Τα πιο φτηνά σε όλους τους τομείς-Για εμάς τα μπατιράκια

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
tsus παλια πολη και μαντρακι οντος ειναι πανακριβα αλλα δεν ειανι αναγκη για καπιον να τρεχει μεχρι την κρεμαστη. Εσυ ενταξη μενεις εκει αλλα και μεσα στην πολη εχει μερη που ειναι πολυ πιο φτηνα. Στο νιοχωρι πχ στα μπαρακια η 500αρα μπυρα εχει 2,5 ?. Η αμα πας σε διαφορα "θαμενα" εχει φτηνα. Απλα εσυ δεν μενεις μεσα στην πολη για να τα εχει ψαξει και να τα ξερεις.

@ Demelene Δεν ξερω τι παιζει με τα παγωτα, τις σοκολατες κλπ. Σοκολατες βασικα τρωω του lidl και δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης αλλα τα αλαντικα τους εχουν μια περιεργη γευση και ειχε γινει και σαλος στην Σουηδια για την ποιοτιτα τους οποτε εγω δεν τα εμπιστευομαι με τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Από πλευράς supermarket και με γνώμονα εργένικη ζωή έχω να προτείνω τα εξής!!

Supermarket με συνδυασμό Lidl! Οκ ξέρω ότι το Lidl είναι μαύρα χάλια σε ορισμένα ζητήματα αλλά σε κάποια άλλα ποιοτικά είναι καλύτερο! Πχ τα δημητριακά τις Kellogs πρέπει να είναι ότι να ναι! Τουλάχιστον στην γερμανία χώρα καταγωγής του Lidl έχουν ένα περιοδικό που θάβει ή το αντίθετο προιόντα SuperMarket.
Πιο συγκεκριμένα νομίζω ότι τα απορρυπαντικά δεν αξίζουν στο Lidl αλλά ένα άτομο μόνο του πχ θέλει 500 χρόνια για ένα απορρυπαντικό πιάτων και η οικονομία δεν είναι τόσο ουσιαστική! Από μπινελίκια όμως είναι πάμφθηνα και να σας πω έχει και πιο ωραία πράγματα! Το ίδιο στα παγωτά και τις πίτσες!! Ειδικά στις πίτσες 2 πακέτα κάνουν την διαφορά .2 ευρώ οι τρείς (αλλά δεν είναι πίτσα) και 3.5 και πολύ ωραία όπως παραδέχονται πολύ! Πάντα σε σύγκριση με τα χάλια της Κανάκι πχ!
Γενικά αν το ψάξεις κάνει μεγάλη διαφορά και για μένα και ορισμένα προιόντα ποιοτικά έιναι καλύτερα! Και τα ανθρακούχα του είναι μια χαρά!
Προσοχή όμως επειδή είναι πιο φθηνά δεν αγοράζουμε και περισσότερα!!
Για μένα Carrefour.Αθλητικά είδη στο Βασιλείου.Φτηνά και ποιοτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
τα αλαντικα τους εχουν μια περιεργη γευση και ειχε γινει και σαλος στην Σουηδια για την ποιοτιτα τους οποτε εγω δεν τα εμπιστευομαι με τπτ
Κοίτα εγώ από όσα έχω δοκιμάσει έχει καλά και κακά! Και για ορσιμένα δίκιο έχεις! Αλλά ένα ασπούμε (νομίζω το πιο ακριβώ) μαρέσει τρελά! Και γενικά αν και ανέχομαι το χάλια φαγητό το αναγνωρίζω αμέσως! Αν βγάλω 3ο χέρι θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε παιδί μου ξέρεις οτι πχ ο Παυλίδης που βγάζει την τάδε σοκολάτα, έχει το εργοστάσιό του είναι στην Αθήνα, μπορείς να πας να το δεις για να ελέγξεις τουλάχιστον τις συνθήκες.... Τη σοκολάτα από το χ μέρος στην άκρη του κόσμου ξέρεις σε τι συνθήκες την έχουν; Και συγνώμη δηλαδή, αλλά αυτοί στα Lidl που πουλάνε τα προϊόντα φθηνότερα είναι μ@λ@κες?

Παρεμπιπτόντως, πραγματικά φτηνό καφέ στην Αθήνα δεν έχω βρει πουθενά (σε καφετέριαεννοώ) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Ρε παιδί μου ξέρεις οτι πχ ο Παυλίδης που βγάζει την τάδε σοκολάτα, έχει το εργοστάσιό του είναι στην Αθήνα, μπορείς να πας να το δεις για να ελέγξεις τουλάχιστον τις συνθήκες.... Τη σοκολάτα από το χ μέρος στην άκρη του κόσμου ξέρεις σε τι συνθήκες την έχουν; Και συγνώμη δηλαδή, αλλά αυτοί στα Lidl που πουλάνε τα προϊόντα φθηνότερα είναι μ@λ@κες?

Παρεμπιπτόντως, πραγματικά φτηνό καφέ στην Αθήνα δεν έχω βρει πουθενά (σε καφετέριαεννοώ) :(
Χαζοί δεν είναι.
Σκοπός τους είναι το φτηνό εμπόρευμα. Και μιλάμε για εταιρίες-κολοσσούς! Άρα έχουν την οικονομική βάση να ρίξουν τις τιμές...
Εδώ (Ελβετία) έχουμε πολύυυ φτηνά σούπερ μάρκετ, όπου και τα "επώνυμα" προϊόντα αλλά και τα δικά τους (τα οποία προτιμούν σχεδόν όλοι) είναι ΠΑΜΦΘΗΝΑ και πολύ καλής ποιότητας...!!! Πχ σερβιετάκια, τυρί cottage, απορρυπαντικό ρούχων... Just name it, μπορεί να κάνει ένα ευρώ αλλά είναι καλόοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Ρε παιδί μου ξέρεις οτι πχ ο Παυλίδης που βγάζει την τάδε σοκολάτα, έχει το εργοστάσιό του είναι στην Αθήνα, μπορείς να πας να το δεις για να ελέγξεις τουλάχιστον τις συνθήκες.... Τη σοκολάτα από το χ μέρος στην άκρη του κόσμου ξέρεις σε τι συνθήκες την έχουν; Και συγνώμη δηλαδή, αλλά αυτοί στα Lidl που πουλάνε τα προϊόντα φθηνότερα είναι μ@λ@κες?

Παρεμπιπτόντως, πραγματικά φτηνό καφέ στην Αθήνα δεν έχω βρει πουθενά (σε καφετέριαεννοώ) :(

Κοίτα... επειδή για πάρα πολλά χρόνια έχω δουλέψει απο πολύ κοντα στο θέμα του σούπερ μάρκετ θα σου πω τα εξής....
Το lidl καθώς και τα dia που το προσπάθησαν αυτό του lidl αλλά όχι με τόσο μεγάλη επιτυχία κάνουν τις εξής περικοπες ώστε να έχουν την δυνατότητα να ριχνουν τις τιμές.
1) χύμα προϊόντα σε διαδρόμους κι όχι σε ράφια (μείωση εργατοωρών και προσωπικού που τα γεμίζει)
2) όχι πολλά ράφια και διακοσμητικά (μείωση κόστους καταστήματος)
3) τη μεγάλη για την χώρα φίρμα προϊόντος που είναι και ο κράχτης και δίπλα το Β προϊόν σε διαφημιση και όχι σε ποιότητα. (συγκεκριμένα οι σοκολάτες που ανεφερες σε άλλο σου ποστ, είναι ΠΙΘΑΝΟ να είναι καλύτερες κι απ του Παυλίδη... απλά του Παυλίδη τις ξέρουμε γιατί είναι τοπικο μας προϊον )
4) πουλάει προϊόντα που δεν κάνουν διαφήμιση (ήτοι το κόστος της διαφήμησης δεν υπάρχει λόγος να χρεωθεί επιπλέον στο ίδιο το προιόν... γιατί αν κάνεις μια διαφήμηση που θα κοστίσει τις Χ χιλιάδες ευρώ, από κάπου πρέπει να πληρωθούν αυτά...και σίγουρα δεν είναι απ την τσέπη του εμπορου!)
5)σαν πολύ μεγάλες εταιρίες έχουν στην διάθεση τους και πολύ μεγάλα μπάτζετ, πράγμα που τους δίνει την ευκαιρια να αγοράζουν εκπληκτικά μεγάλες ποσότητες από ένα προϊόν με πολύ μεγαλύτερη έκπτωση και να το αποθηκεύουν (παράδειγμα.... όταν μιλάμε για χαρτικά και εμπόριο... ο κύριος που έχει το μίνι μάρκετ της γειτονιάς είναι ΠΙΘΑΝΟΝ να προμηθεύεται το χαρτί υγείας με την τιμή που το βρίσκεις εσύ στο lidl.... αυτός δεν έχει καμία έκπτωση εκεί που η μεγάλη εταιρία μπορεί να ψωνίσει με έκπτωση έως και 60%... αυτός έχει πολύ μικρά περιθώρια κέρδους)
6) πληρώνεις μέχρι και τη σακούλα σου.... πράγμα που σημαίνει ότι δεν στην χρεώνει και με το παραπάνω σαν λειτουργικό έξοδο στα προϊόντα του
7) αν έχεις προσέξει δεν έχει χύμα τυρια αλλαντικά ή κρεατικά και ψάρια... ακριβώς για να μην έχει το ανάλογο εξειδικευμένο προσωπικο που θα πρέπει να πληρώνει... έχει ΜΟΝΟ συσκευασμένα και έτοιμα να χτυπηθούν στο ταμείο!

οοοοοοοοοολοι αυτοί οι λογοι και ακόμα περισσοτεροι, είναι αυτοί που κάνουν τετοιου είδους σουπερ μαρκετ να ειναι πραγματικά πιο φτηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
πας στο βασιλόπουλο και βρισκεις τα παντα.ολα ειναι προσεγμενα,φοβερη ποικιλια ,ευχάριστο περιβαλλον κλπ. χαιρομαι πραγματικα να πηγαινω εκει να ψωνιζω.ενω πας στο lidl και δεν ξερεις τι παιρνεις.και επειδη το πληρωσες πιο φτηνα? τελος παντων ειναι θεμα επιλογων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
πας στο βασιλόπουλο και βρισκεις τα παντα.ολα ειναι προσεγμενα,φοβερη ποικιλια ,ευχάριστο περιβαλλον κλπ. χαιρομαι πραγματικα να πηγαινω εκει να ψωνιζω.ενω πας στο lidl και δεν ξερεις τι παιρνεις.και επειδη το πληρωσες πιο φτηνα? τελος παντων ειναι θεμα επιλογων..

Ακριβώς αυτό. Σου προσφέρουν και ατμόσφαιρα, promotions, μουσική...!

Οκ, το Lidl είναι στο άλλο άκρο. Και ο Βασιλόπουλος από τις chicki-micki εκδοχές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Και ο Βασιλόπουλος από τις chicki-micki εκδοχές...!

τι ειναι το chicki-micki?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Παρεμπιπτόντως, πραγματικά φτηνό καφέ στην Αθήνα δεν έχω βρει πουθενά (σε καφετέριαεννοώ) :(
Πόσο φθηνό εννοείς?
Ίντριγκα πχ είναι το πιο φθηνό στο κέντρο και κάθε άλλο παρά παρακμή είναι!
Σχετικά φθηνά είναι τα πράγματα στο καφέ Πλάκα αν θυμάμαι καλά!
Επίσης στο κέντρο σε ένα πεζόδρομο νομίζω στην Τζαβέλλα έχει κάτι μαγαζιά που μου έχουν πει πολύ φθηνά! Αλλά ίσως και να είναι σε καφενείο φάση αλλά δεν σου φαίνεται γιατί έχω περάσει!
Ο λόγος πάντως που καφενεία και καφετέρειες έχουν τέτοια διαφορά είναι ότι στα καφενεία υπάρχει πλαφόν και επίσης φορολογούνται διαφορετικά και πληρώνουν άλλα στο δήμο για τις καρέκλες έξω!



Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
6) πληρώνεις μέχρι και τη σακούλα σου.... πράγμα που σημαίνει ότι δεν στην χρεώνει και με το παραπάνω σαν λειτουργικό έξοδο στα προϊόντα του
Μόνο εδώ διαφωνώ. Στα λοιπά σουπερμάρκετ η τιμή τις σακούλας είναι μοιρασμένη στις τιμές των προιόντων
Και καλά κάνουν μπας και ο κόσμος τις πάρει και με πιο μέτρο και με το ζόρι αποκτήση μια οικολογική συνήδειση!
Άσε που θέλω να πληρώνω ότι χρησιμοποιώ!
Αν θες μπορείς να πας και με χαρτοσακούλες στο Lidl ή απλά να πετάξεις στο αμάξι μέσα!

Και να προσθέσω και κάτι ακόμα που διαφοροποιεί τις τιμές τόσο πολύ και ίσως είναι και το πιο σημαντικό!
Οι εταιρείες που πουλάνε στο Lidl δεν ασχολούνται με την διανομή των προιόντων τους! Η διανομή σε πχ πανευρωπαικό επίπεδο είναι κάτι πολύ ακριβό και ειδικότερα όσο πιο λίγα πράγματα πουλάς!
Την διανομή τους την αναλαμβάνει το Lidl που λόγω εξάπλωσης έχει ένα εννιαίο σύστημα διανομής που μεταφράζεται σε πολύ μικρότερο κόστος στο προιόν
Το ξέρω αυτό γιατί χρόνια (15+) έπινα ένα κακάο λίγο μυστήριο και όχι Ελληνικό! Κάποια φάση εξαφανίστηκε από τα ελληνικά ράφια και το είχα πάρει προσωπικά καθώς τα ελληνικά δεν με πείθαν!
Μια μέρα που πήγα Lidl τόλμησα να πάρω το ένα μόνο κακάο που έχει και τελικά βγήκε ότι ήταν αυτό που έπινα!
Τιμολογικά μπορώ να σας πω ότι 2 χρόνια μετά ήταν περίπου μισότιμης ανά/100γρ.
Και είναι ακριβώς ίδιο!
Και σχετικά με άσχημα προιόντα δεν ξέρω αν θυμάστε την δηλητηριάση που είχε πάθει λαός στο Κουκάκι (μένω κοντά) από τον Βερόπουλο!!


Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Ακριβώς αυτό. Σου προσφέρουν και ατμόσφαιρα, promotions, μουσική...!

Οκ, το Lidl είναι στο άλλο άκρο. Και ο Βασιλόπουλος από τις chicki-micki εκδοχές...!
Προσωπικά μου είναι πιο ευχάριστο το Lidl. δεν μαρέσει να ζητάω από άλλους πράγματα! Μακάρι να γινόταν αυτό και σε άλλα μαγαζιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Μόνο εδώ διαφωνώ. Στα λοιπά σουπερμάρκετ η τιμή τις σακούλας είναι μοιρασμένη στις τιμές των προιόντων

Αυτό ακριβώς εννοούσα :P
ίσως να μην το διατύπωσα σωστά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Αυτό ακριβώς εννοούσα :P
ίσως να μην το διατύπωσα σωστά :redface:
Ζητώ ταπεινά συγνώμη. Καλά το είχες διατυπώσει! Απλά μπερδεύτηκα στο μέχρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
τι ειναι το chicki-micki?

πιο... "σικ"...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paikths:
πας στο βασιλόπουλο και βρισκεις τα παντα.ολα ειναι προσεγμενα,φοβερη ποικιλια ,ευχάριστο περιβαλλον κλπ. χαιρομαι πραγματικα να πηγαινω εκει να ψωνιζω.ενω πας στο lidl και δεν ξερεις τι παιρνεις.και επειδη το πληρωσες πιο φτηνα? τελος παντων ειναι θεμα επιλογων..
Καταρχάς το Βασιλόπουλο τον έχουν αγοράσει Βέλγοι,οπότε ούτε εκεί ξέρεις την προέλευση των προϊόντων και δεν ξέρεις τι παίρνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
φιλε billy για πες εκει στο αιγαλεο ποιος πουλαει φτηνα(γενικα,ρουχα,καφε,ποτο,γυμναστηριο,σουπερ μαρκετ κ οτι σου ρχεται στο μυαλο βρε παιδι μου)........γιατι βρηκα σπιτι αιγαλεο και ερχομαι...α μια φορα ειχα παει σε μια καφετερια που λεγοταν ΜΟΤΣΑΡΤ αλλα δε θυμαμαι τιμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αλήθεια ρε παιδιά ξέρετε μήπως που θα βρώ τους τρείς τόμους της φυσικής του Serway σε σχετικά χαμηλή τιμή; (Στον Παπασωτηρίου απ'ότι είδα έχουνε γύρω στα 32 ευρώ ο ένας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αλήθεια ρε παιδιά ξέρετε μήπως που θα βρώ τους τρείς τόμους της φυσικής του Serway σε σχετικά χαμηλή τιμή; (Στον Παπασωτηρίου απ'ότι είδα έχουνε γύρω στα 32 ευρώ ο ένας)

Απο το internet μαλλον θα πετυχεις την καλυτερη τιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
φιλε billy για πες εκει στο αιγαλεο ποιος πουλαει φτηνα(γενικα,ρουχα,καφε,ποτο,γυμναστηριο,σουπερ μαρκετ κ οτι σου ρχεται στο μυαλο βρε παιδι μου)........γιατι βρηκα σπιτι αιγαλεο και ερχομαι...α μια φορα ειχα παει σε μια καφετερια που λεγοταν ΜΟΤΣΑΡΤ αλλα δε θυμαμαι τιμες
Για ψώνια δεν πάω ποτέ:PΓυμναστήριο Joe Weider.Στο Mozart έχω πάει κι εγώ αλλά δε θυμάμαι τιμή,πρέπει να ήταν λίιγο ακριβό.Καλύτερα ρώτα το theio_vrefos που είναι πιο μεγάλος και μπορεί να ξέρει περισσότερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Joe Weider uber alles :p Για σουπερ μαρκετ, σκλαβενιτης φορ πρεζιντεντ :p (παιζουν και lidl και dia νομιζω, αλλα δε με βολευουν λογω αποστασης οποτε δεεεεεν γνωριζω).
Καφε-ποτο αν βγω αιγαλεω θα παω στα village, αλλα αν θες να γλιτωσεις τα (ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ) πιτσιρικια που πηγαινουν λογω allou, να πηγαινεις καθημερινες.
Για ρουχα κτλ, στην Ιερα εχει σχεδον οσες φιρμες εχει και στην Ερμου, οποτε μπορεις ανετα να συγκρινεις σ'αυτα τα μαγαζια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Joe Weider uber alles :p Για σουπερ μαρκετ, σκλαβενιτης φορ πρεζιντεντ :p (παιζουν και lidl και dia νομιζω, αλλα δε με βολευουν λογω αποστασης οποτε δεεεεεν γνωριζω).
Καφε-ποτο αν βγω αιγαλεω θα παω στα village, αλλα αν θες να γλιτωσεις τα (ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ) πιτσιρικια που πηγαινουν λογω allou, να πηγαινεις καθημερινες.
Για ρουχα κτλ, στην Ιερα εχει σχεδον οσες φιρμες εχει και στην Ερμου, οποτε μπορεις ανετα να συγκρινεις σ'αυτα τα μαγαζια.

Και είναι τόσο φθηνά όσο στην Ερμού?:whistle:
Και τα Joe Weider από όσο μου έχει πει ένας φίλος είναι πανάκριβα απλά η 12μηνη συμφέρει απίστευτα!
Ανα μήνα αορίστου μου φάνηκε τραγική η τιμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top