Το ταίρι μας

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
είπαμε τί ζητάμε από εναν άντρα ή μια γυναίκα.
Βρίκαμε όμως κάποιο άτομο με αυτά που θέλουμε και κάναμε σχέση μαζί του???στο παρελθόν ή και τώρα


Εγώ τα έχω με ένα υπέροχο παιδί και έχει αυτά που ζητάω.
Με τους προηγούμενους δεν υπήρχε η επικοινωνία,τα είχαμε απλά για να τα έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
ʼλλαξα τον τίτλο σε πεζά γράμματα, no caps pls.

Όσο γι' αυτό που ρωτάς, εγώ δεν ξέρω τι θέλω άρα πόσο μάλλον... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εγω και με τις 3 κοπελες τις οποιες χωρισα στο παρελθον,τις χωρισα ακριβως γιατι δεν υπηρχε επικοινωνια(η μια μαλιστα ηταν ολο φρου φρου και γουτσου γουτσου,οποτε κ πολυ κρατησε ενας μηνας "σχεσης"!).
Ισως γι'αυτο να εχω και μικρη συχνοτητα που τα φτιαχνω με καποια: Ειμαι ολιγον τι επιλεκτικος και απομυθοποιω ευκολα ατομα/σχεσεις. Επισης,δεν πολυγουσταρω τα one-night-stands,οποτε δεν μου δινονται κ πολλες ευκαιριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Εγω και με τις 3 κοπελες τις οποιες χωρισα στο παρελθον,τις χωρισα ακριβως γιατι δεν υπηρχε επικοινωνια(η μια μαλιστα ηταν ολο φρου φρου και γουτσου γουτσου,οποτε κ πολυ κρατησε ενας μηνας "σχεσης"!).
Ισως γι'αυτο να εχω και μικρη συχνοτητα που τα φτιαχνω με καποια: Ειμαι ολιγον τι επιλεκτικος και απομυθοποιω ευκολα ατομα/σχεσεις. Επισης,δεν πολυγουσταρω τα one-night-stands,οποτε δεν μου δινονται κ πολλες ευκαιριες...

Είσαι απο τους λίγους άντρες που είανι επιλεκτικοι και δεν κάνουν σχέση με ότι κάτσει.
Μπράβο σου, κι εγώ έτσι είμαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μπράβο σου, κι εγώ έτσι είμαι

Τι,απο τους λιγους αντρες που ειναι επιλεκτικοι?Πλακα κανω,πλακα κανω,χεχε! :D
Βασικα αυτο ειναι απο λιγο εως παρα πολυ περιοριστικο,ομως,και οδηγει σε προβληματα αλλου ειδους μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
οδηγει σε προβληματα αλλου ειδους μετα...


τί προβλήματα??? :/
δεν το έπιασα :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
είπαμε τί ζητάμε από εναν άντρα ή μια γυναίκα.
Βρίκαμε όμως κάποιο άτομο με αυτά που θέλουμε και κάναμε σχέση μαζί του???στο παρελθόν ή και τώρα

Α-χαααααααααααααααα (Ναι δλδ :P ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ με τρεις κοπέλες τα είχα στο παρελθόν. Με τη μια πήγε πολύ καλά και ολοκληρώσαμε κιόλας, αλλά δεν ήταν αυτό που έψαχνα. Βαρέθηκα τη σχέση και τη διάλυσα.
Γιατί κατά τη γνώμη μου αν δεν υπάρχει σε μια σχέση ενδιαφέρον καλύτερα να διαλύεται, μήπως και το κάθε άτομο βρει την υγεία του σε κάπου αλλού.

//Το καλό ήταν ότι δεν τα είχα απλά με αυτές τις κοπέλες. Ημουν πολύ ερωτευμένος (και τυχερός προφανώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
τί προβλήματα???
δεν το έπιασα


Να σου φερω ενα παραδειγμα.
Ας πουμε οτι εχεις καποια ενδιαφεροντα που δεν ειναι και πολυ δημοφιλη στις γυναικες.Κ δεν το λεω με την υπερβολικη εννοια,οτι εχω ενδιαφεροντα που τα σιχαινονται,εννοω ενδιαφεροντα που αν τα ακουσει μια γυναικα κανει λιγο τσινισμα κ λεει κ ενα απαλο:"Α,ναι?".Αυτο.Βαλε σε αυτο το οτι δεν εισαι κ η "1η μουρη στο καβουρι",δηλαδη δεν εισαι αυτος που με την 1η ματια οι γυναικες λενε,α,ωραιος και σε αυτα προσθεσε το χαρακτηριστικο που ποσταρα πανω(επιλεκτικος).
Ε,εκει εχεις προβλημα! :mad17: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
είπαμε τί ζητάμε από εναν άντρα ή μια γυναίκα.
Βρίκαμε όμως κάποιο άτομο με αυτά που θέλουμε και κάναμε σχέση μαζί του???στο παρελθόν ή και τώρα

Ναι κι απο μένα! Τώρα, όχι στο παρελθον! Στο παρελθον αστα βράστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Σχεδόν τον έχω μπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
τί προβλήματα???
δεν το έπιασα


  :'(


ok κατάλαβα μην κλαίς σώπα σώπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δίκιο έχεις gianakin... αλλά από την άλλη, όταν σου έκατσε η καλή όχι μόνο προσπαθησες να την πνίξεις, αλλά την παράτησες κιόλας για ένα ρυτιδιασμένο χούφταλο :bleh:. ε, δεν είναι πράγματα αυτά :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ααα gianakin θα σε μαλώσω
αυτό δεν μας το είπες :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Είπαμε δεν έχω ταίρι! Εδω και ενα χρόνο τραβάω....κουπί :rofl:

Σοβαρά τώρα, απο τις 5 πρώην μου μόνο η πρώτη ήταν κάτι ξεχωριστό :redface: (Είναι και η μόνη με την οποία επικοινωνώ που και που 8))

Και οι 5 όμως ήταν κλωτσημένα..... ΤΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΘΕΕ ΜΟΥ? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
δίκιο έχεις gianakin... αλλά από την άλλη, όταν σου έκατσε η καλή όχι μόνο προσπαθησες να την πνίξεις, αλλά την παράτησες κιόλας για ένα ρυτιδιασμένο χούφταλο. ε, δεν είναι πράγματα αυτά.

Χαχα,και μετα κατεληξα σε ενα λατεξ φορεμα με καζανι πανω απο το κεφαλι μου.Τουλαχιστον ηταν πυρεξ... :rofl:
@bunny: :giveup: Για το StarWars λεει,ο ηρωας(Anakin) εκει πηγε να πνιξει τη γυναικα του και τα παρατησε ολα για ενα Σκοτεινο Αρχοντα που ηταν παππους με δερμα σε πληρη αποσυνθεση!
Χεχε,καλο weak and powerless,και εγω παραλιγο να μην το πιασω στην αρχη! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν ξέρω τι θέλω... Δύο φορές έχω ερωτευτεί, την πρώτη φορά τα έκανα χάλια και τη δεύτερη τα κάναμε και οι δύο μαντάρα! Αν είμαι ερωτευμένη ανέχομαι πολλά, αν δεν είμαι μέσα σε μία βδομάδα το βάζω στα πόδια! Πάντως, οι φίλοι μου με φωνάζουν μαλ***μαγνήτη... Τώρα, έχω κάτι χρόνια να ερωτευτώ, όταν το πάθω θα επιστρέψω να αναλύσω τι είναι αυτό που θέλω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
φαντάσου αν δεν πήγες εσύ να το πιάσεις στην αρχή πόσο εγώ λοιπόν που δεν έχω δει το έργο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
@nv: Χωρις αυτο να πιανει μεγαλο νουμερο γυναικων και αν προσεβαλα καποια μεσως να ζητησω συγνωμη,αλλα αν εισαι μ****ομαγνητης,σημαινει οτι εισαι μαλλον ωραια κοπελα και πολυ καλος ανθρωπος. :) Καπως ετσι συμβαινει παντα...
ΥΓ: Ξαναλεω,αυτο δε σημαινει τπτ για οποιαδηποτε αλλη,ετσι?Απλα μιλαω με βαση κατι φαινομενα που εχω δει :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
:redface:tha me kaneis na kokkinisw bre! Makari na einai etsi kai na allaksei kapoia stoigmi i katastasi giati arxizw kai apogoitevomai kai xanw tin empistosini mou sto allo filo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top