Πρόβλημα Kaspersky

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Έχω εγκαταστήσει την full έκδοση του Kaspersky.. Από τότε που το έκανα η ταχύτητα του browser είναι άθλια.Εκανα προσωρινή διακοπή του αντιβιωτικού και τότε όλα καλά με τον browser..Τι μπορει να φταίει?εχω την ίδια έκδοση και στο λαπτοπ αλλα δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Δοκίμασες με άλλον browser?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Nαι και με τον ΙΕ και τον firefox και τον Opera το ίδιο συμβαινει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι, ο Kaspersky είναι κάπως βαρύς... Και σε εμένα είχε γίνει το ίδιο... Πάντως, αν δεν έχεις αγοράσει το software και χρησιμοποιείς trial έκδοση (κ άρα δεν έχεις να χάσεις χρήματα), θα σου πρότεινα να τον ξεστήσεις και να στήσεις το avast antivirus... Δωρεάν και πάρα πολύ καλό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Έχω το software το κανονικό.. Το έχω και στο λαπτοπ και δεν μου φαίνεται καθόλου βαρύ..εμενα προσωπικά τουλαχιστον.. Και δεν μπορώ να καταλάβω γτ έχω αυτό το πρόβλημα στο desktop pc.. Πριν το avast είχα..Αλλα μου φαίνεται πιο καλό το Kaspersky..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Έχω το software το κανονικό.. Το έχω και στο λαπτοπ και δεν μου φαίνεται καθόλου βαρύ..εμενα προσωπικά τουλαχιστον.. Και δεν μπορώ να καταλάβω γτ έχω αυτό το πρόβλημα στο desktop pc.. Πριν το avast είχα..Αλλα μου φαίνεται πιο καλό το Kaspersky..
:) Δε γνωρίζω πολλά,αλλά επειδη αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα περίπου,ορισμένα συστήματα αντι- ..είναι πράγματι βαριά για του επεξεργαστές.Εχει σχέση με το πόσες άλλες διεργασίες κάνει ο υπολογιστής σου με το άνοιγμα,η πόσες κάνει ταυτόχρονα με το πρόγραμμα αντί- . Μήπως χρεάζεσαι & μια ανασυγκρότηση ? Μη σε πάρω στο λαιμό μου,γιατί τώρα μαθαίνω εγώ,αλλά έχει άτομα εδω μέσα & τμήμα χωριστό,για να ρωτήσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
full εκδοση ενοιεις τη σουϊτα,ετσι;(το internet security).
Για πες και τα χαρακτηριστικα του υπολογιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ναι το ιντερνετ security.. Μήπως φταει η ραμ που ειναι μολσ 512?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παιζει (οχι μεγαλο) ρόλο και η μνημη που εχεις.Παιζει ρολο επισης και του τί εχεις βαλει να ελεγχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μήπως χρεάζεσαι & μια ανασυγκρότηση ? Μη σε πάρω στο λαιμό μου,

Αυτο δεν κανει ποτε κακο!:)
Επίσης οντως τα processes που τρεχουν επιρεαζουν το μηχανημα (γιατι κι αυτα χρησιμοποιουν μνηνμη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top