Τι θα κάνατε αν το αγόρι ή η κοπέλα σας είχε πιο ωραίους συγγενείς;

MadAboutYou

Νεοφερμένος

Η MadAboutYou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το θέμα ειναι απλό. Έχετε κάποια σχέση και ανακαλύπτετε πως ο άνθρωπος σας έχει πολύ πιο ωραία αδέρφια....ξαδέρφια...μητέρα:P Με άλλα λόγια επιλέξατε το "ασχημόπαπο" της οικογένειας!

Τι κάνετε σε αυτη την περίπτωση? Σας έχει τυχει ποτέ? Μπήκατε στον πειρασμό ή είχατε ερωτικές φαντασιώσεις με κάποιο άλλο μέλος της οικογένειας του/της ?

Θέλω ειλικρινείς απαντήσεις παιδιά!:D Και για να κάνουμε καλή αρχή, θα απαντήσω εγώ πρώτη, ΝΑΙ μου έχει τύχει με τον αδερφό ενός πρώην μου, δεν έγινε όμως τιποτα, πάλι καλά! Ήταν πιο πολύ το απαγορευμένο που μου άρεσε παρά αυτός!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για να επιλεξεις καπιον η καπια πιστευω οτι δεν πρεπει μονο εμφανισιακα να σου αρεσει αλλα και να ταιριαζετε και να εχει καλο χαρακτιρα, οποτε τι παει να πει οτι εχει πιο ομοφους/ομορφες συγκενεις; Ποτε δεν θα εχειν τον/την τελειο/τελια συντροφο, αυτο δεν παει να πει οτι πρεπει καθε εναν/μια που ειναι πιο ομορφος/ομορφη να θελουμε να κανουμε κατι μαζι του/της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Για να επιλεξεις καπιον η καπια πιστευω οτι δεν πρεπει μονο εμφανισιακα να σου αρεσει αλλα και να ταιριαζετε και να εχει καλο χαρακτιρα, οποτε τι παει να πει οτι εχει πιο ομοφους/ομορφες συγκενεις; Ποτε δεν θα εχειν τον/την τελειο/τελια συντροφο, αυτο δεν παει να πει οτι πρεπει καθε εναν/μια που ειναι πιο ομορφος/ομορφη να θελουμε να κανουμε κατι μαζι του/της...

σωστοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Με άλλα λόγια επιλέξατε το "ασχημόπαπο" της οικογένειας!

Αυτό κάπως δε μου άρεσε.Είναι σα να λες οτι "πιάστηκες κορόιδο" και διάλεξες τον πιο άσχημο.Δε κατάλαβα πως το σέφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαχαχαχα...τι μου θύμισες τώρα! :D
Καλοκαιρινές διακοπές μόνη μου πρώτη φορά με γυναικοπαρέα...Γνωρίζω το Ν. που οκ ήταν ωραίο παιδί και υπήρχει έντονο φλερτ ...αλλά ως εκεί,ήμουν και μικρούλα :redface: Σε κάποια φάση στο κλαμπ που συχνάζαμε έρχεται με τον αδερφό του και τον γνωρίζω...Καλά όταν είδα το Μ. παθαίνω την πλάκα μου...ΤΙ ΠΑΙΔΙ, ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ, ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ!Κι εγώ όσο ήμουν εκεί ασχολιόμουν με τον αδερφό του; :mad: Τι χαζή θεέ μου :P

Πέρα από αυτή την μη επικίνδυνη εμπειρία και ανώδυνη από την στιγμή που εκ των πραγμάτων τίποτα δεν υπήρξε δεν μου έχει συμβεί ποτέ να κάνω σχέση με κάποιον και όταν γνωρίσω το άδερφο του, ξάδερφό του, κολλητό του κλπ να πω...Καλά με αυτόν πήγα και έμπλεξα; Δεν έκανα πρώτα καμία έρευνα αγοράς στο αντρικό του περίγυρο; :P Και ο λόγος ήταν όχι επειδή τα έμπλεκα με τον κούκλο όλων αλλά γιατί όταν έκανα σχέση ήμουν τρελά ερωτευμένη που δεν είχα και δεν ήθελα- κυρίως- να έχω μάτια για άλλον! Οκ μπρορούσα να παραδεχθώ και να δω ότι ο αδερφός του όντως ήταν ο ΘΕΟΣ και π.χ. αν τους γνώριζα έξω και τους 2 σίγουρα δεν θα παρατηρούσα το αγόρι μου αλλά τον άλλον αλλά η σημαντική διαφορά ήταν και είναι τα συναισθήματα που έχω για τον συντροφό μου! Αν δεν νιώθω τόσα πολλά και υπάρχουν και κενά όχι μόνο τον αδερφό αλλά και τον πατέρα μπορεί και να φαντασιωθώ :P (λέμε ε...δεν μου έχει τύχει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
vkey μηπως σε φωναζουν και αναστασία?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαχαχα...βρε τόνισα ότι δεν μου έχει τύχει αλλά ως ένα σημείο αν δεν είσαι καλά με την σχέση σου και έχεις τον ώριμο άντρα απεναντί σου δεν θα το φαντασιωθείς- δεν μίλησα για όργια-αμέσως εκεί το μυαλό σου; :P

Πάντως την Αναστασία είχα στο μυαλό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εμ τι να κανω...ειμαι λιγο πονηρουλης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Και ο λόγος ήταν όχι επειδή τα έμπλεκα με τον κούκλο όλων αλλά γιατί όταν έκανα σχέση ήμουν τρελά ερωτευμένη που δεν είχα και δεν ήθελα- κυρίως- να έχω μάτια για άλλον! Οκ μπρορούσα να παραδεχθώ και να δω ότι ο αδερφός του όντως ήταν ο ΘΕΟΣ και π.χ. αν τους γνώριζα έξω και τους 2 σίγουρα δεν θα παρατηρούσα το αγόρι μου αλλά τον άλλον αλλά η σημαντική διαφορά ήταν και είναι τα συναισθήματα που έχω για τον συντροφό μου! Αν δεν νιώθω τόσα πολλά και υπάρχουν και κενά όχι μόνο τον αδερφό αλλά και τον πατέρα μπορεί και να φαντασιωθώ :P (λέμε ε...δεν μου έχει τύχει:P)

Έτσι ακριβώς είναι... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σωστή η Vkey :)... Έτσι ακριβώς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τον άνθρωπο που επιλέγεις να είσαι, τον επιλέγεις για το "πακέτο" και όχι αποκλειστικά για το αν είναι όμορφη/ος. Σίγουρα υπάρχουν κι άλλες πιο ωραίες από αυτήν/ον αλλά η συμπεριφορά η δική σου παραμένει η ίδια είτε είναι συγγενής είτε όχι. Θαυμάζεις και παραμένεις με τον σύντροφο που αρχικά επέλεξες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadAboutYou

Νεοφερμένος

Η MadAboutYou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αυτό κάπως δε μου άρεσε.Είναι σα να λες οτι "πιάστηκες κορόιδο" και διάλεξες τον πιο άσχημο.Δε κατάλαβα πως το σέφτεσαι.

Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ πως πιάστηκες κορόιδο! Απλά είναι κάποιες σκέψεις που μπορεί να σου περάσουν από το μυαλό! Όπως λέει και η Vkey σημασία έχουν τα αισθήματα σου για τον άλλο! Αν εισαι σε μία σχεση έτσι απλά για να περνάς την ώρα σου, σίγουρα θα σκεφτείς κάτι τέτοιο.

Ευχαριστώ παιδια για την ανταπόκριση, περιμένω να ακούσω και άλλες εμπειρίες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπα όχι δεν μου έχει συμβεί ποτέ....
ίσως γιατί πάντα όταν είχα μια σχέση αυτά πού ένοιωθα για τον άλλον, με έκαναν να τον βλέπω ως τον πιο όμορφο άντρα του πλανήτη οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να υπάρχει άλλος ομορφότερος του...

"δεν έχω μάτια για άλλη(ο) στο χω πει... αρχή μέση και τέλος όλα εσύ.... σταγόνα λίγμη και ωκεανός.... η γη κι ο ουρανός...." που λεει και το τραγούδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Οταν είσαι με κάποιον και ειδικά αν έχει φτάσει η σχέση σε τέτοιο επίπεδο που να γνωρίσεις και τα σόγια, υποτήθεται πως είσαι είδη τόσο ερωτευμένος/η που δεν κοιτάς γύρω σου όσο ωραίος/α κι αν είναι ο κάθε συγγενής...Στην τελική γιατί θα πρέπει απαραίτητα να συγκρίνεις με τους συγγενείς? Τόσοι/ες κούκλοι/ες κυκλοφορούν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τώρα όσο για τους οραίους συγγενείς ίσως να τους προξένεβα σε κάποια/ο φίλη/ο μου!Ευκαιρία να βγαίνουμε κ ζευγάρια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αν διέκρινα πως η εν λογω οικογένεια παρουσιάζε τάσεις απελευθέρωσης, μια παρ****ίτσα θα με έψηνε σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την Κουέ.
Όταν είμαι με έναν άνθρωπο, τα συναισθήματα που μου βγάζει με κάνουν να φαίνεται στα μάτια μου το ομορφότερο πλάσμα του κόσμου....
Από εκεί και πέρα το αν έχει ωραίο αδερφό ή ξάδερφο, είναι κάτι που σίγουρα θα το προσέξω όπως θα το πρόσεχα και σε έναν τυχαίο τυπάκο που θα συναντούσ στο δρόμο...ως εκεί όμως....σε καμία περίπτωση δεν θα αισθανόμουν "αδικημένη"....άλλωστε η ομορφιά είναι κάτι που φεύγει, αυτό που δεν φεύγει ποτέ είναι η ομορφιά της ψυχής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αντικειμενικά αυτός που έχεις δίπλα σου είναι πιο όμορφος και απο τον μπαντέρας (λέμε τώρα), αλλά υποκειμενικά το να κοιτάς και τους γύρω του, σου δίνει ευκαιρίες να σκεφτείς το επόμενο βήμα...το σατανικο!!!:devil:

πλάκα κάνω. κοίτα το σοϊ του, και αν είναι όμορφοι, μπορείς να κοκορεύεσαι ότι ο μορφονιός σου έρχεται από όμορφο σοϊ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα ειναι απλό. Έχετε κάποια σχέση και ανακαλύπτετε πως ο άνθρωπος σας έχει πολύ πιο ωραία αδέρφια....ξαδέρφια...μητέρα:P Με άλλα λόγια επιλέξατε το "ασχημόπαπο" της οικογένειας!

Τι κάνετε σε αυτη την περίπτωση? Σας έχει τυχει ποτέ? Μπήκατε στον πειρασμό ή είχατε ερωτικές φαντασιώσεις με κάποιο άλλο μέλος της οικογένειας του/της ?

Θέλω ειλικρινείς απαντήσεις παιδιά!:D Και για να κάνουμε καλή αρχή, θα απαντήσω εγώ πρώτη, ΝΑΙ μου έχει τύχει με τον αδερφό ενός πρώην μου, δεν έγινε όμως τιποτα, πάλι καλά! Ήταν πιο πολύ το απαγορευμένο που μου άρεσε παρά αυτός!:whistle:


Συμβένει τώρα σε μένα, ο αδερφός του άντρα μου ειναι να το πιεις στο ποτήρι, όπως μαρέσει, ψηλός μελαχρηνός γυμνασμένος αδύνατος και μικρότερος καθός έχω αδυναμία στους μικρότερους, αλλα όταν ανήξει το στόμα του πετάει σάβρες, εκείνη την στηγμή χέρομαι πραγματικά που δεν είμαι μαζί του, άν και δεν σκέυτηκα ποτέ να έκανα κάτι ή να φαντασιονόμουνα αλλα απλά θαυμάζεις αυτό το παιδί και λές το σώμα ρε παιδί μου τί πισωφίλ έχει, αλλα τι να το κάνεις ώς εκεί, δεν σου κάνει έσθηση όταν ξέρεις ότι δίπλα σου έχεις κάποιον που σου λέει γλυκολογα σε σχέση με εκείνον που μπορεί τελειώνοντας να λέει "σ'άρεσε κούκλα μου;" σκαλήζοντας με το νύχι το δόντι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top