Δημιουργία t-shirt

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Έχω δημιουργήσει ένα λογότυπο στο illustrator (χρώματα:πράσινο-κίτρινο) και θέλω να τυπώσω μπλουζάκια με στάμπα το λογότυπο στο κέντρο.
Το λογότυπο θα μπεί κάπως έτσι
Αυτά που ζητάω είναι:
1. Σοβαρό μαγαζί να τυπώσω
2. Λένε οτι χαλάνε οι στάμπες. Τι να διαλέξω που να κρατάει; πχ. βινύλιο

Το χρώμα του t-shirt θα είναι μώβ

Ευχαριστώ
Ηλίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Κάποιος που να ξέρει ρε παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:hmm:
Ωραίο..
Δυστυχώς, όσων αφορά το τυπογραφείο δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν είμαι από Ν. Σμύρνη. Αλλά μπορείς να επισκεφτείς πολλά τυπογραφεία, να πάρεις και προσφορές να τους ρωτήσεις και για το υλικό που θες, και μετά να αποφασίσεις ποιο ταιριάζει περισσότερο στα δεδομένα σου. Άλλη ιδέα είναι να ψάξεις και στον τηλεφωνικό κατάλογο για επαγγελματίες...
;) Θέληση να υπάρχει και όλα αυτά γίνονται....
Τώρα για τις στάμπες. Μία πρόχειρη στάμπα φεύγει με τον καιρό. Αλλά αυτό εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.
Πρέπει να είναι καλή η ποιότητα, για αυτό ίσως χρειαστεί να δώσεις κάτι παραπάνω.
Σημαντικό ρόλο παίζει και το πλύσιμο, αλλά και το σιδέρωμα.
Υπάρχουν ειδικές συνθήκες πλύσεις για κάθε είδος ρούχου. Η μητέρα σου θα ξέρει. Ρώτα την πως μπορεί να γίνει ώστε να διατηρηθεί η στάμπα.
Επιπλέον στο σιδέρωμα, εννοείται, ότι η μπλούζα θα σιδερωθεί ΑΝΑΠΟΔΑ για να μην ακουμπήσει η καυτή πλάκα την στάμπα της μπλούζας σου...

Ελπίζω να σε βοήθησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top