What's up? (Cosmote)

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για το what's up;
Αν το χρησιμοποιήτε, είστε ευχαριστημένοι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πάρα πολύ... απλά δεν φτάνουν οι μονάδες για να πάρεις τους άλλους... μόνο what"s up!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πάρα πολύ... απλά δεν φτάνουν οι μονάδες για να πάρεις τους άλλους... μόνο what"s up!!!

Εμένα δε μου φτάνουν ούτε για γουατς απ. 1500 λεπτα τι ειναι. σε μια εβδομάδα άχουν φαγωθεί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς φαίνονται οι ερωτευμένοι! :P

Μια φορά είχαν τελειώσει τα 1500 και ενώ είχα 3+ ευρώ πήρα τηλέφωνο σε what's up και τελείωσαν πολύ γρήγορα. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε παιδιά μια ερώτηση:θέλω να βάλω what's up , τώρα έχω wind ,θα πρέπει να αλλάξω και νούμερο?:hmm:
θέλω να διατηρήσω τον αριθμό μου ,είναι one of kind χαχαχαχα,δεν σας τον λέω,αλλά είναι γαμάτος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
ρε παιδιά μια ερώτηση:θέλω να βάλω what's up , τώρα έχω wind ,θα πρέπει να αλλάξω και νούμερο?:hmm:

Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.

θέλω να διατηρήσω τον αριθμό μου ,είναι one of kind χαχαχαχα,δεν σας τον λέω,αλλά είναι γαμάτος.:P

Ποτέ ένα νούμερο δε θα καταφέρει να γίνει γαμάτο. Τα νούμερα μένουν πάντα νούμερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.



Ποτέ ένα νούμερο δε θα καταφέρει να γίνει γαμάτο. Τα νούμερα μένουν πάντα νούμερα.:P

Ένα νούμερο μπορεί να αλλάξει και να γίνει από νούμερο, γαμάτος ή να είναι και τα 2. Πχ ο sid και ο Άγγελος.

Είναι 2 γαμάτα νούμερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλη, αλλα μερικες φορες δεν πιανει καλο σημα... Και δεν δειχνει ποιος σε εχει παρει τηλ οταν το εχεις κλειστο...:/: Αλλα η προσφορα τον 1500' και μηνυματων ειναι πολυ καλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.
Και μάλιστα, σύμφωνα με απόφαση της ΕΕΤΤ από πρώτη Δεκεμβρίου η φορτητότητα αριθμών θα πρέπει να γίνεται το πολύ σε τρεις εργάσιμες. Εύκολα, απλά και γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ έβαλα φέτος what's up οπότε δεν έχω πρόσβαση στα 1500... Αλλά βάζω τα 1200. Λεπτά & μηνύματα. Άλλες φορές τα τρώω, άλλες φορές τσου. Ανάλογα τα κέφια. ^^
Μια χαρά είναι... Γενικά καλές υπηρεσίες.

Από σήμα θέλει λίγο βελτίωση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Κάνε αίτηση φορητότητας σε ένα κατάστημα Γερμανός. Παίρνεις τον αριθμό σου και φεύγεις κύριος.

τη φορητότητα πρέπει να την κάνω σε κατάστημα γερμανός μόνο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Όχι, όλες οι εταιρίες θα σου κάνουν φορητότητα, ειναι δικαίωμά σου σαν χρήστης τηλεφώνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα με το σήμα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Για εμένα φτάνουν και περισσεύουν τα 1500' ομιλίας και 1500 γραπτά μηνύματα το μήνα.
Κάποιες φορές πρόβλημα με την ποιότητα επικοινωνίας έχω, παρόλο που το σήμα είναι στο μέγιστο.
Θα περιμένω μέχρι τις αρχές του 2011 να δω τι προσφορές θα πεχτούν και ίσως φύγω από COSMOTE... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τα 1500' και sms μου φτανουν. Δεν εχει τυχει ποτε να τα τελειωσω ολα τα ' και sms.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πως γίνεται να βάλεις +600 sms;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

Η Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συμφωνω οτι δεν εχει και το τελειο σημα αλλα δεν παραπονιεμαι,ο,τι πληρωνεις παιρνεις δε λενε?? Δεν ειναι λιγες οι φορες που αναγκαζομαστε να επαναλαβουμε 4-5 φορες μια κληση γιατι πεφτει (απο το μπαλκονι) το σημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ what's up εδώ και αρκετό καιρό. Η παρέα μου έχει κι αυτή για αυτό με συμφέρει και μου έρχεται πολύ φθηνότερα από όταν ήμουν στη wind. Το μόνο πρόβλημα είναι το σήμα.... Είναι τραγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Ευχαριστώ πολύ!:D
Και αυτά τα 5 ευρώ στα αφαιρεί από την κάρτα ε; και άμα δεν έχεις, δεν σου τα βάζει καθόλου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top