e-steki on vBulletin 3.6

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραία επιλογή να φαίνεται το κάρμα σε κάθε μύνημα. :)

Θυμιθικαμε οτι υπαρχει και αυτο και χωσαμε και καμια ψηφο:P

Α, btw κοιταξα τα στατιστικα του, ειμαι ο 6ος με τις χοιροτερες εντυπωσεις!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Θυμιθικαμε οτι υπαρχει και αυτο και χωσαμε και καμια ψηφο:P

Α, btw κοιταξα τα στατιστικα του, ειμαι ο 6ος με τις χοιροτερες εντυπωσεις!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Μπορείς με λίγη προσπάθεια να καταλάβεις και τη πρώτη θέση. :D :P (Φυσικά πλάκα κάνω) Φαντάζομαι το κάρμα είναι κάτι το καθαρά υποκειμενικό. Καθένας ψηφίζει με βάση τη προσωπική του γνώμη για κάποιο άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορείς με λίγη προσπάθεια να καταλάβεις και τη πρώτη θέση. :D :P (Φυσικά πλάκα κάνω) Φαντάζομαι το κάρμα είναι κάτι το καθαρά υποκειμενικό. Καθένας ψηφίζει με βάση τη προσωπική του γνώμη για κάποιο άτομο.

Βασικα χ*στ*κ@ τι λεει το καρμα μου, απλα απο το καρμα μπορεις να βγαλεις καπια συμπερασματα (δεν λεει να τα λεω εδω... μονο αμα τσακωθω με κανεναν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ'αρεσε πολλα η αλλαγη, το στενο μονο κι εμενα λιγακι με ξενιζει ακομη.
Μ, και κατι αλλο χωρις να μαι σιγουρη, πριν την αλλαγη δεν υπηρχαν στο πλαι τα υπολοιπα πιο προσφατα τοπικς που απαντηθηκαν η κανω λαθος? Αν δεν κανω, το εβρισκα πολυ πρακτικο.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Είναι τέλειο πραγματικά:clapup:
μπράβο παιδια όσο για το αδυνατισμα του να μου δώσει την δίαιτα που έκανε:P

στην Λίστα Μελών δεν θα φαίνονται ημερομηνιες μηνύματα ηλικίες κτλ:hmm:
Όταν τελειώσει Θέλετε να μας γράψετε καποιες μικροαλλαγές στην χρήση γιατί θα υπάρχουν κι άλλα χαζούλια εκτός απο εμένα:redface: που δνε θα τα πάρουμε χαμπάρι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μ, και κατι αλλο χωρις να μαι σιγουρη, πριν την αλλαγη δεν υπηρχαν στο πλαι τα υπολοιπα πιο προσφατα τοπικς που απαντηθηκαν η κανω λαθος? Αν δεν κανω, το εβρισκα πολυ πρακτικο.. :redface:
Αν εννοεις το παρακατω, υπάρχει ακόμη στην αρχική
e-steki.gif

Όταν τελειώσει Θέλετε να μας γράψετε καποιες μικροαλλαγές στην χρήση γιατί θα υπάρχουν κι άλλα χαζούλια εκτός απο εμένα:redface: που δνε θα τα πάρουμε χαμπάρι
Για αρχή πήγενε εκει που επεξεργάζεσαι την υπογραφή σου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για την αναβάθμιση. :thumbup:

Τι μου λείπει: 1. το multi-quote που υπάρχει ως "επίσημο feature" του vBullentin 3.6* και 2. επιλογή για αγγλικό interface του forum [που έλειπε βέβαια και από την προηγούμενη έκδοση του e-steki].

Ευχαριστούμε πολύ.

Edit:
* πρέπει να'μαι τυφλός - υπάρχει το multiquote. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μια παρατήρηση το βιβλίο είναι σαν ξένο πάνω στο τραπέζι κάτι δεν κολλάει καλά, αν άλλαζε κάπως το χρώμα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

στην Λίστα Μελών δεν θα φαίνονται ημερομηνιες μηνύματα ηλικίες κτλ:hmm:

Ούπς! Φτιάχτηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια παρατήρηση το βιβλίο είναι σαν ξένο πάνω στο τραπέζι κάτι δεν κολλάει καλά, αν άλλαζε κάπως το χρώμα??:hmm:

Τελικα δνε ειμαι ο μονος που δεν μου κολαγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για την αναβάθμιση. :thumbup:

Τι μου λείπει: 1. το multi-quote που υπάρχει ως "επίσημο feature" του vBullentin 3.6* και 2. επιλογή για αγγλικό interface του forum [που έλειπε βέβαια και από την προηγούμενη έκδοση του e-steki].

Ευχαριστούμε πολύ.

Edit:
* πρέπει να'μαι τυφλός - υπάρχει το multiquote. :redface:
2. Πιστεούμε οτι κατι τετοιο δεν έχει νόημα αλλα και οτι ειναι ασχήμο και αυτα γιατι τα ποστ ειναι στα ελληνικα, και σιγουρα μισα ελληνικα και μισα αγγλικα δεν δημιουργουν κατι ευχαριστό και όμορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άσχετο...η ηλικία συνεχίζει να λείπει είναι η ιδέα μου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άσχετο...η ηλικία συνεχίζει να λείπει είναι η ιδέα μου; :worry:
Thanks για την επισήμανση Βίκυ! Προστέθηκε κι αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:D οκ :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ πρόσεξα ότι λείπουν τα αγαπημένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α ναι. Αυτά σκοπίμως λείπουν. Δεν είμαστε σίγουροι αν αξίζει να τα κρατήσουμε μιας και τα χρησιμοποιούν ελάχιστοι... Μάλλον θα μπει κάποιο poll...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αντε καλοριζικο και σιδερενιο το VB 3.6, βλεπω πηγε μια χαρα η αναβαθμιση, οχι σαν την δικια μου που εφαγα ηττα απο την βαση που ηταν γυρισμενη σε greek το collation, αλλα το εστρωσα ;)

ωραιο το νεο Interface και μια χαρα που κρατησατε και το classic interface ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
αντε καλοριζικο και σιδερενιο το VB 3.6, βλεπω πηγε μια χαρα η αναβαθμιση, οχι σαν την δικια μου που εφαγα ηττα απο την βαση που ηταν γυρισμενη σε greek το collation, αλλα το εστρωσα ;)
Εμεις ειχαμε τετοιο προβλημα οταν αλλαξαμε σερβερ!


ωραιο το νεο Interface και μια χαρα που κρατησατε και το classic interface ;)
Το classic interface το κραταμε κυριως για ιστορικους λογους ... φοβαμαι ομως οτι μετα απο καιρο δεν θα εχει ολα τα feature μιας και δεν ξερω αν εχουμε χρονο να το συντηρουμε! Και γενικα δεν παρεχουμε support για αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πωωωωωωωωωωωω
και εκεί που καθόμουν καλά κι ωραία....
μου σκάει pop up ότι έχω λέει νέο μήνυμα!!! :clapup:

τι είπες τώρα!!!!!!!!! :clapup: ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑ! (κι ας ήταν το αυτόματο μήνυμα ότι μετακινήθηκε ένα μήνυμα μου offtopic :redface: ) :P:P:P


μπράβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top