• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Δημόσιες τουαλέτες

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jasper:
φοβαμαι οτι θα φυγει λιγο το χαρτι και θα ακουμπησω στην λεκανη...
Aν βάλεις αρκετό και προσέξεις πως θα κάτσεις αυτό δεν γίνεται. ;)
Καλά δεν μιλάω και για τραγικές καταστάσεις που η λεκάνη έχει απο ούρα μέχρι...πατημασίες πάνω, ντάξει εκεί κι εγώ στον αέρα κάνω πιπι και μόνο όταν δεν κρατιέμαι.

Γιάννη μιλάμε έλιωσα!!! :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κοριτσια μην τσιγκουνευεστε το χαρτι.
Βαλτε λιγο παραπανω για σιγουρια, δεν τρεχει τιποτα!
Και αν πατε και δειτε οτι δεν εχει χαρτι πηγενετε και καντε φασαρια.:P ;)
(Τωρα θα μου πεις αν κατουριεσαι...:redface: :whistle: :P )
Και μην σας ακουγεται αστειο αυτο που λεω.
Το εκανε μια καλη μου φιλη, η οποια δεν χαμπαριαζει και πολλα και μιλαμε οτι τσακιστηκε ενας που δουλευε μεσα να βρει χαρτι.(Τον απειλησε και οτι θα φερει υγεινομικο.)
Και μην νομιζετε οτι τα μαγαζια δεν εχουν...Στις αποθηκες τους...Με το τσουβαλι τα εχουν!;)
Παντως κανονικα τα club πρεπει να εχουν ατομα που να δουλευουν αποκλειστικα μεσα στις τουαλετες και νακαθαριζουν συχνα πυκνα.
Το εχουν κατι club εδω και το καλο ειναι οτι βλεποντας συναιχεια μεσα την καθαριστρια και ντρεπεσαι να κατουρισεις οπους σου ερθει και εχεις ανα πασα στιγμη χαρτι κτλ κτλ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Έγω θα πω για την κατάσταση που επικρατεί στις κοινές τουαλέτες ορισμένων φοιτητικών εστιών.....ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ! Ειδικά των αγοριών (Ελπίζω αγόρια να μην το πάρετε στραβά) μπόχα απίστευτη για να μην αναφέρω όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέριες!!!!! :sick: Πρωτόγονες καταστάσεις ...Αθάνατη Ελλάδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γιατι να το παρουμε ασχημα... εδω εχει να κανει (πιστευω) με τους καθαριστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι θέματα ανοίγετε ώρες ώρες... Μου αρέσει που εγώ θέλω μήνες να κάνω ένα θέμα για το πως πηγαίνουν στην τουαλέτα οι υπόλοιπες γυναίκες γιατί έχω βαρεθεί να πηγαίνω σε δημόσιες τουαλέτες και να είναι κατουρημένο το καπάκι γιατί όλες κατουράτε στον αέρα επειδή σιχαίνεστε να βάλετε χαρτί και τό σκέφτομαι μήνες και άλλος έκανε θέμα για το ποιό κομμάτι του καρπουζιού προτιμάτε! Λολ!
Πάντως εμένα δεν μου αρέσει το καρπούζι. Μόνο τα κουκούτσια του. Γιατί δεν έχει τέτοια επιλογή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
γιατί όλες κατουράτε στον αέρα επειδή σιχαίνεστε να βάλετε χαρτί

Off-topic: Το χαρτί δεν σε προστατεύει από τα μικρόβια! Μπορείς χαλαρά να πάθεις ουρολοίμωξη έτσι, ρώτα όποιον γιατρό θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και πως θα κολλήσεις; Θα πετάξουν τα μικρόβια;
Μιλάω για χαρτί που καλύπτει κάθε ίντσα του καπακιού.
Μερικά μαγαζιά έχουν και ειδικά καλύμματα ώστε να μην βάζεις χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και πως θα κολλήσεις; Θα πετάξουν τα μικρόβια;
Μιλάω για χαρτί που καλύπτει κάθε ίντσα του καπακιού.
Μερικά μαγαζιά έχουν και ειδικά καλύμματα ώστε να μην βάζεις χαρτί.

Μηπος να το συζιταγατε στο αντιστιχο θεμα (Γουσταρω να την λεω σε mods και admins:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το χαρτί έχει πόρους που για το μέγεθος των μικροβίων είναι τεράστιοι. Αν θέλεις βάλτο στο υγεία να πάρεις κι άλλες γνώμες, πάντως είμαι σίγουρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μηπος να το συζιταγατε στο αντιστιχο θεμα (Γουσταρω να την λεω σε mods και admins:P)
Τα offtopics δεν είναι κάτι απαραίτητα κακό. Όπως θα έχεις δει πολλές φορές όταν δημιουργηθούν χωρίζονται μετά απο λίγη ώρα είτε σε σπλιτ, είτε σε οφφτοπικ είτε πάνε σε άλλο θέμα. Χρειάζεται όμως λίγη ώρα για να εξακριβωθεί τι απο τα 3 πρέπει να γίνει δλδ μηνύματα. Καμία βιάση αγαπητέ μου. Δεν μας κυνηγάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τα offtopics δεν είναι κάτι απαραίτητα κακό. Όπως θα έχεις δει πολλές φορές όταν δημιουργηθούν χωρίζονται μετά απο λίγη ώρα είτε σε σπλιτ, είτε σε οφφτοπικ είτε πάνε σε άλλο θέμα. Χρειάζεται όμως λίγη ώρα για να εξακριβωθεί τι απο τα 3 πρέπει να γίνει δλδ μηνύματα. Καμία βιάση αγαπητέ μου. Δεν μας κυνηγάνε.

Κιομος εχουμε βιαση, αν δεν προλαβω να το πω οταν το δω ετσι θα προλαβετε να κανετε το split η την ενωση η το oof-topic και δεν θα σας την πω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
dark δεν κατάλαβα γρι απο αυτό που είπες.

Palladin, συμφωνώ με αυτό που λες αλλά δεν σου φαίνεται λίγο τραβηγμένο για να αξίζει τέτοια ταλαιπωρία; (ακόμα απορώ πως αντέχετε να κατουράτε στον αέρα!)
Οι άντρες δηλαδή όταν θέλουν να κάνουν κακά τους γιατί βάζουν χαρτί όσοι ξέρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παιδιά....sorry κιόλας, αλλά βρωμάει εδώ μέσα! :P :D
Ανοίχτε κανά παράθυρο pls.


Πάντως έχω δει καθαρίστρια σε τουαλέτα εστιατορίου να σφουγγαρίζει τη λεκάνη με την ίδια σφουγκαρίστρα που προηγουμένως σφουγγάριζε το πάτωμα γύρω της. ΜΠΛΙΑΞ...άντε κάτσε εσύ μετά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με την καμια ομως χαρτακι στη χιλιοκατουρημενη λεκανη! Στον αερα και παλι σιχαινομαι μην ακουμπησει κανα πουδαρ καταλαθος.
Ειμαι ολιγον τι μικροβιοφοβικη βεβαιως βεβαιως, αλλα μπλιαχ.

Για φλεγον θεματακι των κακων που προεκυψε, σε σχετικη φοβερα ενδιαφερουσα συζητηση που ειχα με κατι φιλους, βαζουν χαρτι-πατανε στην τουαλετα και εκτοξευουν τα εκρηκτικα απο κει..May day, may day!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Ειμαι ολιγον τι μικροβιοφοβικη βεβαιως βεβαιως, αλλα μπλιαχ.

Don't worry, ο μέσος όρος όσων γυναικών γνωρίζω είναι μικροβιοφοβικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω παντως και να πεθαινω για κατουρημα, δεν παω σε τουαλετα δημοσιας τουαλετας.
Προτιμω να τα κανω επανω μου που λεει ο λογος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δυστυχως εχετε δικιο ρε παιδια.. Πολλοι δεν σεβονται το χωρο που βρισκονται.. Δηλαδη θα εκαναν το ιδιο και στο σπιτι τους? με εκνευριζουν φοβερα και το χαρτι (σερβιετες!) πεταμενα οχι στο καδο αλλα ακριβως διπλα του! Μπλιαχ! Μα τοσο δυσκολα ειναι να προσεχουν λιγο? Και μετα απο αυτο θελουν και τουαλετες καθαρες? Αφου οι ιδιοι το κανουν μαυρο χαλι. Εγω προσωπικα (αμα αντεχω βεβαια) προτιμω να μην παω καθολου τουαλετα (αν και ξερω οτι δεν κανει καλο) οταν ειμαι καπου εξω, διοτι μου ερχεται να κανω εμετο με ολα αυτα που βλεπω:devil: ! Ας προσεχουμε λοιπον, γιατι η υγεια του περιβαλλοντος ειναι και η δικη μας υγεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω παντως και να πεθαινω για κατουρημα, δεν παω σε τουαλετα δημοσιας τουαλετας.
Προτιμω να τα κανω επανω μου που λεει ο λογος. :worry:

Μονο εγω θα μπορουσα να το πω αυτο! :laugh::laugh: :fool::fool: :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dedilou

Νεοφερμένος

Η Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δυστυχως εχετε δικιο ρε παιδια.. Πολλοι δεν σεβονται το χωρο που βρισκονται.. Δηλαδη θα εκαναν το ιδιο και στο σπιτι τους? με εκνευριζουν φοβερα και το χαρτι (σερβιετες!) πεταμενα οχι στο καδο αλλα ακριβως διπλα του! Μπλιαχ! Μα τοσο δυσκολα ειναι να προσεχουν λιγο? Και μετα απο αυτο θελουν και τουαλετες καθαρες? Αφου οι ιδιοι το κανουν μαυρο χαλι. Εγω προσωπικα (αμα αντεχω βεβαια) προτιμω να μην παω καθολου τουαλετα (αν και ξερω οτι δεν κανει καλο) οταν ειμαι καπου εξω, διοτι μου ερχεται να κανω εμετο με ολα αυτα που βλεπω:devil: ! Ας προσεχουμε λοιπον, γιατι η υγεια του περιβαλλοντος ειναι και η δικη μας υγεια.

Συμφωνώ απόλυτα!!Πωω ειδικα το θέμα με τις σερβιέτες ειναι το κατι αλλο..δηλαδή ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ :angry: ./.μου ερχεται αηδια και μονο που το σκεφτομαι:sick::mpliaks: ηθελα να ηξερα ποσο βρωμιαρα μπορει να ειναι μια κοπέλα.Και παει στο καλο το θεμα της μπίχλας, ειναι οτι μπορει να κολλήσει κανεις καμια βρωμοαρρωστρια και μετα να τρέχει και να μην φτανει...1000 φορες να κατουρηθω πανω μου και να με πουν μπάζο:redface: παρά να κολλήσω τιποτα απο αυτές τις ελεινές και τρισαθλιες δημοσιες μπιχλοτουαλέτες:mpliaks::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αναλόγως τις τουαλέτες βρε παιδιά. Σε μερικά μαγαζιά τις καθαρίζουν ανα δεκάλεπτο-τέταρτο και είναι πεντακάθαρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top