Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 324)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.5%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.6%
  • 3-4

    Ψήφοι: 47 14.5%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.9%
  • 7-9

    Ψήφοι: 20 6.2%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 9.0%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.5%

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
αυτό το "ολοκληρώσει" μόνο σε εμένα ακούγεται γελοιοδέστατο σαν έκφραση; λες και μια σχέση ολοκληρώνεται με το σεξ... :wacko: τέσπα :mad:.
Εντάξει δεν είναι ότι καλύτερο αλλά πως αλλίώς να το πεις???? ¨οταν είπα πόσους ερωτικούς συντρόφους είχατε κάποιο μπερδεύτηκαν και με το δίκιο τους! Τώρα με το "με πόσους έχεις κάνει σεξ?" μου κάνει λίγο χύμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Συμφωνώ weak and powerless...

Porcelain respect :worship: :worship:

18 χρονών είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
To :redface: γιατί?? Μίκρος είσαι ακόμα!!!!!!!! ;)

Διοτι βλεπω οτι ολοι εχουν κανει κατι κ δεν μπορω να μη νιωσω λιγο μειονεκτικα...Οχι οτι το εχω βαλει σκοπο της ζωης μου,αλλα καταλαβαινεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
To  :redface: γιατί?? Μίκρος είσαι ακόμα!!!!!!!!  ;)

Διοτι βλεπω οτι ολοι εχουν κανει κατι κ δεν μπορω να μη νιωσω λιγο μειονεκτικα...Οχι οτι το εχω βαλει σκοπο της ζωης μου,αλλα καταλαβαινεις...

και μένα όλες οι φίλες μου είχαν κάνει σεξ πριν από μένα. Αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι θέμα το πότε αλλά το πως θα είναι και με ποιον. Η αναμονή της απόλαυσης είναι και αυτή απόλαυση...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σιγά τα ωά ρε gianakin. θα έρθει αβίαστα κάποια στιγμή, μη μασάς. κι εγώ στην ηλικία σου δεν είχα κάνει τίποτα αν θυμάμαι καλά, δεν τρέχει μία.

άσε που γλυτώνεις και την πιθανότητα να γίνεις κι εσύ σαν την πλεινότητα που κάνει σχέση μόνο και μόνο για να χει ένα πήδημα σίγουρο (σόρρυ, δεν μπορούσα να το θέσω καλύτερα :blink:). ξεφτίλα εις την νιοστή... αλλά ξέρω, όλοι εμείς σε αυτό το φόρουμ είμαστε ανώτεροι άνθρωποι και δεν ανήκουμε σε αυτήν την κατηγορία devil:.

nv, η παρατήρηση για το "ολοκληρώσει" δεν αφορούσε εσένα. είναι γενικό φαινόμενο σε αυτό το φόρουμ :blink:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
nv, η παρατήρηση για το "ολοκληρώσει" δεν αφορούσε εσένα. είναι γενικό φαινόμενο σε αυτό το φόρουμ :blink:.

Θες να πεις οτι πρώτη φορα σε αυτό το φόρουμ το είδες? Γιατι εγώ και στην καθημερινή ζωή έτσι το ξέρω...
Και αν θες τη γνώμη μου, ναι μια σχέση πολύ δυσκολα ειναι ολοκληρωμένη χωρις να έχουν κάνει έρωτα οι 2 σύντροφοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με την Michelle. Μπορεί ο σύντροφός σου να σε ολοκληρώνει ως προσωπικότητα αλλά όταν μιλάμε για ολοκληρωμένη σχέση εννοούμε να το χτενίσουν το καβούρι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
nv, η παρατήρηση για το "ολοκληρώσει" δεν αφορούσε εσένα. είναι γενικό φαινόμενο σε αυτό το φόρουμ :blink:.

Το κατάλαβα ότι δεν εννούσες εμένα προσωπικά, αλλά πως να το κάνουμε, δεν μπορούμε σε ένα forum να είμαστε τόσο περιγραφικοί και χύμα όσο στη ζωή μας (γ****κατε, βγάλατε τα μάτια σας, π****ατε κτλ...). Γιατι μετά άντε να βάλεις όρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Θες να πεις οτι πρώτη φορα σε αυτό το φόρουμ το είδες?

γιεπ, πρώτη φορά σε αυτό το φόρουμ το είδα (σε τέτοιο βαθμό).

Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
μια σχέση πολύ δυσκολα ειναι ολοκληρωμένη χωρις να έχουν κάνει έρωτα οι 2 σύντροφοι.

αυτό κατάλαβες ότι είπα; :wacko:

nv, το "κάνατε σεξ" εμένα μια χαρά μου φαίνεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Αν δεν έχεις σχέση για να την ολοκληρώσεις και απλώς έτριψες το πιπέρι, μετράει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Αν δεν έχεις σχέση για να την ολοκληρώσεις και απλώς έτριψες το πιπέρι, μετράει?

Μάλλον δίκιο είχε ο weak and powereless,το "με πόσους έχετε κάνει σεξ?" θα έλυνε κάθε απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Αν μετράει μάλλον πρέπει να ανεβάσω ελαφρώς το count μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Αν μετράει μάλλον πρέπει να ανεβάσω ελαφρώς το count μου..

Μην μου αγχώνεσαι! Από ότι θυμάμαι είπες 23, και στο poll υπάρχει η κατηγορία "περισσότεροι από 15". Οπότε πάλι μέσα είσαι!!! :D :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπαι δε γουέι το "ερωτικούς" στον τίτλο είναι υπερβολή imho :σπασίκλας: :bleh:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
μπαι δε γουέι το "ερωτικούς" στον τίτλο είναι υπερβολή imho :σπασίκλας: :bleh:.
Απαπα! Δε σε βρίσκουμε με τίποτα! Το ποστ αρχικά ήταν
"Πόσους ερωτικούς συντρόφους είχατε μέχρι τώρα? " .και μετά έγινε "Με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε ολοκληρώσει μέχρι τώρα?"  μετά από απαίτηση του κοινού! Ναι, ναι, ίσως είναι υπερβολή, αλλά το νόημα νομίζω το πιάσαν όλοι!!!! :tongue:
Ορίστε άλλαξα και το πρώτο ποστ μου και έβαλα και "με πόσους έχετε κάνει σεξ?" Ελπίζω όλοι να είναι ικανοποιημένοι τώρα! σπασικλάκι! :tongue: :wacko: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με καμια :( Βεβεα δεν το εχω κυνηγισει αλλα τωρα τελευτεα ωρες ωρες με πιανει ενα κατι και θελω... Ειδα παλι οτι εκαν σεξ στον υπνο μου κατι που εχω να το δω μερικους μηνες... Να το κυνιγισω ή οποτε κατση με καπια κοπελια που να γνωριζομαστε και να υπαμαστε αρκετο καιρο μαζι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όποτε κάτσει απο μόνο του... Μην το κυνηγάς γιατί μπορεί να γίνει καμμια πατάτα και μετά να σου αρέσει μόνο η χουφταλία (χωρίς πλάκα)

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Με καμια :( Βεβεα δεν το εχω κυνηγισει αλλα τωρα τελευτεα ωρες ωρες με πιανει ενα κατι και θελω... Ειδα παλι οτι εκαν σεξ στον υπνο μου κατι που εχω να το δω μερικους μηνες... Να το κυνιγισω ή οποτε κατση με καπια κοπελια που να γνωριζομαστε και να υπαμαστε αρκετο καιρο μαζι;
Μην το κυνηγάς! Καλύτερα η πρώτη φορά να είναι με κάποια που θέλεις πολύ και εμπιστεύεσαι! ʼσε που με την πρώτη φορά, αν είναι και οι δύο απειροι, πολλές φορές δεν τα καταφέρνουν. Αν την ξέρεις και την θες την κοπέλα και ποιο εύκολο και με λιγότερο άγχος, και θα ξέρεις ότι μπορείτε να ξαναδοκιμάσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Με καμια :( Βεβεα δεν το εχω κυνηγισει αλλα τωρα τελευτεα ωρες ωρες με πιανει ενα κατι και θελω... Ειδα παλι οτι εκαν σεξ στον υπνο μου κατι που εχω να το δω μερικους μηνες... Να το κυνιγισω ή οποτε κατση με καπια κοπελια που να γνωριζομαστε και να υπαμαστε αρκετο καιρο μαζι;

τέικ ιτ ίζι μπέιμπι 8).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
με 3 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top