Το πρώτο σας φιλί

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πρώτο φιλί...μμμμμμ... (σλουρπς! τώρα που το σκέφτομαι θέλω κανένα βάζο μέλι)!!!:P
14 χρονων, στην λέσχη του σχολείου, έξω βρέχει καταρακτωδώς, κανείς στο δωμάτιο, υπο τον ήχο μουσικής. ήμουν στην αγκαλιά του, αλλά αφού δεν έλεγα να το πάρω αποφάση (ήμουν μικρό, ντοπαλό και τριανταφυλλένιο), απλά μου χάρισε τον παράδεισο στη γη!
από τότε, η κάθε μας φορά είναι σαν την πρώτη...
αχ! κόλλησα πάλι με τα μέλια!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στα 13, πρωτη γυμνασιου πρεπει να πηγαινα τοτε.
Τα ειχα με ενα παιδι απο την παρεα μου δυο χρονια μεγαλυτερο μου.
Ηθελε να με φιλησει αλλα εγω ντρεπομουν (υπηρξα κι απο αυτο :P) και δεν καθομουν. Γυριζα το κεφαλι μου δεξια αριστερα οποτε με πλησιαζε. Ωσπου μετα απο αρκετες προσπαθειες (στους δυο μηνες σχεσης νομιζω) μου επιασε το κεφαλι με το ζορι και με φιλησε.
Μετα καλο-μαθα και ηθελα κι αλλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
my turn [ακριβώς μετά το μπόμπιρα που υποστηρίζει ότι όλες πρωτοφιλήσαμε μεγάλους :P]

2α γυμνασίου... μετά τα xmas τα φτιάχνω με ένα παιδί από άλλο τμήμα στο σχολείο μου, που ήταν στην νεοαποκτηθείσα παρέα μου... Η δε κολλητή μου την εποχή εκείνη τα είχε φτιάξει προ διμήνου με τον κολλητό του. Πολύ ωραίο παιδί κτλ αλλά πολύ ντροπαλό... Εγώ να θέλω να με φιλήσει αλλά να ντρέπομαι να κάνω κ κάτι [χμμμ...τώρα που το σκέφτομαι χρειάστηκε να περάσουν 10 χρόνια για να πάρω το θάρρος να κάνω την κίνηση αυτό καθ'αυτό εγώ-τέσπα!], να έχω και την κολλητή μου [που προφανώς το είχε ήδη κάνει] να μου τριβελίζει το μυαλό αλλά...δεν... κανά μήνα από όταν τα φτιάξαμε έρχεται μια μέρα η κολλητή μου περιχαρής και μου λέει "σήμερα θα σε φιλήσει! μου το είπε ο γιάννης![το αγόρι της]"

βγαίνουμε πράγματι το βράδυ τετράδα οι δίπλα να μας έχουν τρελάνει στα γλωσσόφιλα :P και εμείς να κοιτάμε κυριολεκτικά τα αστέρια... Σε κάποια φάση γυρνάει και μου λέει "χμμμ...μάλλον τώρα πρέπει να σε φιλήσω και εγώ ε?"... "μάλλον" του λέω... ε...και με φίλησε...

δεν ήταν συγκλονιστικό δεν ήταν φοβερό ή τπτ τέτοιο αλλά ούτε και άσχημο... η αίσθηση που μου έχει αφήσει είναι ότι ήταν μάλλον άγαρμπο και μια προσπάθεια να γίνει ..."σωστά" [με βάση τι είπαν φίλοι γνωστοι κτλ] και από τις 2 μεριές... Από όσο θυμάμαι δεν βελτιώθηκε και τρελά στους επόμενους 2-3 μήνες που τα είχαμε πάντως :D:P


btw, επειδή με το παιδί είμαστε ακόμα φίλοι, κάποια στιγμή πέρσι το καλοκαίρι που είχαμε βγει οι 2 μας και λίγο πριν γίνουμε εντελως φέσι είχε έρθει η κουβέντα στη "σχέση" μας και από ότι μου είπε για εκείνο το 1ο φιλί εκτός από τον κολλητό του για...την τεχνική... είχε ρωτήσει και τη...μαμά του για το αν είναι σωστό να με φιλήσει και μόνο ύστερα από 1 εβδομάδα που το συζητήσαν όλοι μαζι [αυτός, μπαμπάς, μαμα] και καταλήξαν (!!!) ότι δεν είναι κακό πήρε την πρωτοβουλία :P:P:P

[καλά τι αναδρομική ντροπή ένιωσα για τους γονείς του σε εκείνη φάση δεν το συζητώ!!!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλά μιλάμε.... όποτε θα έχω κακή διάθεση θα μπαίνω σε αυτό το θέμα να διαβάζω.... πάλι γέλασα (καλοπροαίρετα ε? :P )
XRZ... να σαι καλά! μου έφτιαξες παλι το κέφι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κατα την γνώμη μου μόνο οι ... ψωνάρες επιλέγουν να βγούν μόνο με μεγαλύτερους [χωρίς παρεξήγηση πάντα, υπάρχουν και λίγες εξαιρέσεις].

Συγκεκριμένα στην τάξη μου οι δύο κοπέλες [που είναι και κολλητές] που ξέρω ότι βγαίνουν με μεγαλύτερους, είναι οι τελευταίες στην τάξη, προκαλούν τους καθηγητές κτλ. Οι υπόλοιπες κοπέλες δεν [νομίζω ότι] έχουν πρόβλημα να βγαίνουν με κάποιο στην ηλικία τους. Εντάξει, μπορεί να μην είναι και θεές αλλά μην τα θέλουμε όλα τα δικά μας. Κοινώς, ότι οι κοπέλες βγαίνουν μόνο με μεγαλύτερους είναι μύθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν ειναι ακριβώς θέμα ψωνιου....
οι κοπέλες ως γνωστόν ωριμάζουν σε αυτές τις ηλικίες πιο γρήγορα
αυτό εχει ως αποτέλεσμα μια κοπέλα 13-14 ετών να θεωρει τους συνομίληκους τους πιο "μικρους κι ανώριμους" απ ότι είναι η ίδια.... και τα βρίσκει καλύτερα με 2-3 χρόνια μεγαλύτερους της....
Σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις οι κοπέλες που βρίσκουν κοινά ενδιαφέροντα με συνομήλικους τους που ως επί το πλείστον, τα αγόρια αυτα ειναι και πιο ώριμα απ την ηλικία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις οι κοπέλες που βρίσκουν κοινά ενδιαφέροντα με συνομήλικους τους που ως επί το πλείστον, τα αγόρια αυτα ειναι και πιο ώριμα απ την ηλικία τους.

Αν αυτές είναι οι σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις τότε όσες τα φτιάχνουμε ενίοτε με μικρότερους τι είμαστε; Εξωηγήινες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν αυτές είναι οι σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις τότε όσες τα φτιάχνουμε ενίοτε με μικρότερους τι είμαστε; Εξωηγήινες; :P


Βρε Λία μου το ίδιο είναι η ηλικία των 13 και το ίδιο είναι των 20? :P
Το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 17 και η κοπέλα 20 και το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 10 και το κορίτσι 13?

Νομίζω ότι υπάρχει αισθητή διαφορά ε? :P

Πάντως είναι δεδομένο ότι το αγόρι που τα έχει φτιάξει μαζί του μια μεγαλύτερη, ότι είναι σε γενικές γραμμές πιο ώριμο απ τα υπόλοιπα της ηλικίας του.
Αν δεν ήταν, δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να ελκύσει μια μεγαλύτερη εκτός και αν το μοναδικό θεμα της σχέσης είναι η εξωτερική εμφάνιση και το σεξ :P


(το ξέρεις βέβαια ότι στη ζωή μου είναι ζήτημα να έχω κάνει 2 φορές σχέση με μεγαλύτερο μου ε? :P ένας φίλος μου με φωνάζει χαϊδευτικά πιπινοτραγανίστρα... πάντα με μικρότερους :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
τεκνατζου το κουεδινι:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί βρε...υπάρχουν κάτι 20χρονα να τα πιεις στο ποτήρι...αχ.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακατέργαστος

Νεοφερμένος

Ο Ακατέργαστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 118 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στα 15 μου, έκανα μια σχέση που την έχω κρατήσει μέχρι τώρα και την απόμενη μέρα συναντηθήκαμε και αφθόρμητα μου βγήκε να την φιλήσω...! Αχ... ήταν πολύ όμορφα... Την αγαπάω!!!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Γιατί βρε...υπάρχουν κάτι 20χρονα να τα πιεις στο ποτήρι...αχ.....:redface:


και 16χρονα και 17χρονα μη σου πω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακατέργαστος

Νεοφερμένος

Ο Ακατέργαστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 118 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χαχαχαχα!!! Αυτό ξαναπες το...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
και 16χρονα και 17χρονα μη σου πω:clapup:

Δεν θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Δεν θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση κιόλας :P

κοπελιτσες εννοω βρε οχι κοκορακια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση κιόλας :P

Για αποπλάνηση σε πάνε όταν είναι κάτω των 15.:)

Βρε Λία μου το ίδιο είναι η ηλικία των 13 και το ίδιο είναι των 20? :P
Το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 17 και η κοπέλα 20 και το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 10 και το κορίτσι 13?

Νομίζω ότι υπάρχει αισθητή διαφορά ε? :P

Πάντως είναι δεδομένο ότι το αγόρι που τα έχει φτιάξει μαζί του μια μεγαλύτερη, ότι είναι σε γενικές γραμμές πιο ώριμο απ τα υπόλοιπα της ηλικίας του.
Αν δεν ήταν, δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να ελκύσει μια μεγαλύτερη εκτός και αν το μοναδικό θεμα της σχέσης είναι η εξωτερική εμφάνιση και το σεξ :P


(το ξέρεις βέβαια ότι στη ζωή μου είναι ζήτημα να έχω κάνει 2 φορές σχέση με μεγαλύτερο μου ε? :P ένας φίλος μου με φωνάζει χαϊδευτικά πιπινοτραγανίστρα... πάντα με μικρότερους :P )

Χεχε, κι εγώ αν θυμάμαι καλά 2 φορές μόνο έχω κάνει κάτι με μεγαλύτερο και τη μια δεν ήταν καν σχέση :P
Θυμάμαι στα 15,5 τα ειχα με κάποιον 14 (τότε ξεκίνησε το πιπινοτραγάνισμα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
η λια εχει εντρυφησει στο θεμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η λια εχει εντρυφησει στο θεμα:D

Αν το έχει εντρυφήσει η Λία, εγώ που τον παντρέφτηκα κι ολας και είναι 3 χρόνια μικρότερος μου τι κάνω δλδ? :P

Αν και το έχω ξαναπεί πολλάκις.... σε αυτές τις ηλικίες τα 3 χρόνια διαφοράς δεν υφίστανται καν!!! δεν υπάρχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top