης θα χάσω την χαρά του παιχνιδιού στις διακοπές με την παρέα(κάποιοι θα καταλαβαίνουν τι εννοώ)
γι'αυτό και είμαι τόσο προβληματισμένος,δεν μπορώ να κάθομαι.
είναι κάτι που πλέον με αρρωσταίνει ως κατάσταση όχι μόνο από άποψη εξωτερικής εμφάνισης αλλά και από εκτόνωση και χαλάρωση που πλέον δεν υπάρχει!

τέλος πάντων τα γράφω για να σας δώσω να καταλάβετε ότι είμαι ιδιάζουσα περίπτωση:whistle:

υ.γ.άντε να δεις κάπου την mindcircus και να πας να της μιλήσεις έχει φάει τακουνιά και δεν το πήρες και είδηση:P
https://www.e-steki.gr/member.php?u=9448
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λοιπόν έχω έρθει αντιμέτωπος με το παραπάνω δίλημμα.
Σε αυτό το σημείο έφτασα γιατί από τα 8 μου ασχολούμε εντατικά με διάφορα αθλήματα αλλά λόγω φοιτητικής ζωής σε άλλη πόλη δεν μπορώ να συνεχίσω.Από την άλλη όμως φαντάζομαι ότι με τόσα χρόνια σε ομαδικά αθλήματα το να πάω απλά σε γυμναστήριο δεν θα μου αρέσει-θα βαριέμαι-θα το παρατήσω για αυτό σκέφτομαι σοβαρά την εναλλακτική κάποιας πολεμικής τέχνης του στυλ box-kick boxing-mai thai μιας και έχω την κατάλληλη σωματοδομή και θα είναι στο πλαίσιο μίας ομάδας η προπόνηση.Έχεις κάποιος αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο?
Έχετε να προτείνετε κάτι?
Ασχολείτε κανείς με κάτι από τα παραπάνω για να μου πει εντυπώσεις?
please...δεν μπορώ άλλο να κάθομαι...

Υ.Γ αν κάποιος είναι και στην πάτρα και απαντήσει ακόμα καλύτερα!!!

Η δική μου άποψη για τα γυμναστήρια δεν είναι και η καλύτερη. Βασικά τα βαριέμαι μέχρι θανάτου ..... Νομίζω ότι κάποιο άθλημα, όπως π.χ. τέννις ή σκουός, κάποια πολεμική τέχνη ή ο χορός είναι σαφώς καλύτερα. Για μένα τουλάχιστον, τα αθλήματα είναι καλύτερα! Έχεις ένα στόχο, βρε παιδί μου ....:D
Επίσης αν θες μπορείς και να καθιερώσεις ένα τρεξιματάκι 1-2 φορές την εβδομάδα, ειδικά με παρεούλα είναι πολύ ωραίο. Πολεμική τέχνη δεν έχω κάνει και δεν μπορώ να σου πω (θα ήθελα πολύ, ίσως στο μέλλον να το δοκιμάσω), τέννις έχω κάνει και μου άρεσε πολύ. Και φυσική κατάσταση και στόχος και η δυνατότητα να παίζεις με φίλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει το γυμναστηριο!!! Δεν το βρισκω καθολου βαρετο ειδικα οταν συναγωνιζεσαι με γνωστους σου! Καθε μερα ακολουθεις διαφορετικο προγραμμα και ειναι αδυνατο να βαρεθεις. Πολεμικες τεχνες δεν εχω δοκιμασει ακομα, αλλα θα ηθελα να μαθω ninjutsu. Για να διαλλεξεις τι θελεις να κανεις, πρεπει να ξερεις και τι θελεις να κανεις με το σωμα σου. Αν θες να αυξησεις την μυικη σου μαζα τοτε πρεπει να επιλεξεις γυμναστηριο και ασκησεις με βαρη. Αν απλα θελεις να γυμναζεσαι, τοτε μια πολεμικη τεχνη θα ηταν μια χαρα. Θα μπορουσες να πηγαινεις και για καθημερινο τρεξιμο, ποδηλατο κτλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το τρέξιμο μια χαρά είναι αλλά για να πάω για τρέξιμο χρειάζομαι μεταφορικό μέσο μέχρει εκεί(μένω σχεδόν στο κέντρο της πάτρας γαρ,και δεν είναι και τόσο φιλική η πόλη...)και άντε πάω με λεωφορείο μετά από μια ωρίτσα τρέξιμο πως θα μπεις στο λεωφορείο?θα σε πετάξει ο οδηγός έξω με τις κλωτσές(!!!)
το θέμα βαρεμάρα το θίγω γιατί έχω συνηθίσει να γυμνάζομαι σε ομαδικές δραστηριότητες και δεν ξέρω κατά πόσο θα άντεχα μία τέτοιου είδους ρουτίνα για πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολεμική τέχνη. Αλλιώς κολυμβητήριο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πρόσφατα μου πρότειναν και την κωπηλασία και οφείλω να πω ότι με δελέασε αρκετά μήπως παρ'ελπίδα έχει κάποιος κάποια εμπειρία-γνώση επ'αυτού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ρωτα τι θελεις για κωπηλασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βασικά έψαξα να βρω τη σελίδα της ομοσπονδίας για να πάρω από εκεί πληροφορίες αλλά βρήκα μόνο μία ομοσπονδία φίλων και κάτι τέτοια.
κατά δεύτερων πόσες ωρες χρειάζονται για τις προπονήσεις,πόσο θα κοστίζει,αν χρειάζεται εξοπλισμός και αν ναι ποιο είναι το κόστος του σε χοντρικά πλαίσια πλαίσια όχι πχ χ,5 ώρες ή ψ,37 ευρώ.
αν έχεις και καμιά ιδέα από πάτρα σχετικά με το θέμα ακόμα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Πατε γυμναστηριο; Σας αρεσει; Σας βοηθαει; Γιατι πατε; Εμενα δε μου αρεσει, το βαριεμαι. Αλλα ειναι κ κατι αλλο. Δε μου αρεσει που καθομαι πχ 1 ωρα εκει και δεν εχω να μιλησω σε ανθρωπο ενω ειμαι με αλλα 50 ατομα. Δεν το αντεχω. Ειμαι σε φαση που εχω αναγκη επικοινωνια και μαλιστα ουσιαστικη επικοινωνια. Επισης, δε μου αρεσει ο χωρος του γυμναστηριου, η μουσικη ειναι αφορητη και τηλεοραση βλεπεις χωρις να ακους. Επισης, με χαλαει γιατι στα αποδυτηρια βλεπω ωραια γυμνασμενα σωματα και με πιανει ζηλια και δεν αντεχω τη ζηλια. Για τους λογους αυτους σκεφτηκα να μην ξαναπαω. Ουτε τα ομαδικα με τρελαινουν. Λεω να πηγαινω να κανω μιση ωρα ελλειπτικο και αυτο μονο. Καμια αλλη ιδεα για να γυμναζομαι εκτος γυμναστηριο; Δε θελω να ειμαι και εντελως αγυμναστος.

Σημείωση:
Τα μηνύματα 16 έως 20 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Γυμναστήριο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Το trolling ειναι πλεον απο τα πιο δημοφιλη αθληματα στην Ελλαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το γυμναστήριο είναι πολύ βαρετό, έχω χάσει άπειρα λεφτά σε συνδρομές και ποτέ δεν πήγα πάνω από 5 φορές μέσα στον χρόνο που είχα πληρώσει. Πρέπει να περιμένεις σε μηχανήματα μερικές φορές, διάφορα λιγούρια σε κοιτάνε όταν κάνεις ασκήσεις, στα ομαδικά πρέπει να πηγαινεις συγκεκριμένες ώρες λες και έχεις ραντεβού, αν δεν είναι κοντά στο σπίτι σου πρέπει να έχεις το άγχος που να παρκάρεις (συν την βενζίνη) και όλες αυτές οι επαναλήψεις είναι κατά τη γνώμη μου ανούσιες. Νιώθω σαν το χάμστερ στο κλουβί που τρέχει στη ρόδα του χωρίς να πηγαίνει πουθενά. Ασε που ποτέ δεν βρίσκω όρεξη/χρόνο να πάω.
Ο τρόπος που γυμνάζομαι είναι 2 σε ένα: κάνω όλες τις δουλειές του σπιτιού (και τις εξωτερικές) και πάω όπου μπορώ με πόδια και συγκοινωνία. Ετσι δεν χάνω χρόνο και λεφτά σε γυμναστηρια και καταλήγω να "τρέχω" όλη μέρα. Αν βάλεις σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα, τακτοποίηση, πλύσιμο ρούχων, απλωμα, σιδέρωμα, μαγείρεμα, πλύσιμο πιάτων, ψώνια σουπερ-μάρκετ, λογαριασμούς, εφορία, τα μαθήματά μου, επισκευές στο σπίτι, καθάρισμα αυτοκινήτου και ένα σωρό άλλα που προκύπτουν έκτακτα, κάθε μέρα έχω τόσα πολλά που απορώ πως κάποιος θα μπορούσε να τα κάνει και να προλαβαίνει να δουλεύει κιόλας ή να κάνει κάποιο χόμπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το γυμναστήριο είναι πολύ βαρετό, έχω χάσει άπειρα λεφτά σε συνδρομές και ποτέ δεν πήγα πάνω από 5 φορές μέσα στον χρόνο που είχα πληρώσει. Πρέπει να περιμένεις σε μηχανήματα μερικές φορές, διάφορα λιγούρια σε κοιτάνε όταν κάνεις ασκήσεις, στα ομαδικά πρέπει να πηγαινεις συγκεκριμένες ώρες λες και έχεις ραντεβού, αν δεν είναι κοντά στο σπίτι σου πρέπει να έχεις το άγχος που να παρκάρεις (συν την βενζίνη) και όλες αυτές οι επαναλήψεις είναι κατά τη γνώμη μου ανούσιες. Νιώθω σαν το χάμστερ στο κλουβί που τρέχει στη ρόδα του χωρίς να πηγαίνει πουθενά. Ασε που ποτέ δεν βρίσκω όρεξη/χρόνο να πάω.
+1
Και αθλητισμό να θέλεις να κάνεις- που αξίζει- ελέω κρίσης, οι εγκαταστάσεις υπολειτουργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πρέπει να περιμένεις σε μηχανήματα μερικές φορές, διάφορα λιγούρια σε κοιτάνε όταν κάνεις ασκήσεις, στα ομαδικά πρέπει να πηγαινεις συγκεκριμένες ώρες λες και έχεις ραντεβού, αν δεν είναι κοντά στο σπίτι σου πρέπει να έχεις το άγχος που να παρκάρεις (συν την βενζίνη)



οτι νανε:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top