Σεξουαλική Παρενόχληση

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ξ Υ Λ Ο!!!! Τίποτα άλλο απλώνει χέρι παίρνει χέρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Είναι λεπτή η θέση μιας κοπέλας ρε εσύ γιάννη,ειδικά όταν είναι μικρούλα..Τι να πω,ίσως να πρέπει να βάλει τις φωνές.Γιατί αν περιμένει τον καλο σαμαρείτη να την βοηθήσει απο μονος του σώθηκε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είσαι σε ετοιμότητα... αν και εφόσον νοιώσεις το χέρι πάνω σου, το βουτάς και το σηκώνεις ψηλά ρωτώντας δυνατά ποιός έχασε το χέρι του πάνω στον πισινό σου!!!!
Ο ιδιοκτήτης του χεριού θα σαστίσει, θα του ρίξεις μετά ένα χαστούκι και φυσικά αυτό που δεν θα περιμένει πλέον με τίποτα θα είναι το κερασάκι στην τούρτα... ένα φτύσιμο μέσα στη μούρη με κανονικό σάλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
είσαι σε ετοιμότητα... αν και εφόσον νοιώσεις το χέρι πάνω σου, το βουτάς και το σηκώνεις ψηλά ρωτώντας δυνατά ποιός έχασε το χέρι του πάνω στον πισινό σου!!!!
Ο ιδιοκτήτης του χεριού θα σαστίσει, θα του ρίξεις μετά ένα χαστούκι και φυσικά αυτό που δεν θα περιμένει πλέον με τίποτα θα είναι το κερασάκι στην τούρτα... ένα φτύσιμο μέσα στη μούρη με κανονικό σάλιο!
:worship: :worship: :worship:
Αν και θέλει αρκετό θάρρος κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
:worship: :worship: :worship:
Αν και θέλει αρκετό θάρρος κάτι τέτοιο...

Μωρέ ας τολμήσει να κάνει κανένας τέτοια κίνηση πάνω μου και να δεί για πότε θα βρω το θάρρος!!!!!!
... σε ΡΟΚΙ θα μεταμορφωθώ σε χρόνο dt ...:boxing: :boxing: :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Απο το να κάτσεις να περιμένεις μέχρι να κοντέψει να σε πη****ξει καλύτερα είναι arfi. Το μόνο που χρειαζετε είναι μια γονατιά στο σωστό σημείο, το κάνεις διακριτικά και μετά βοηθάς τον καημένο τον παππού που παραπάτησε!:P
Κάπιοι απο αυτούς έχουν και παιδιά και δεν ντρέπονται λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Είναι λεπτή η θέση μιας κοπέλας ρε εσύ γιάννη,ειδικά όταν είναι μικρούλα..Τι να πω,ίσως να πρέπει να βάλει τις φωνές.Γιατί αν περιμένει τον καλο σαμαρείτη να την βοηθήσει απο μονος του σώθηκε..
Γιατί λεπτή!! Η ξέρεις να προστατεύεις τον εαυτό σου ή όχι.
Αν όχι μάθε.
Πρώτα φροντίζεις για τον ευατό σου και κάθε εξωτερική βοήθεια είναι bonus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά η αλήθεια είναι ότι εξαρτάται απ το κοριτσάκι/αγοράκι - γυναίκα/άντρα που θα υποστεί την παρενόχληση.....

Υπάρχουν άνθρωποι που θα υπέμεναν στωικά το βασανιστήριο απ την ντροπή τους κι άλλοι που θα έσπαγαν επιτόπου στο ξύλο τον παρενοχλητή....
(εγώ είμαι στη δεύτερη κατηγορία και το έχω κάνει :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Υπάρχουν άνθρωποι που θα υπέμεναν στωικά το βασανιστήριο απ την ντροπή τους
Δεν είναι άξιοι της μοίρας τους αυτοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Βασικά η αλήθεια είναι ότι εξαρτάται απ το κοριτσάκι/αγοράκι - γυναίκα/άντρα που θα υποστεί την παρενόχληση.....

Υπάρχουν άνθρωποι που θα υπέμεναν στωικά το βασανιστήριο απ την ντροπή τους κι άλλοι που θα έσπαγαν επιτόπου στο ξύλο τον παρενοχλητή....
(εγώ είμαι στη δεύτερη κατηγορία και το έχω κάνει :mad: )

...και μετά [γιατί έπρεπε να φτάσω και στον προορισμό μου!] άκουσα μερικά ανεκδιήγητα σχόλια όπως "ε, πάντως μεταξύ μας και αυτή που το πάει το μίνι δλδ, έτσι όπως κυκλοφορεί τι περιμένει με τους ανώμαλους που υπάρχουν?"... γιατί εγώ αυτά άκουσα όταν 1 φορά μάζεψα ΠΟΛΥ θαρρός [γιατί είμαι κ ντροπαλό παιδί!:redface:] και το έκανα. Ναι, οκ, τουλάχιστον το γλύτωσα το χούφτωμα [την αηδία που ένιωσα βέβαια όχι αλλά άλλο θέμα] αλλά με κάτι τέτοια σχόλια που ακούστηκαν [απο μεσήλικες γυναίκες] ποια πρέπει να είναι η συνέχεια να αρχίσω να φωνάζω σε ολο το λεωφορείο?

Μετά από κείνη τη φορά προσωπικά απομακρύνομαι [αν μπορώ] από την "επικίνδυνη" θέση, ρίχνοντας δολοφονικές ματιές στον...υπαίτιο, αν πάλι δεν μπορώ [παστωμένο λεωφορείο] θα είναι σε ευρύτερα πλαίσια παστώματος που όλο κ κάποιος άλλος θα γκρινιάζει οπότε κάπως θα σωθεί η κατάσταση..

Βέβαια κάτι τέτοια σκηνικά [παλιά που δεν είχα αμάξι και πήγαινα μονο με λ ήταν πολύ συχνότερα προφανως] είναι που με έχουν κάνει "κάφρο" στα λεωφορεία και δεν παραχωρώ τη θέση μου παρά μόνο σε πολύ ακραίες περιπτώσεις. Ο κ***ς μου είναι διαθέσιμος μόνο για όσους θέλω οπότε σε λεωφορεία κτλ μένει...κολλήμένος στα καθίσματα... :redface::(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Δεν είναι άξιοι της μοίρας τους αυτοί?

ίσως ναι ίσως κι όχι....
ίσως αυτό που δεν έχουν μάθει στην ζωή τους, είναι να παλεύουν και να διεκδικούν το δίκιο τους... είναι τα αιώνια "θύματα" που ουσιαστικά είναι οι "θύτες" της ζωής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
...και μετά [γιατί έπρεπε να φτάσω και στον προορισμό μου!] άκουσα μερικά ανεκδιήγητα σχόλια όπως "ε, πάντως μεταξύ μας και αυτή που το πάει το μίνι δλδ, έτσι όπως κυκλοφορεί τι περιμένει με τους ανώμαλους που υπάρχουν?"... γιατί εγώ αυτά άκουσα όταν 1 φορά μάζεψα ΠΟΛΥ θαρρός [γιατί είμαι κ ντροπαλό παιδί!:redface:] και το έκανα. Ναι, οκ, τουλάχιστον το γλύτωσα το χούφτωμα [την αηδία που ένιωσα βέβαια όχι αλλά άλλο θέμα] αλλά με κάτι τέτοια σχόλια που ακούστηκαν [απο μεσήλικες γυναίκες] ποια πρέπει να είναι η συνέχεια να αρχίσω να φωνάζω σε ολο το λεωφορείο?


no comment!
έχεις δίκιο να φαίρεσαι όπως φαίρεσαι βάση αυτής της εμπειρίας αλλά δεν πρέπει (πιστεύω) να αφήνεις να επιρρεάζουν την κρίση σου και στάση σου μερικές μεσήλικες γυναίκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
η κοπέλα αμήχανη δε μιλούσε..
αν της έκοβε λιγάκι, δε θα καθόταν εκεί.
Μου 'χει τύχει, σηκώθηκα και πήγα στην άλλη άκρη του λεωφορείου, κι ας ήταν τίγκα στο κόσμο, κι ας με έβριζαν που τους έσπρωχνα.

άι σιχτίρ με τους πορνόγερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
O πεθερός μου (πρωήν αστυνομικός και κρητικός) έκανε το καλύτερο. Κυκλοφορούσε με συγκινωνία και βλέπει κάποιον να χουφτώνει μια κοπέλα.
Του αστράυτει ένα χαστούκι τόσο δυνατό που ακούστηκε μέχρι τον οδηγό, σταματάει το λεωφορεί κάνει νόημα στον οδηγό, του ανοίγει την πόρτα και κάνει νοήμα στον σάτυρο να κατέβει, χωρίς κουβέντα σαν βρεγμένη γάτα κατέβηκε.
Τα άτομα είναι θρασύδειλα και τίποτα παραπάνω και αν αρχίσει η κοπέλα ή να ζητήσει βοήθεια η να διαμαρτυρηθεί όλο και κάποιος θα την βοηθήσει.
Γενικά ανοίκουμε στην λογική του όχλου οπότε με το που ο πρώτος που θα πεταχτεί να το κατακρίνει θα ακολουθήσουν και άλλοι.
Μην το υπομείνετε ούτε ένα λεπτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κατ' αρχήν να πω ότι είναι περίεργη η φάση όταν (ακόμα) δεν έχεις φάει χέρι. Κι εμένα μου έχει τύχει, και να νιώσω πάνω μου και μας άκουσε όλο το λεωφορείο, και να δω κοπελίτσα να τα δέχεται, μέσα στο συνωστισμό, να μην κάντι κάτι και τελικά να βοηθήσω εγώ. Κι ήμουν και 17 τότε.

Αλλά αν απλά κάθεται δίπλα σου ο άλλος, σου έχει πιάσει την κουβέντα... πχ για αυτό που διαβάζεις ή κάτι τέτοιο και "απλά" πέφτει πάνω σου παραπάνω, ακουμπάει το περιοδικό σου και ακουμπάει το πόδι σου σε φάση "κουβεντούλας";

Ε, απλά σηκώνεσαι και φεύγεις... αλλά βράζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
O πεθερός μου (πρωήν αστυνομικός και κρητικός) έκανε το καλύτερο. Κυκλοφορούσε με συγκινωνία και βλέπει κάποιον να χουφτώνει μια κοπέλα.
Του αστράυτει ένα χαστούκι τόσο δυνατό που ακούστηκε μέχρι τον οδηγό, σταματάει το λεωφορεί κάνει νόημα στον οδηγό, του ανοίγει την πόρτα και κάνει νοήμα στον σάτυρο να κατέβει, χωρίς κουβέντα σαν βρεγμένη γάτα κατέβηκε.
Τα άτομα είναι θρασύδειλα και τίποτα παραπάνω και αν αρχίσει η κοπέλα ή να ζητήσει βοήθεια η να διαμαρτυρηθεί όλο και κάποιος θα την βοηθήσει.
Γενικά ανοίκουμε στην λογική του όχλου οπότε με το που ο πρώτος που θα πεταχτεί να το κατακρίνει θα ακολουθήσουν και άλλοι.
Μην το υπομείνετε ούτε ένα λεπτό!!!

Σαν σκηνή από Ελληνική ταινία μου φάνηκε....πέθανα στα γέλια!!!! :rofl: :rofl:
Μπράβο στον πεθερό σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως δεν μπορώ να συνηδητοποιήσω ότι γίνεται τόσο πολύ! Δεν είναι ότι δεν το πιστεύω αλλά μου φαίνεται απίστευτο και ίσως υπερβολικό. Και γενικά εγώ δεν το έχω δει! Και κυκλοφορούσα χρόνια με λεωφορείο!!
Είχα ξαναακούσει για τέτοιες καταστάσεις!Αλλά και τότε μου είχε φανεί απίθανο! Ίσως το μυαλό μου δεν είναι εκπαιδευμένο να βλέπει τέτοια πράγματα καθώς μου φαίνονται απίθανα!

μήπως να φτιοάξουμε μια ψηφοφορία πόσες σας έχουν βάλει χέρι?

Δλδ έρχεται χύμα ο άλλος και σου πιάνει τον κώλο?? Εγώ από τότε που άκουσα τέτοια πράγματα κάθε φορά που καταλάθως ακουμπιέται το σώμα μιας γυναίκας με το χέρι μου (όχι την παλάμη αλλά και η παλάμη να είναι) αγχώνομαι μήπως το παρεξηγήσει και αρχίσει και σκέφτεται σαν και εσάς! Όταν γίνεται πανζουρλισμός και δεν έχει που να βάλεις το χέρι είναι λογικό ότι θα ακουμπήσεις ότι να είναι! Δεν το κάνει πάντα επίτηδες ο άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κοίτα, Demelene, εμένα μου έχει τύχει μία φορά να με αγγίξουν, κάμποσες να παρα-πάρουν θάρρος... και πολλές να με ενοχλήσουν ψυχολογικά. Πχ σε ταξί, να μη θέλει να με πάει σπίτι ο τύπος αν δεν του δώσω το τηλέφωνό μου, γνωστός παντρεμένος να με καλεί για καφεδάκια-λέμε-τώρα και γενικά...

Και, πίστεψέ με, δεν είμαι ο τύπος που θα φανταζόσουν ότι τα προκαλεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Ο δικός σου, που ήταν; Να τον κυκλοφορείς περισσότερο!



δεν είμαι ο τύπος που θα φανταζόσουν ότι τα προκαλεί...

Δε χρειάζεται, με άντρες έχεις να κάνεις, ότι κινείται το χτυπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
...Ο δικός σου, που ήταν; Να τον κυκλοφορείς περισσότερο!
Δε χρειάζεται, με άντρες έχεις να κάνεις, ότι κινείται το χτυπάνε.

Συμφωνώ με το δεύτερο και ενίσταμαι για το πρώτο.
Μπιμπελό είναι ο φίλος, που τον κυκλοφορούμε για προστασία;
Πέρα του ότι, αν είναι έτσι, αλλοίμονο στις ελέυθερες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top