Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Είτε το ακούσατε από το σύντροφό σας, είτε από τους γονείς σας, συγγενείς, φίλους, οτιδήποτε..
Κάτι που σας έκανε να χαμογελάσετε και να το σκέφτεστε μέρες μετά συνεχίζοντας να χαμογελάτε.. κάτι που σας φτιάχνει τη μέρα όποτε και να το σκέφτεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
"Αυτο ειναι το κοριτσι μου.."
Δεν ξερω γιατι, αλλα οταν ο πρωην φιλος μου με συστησε ετσι στην γιαγια του, ενιωσα πολυ περιεργα -ευχαριστα ομως- και το σκεφτομουν συνεχεια μετα.. Οχι επειδη το ειπε στην γιαγια του, αλλα ισως.. δεν ξερω. Ισως επειδη αυτη η φραση δεν ακουγεται συχνα απο εναν ανθρωπο με τον οποιο εχετε σεβαστη διαφορα ηλικιας.. Ισως επειδη ο συγκεκριμενος δεν ανοιγοταν και τοσο.. Ισως επειδη ημουν τρελα ερωτευμενη και απλα.. μου κολλησε. Δεν ξερω.. Ακομα και τωρα οταν το σκεφτομαι, μου φαινεται "καπως". :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το πρώτο "Σ'αγαπώ"
Δεν ξεχνιέται με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εμένα μου είπε προχθές (αυτό ήταν άλλωστε και η αφορμή για να κάνω το θέμα)
"Σ'αγαπώ τόσο πολύ που θέλω να σε αγκαλιάσω τόσο σφιχτά ώστε να μπεις μέσα μου"...
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
:yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νομιζα οτι το Σ'αγαπω εξαιρειται.
Σαφως και ολοι το εχουμε ακουσει (οκ, οι περισσοτεροι οχι ολοι) και εννοειται οτι χαρηκαμε (η οχι? :hmm: )

Ευουλι, πολυ γλυκο πραγματικα. Και καταλαβαινω απολυτα την σχεση σου με τα συγκεκριμενα σμαϊλις μετα απο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...ότι "θέλω να γίνεις η μητέρα των παιδιών μου;" I know μπορεί να είναι πολύ κλισέ αλλά εκείνη την στιγμή τον ξαναερωτεύθηκα :redface:

Και ένα υπέροχο από τον κολλητό μου που είχαμε χαθεί και ξαναβρεθήκαμε μετά από δύο χρόνια την ώρα που συζητούσαμε μου λέει: Μιλώντας μαζί σου καταλαβαίνω πόσο έχω αλλάξει και τι άτομο έχω γίνει!Σ'ευχαριστώ που μου τα θύμησες όλα αυτά, δεν θέλω να σε ξαναχάσω! Και δεν με ξαναέχασε ακόμα και αν ο ένας σπάει τα νεύρα του άλλου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
"Φαντάζομαι ότι κάποια στιγμή που θα είμαι παππούς.... θα διηγούμε στα εγγόνια μου μια ιστορία.... για μια γυναίκα που λάτρεψα και που ομως άφησα σαν μαλ@κας να φύγει....όπως και να έχει να ξέρεις ότι υπήρξες η ΠΡΩΤΗ μου αγάπη κι αυτό αυτομάτως σε κάνει ΜΟΝΑΔΙΚΗ για πάντα στη ζωή μου"


Οι χαμένες αγάπες πάνε στον παράδεισο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Ευουλι, πολυ γλυκο πραγματικα. Και καταλαβαινω απολυτα την σχεση σου με τα συγκεκριμενα σμαϊλις μετα απο αυτο.

ναι ναι ασε.. ακομα και τωρα που το σκεφτομαι εχω ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια... :redface:
και πιο πολυ μου αρεσε γιατι δεν ειναι ανθρωπος που λεει τετοια πραγματα συχνα (οπως εγω πχ που λεω-λεω-λεω συνεχεια και σταματημό δεν έχω... :redface: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanos56

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tanos56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
"Είναι πολύ πιθανό να αποτύχεις προσπαθώντας...Είναι όμως εγκληματικό το να μη προσπαθήσεις"
Δεν είναι δική μου η ρήση....
Το διάβασα στον οφθαλμίατρο σε μία καρτέλα, όταν τον επισκέφτηκα για την πρεσβυωπία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Είμαι ο πιο τυχερός άνθρωπος όλων των πλανητών, γιατί εσύ δεν μπορεί να ανήκεις σε αυτόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
"Φαντάζομαι ότι κάποια στιγμή που θα είμαι παππούς.... θα διηγούμε στα εγγόνια μου μια ιστορία.... για μια γυναίκα που λάτρεψα και που ομως άφησα σαν μαλ@κας να φύγει....όπως και να έχει να ξέρεις ότι υπήρξες η ΠΡΩΤΗ μου αγάπη κι αυτό αυτομάτως σε κάνει ΜΟΝΑΔΙΚΗ για πάντα στη ζωή μου"


Οι χαμένες αγάπες πάνε στον παράδεισο....


:'( :'(:'(

μεγάλα λογια ε? εχω ακούσει κι εγω πολλα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Το "σ΄ αγαπώ.. " από τα χείλη του... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:'( :'(:'(

μεγάλα λογια ε? εχω ακούσει κι εγω πολλα :'(



Δεν πειράζει βρε παιδιά, αρκεί που τα ακούσαμε... και που τα πιστέψαμε..., αλλά περισσότερο απ΄ όλα μετράει το ότι, έτσι μας έκαναν οι καταστάσεις... και να τα πούμε... και εμείς... και τα είπαμε αληθινά και τα πιστεύαμε...
Αυτό έχει την μεγαλύτερη σημασία...


Συμφωνώ απόλυτα δε, πως :


" οι παλιές αγάπες, πάνε στον παράδεισο... "






Αυτό μόνο έχει σημασία και αυτό μόνο αξίζει να κρατήσουμε...



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
"το όνομα σου, η μοναδική μου προσευχή εδώ και 9 χρόνια"!:redface:

είναι να μην λιώνω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
"Μου λείπεις ρε γμτ, δεν έχω με ποιον να μαλώνω πια"
Μου είπε ο μικρός μου αδερφός σε ανύποπτο χρόνο πριν 2 χρόνια και τότε κατάλαβα πως παρόλο τους καβγάδες μας το αγαπώ πολύ το βλαμμένο:redface:

"Όποιον δρόμο κι αν τραβήξεις στη ζωή σου εγώ πάντα θα σε θυμάμαι και θα σε αγαπώ όπως σε γνώρισα"
Μου είπε μια χαμένη αγάπη λίγο πριν πάει στον παράδεισο....του εγωισμού και αρχίσει να με προσπερνάει σαν ξένος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Για 'μένα το πιο όμορφο πράγμα που άκουσα δεν ήταν λόγια κάποιου έρωτα αλλά ο χτύπος μιας καρδιάς!:happy: Ο χτύπος της καρδιάς του μωρού που μεγαλώνει τώρα μέσα μου!:yahoo:(ΚΟΥΕ εσύ που είσαι έγκυος και φαντάζομαι το έχεις ακούσει καταλαβαίνεις!)
Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα! Θα το θυμάμαι όλη μου τη ζωή!:baby: :baby: :baby: :baby: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
κάθε φορά που με αποκαλεί "μωγό μου"!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
'Ενα απο τα ωραία πράγματα που έχω ακούσει από κάποιον έιναι ότι με αγαπάει περισσοτερο και απο την οικογενειά του!!Παρεπιμπτοντως την αγαπάει πολυ!οκ περίεργο αλλα επειδή εκείνη την στιγμή ήμουν λίγο χάλια μου άρεσε.......!

:clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους-ολες
Εχω ακουσει πολλα κατα καιρους
Ενα που θυμαμαι και χαμογελαω ειναι:"ανοιξαν οι ουρανοι και κατεβηκαν οι αγγελοι στη γη?"
Απο τον αντρα μου πριν 12 χρονια οταν με πρωτοειδε....
Και απο τοτε μου το λεει συχνα...ευτυχως...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγω ακομα περιμενω να το ακουσω απο το νυν αγορι μου.Οταν συμβει αυτο θα ειμαι η πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου! Ελπιζω να μην αργησει πολυ αυτη η μερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top