MundoBasket 2006

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
S.O.S. Βρίσκομαι στην άθλια κυπριακή τηλεοπτική πραγματικότητα και δεν μπορώ να δω το Mundobasket! :mad:

Τώρα το συνειδητοποίησα. Ακούω ραδιόφωνο Online, αλλά θα ήθελα να μπορούσα να βλέπω το παιχνίδι. Ξέρει κανείς που μπορώ να δω Live τα παιχνίδια; Δεν με πειράζει αν είναι ξένο κανάλι, αρκεί να έχω εικόνα! :clapup::clapup::clapup:

Υ.Γ. Αν έχετε διεύθυνση κ νομίζετε οτι δεν μπορείτε να την ποστάρετε, παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα ή μιλήστε μου στο MSN!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πάντως εγώ αυτό το Mundobasket πρώτη φορά το ακούω!:confused:
Μήπως έχω χάσει τίποτα επεισόδια βρε παιδιά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είναι παγκόσμιο κύπελο μπάσκετ. Όπως το παγκόσμιο κύπελο ποδοσφαίρου. Το προτιμώ σε σχέση με το ποδόσφαιρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Είναι παγκόσμιο κύπελο μπάσκετ. Όπως το παγκόσμιο κύπελο ποδοσφαίρου. Το προτιμώ σε σχέση με το ποδόσφαιρο ;)


είσαι στην πολυαγαπημένη μου κύπρο;;;;:clapup:
και δεν βλέπεις μπάσκετ;; περιέργο, γιατί ένας φίλος επίσης στην κύπρο, δεν το χάνει.:hmm:
κάτσε να τον ρωτήσω πως το πιάνει κ θα σου πω, είσαι κ συναδελφος!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
θα πρέπει να πηγαίνει στα "μπούκικα" :P Εκεί πιάνουν συνδρομητικά κανάλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αυτά τα μπούκικα τι είναι πάλι?:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
γραφεία στοιχημάτων... από το booking βγαίνει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ε καλά δεν είμαστε όλοι τόσο προχωρημένα τυπάκια να βρούμε την σχέση ανάμεσα τους;) (το 'πιασες βρε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Στον sport-fm έχει πει δυο-τρεις φορές ένα site.. Συντονίσου monaxe! www.sportfm.gr

52-40 :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
95-64.... Τους φαγαμε ασχημα...:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Λογικό... μόνο ο Γιάο δεν μπορούσε να καθαρίσει... οι άλλοι δεν πιάνανε μια!
Με Γαλλία δεν παίζουμε τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι με Γαλλία παίζουμε,και μετά μάλλον με ΗΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Καλά θυμόμουν επομένως.

Τώρα αν φάμε και τη Γαλλία, θα παχύνουμε αρκετά για να χορτάσουν οι ΗΠΑ όταν με τη σειρά τους θα τρώνε εμάς! Λωλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Γιατί ρε να χάσουμε απο τις ΗΠΑ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προφανος το λεει καθως θεωριτε η πιο δυνατη ομαδα στον κοσμο, αλλα εγω πιστευω οτι μπορουμε να τους κερδισουμε. Μην ξεχναμε οτι και εμεις εχουμε παραδοση στο μπασκετ και τελευτεα η ΗΠΑ δεν τα παει και τοσο καλα, μην ξεχνατε, εχασε παο την Βραζιλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω βλεπω την Αργεντινη φαβορι..Δεν πηρε το Mudial θα παρει το mudobasket...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Για μένα οι ΗΠΑ είνι πολύ δυνατή ομάδα.Είναι το φαβορί.Δε φαίνεται να είναι διατεθιμένοι να χάσουν το 2ο συνεχόμενο παγκόσμιο.Ρε Κρόνε πότε έχασαν απ'τη Βραζιλία??:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και εγώ θεωρώ τις ΗΠΑ πολύ δυνατή ομάδα. Τα παιχνίδια της ως τώρα ήταν πάρα πολύ καλά και τα σκορ της πολύ υψηλά. Αλλά όταν θα τα πούμε στον τελικό (επειδή το έχω κ σίγουρο οτι για εκεί πάμε!) μπορεί να γυρίσει ο τροχός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Νομίζω πως αν νικήσουμε τους Γάλλους, τους συναντάμε στον ημιτελικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
παιδες, να φοβαστε κ την γαλλια(επειδη βλεπω οτι την προσπερνατε ανετα)....μας εχει στη μπουκα μετα απο εκεινη τη συναρμπαστικη ηττα τους απο το ευρωπαικο και θα τα δωσουν ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top