Love Letters

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε γι' αυτά; Σας έχουν δώσει, έχετε δώσει;

Πιστεύετε πως η face 2 face επικοινωνία είναι πάντα καλύτερη;

Εγώ από τα 8 μου δίνω love letters και ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ έχουν καταλήξει σε χυλόπιτες.... :/ (και σε δημόσιο ξεφτιλισμό δεδομένου του ρητού "τα γραπτά μένουν")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι ειναι καλό γιατί έχεις την άνεση να γράψεις αυτό ακριβώς που νιώθεις χωρις τις ντροπές πυο θα σε επιαναν σε μια face 2 face συζήτηση.
Αν και προσωπικά δεν έχω δώσειι/λαβει ποτέ με την εννοια που το εννοεις εσυ. Μόνο μέσα σε σχέση έχω λάβει/δώσει love letter μαζι με δώρο επετείου. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Love Letter για να μην παρεξηγηθώ εννοώ ΠΡΙΝ γίνει μια σχέση... :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Χμμ εμένα μου αρέσει να τα λέω πάντα πρόσωπο με πρόσωπο. Δεν έχω γράψει ποτέ ερωτικό γράμμα, ίσως να το κάνω στο μέλλον :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως με το αγόρι μου γνωριστήκαμε καλύτερα λόγω ενός ερωτικού γράμματος που ήθελε να στείλει στην πρώην του!! Τώρα φυσικά αυτή αποτελει παρελθόν, χιχι! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne

Νεοφερμένος

Ο daphne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν το θεωρώ κακό. Πολλές φορές σε βοηθάει να πεις πράγματα που ίσως να ντρέπεσαι να τα πεις face to face. Έχω λάβει τέτοια γράμματα και είχα συγκινηθεί τότε που τα έλαβα. Εντάξει, ένιωθα κι εγώ κάτι αλλά είμαι και χαζορομαντική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
λατρεύω τον γραπτό λόγο σε όλες του τις μορφές αλλά δυστηχώς είμαι τρομερά ανορθόγραφη :/ :wacko: οπότε ερωτικα γράμματα στελνω συνήθως εκ του ασφαλούς μόνο σε σχέσεις και μάλιστα μετά από λίγο καιρό :P

συχνά στέλνω ερωτικά e-mail στον καλό μου και όταν μου στέλνει εκείνος τα εκτυπώνω αλλά δεν είναι το ίδιο... :( όταν έχεις τον γραφικό χαρακτήρα του αλλου είναι αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Τι γνώμη έχετε γι' αυτά;
εγώ το προτιμώ τον γράπτο λόγο για να πώ κάτι γιάτι έχω τον χρόνο να το επεξεργάστω αυτό που θέλω όσο χρειάστει και να σκέφτω και εγώ τι ακριβώς θέλω και με ποίον τρόπο. και γενικά χρησιμοποιώ τον γράπτο λόγο για την ελευθέρια χρόνου και κινήσεων.
είμαι τρομερά ανορθόγραφη
gilie εγώ να δείς πόσο ανορθόγραφος είμαι αλλά ευτύχως υπάρχει ο χρόνος στον γράπτο λόγο να γίνουν οι απαρέτητες διορθώσεις.....
αλλά δεν είναι το ίδιο... frown όταν έχεις τον γραφικό χαρακτήρα του αλλου είναι αλλιώς...
ο γραφικός χαρακτήρας μου δεν μου αρέσει για αυτό προτιμώ κάποιον ψηφιακό χαρακτήρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έτσι όπως το θέτεις δεν έχω δώσει

όμως μέσα σε σχέση έχω πάρει και έχω δώσει :redface:(έχω να φάω δούλεμα απο την ΤΑΖ τώρα :mad:)πιστεύω εκείνη την στιγμή βγάζεις πιο εύκολα τα συναισθήματα σου και ειδικά για εμένα που δεν τα δείχνω και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :

(έχω να φάω δούλεμα απο την ΤΑΖ τώρα :mad:)
αυτό αποκλείτε μιας και σε προστατέουν οι κανονισμοί του foroum :)
Code:
Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις με την χρήση ειρωνικών, χλευαστικών και προσβλητικών εκφράσεων. Επίσης απαγορεύονται οι αρνητικοί προσωπικοι χαρακτηρισμοί. Η κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδεές και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής, είτε στα posts είτε στα προσωπικά μηνύματα. Εάν παρατηρηθεί προσωπική επίθεση, εκτεταμένη παρενόχληση και ειρωνική διάθεση από κάποιον χρήστη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή posts, ο χρήστης θα λαμβάνει προειδοποίηση (warning) με προσωπικό μηνυμα. Στις 3 προειδοποιήσεις ο λογαριασμός του συγκεκριμένου χρήστη θα απενεργοποιείται (ban), προσωρινά, για χρονικό διάστημα που καθρίζεται απο τους διαχειριστές και δεν θα μπορεί να συμμετάσχει πλέον σε καμία συζήτηση ούτε να δει τα προσωπικά του μηνύματα για αυτό το χρονικό διάστημα. Εαν, μετα την επάνοδο του στο φορουμ, λάβει άλλες 2 προειδοποιήσεις, ο λογαριασμός του χρήστη θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και εαν δαπιστωθει αλλος λογαριασμός που δημιουργήθηκε απο τον ίδιο χρήστη, θα απενεργοποιείται μόνιμα και αυτός. Παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εαν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορουν οι παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι αλλά σε άλλους όρους έγραφες πως δεν τρώνε Ban αν ξέρουν ότι γνωρίζονται μεταξύ τους.
εμένα κι εδώ να με προστετέψουν οι κανόνες η ΤΑΖ είναι η αδερφή ;) μου οπότε καταλαβαίνεις πως θα βρεί τρόπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
έχω πάρει και έχω δώσει love letter... το θέμα είναι οτι σκεφτόμουν να γράψω ένα και μετά το τέλος τις σχέσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ειμαι αθεραπευτα ρομαντικος και τις φορες που εχω ερωτευτει εχω γραψει.Την μια φορα το εστειλα,οταν εφαγα χυλοπιτα,φυσικα δε βοηθησε,αλλα η κοπελα με εκτιμησε και γλιτωσαμε την ψυχραδα του "αυτος με γουσταρει,καλυτερα να μην ειμαστε κ πολυ κοντα γιατι θα ειμαι αβολα".
Τη 2η φορα δεν το εστειλα,διοτι προτιμησα την μεθοδο του να την αγνοησω την κοπελα,μπα κ τσιμπησει.Τσιμπησε,αλλα ακομα τραβα η ιστορια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν έχω στείλει ποτέ και ούτε πρόκειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
ναι αλλά σε άλλους όρους έγραφες πως δεν τρώνε Ban αν ξέρουν ότι γνωρίζονται μεταξύ τους.
εμένα κι εδώ να με προστετέψουν οι κανόνες η ΤΑΖ είναι η αδερφή ;) μου οπότε καταλαβαίνεις πως θα βρεί τρόπο :)

Με το να γνωρίζονται εννούσαμε οτι η πλάκα θα είναι καλοπροαίρετη. Πχ αν εμενα με πει ως συνήθως τουβλο ο παλιόφιλος emufear όχι μόνο δεν θα με πειράξει αλλα θα του απαντησω κι εγώ κλασσικα "σκ@τ@ στα μούτρα σου!" :lol: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Με το να γνωρίζονται εννούσαμε οτι η πλάκα θα είναι καλοπροαίρετη. Πχ αν εμενα με πει ως συνήθως τουβλο ο παλιόφιλος emufear όχι μόνο δεν θα με πειράξει αλλα θα του απαντησω κι εγώ κλασσικα "σκ@τ@ στα μούτρα σου!" :lol: :rofl:

ε ναι βρε αυτό εννοώ κι εγώ.
Αν είναι δυνατόν να προσπαθήσει η ίδια μου η αδερφή να με μειώσει και να με προσβάλλει και ειδικά μέσα σε ένα Forum. Ως δούλεμα εννούσα το πείραγμα.
Αν θέλει να μαλώσουμε μην ανησυχείς υπάρχουν και τα τηλέφωνα :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε εχω δωσει ουτε εχω λαβει. Εδω που τα λεμε ουτε και με face 2 face συζιτιση δεν εχω κανει το ιδιο πραγμα οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
ούτε έχω δώσει ούτε έχω λάβει love letter! Και γενικά είμαι λίγο παρανοική και επειδή τα γραπτά μένουν και δεν ξέρεις πωσ θα τα χρησιμοποιήσει ο άλλος, κρατάω πάντα πισινή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Verba volant, scripta manent.
Ούτε εγω έχω δώσει/λάβει τέτοιο πράγμα, αν και δε θα με χάλαγε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ρε τούβλο michelle γιατί spamάρεις? :P:P

Πάντως nv, δεν μπορώ να κρατήσω πισινή.. είναι πολύ δύσκολο και το έχω πληρώσει αλλά δε λέω να βάλω brain... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top