• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αυξητική χειλιών με ενέσεις υαλουρονικού οξέος

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για Αυξητική χειλιών με Ενέσεις Υαλουρονικού οξέος για να αποκτήσω φυσικά σαρκώδη χείλι
που δεν χρειάζεται νυστέρι που μπορώ να κάνω την επέμβαση στην Αθηνά? έχει κάνει κάποια από εσάς εδώ ?
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Γιατι να κανεις κατι τετοιο??? ποιος ειπε πως μονο τα σαρκωδη χειλη ειναι ωραια??? κατα την γνωμη μου θα ηταν καλυτερο να αποδεχτεις τον εαυτο σου ετσι οπως ειναι,γιατι σιγουρα εισαι μοναδικη οπως και ο καθενας μας!!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
γιατι σιγουρα εισαι μοναδικη οπως και ο καθενας μας!!!!!!

That sounded so ironic.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
γιατι σιγουρα εισαι μοναδικη οπως και ο καθενας μας!!!!!!

saying that everyone is special is another way of saying that no one is.

edit: Λια τωρα ειδα το ποστ σου χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γιατί θέλω να γίνω πιο όμορφη απλά , έχω δοκιμάσει με photo μου στο Photoshop πως είμαι με σαρκώδη χείλι και είμαι πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Cat

Νεοφερμένος

Η Red Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κοιτα τις διαφημισεις της Google που εχει εδω τριγυρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τελικα εκανε η κοπελα να μας πει αν αξιζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι.. Και βγήκε ο Τρύφωνας Σαμαράς.. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Exω δει κοπέλες που έχουν κάνει (στην παλιά δουλειά) και το αποτέλεσμα ήταν πανάσχημο. Δεν ξέρω τι ακριβώς έκαναν, πάντως ήταν σαν πάπιες. Αφού όλοι ο συνάδελφοι τις κοροιδεύαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ αυτή την εντύπωση έχω. Ότι 99% η συγκεκριμένη επέμβαση, δεν πιάνει.

Νομίζω εξαίρεση αποτελεί η Ρία Αντωνίου, που δεν έγινε σαν πάπια, της πάει κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
και η ρια αντωνιου και η σασα μπαστα και ειναι κουκλες.. στις κοινες θνητες δεν πιανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πιάνει ή δεν πιάνει.
Αυτό που γενικά έχω παρατήρήσει είναι ότι οι περισσότεροι που κανουν αυτή την αλλαγή, μετά είναι κάπως παραμορφωμένοι.
Πρέπει να είναι πολύ μάστορας ο γιατρός που θα το κάνει, και ο ενδιαφερόμενος για αυξητική χειλιών, να μην θελησει να το παρακάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γιατί θέλω να γίνω πιο όμορφη απλά , έχω δοκιμάσει με photo μου στο Photoshop πως είμαι με σαρκώδη χείλι και είμαι πολύ καλή.

δεν εχει καμια σχεση το photoshop με την πραγματικοτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
μηπως βγαινουν παραμορφωμενοι μονο σε περιπτωση που ζητουν ακραια αποτελεσματα; εχει κανει κανεις να μας πει τελοσπαντων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πιάνει ή δεν πιάνει.
Αυτό που γενικά έχω παρατήρήσει είναι ότι οι περισσότεροι που κανουν αυτή την αλλαγή, μετά είναι κάπως παραμορφωμένοι.
Πρέπει να είναι πολύ μάστορας ο γιατρός που θα το κάνει, και ο ενδιαφερόμενος για αυξητική χειλιών, να μην θελησει να το παρακάνει..

μηπως βγαινουν παραμορφωμενοι μονο σε περιπτωση που ζητουν ακραια αποτελεσματα; εχει κανει κανεις να μας πει τελοσπαντων;

κατα την γνωμη μου, οτιδηποτε αλλαξεις πανω σου θα εισαι παραμορφωμενος/η . σαν το φυσικο δεν εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου, οτιδηποτε αλλαξεις πανω σου θα εισαι παραμορφωμενος/η . σαν το φυσικο δεν εχει.

Αν ήταν έτσι, οι άντρες δεν θα χάζευαν τα μοντέλα στο playboy αλλά τα τοπία του national geographic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για Αυξητική χειλιών με Ενέσεις Υαλουρονικού οξέος για να αποκτήσω φυσικά σαρκώδη χείλι
που δεν χρειάζεται νυστέρι που μπορώ να κάνω την επέμβαση στην Αθηνά? έχει κάνει κάποια από εσάς εδώ ?
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Το "φυσικά" είναι σίγουρο, δεν τίθεται θέμα αμφισβήτησης! :P

Μα τι λέμε αγαπητοί μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
η λανα ντελ ρει νομιζω αρκετα αποτυχημενη η πλαστικη χειλιων..φαινεται οτι ειναι πειραγμενη.τα παραφουσκωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αν ήταν έτσι, οι άντρες δεν θα χάζευαν τα μοντέλα στο playboy αλλά τα τοπία του national geographic...

Μην μπερδευεις τα χειλια με τα βυζια:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top