Τα πιο φτηνά σε όλους τους τομείς-Για εμάς τα μπατιράκια

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Λοιπόν, είπα να ανοίξουμε ένα θέμα για να βρίσκουμε τα πιο φτηνά που μπορούμε να αγοράσουμε σε κάθε είδος. Καλό θα ήταν να γράφουμε το προιόν, πού το πήραμε κτλ.

Κάνω την αρχή με το ερώτημα ποιο είναι το πιο φτηνό ζελέ μαλλιών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιά είναι η πιο φτηνή κρέμα γάλακτος που δεν είναι φυτική ή light?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Που παιζουν τα πιο φθηνα καθαρα κοκτειλ στην Αθηνα?? :hmm: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΕXMMM... Στειλτε και καμια απαντηση βασικα....
δλδ, για παραδειγμα, αν καποιος πηρε κατι φτηνο, να μπαινει και να λεει κατευθειαν "πηρα το ταδε απο κει και ηταν φτηνο!" ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σχετικά με τι σας ενδοιαφέρει?
Συντήρηση σπιτιού (φαγητό και λοιπά)?
Έξοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τα πάντα νομίζω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Από πλευράς supermarket και με γνώμονα εργένικη ζωή έχω να προτείνω τα εξής!!

Supermarket με συνδυασμό Lidl! Οκ ξέρω ότι το Lidl είναι μαύρα χάλια σε ορισμένα ζητήματα αλλά σε κάποια άλλα ποιοτικά είναι καλύτερο! Πχ τα δημητριακά τις Kellogs πρέπει να είναι ότι να ναι! Τουλάχιστον στην γερμανία χώρα καταγωγής του Lidl έχουν ένα περιοδικό που θάβει ή το αντίθετο προιόντα SuperMarket.
Πιο συγκεκριμένα νομίζω ότι τα απορρυπαντικά δεν αξίζουν στο Lidl αλλά ένα άτομο μόνο του πχ θέλει 500 χρόνια για ένα απορρυπαντικό πιάτων και η οικονομία δεν είναι τόσο ουσιαστική! Από μπινελίκια όμως είναι πάμφθηνα και να σας πω έχει και πιο ωραία πράγματα! Το ίδιο στα παγωτά και τις πίτσες!! Ειδικά στις πίτσες 2 πακέτα κάνουν την διαφορά .2 ευρώ οι τρείς (αλλά δεν είναι πίτσα) και 3.5? και πολύ ωραία όπως παραδέχονται πολύ! Πάντα σε σύγκριση με τα χάλια της Κανάκι πχ!
Γενικά αν το ψάξεις κάνει μεγάλη διαφορά και για μένα και ορισμένα προιόντα ποιοτικά έιναι καλύτερα! Και τα ανθρακούχα του είναι μια χαρά!
Προσοχή όμως επειδή είναι πιο φθηνά δεν αγοράζουμε και περισσότερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Από πλευράς supermarket και με γνώμονα εργένικη ζωή έχω να προτείνω τα εξής!!

Supermarket με συνδυασμό Lidl! Οκ ξέρω ότι το Lidl είναι μαύρα χάλια σε ορισμένα ζητήματα αλλά σε κάποια άλλα ποιοτικά είναι καλύτερο! Πχ τα δημητριακά τις Kellogs πρέπει να είναι ότι να ναι! Τουλάχιστον στην γερμανία χώρα καταγωγής του Lidl έχουν ένα περιοδικό που θάβει ή το αντίθετο προιόντα SuperMarket.
Πιο συγκεκριμένα νομίζω ότι τα απορρυπαντικά δεν αξίζουν στο Lidl αλλά ένα άτομο μόνο του πχ θέλει 500 χρόνια για ένα απορρυπαντικό πιάτων και η οικονομία δεν είναι τόσο ουσιαστική! Από μπινελίκια όμως είναι πάμφθηνα και να σας πω έχει και πιο ωραία πράγματα! Το ίδιο στα παγωτά και τις πίτσες!! Ειδικά στις πίτσες 2 πακέτα κάνουν την διαφορά .2 ευρώ οι τρείς (αλλά δεν είναι πίτσα) και 3.5? και πολύ ωραία όπως παραδέχονται πολύ! Πάντα σε σύγκριση με τα χάλια της Κανάκι πχ!
Γενικά αν το ψάξεις κάνει μεγάλη διαφορά και για μένα και ορισμένα προιόντα ποιοτικά έιναι καλύτερα! Και τα ανθρακούχα του είναι μια χαρά!
Προσοχή όμως επειδή είναι πιο φθηνά δεν αγοράζουμε και περισσότερα!!

:worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν δουλεύεται ο καφές από έξω είναι κοροιδία! Αν τα βάλεται κάτω στο πρώτο μήνα το μιξεράκι το έχετε βγάλει!

Για διασκέδαση υπάρχουν μαγαζιά που είναι τραγικά φθηνά σε σχέση με άλλα! Βρίσκω πάντα ώς απόλυτο μέτρο σύγκρισης την τιμή της Coca Colla αλλά και της μπύρας. Συνεπώς τα πιο φθηνά μαγαζιά που ξέρω είναι
Αθήνα
Ίντριγκα εξάρχεια 2 κόκα και νομίζω 2.8 καφέ (και μαζεύει και ωραίο κόσμο)
Διόσκουροι (αν και έχουν ακριβό καφέ) με 4 την 0.5λ Μπύρα
Καφέ Πλάκα στην Τριπόδων
Ηλίας πεδίο του Άρεως με 4 την 0.5λ Μπύρα
Το Sassex στην Γλυφάδα και με πολύ φαϊ και φθηνό!

Πάτρα
Μάκης πλ Όλγας γνωστός και ως κουλός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Ακομα και αν τα λεφτα δεν ξεχειλιζουν απο τα μπατζακια σας (γιατι αλλωστε αφου υπαρχουν και οι πιστωτικες:P) ποτε να μην προτειματε τα ''πιο φτηνα'' .Καλυτερα να ζεις με λιγα και καλα παρα με ποσοτητα χωρις ποιοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Bunny αν έχεις κάνει 10ημερο μόνο με μακαρόνια ή full βιοπορισμό με 750? με αμάξι! τα μαθαίνεις αυτά!!
Τώρα δεν μου είναι τόσο ανάγκη αλλά δεν ξέρω!μου φαίνεται κάπως ξεφτίλλα ορισμένα πράγματα και νιώθω ότι με κοροιδεύουν στην μάπα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
Ακομα και αν τα λεφτα δεν ξεχειλιζουν απο τα μπατζακια σας (γιατι αλλωστε αφου υπαρχουν και οι πιστωτικες:P) ποτε να μην προτειματε τα ''πιο φτηνα'' .Καλυτερα να ζεις με λιγα και καλα παρα με ποσοτητα χωρις ποιοτητα.
Συμφωνώ αλλά όχι για τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
Ακομα και αν τα λεφτα δεν ξεχειλιζουν απο τα μπατζακια σας (γιατι αλλωστε αφου υπαρχουν και οι πιστωτικες:P) ποτε να μην προτειματε τα ''πιο φτηνα'' .Καλυτερα να ζεις με λιγα και καλα παρα με ποσοτητα χωρις ποιοτητα.
Υπάρχει μια αναλλογία για μένα που ο καθένας την βρίσκει για την πάρτυ του ανάλλογα και με τι θεωρεί σημαντικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Bunny αν έχεις κάνει 10ημερο μόνο με μακαρόνια ή full βιοπορισμό με 750? με αμάξι! τα μαθαίνεις αυτά!!
Τώρα δεν μου είναι τόσο ανάγκη αλλά δεν ξέρω!μου φαίνεται κάπως ξεφτίλλα ορισμένα πράγματα και νιώθω ότι με κοροιδεύουν στην μάπα μου

με 600?(μεσα σε αυτά πληρωμή ενοικίου, ΔΕΗ, ΟΤΕ,νερό μεταφορικά, διατροφή και συντήρηση σπιτιού έχω ζήσει τα ξέρω αυτά απλά συμφωνησα μαζί σου στο οτι επειδή είναι πιο φτηνά μην αγοράζουμε περισσότερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Υπάρχει μια αναλλογία για μένα που ο καθένας την βρίσκει για την πάρτυ του ανάλλογα και με τι θεωρεί σημαντικό!

Θα συμφωνησω μαζι σου. αν και πιστευω το φτηνο τις περισσοτερες φορες δεν αξιζει την 'φτηνιά' του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βενζινη απο τον Βεροπουλο! (για τους Ροδιτες, θα το ξερουν βεβαια:P)

Ανα 2 γεμισματα τρεχατε σε μια Εκο να βαλετε 100αρα. Ετσι και λευτα απο την βενζινη εξοικονομιτε αλλα και απο την συντιριση του οχηματος μια και παθενει λιγοτερες φθορες ο κινιτιρας.

Ποτε για καφε στο κεντρο, βαρανε. Να προτιματε καινουργια μαγαζια τα οπια ειναι και φθηνοτερα στην προσπαθεια να μαζεψουν πελατια (μετα πευτουν οι καμπανες και ψαχνουμε για αλλο:P)

Τωρα δεν μου ερχονται αλλα.
Μια και αναφεθικε το lidl, ποτε μην περνετε αλαντικα και τυρια απο εκει. εγω προτινο να περνετε μονο σαπουνια, νερα, αναψυχτικα κλπ. Οχι βρωσιμα αν ειναι δυνατον. Για το δικο σας καλο. Καμια φορα ειναι πιο συμαντικο απο το καλο τις τσεπης μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Από πλευράς supermarket και με γνώμονα εργένικη ζωή έχω να προτείνω τα εξής!!

Supermarket με συνδυασμό Lidl! Οκ ξέρω ότι το Lidl είναι μαύρα χάλια σε ορισμένα ζητήματα αλλά σε κάποια άλλα ποιοτικά είναι καλύτερο! Πχ τα δημητριακά τις Kellogs πρέπει να είναι ότι να ναι! Τουλάχιστον στην γερμανία χώρα καταγωγής του Lidl έχουν ένα περιοδικό που θάβει ή το αντίθετο προιόντα SuperMarket.
Πιο συγκεκριμένα νομίζω ότι τα απορρυπαντικά δεν αξίζουν στο Lidl αλλά ένα άτομο μόνο του πχ θέλει 500 χρόνια για ένα απορρυπαντικό πιάτων και η οικονομία δεν είναι τόσο ουσιαστική! Από μπινελίκια όμως είναι πάμφθηνα και να σας πω έχει και πιο ωραία πράγματα! Το ίδιο στα παγωτά και τις πίτσες!! Ειδικά στις πίτσες 2 πακέτα κάνουν την διαφορά .2 ευρώ οι τρείς (αλλά δεν είναι πίτσα) και 3.5? και πολύ ωραία όπως παραδέχονται πολύ! Πάντα σε σύγκριση με τα χάλια της Κανάκι πχ!
Γενικά αν το ψάξεις κάνει μεγάλη διαφορά και για μένα και ορισμένα προιόντα ποιοτικά έιναι καλύτερα! Και τα ανθρακούχα του είναι μια χαρά!
Προσοχή όμως επειδή είναι πιο φθηνά δεν αγοράζουμε και περισσότερα!!

Γενικά εγώ προτιμώ να αγοράσω κάτι πιο ακριβό για να φάω και να ξέρω οτι είναι καλό παρά να αγοράσω κάτι φθηνό και να μην είναι καλό. Βέβαια ότι είναι ακριβό δε σημαίνει οτι είναι και καλό, αλλά προτιμώ να το ψάχνω πολύ το θέμα πρώτα. Μπορώ να κάνω οικονομία στον καφέ, στη διασκέδασή μου, να μην πάω σινεμά ή να ψάξω να βρω κάποιο με φοιτητικό εισιτήριο, να πάω διακοπές και να μείνω σε μια παράγκα, αλλά στο φαγητό (ίσως και στα τριγάρα) δεν τρώω ο,τι νά'ναι.

Όσον αφορά τα Lidl,προσωπικά δεν το εμπιστεύομαι. Κάποιος γνωστός μου αγοράζει συνεχώς από εκεί και μάλιστα παίρνει κάποιες σοκολάτες αγνώστου προελεύσεως και τις δίνει στο παιδάκι του. Συγνώμη κιόλας αλλά το θεωρώ βλακεία να δίνεις στο παιδί σου να φάει κάτι που δεν ξέρεις τι έχει μέσα κι από την άλλη να του αγοράζεις ρούχα μόνο από το mothercare.


Στο θέμα μας τώρα γιατί ξέφυγα λιγάκι. Φθηνά ρούχα (τζιν, μπλουζάκια κλπ) από Καλλιθέα. (Θα ψάξω το συγκεκριμένο κατάστημα και θα σας πω οδό και αριθμό αλλά γενικά ρούχα-παππούτσια στα καταστήματα της Καλλιθέας είναι αρκετά φθηνά) Μιλάμε για τζιν 10 ευρω (το οποίο κράτησε και δεν διαλύθηκε απο τον πρώτο μήνα, και κοντομάνικο μπουζάκι με 3 ευρώ (το φοράω 2 καλοκαίρια τώρα και είναι μια χαρά και να σας πω όποιος το βλέπει του αρέσει :) . Αυτά.

Επίσης, αν ψάχνετε να αγοράσετε κάποια ηλεκτρονική συσκευή (κινητό υπολογιστή, εκτυπωτή κλπ), ανατρέξτε στο παρακάτω site Skroutz it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Στο θέμα μας τώρα γιατί ξέφυγα λιγάκι. Φθηνά ρούχα (τζιν, μπλουζάκια κλπ) από Καλλιθέα. (Θα ψάξω το συγκεκριμένο κατάστημα και θα σας πω οδό και αριθμό αλλά γενικά ρούχα-παππούτσια στα καταστήματα της Καλλιθέας είναι αρκετά φθηνά) Μιλάμε για τζιν 10 ευρω (το οποίο κράτησε και δεν διαλύθηκε απο τον πρώτο μήνα, και κοντομάνικο μπουζάκι με 3 ευρώ (το φοράω 2 καλοκαίρια τώρα και είναι μια χαρά και να σας πω όποιος το βλέπει του αρέσει :) . Αυτά. https://www.skroutz.gr/index.php

Και ρουχα απο διαφορα super market ειναι καλα! Εχω 4 τζιν αγορασμενα εδω και κατι παραπανω απο χρονο απο τα Champion Μαρινοπουλος και ειανι ακομα σε αριστιση κατασταση. Ομως δεν προτινω με τπτ τα κινεζικα. Οτι εχω παρει δεν αντεξει πανω απο μερικες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ο καφες στη ροδο(κεντρο) ειναι πανακριβος, οπως και τα παντα στην παλια πολη.....ακους εκει 7 ευρο η μπυρα.....γι'αυτο προτιματε εκτως ροδου, οπως Κρεμαστη που παντου ο καφες εχει 2 και η μπυρα 3 ή 4...........αυτα για τα νησιωτακια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Στο θέμα μας τώρα γιατί ξέφυγα λιγάκι. Φθηνά ρούχα (τζιν, μπλουζάκια κλπ) από Καλλιθέα. (Θα ψάξω το συγκεκριμένο κατάστημα και θα σας πω οδό και αριθμό αλλά γενικά ρούχα-παππούτσια στα καταστήματα της Καλλιθέας είναι αρκετά φθηνά) Μιλάμε για τζιν 10 ευρω (το οποίο κράτησε και δεν διαλύθηκε απο τον πρώτο μήνα, και κοντομάνικο μπουζάκι με 3 ευρώ (το φοράω 2 καλοκαίρια τώρα και είναι μια χαρά και να σας πω όποιος το βλέπει του αρέσει :) . Αυτά.
Ενδιαφέρον!
Κυρίως για μπλουζάκια χωρίς μανίκια!

Τώρα να κάνω μόνο μια ερώτηση που δεν περιμένω απάντηση! Πως ακριβώς ξέρεται τί έχει μέσα πχ το παγωτο του Χ σουπερμάρκετ σε σύγκριση με αυτό του Lidl που πολλοί έχουν άσχημη γνώμη!
Όταν είναι να φάω ή να με ταϊσουν σαβούρα τουλάχιστον να μην την πληρώσω και χρησή! Εγώ με αυτό το σκεπτικό ψωνίζω από Lidl και φυσικά για ότι αισθάνομαι ότι είναι καλό! πχ το αντίστοιχο swan του είναι χειρότερο και από τον Godzilla του Ναυτικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top