Ο Χειρότερος Εφιάλτης σας

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Καλησπέρα!! {ριν μια βδομάδα είχα ένα απαίσιο όνειρο!! Είδα ότι ήμουν με μια κοπέλα που της είχαν κάνει μάγια. Πήγαμε λοιπόν σε έναν μαύρο μάγο, ο οποίος ήταν τυφλός για να της διώξει τα μάγια.Καθόταν κάτω και κρατούσε κάτι σαν ένα χροντρό και κοντό κοντάρι. Του έμπηξε λοιπόν κάτι και έσπασε και τότε η κοπέλα δίπλα μου έσκυψε κρατώντας την κοιλιά της από τους πόνους , όπου και είδα ότι ήταν γεμάτη αίματα. Εκέινος της έδωσε μια χοντρή κλωστή και βελόνα κι εκείνη άρχισε να ράβει στο σημείο όπου ήταν κομμένη. Την επόμενη μέρα έμαθα από μια φίλη ότι πήρε φωτιά το σπίτι της, ευτυχώσ μόνο η κουζίνα, και μέχρι σήμερα δεν έχουν τελειώσει το φτιάξιμο.Σκέφτηκα λοιπόν να ρωτήσω κι εσάς ,αν είχατε δει κανένα απαίσιο όνειρο ,πραγματικό εφιάλτη που λέμε!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Κατάρα τραγικό :(
Εγώ δεν έχω δει ποτέ τίποτα παρόμοιο. Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι μια μέρα πριν πεθάνει ο παππούς μου είδα στο όνειρο μου τον παππού να με χαιρετάει κ να μου λέει καλό καλοκαίρι. Αυτό μου έμεινε γιατί ήταν το μόνο που προμήνυε κάτι που έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω προσωπικα δεν εχω δει τετοια ονειρα...
η μανα μου και η γιαγια μου ομως βλεπουν οταν ειναι να γινει κατι κακο...
παλια ειχε τρακαρει ο μπαμπας μου με το αμαξι και η μανα μου και η γιαγια μου ειχαν δει ονειρο εκεινο το βραδυ. θα ειχαμε κηδεια και γλιτωσε στο παρα πεντε...:/::/::/: ευτυχως ομως γλιτωσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Το μόνο που θυμάμαι είναι οτι μια μέρα πριν πεθάνει ο παππούς μου είδα στο όνειρο μου τον παππού να με χαιρετάει κ να μου λέει καλό καλοκαίρι. Αυτό μου έμεινε γιατί ήταν το μόνο που προμήνυε κάτι που έγινε.
Πολύ άσχημο!!
Βλέπω συχνά προφητικά όνειρα και πραγματικά τα εμπιστεύομαι τις περισσότερες φορές. Άλλες φορες πάλι, καταλάβαίνω ότι έφταιγε η χθεσινοβραδινή ταινία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη εβλεπα συνεχεια ενα ονειρο οπου ποτε δεν θυμομουν μετα αλλα πατα εκλαιγα ημουν μουσκεμα στον ιδρωτα κ ετρεμα για χρονια εβλεπα το ονειρο αυτο το ιδιο επρεπε να κανω κατι σε λιγο χρονο οπου δεν προλαβαινα με τιποτα...

πριν κανενα μηνα με ξυπνησε ο φιλος μου ημουν στο πατωμα του μπανιου κ εκλαιγα μουσκεμα μιλαμε κ φωναζα δεν μπορω δεν μπορω

τι να πω δεν θυμαμε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
πριν κανενα μηνα με ξυπνησε ο φιλος μου ημουν στο πατωμα του μπανιου κ εκλαιγα μουσκεμα μιλαμε κ φωναζα δεν μπορω δεν μπορω
Μήπως είσαι πολύ αγχώδης άνθρωπος ή μήπως κρατάς κάποια πράγματα μέσα σου ,χωρίς να ξεσπάς; Ίσως να σου βγαίνουν στον ύπνο σου που είσαι πιο χαλαρή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ μέχρι πριν 3 μήνες έβλεπα πολύ συχνά διάφορα φρικτά όνειρα και πεταγόμουν μούσκεμα στον ιδρώτα, ενίοτε φωνάζοντας κιόλας.. Ότι έπεφταν πράγματα στο κεφάλι μου, ότι πιάναμε φωτιά, ότι μας χτίζανε μέσα, ότι έπεφτα από ύψος, ότι κλεινόμουν ανάμεσα σε τοίχους και τέτοια..

Και πιο μικρή θυμάμαι δυο όνειρα: ένα που έβλεπα πως είχαμε πόλεμο και σκότωναν τον πατέρα μου μπροστά στα μάτια μου κι ένα λίγο μεγαλύτερη που ειχα δει πως η μαμά μου είχε αποφασίσει να το ..γυρίσει! (καλά το τελευταίο μου προκάλεσε γέλια, αλλά δεν το ξεχνάω! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ είχα δει κάτι που ντρεπόμουν να το πω όταν ήμουν μικρή!! Ότι είχα σεξουαλική επαφή με συγγενικό πρόσωπο π.χ. αδερφό μου ή πατέρα μου. Μιλάμε μεγάλη αηδία!! Την επόμενη μέρα τσακονώμασταν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μήπως είσαι πολύ αγχώδης άνθρωπος ή μήπως κρατάς κάποια πράγματα μέσα σου ,χωρίς να ξεσπάς; Ίσως να σου βγαίνουν στον ύπνο σου που είσαι πιο χαλαρή..
δεν χερω καποιοι μου ειπαν οτι επειδη ειμαι κλειστοφοβηκη κ δεν μπορω χωρις φως κ κλειστει πορτα να κοιμηθω μου εκεινη τηνμερα δεν ειχε φωσ το ειχαμε κλεισει καταλαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
δεν χερω καποιοι μου ειπαν οτι επειδη ειμαι κλειστοφοβηκη κ δεν μπορω χωρις φως κ κλειστει πορτα να κοιμηθω μου εκεινη τηνμερα δεν ειχε φωσ το ειχαμε κλεισει καταλαθος
το πάθαινα πολύ συχνά όταν ήμουν μικρή . Είχε τύχει κανα δυο φορές να καταλάβω ότι είναι σβηστά τα φώτα και έχω βάλει τα κλάματα . Με μαύρο δάκρυ μιλάμε, πράγμα που εκέινη την ώρα δεν το πολυσυνειδητοποιούσα!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ είχα δει κάτι που ντρεπόμουν να το πω όταν ήμουν μικρή!! Ότι είχα σεξουαλική επαφή με συγγενικό πρόσωπο π.χ. αδερφό μου ή πατέρα μου. Μιλάμε μεγάλη αηδία!! Την επόμενη μέρα τσακονώμασταν!!

αυτο ναι το ξερω..οταν δεις οτι εχεις ερωτικη επαφη με συγγενικο σου προσωπο ειναι τσακωμος...
επισης αν δεις ζωντανο σε φερετρο...θα ζησει πολλαααααααααα χρονια.
αν δεις πεθαμενο στον υπνο σου κατι ζηταει απο σενα...
καλε ονειροκριτης εδω...πεστε μου να σας κανω αναλυση:P:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
οταν εχει διακοπη ρευματος ξυπναω με την μια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το πιό αηδία όνειρο το είδα πριν λίγες μέρες. Ήμουν στο μπάνιο κι έκανα εμμετό, πολύ εμμετό όμως. Είχα χλωμιάσει και τα μάτια μου ήταν κόκκινα. Όταν είδα τον εαυτό μου στον καθρέφτη τρόμαξα κι εγώ η ίδια...
Γενικά όμως πάντα όταν έβλεπα στον ύπνο μου τα χρυσόψαρά μου πάντα κάποιος γνωστός μου κάτι πάθαινε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
καλε ονειροκριτης εδω...πεστε μου να σας κανω αναλυση:P:D:D:D:D
για πες μου λοιπόν τι σημαίνουν τα λευκά ρούχα;;εσθες το είδα ότι τα φόραγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Το πιό αηδία όνειρο το είδα πριν λίγες μέρες. Ήμουν στο μπάνιο κι έκανα εμμετό, πολύ εμμετό όμως. Είχα χλωμιάσει και τα μάτια μου ήταν κόκκινα
μπλιαχχχ!!μάλλον δε θα ήσουν καλά εκείνες τις ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα δει οτι ειχε ερθει ενας μανιακος δολοφονος στο σχολειο μου και αρχισε να τους σκοτωνει ολους και εκλαιγα και παραμιλουσα στον υπνο μου και με ξυπνησε η φιλη μου που κοιμοταν παραδιπλα και μου ειπε οτι εκλαιγα και παραμιλουσα αρκετη ωρα. Και πριν λιγες μερες ειδα οτι πεθαινα αλλα ενιωθα πολυ γαληνια και μαλιστα θυμαμαι οτι σκεφτομουν μες στο ονειρο οτι τωρα ξερω πως ειναι οταν θα πεθανω κι οτι δεν ειναι και τιποτα τρομερο.:|

Επισης ειμαι σιγουρη οτι τις τελευταιες μερες ειδα ενα πολυ περιεργο και ασχημο ονειρο το οποιο θυμομουν την επομενη μερα αλλα τωρα το εχω ξεχασει. Συνηθως παντως οταν κοιμαμαι πολλες ωρες, προς το τελος του υπνου βλεπω εφιαλτες.

Μικρη εβλεπα πολυ οτι γινοταν σεισμος και ακομα και μεχρι σημερα βλεπω συχνα οτι καποιος θελει να μπει στο σπιτι μας, η οτι το παρακολουθει και εμεις εχουμε την ανασφαλεια οτι ανα πασα στιγμη καποιος μπορει να μπει και να μας κανει κακο:'(

Τωρα που το σκεφτομαι, εχω δει απειρους εφιαλτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
απο τότε που θυμάμε τον εαυτό μου να είναι στην κούνια γύρο στα 5; μέχρι πρίν 3-4 χρόνια έβλεπα τον ίδιο εφιάλτη, έναν άνδρα ντυμένο στα μάυρα να ψάχνει το σπίτι μας, περνάει τα δομάτια των γονιών μου κρατώντας ένα μεγάλο ασημένο μαχαιρι, είχε χοντρά χέρια έπιανε με το ένα χέρι την κούνια και με το άλλο σήκωνε τα σεντόνια μου και πάνω που πήγαινε να με καρφώσει ξεσήκωνα την γειτονιά στο πόδι απο το κλάμα, ποτέ δεν κατάφερα να το δώ ολόκληρο το όνειρο, η μάνα μου είπε ότι απο μικρό ακόμα ξυπνούσα με κλάματα. Με είχαν μέχρι τα 7-8 σε κούνια επιδή φοβόμουν(νταξνταξ σηκωνόμουν κιόλας στον ύπνο μου:redface: ), έβαζα ένα σεντόνι διπλό και κάλυπτα το κρεββάτι απο πάνω άλλα πάντα έβρησκε τρόπο.

Ακόμα φοβάμε το σκοτάδι απο τότε, δεν μπορώ σε απόλυτο σκοτάδι θέλω πάντα έστω ένα φώς να έστιάσω το βλέμα μου, αλλιώς βλέπω απαίσια όνειρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ενα αλλο που εβλεπα ηταν οτι καποιος με κυνηγουσε κ εγω ετρεχα αλλα εμενα στο ιδιο σημειο ... το ειπα στην μαμα μου κ μου ειπε να πεταξω
απο τοτε δεν το ξανα ειδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Λένε ότι τα όνειρα που βλέπεις από μωρό και συνέχεια ότι έχουν σχέση με προηγούμενη ζωή. Η μαμά μου έβλεπε συνέχεια ότι πετούσε πάνω από την Αίγυπτο και συγκεκριμένα πάνω από πυραμίδες. Είναιτυχαίο που τα μαλλιά της είναι σγουρά σγουρά σαν αφρικάνα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
για πες μου λοιπόν τι σημαίνουν τα λευκά ρούχα;;εσθες το είδα ότι τα φόραγα

λευκα ρουχα;:hmm:
καλο ακουγεται; εσυ τα φοραγες; και που ησουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top