[PC Games] Προτείνετε ένα Ηλεκτρονικό παιχνίδι

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Δεν ασχολούμαι πολύ με παιχνίδια σε pc, άλλα έχω μερικά να προτείνω.

1ο: Σταθερή αξία Football manager τα 2 τελευταία χρόνια και Championship Manager πιό παλιά. Σήμερα συνυπαρχουν και τα 2 (ήταν μία εταιρεία κ τώρα χωρίστηκαν) αλλά εγώ ψηφίζω Football Manager.:D:D

2ο: Τελευταία έπαιξα τον Νονό. Καλό παιχνίδι με την φοβερή μουσική της ταινίας. Απλά μου φάνηκε πως τελειώνει πού γρήγηρα. Δλδ εμένα μου πήρε κοντά 3 βδομάδες.

3ο: Έπαιξα παλιότερα το Playboy The Mansion. Καλό παιχνίδι, με την υπογραφή του Playboy :P:P αλλα το ψιλοβαρέθηκα. Το προτείνω πάντως. Δεν το τελείωσα.

4ο: Need for Speed Underground. Δεν έχω παίξει το καινούριο αν κ μου είπαν πως είναι πολύ καλό. Πάντως και το Undergound είναι καλό. Και σε μένα που δεν με τρελαίνουν τα γκάζια το παιχνίδι μου άρεσε πολύ. Το προτείνω και αυτό.

5ο: Medal Of Honour Allies Assault. Μου άρεσε πάρα πολύ. Ειδικά σε σχέση με το επόμενο το Passific Assault, το πρώτο μου άρεσε περισσότερο και μου φάνηκε πιό εύκολο στον χειρισμό. Το Allies το προτείνω. Όσο για το Passific το έπαιξα αλλά το παράτησα.

Aυτά προς το παρόν. Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα το προσθέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Έπαιξα σε Ίντερνετ Καφέ, το Call of Duty-2. Παιδιά, καμία σχέση με το 1. Κατά πολύ ανώτερο. Όσοι έχουν γρήγορη σύνδεση, ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να το αποκτήσουν. Είναι όλα τα λεφτά το διαδυκτιακό παιχνίδι - πέρα από το singleplayer που επίσης αξίζει. Δίχως υπερβολή τολμώ να πώ, ότι κάποιος αξίζει να πάει να βάλει γρήγορο Ίντερνετ, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να το παίζει online. (Μακάρι να είχα τα λεφτά να ανέβω από τη 384. :( ) Παλαιότερα έπαιζα το 1, σε ίντερνετ καφέ και μου άρεσε πολύ, αλλά όσο να ναι, άλλο να έχεις σπίτι σου γρήγορη σύνδεση. ;) Αυτό είναι κατα πολύ πιο ρεαλιστικό και ανώτερο. Όποιος τυχερός έχει τέτοια γρήγορη σύνδεση και του αρέσουν τα First person shooting, με ιστορικό υπόβαθρο, πρέπει να το πάρει ΑΜΕΣΩΣ και θα με θυμιθεί. :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Σαν Γερος που ειμαι θα προτεινω μερικα παλια:

1. Starcraft + Broodwar
2. Age Of Empires - ολη την σειρα
3. Rise Of Nations
4. Rise Of Legends ( φρεσκο φρεσκο )
5. Warcraft I + II
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

offtopic.gr

Νεοφερμένος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Αγία Τριάδα (Αργολίδα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
'Ενα πολύ καλό παλιό game για pc είναι το MAFIA :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ψηθείτε όλοι για WoW.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boxy

Νεοφερμένος

Ο Boxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αν θες παρόμοια παιχνίδια δοκίμασε το True Crime New York και το Fareneit. Και κλασσικά Pro Evolution 5, Battlefield 2, Age of Empires 3.

Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ πάλι θα φανώ εκτός τόπου και χρόνου τελείως αλλά ένα παιχνιδάκι που μου είχε αρέσει πολύ ήταν το Chip's Challenge σε ένα Microsoft Entairtainment Pack που είχε βγει για τα Windows 3.1. Φυσικά απο γραφικά δεν έλεγε καθόλου, αλλά μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι... Γενικά δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια με τα φοβερά 3d γραφικά, πιστευω οτι χάνεις την ουσία :)
Windows 3.1? Μου φαίνεται έχεις μείνει λίγο πίσω. :P Σίγουρα υπάρχουν παιχνίδια σήμερα που δεν είναι μόνο 3d γραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Το εχω ξαναπει στο αντιστοιχο thread που ειχε γινει παλια.
Planescape:Torment
Eχει το καλύτερο σενάριο που έχω δει ποτέ σε παιχνίδι/βιβλίο/ταινία και φοβερή ατμόσφαιρα. Ειναι απο τα λίγα πραγματικα role playing παιχνίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό παίζω το Call of Cthulhu, για PC. Πολύ όμορφο παιχνίδι αν και έχω κάποιες ενστάσεις για τη τεχνητή νοημοσύνη των αντιπάλων σε κάποια σημεία. Παρόλα αυτά αξίζει να το αποκτήσει κάποιος. Ωραία γραφικά και ήχος δημιουργούν μια εκπληκτική ατμόσφαιρα. Ακόμα γρίφοι που δεν είναι πολύ απλοί ή πολύ σύνθετοι. Δοκιμάστε το και θα σας καθυλώσει. ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Για όσους προτιμούν online παιχνίδια με πολλούς πάικτες έχω να προτείνω το World of Warcraft και το Guild Wars(:Factions). Και τα δύο φανταστικά παιχνίδια.Το πρώτο ξεχωρίζει φυσικά λόγω του ότι πληρώνεις και άρα παίρνεις κάτι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ως φαν των MMORPG προτείνω το Silkroad Online, δωρεάν και ιδιαίτερα εθιστικό όπως και όλα τα MMORPG φυσικά... =] Τα γραφικά δεν είναι και πρώτα, αλλά είναι καλούτσικο γενικότερα, το μόνο κατά που έχω να αναφέρω είναι η υπερβολική κίνηση στους σέρβερς (κάποιες ώρες είναι πραγματικά αδύνατο να παίξει κανείς σε κάποιον σέρβερ) αλλά αυτό συμβαίνει συχνά και όχι μόνο στο συγκεκριμένο παιχνίδι anyway. Ωραία τοπία και ενδιαφέροντες χαρακτήρες.

https://itse-kiel.de/~qslv/silkroadoscreenshot.jpg (Με ρύθμιση σε χαμηλή ποιότητα γραφικών)

https://itse-kiel.de/~qslv/silkroadscreenshot2.jpg (Σκοτώνοντας ένα Champion Big Eyed Ghost)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εχει βγει ένα τρομερό παιχνίδι. Το Call of Juarez. Παινίδι για τους λάτρεις των γουέστερν. First person shooter, αλλά με υπόβαθρο. Ρίξτε του μια ματιά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σε όσους αρέσει το σκάκι έχω να προτείνω 2 παιχνίδια:

1) Chessmaster 10th Edition: Ωραίο, και με το tutorial του Josh Waitzkin για όσους θέλουν να μάθουν ή να βελτιώσουν το σκάκι τους.

2) Fritz 9: Μπορεί να μην έχει τις 3D σκακιέρες και τα themes του Chessmaster 10th Edition αλλά ως μηχανή είναι πολύ πιο δυνατή. Εγώ πάντως προτιμώ το 1ο (ακόμα δεν έχω καταφέρει να κερδίσω τον chessmaster κι απ ότι φαίνεται μάλλον θα αργήσω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σαν Γερος που ειμαι θα προτεινω μερικα παλια:

1. Starcraft + Broodwar
2. Age Of Empires - ολη την σειρα
3. Rise Of Nations
4. Rise Of Legends ( φρεσκο φρεσκο )
5. Warcraft I + II
Hunter πρέπει αν το κανονίσουμε! Και τοπικά καλύτερα!
Μιλάω για το μόνο SCI-FI από όλα. Γιατί μόνο τέτοια έπαιζα και θα παίζω! Αν δεν έχει διαστημοόπλοιο η laser δεν ....

Το εχω ξαναπει στο αντιστοιχο thread που ειχε γινει παλια.
Planescape:Torment
Eχει το καλύτερο σενάριο που έχω δει ποτέ σε παιχνίδι/βιβλίο/ταινία και φοβερή ατμόσφαιρα. Ειναι απο τα λίγα πραγματικα role playing παιχνίδια.
Από αυτά που έχω ακούσει έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δεν μπόρσα ποτέ να αφοσιωθώ τόσο πολύ σε ένα παιχνίδι! Αν και για για μένα το απόλυτο σε παιχνίδι/βιβλίο/ταινία/σειρά είανι το Farscape!

Επιλογές μου τα παιχνίδια που ανήκουν στην βαπτισμένη από μένα κατηγορία των Meaningless Games όπου όσο και να παίξεις τον ίδιο χαβαλέ θα κάνεις! Δλδ το 2ώρο να μην είναι προυπόθεση για την απόλαυση όσο θαυμαστή και να είναι, γιατί αν και έχω χρόνο να διαθέσω δεν μπορώ να στρώσω τον κώλο μου τόσες ώρες!

Προσωπικά πιστεύω ότι το gaming έχει παρακμάσει ανεπιστρεπτή! Δεν υπάρχουν ιδέες και όλα αναλώνονται στον βωμό του 3D. Παιχνίδια χαβαλέ δισκέδαση χωρίς σκοτωμούς δεν βλέπω!Multiplayer στις τεράστιες οθόνες που έχουμε ποια να είναι όλοι μαζί και να γελάνε παρέα πάλι δεν βλέπω
Έχει παίξει κανείς
4πλο Atomic Bomberman
4πλο Micro Mchines 2
6πλο Worms
στο ίδιο σπίτι όλοι? Να είσαι στο πάτωμα και να γελάς από τα γέλια και να παραλίγο έρχεται η αστυνομία από το τρελό γέλιο/χαβαλέ σε pc μπροστά???

Το gaming όπως για μένα ξεκίνησε πέθανε! Τελευταία καλή ιδέα πραγματικά ήταν οι αρένες με για μένα καλύτερο στην κατηγορία ακόμα και σήμερα το UT το αρχικό μα αντίπαλο δέος το Quake 3 και τρελή σφαγή! Στην συνέχεια τα ανακατέψανε και τα κάναν σκατά!

Για ποιο παλιά να μην σας πω την αίσθηση του πρώτου RTS!!! και πολλών άλλων πρωτοπόρων που διδάξαν τι πάει να πει χαρά από ένα παιχνίδι! Adventure και RPG να δείτε τι πάει να πει αφοσίωσει και προσήλωση σε ένα παιχνίδι αλλά και χρόνος παιχνιδιού!

Πάντως αν τα διαβάζω καλά το UT2007 ίσως να είναι η αφορμή να ξαναπατήσω σε Internet cafe μετά από το UT!

Ίσως πραγματικά να γέρασα αλλά όταν ακούω τους νέους σήμερα να σχολιάζουν παιχνίδια το μόνο που ακούω είναι για αίμα,αληθοφάνεια και γραφικά! Πουθενά χαρά,χαβαλές,σενάριο,διασκέδαση! Σίγουρα οι μικρότεροι δεν θα καταλάβαιτε αλλά είναι πολύ κρίμα που δεν μπορείτε να γευτείται αυτή την χαρά του gaming! Αλλά μαζί με την ευρεία αποδοχή των υπολογιστών ήρθε και η μαζοποιήση των παιχνιδιών με τις εταιρείες να βρίσκουν εύκολα θύματα τα 18- που εντυπωσιάζονται με γραφικά!

Εγώ πάντως την έχω καταβρεί με retro παιχνίδια αλλά με σημερινή υλοποιήση και καλές ιδεές και χαβαλέ!και κυρίως 2D απεικόνιση.
Heavy Metal Deluxe
Platypous
Zuma
Professor Frizwizzle
Drop
Fairies
Όποιος ενδιαφέρεται www.realarcade.com
Hunter εσύ που είσαι και παλιός ίσως πρέπει να ρίξεις και ένα βλέφαρο. πμ για περισσότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Το εχω ξαναπει στο αντιστοιχο thread που ειχε γινει παλια.
Planescape:Torment
Eχει το καλύτερο σενάριο που έχω δει ποτέ σε παιχνίδι/βιβλίο/ταινία και φοβερή ατμόσφαιρα. Ειναι απο τα λίγα πραγματικα role playing παιχνίδια.
Συμφωνώ απόλυτα.Την πρώτη φορά που το είχα αρχίσει, το παράτησα μετά από μία μέρα γιατί εκείνη την περίοδο είχα διαβάσματα και δε μπορούσα να παρακολοπυθήσω την υπόθεση.
Όταν έκατσα κι ασχολήθηκα, έβλεπα όλους τους διαλόγους κτλ, έμεινα άφωνος.Εκπληκτικό παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Όλη η σειρά Myst, για όποιον θέλει να σπάσει το κεφάλι του με γρίφους σε ένα καταπληκτικό γραφικό περιβάλλον και με ατμοσφαιρική μουσική....
https://www.cyanworlds.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πήρα το Tob raider legend το οποίο άρχισα σήμερα να παίζω. Από τη πρώτη στιγμή με κέρδισε αμέσως. Το προτίνω ανεπυφύλακτα. Ρεαλιστικά γραφικά και περιβάλλον, βατός χειρισμός και όμορφη μουσική υπόκρουση, θα σας κάνουν να μη ξεκολάτε από την οθόνη του πισί. :) Απότι είχα διαβάσει παλαιότερα σε κριτική περιοδικού, υπερέχει από όλα τα προηγούμενα παιχνίδια της σειράς. Δε μπορώ να κάνω σύγκριση μιας και δεν τα έχω παίξει τα άλλα, όμως ή πρώτη εντύπωση μου είναι θετικότατη. Σε όσους αρέσουν τα Third person με στοιχεία action και adnenture, σας το συστήνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εγώ ήμουν ο βλάκας που παίνευα το Tomb raider? Δυστυχώς ναι. :/: Λοιπόν παιδιά όσοι σκοπεύετε να το αγοράσετε, ΜΗΝ το κάνετε. Το παιχνίδι ναι μεν είναι όμορφο από άποψη γραφικών, μουσικής, σεναρίου κ.τ.λ ΑΛΛΑ είναι πολύ δύσκολο στις μάνες. (5 σύνολο) Μου σπάσανε τα νεύρα οι 2,3,4(ντάξει ο πρώτος είναι σχετικά εύκολος)και έχω κολλήσει για τα καλά στο τελικό αρχηγό που δε βλέπω να νικάω ΠΟΤΕ. Μιλάμε για την απόλυτη ξενέρα. Απορώ πώς δε το έχω πετάξει ακόμα στα σκουπίδια, μου χει σπάσει τα νεύρα. Αν είστε και εσείς άτομα που εκνευρίζεστε εύκολα με τέτοιες καταστάσεις μην το αγοράσετε. Σοβαρά. Δύσκολα τερματίζεται χωρίς Cheats και εγώ δε σκοπεύω να βάλω τέτοια μέσα για να το τερματίσω. Είμαι κατά των cheats ακόμα και αν δε το τερματήσω ποτέ. Ένα ακόμα αρνητικό είναι που δε μπορείς να σώσεις το παιχνίδι κατα τη διάρκεια της μάχης με αφεντικό και αυτό το δυσκολεύει ακόμα περισσότερο. ;) Αν το σώσεις σε ένα οποιοδήποτε σημείο κατα τη μάχη, μετά σε βγάζει απο την αρχή. Άλλη ξενέρα.

Σε τελική ανάλυση: Όμορφο παιχνίδι με αρχηγούς που σου σπάνε τα νεύρα και σε κάνουν να θες να σπάσεις με βαριοπούλα το πισι. Όσοι εκνευρίζεστε εύκολα με τέτοιες καταστάσεις, ΜΗΝ το αγοράσετε. Θα γλυτώσετε πολλές εντάσεις και νεύρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το έχω τερματίσει :whistle:
μια παρέα για να είμαι ειλικρινής όπου όταν ο ένας ήθελε να το σπάσει αναλάμβανε ο άλλος :P


tomb raider rulezzzz big timez :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Μου έχει πρήξει τα συκώτια (για να μη πώ κάτι άλλο) Λίαν συντόμως θα το απεγκαταστήσω. Μεγάλη ξενέρα να παίρνεις παιχνίδι και να είναι τόσο δύσκολο που να μη μπορείς να το τελειώσεις. Δε μου έχει ξανατύχει σε παιχνίδια του υπολογιστή και δε γουστάρω να το τελειώσω με cheat (God mode ή επιπρόσθετα health packages) Στο διά**ο, θα πα να πάρω άλλο παιχνίδι. Λέω να πάρω το καινούργιο Hitman (Blood Money). Έχω ακούσει καλά λόγια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αλήθεια έχει κανείς παίξει το Δράκουλα-1 ή -2? Ίσως να με ενδιέφερε κάποιο παρόμοιο παιχνίδι αυτού του στύλ. Καμία πρόταση? Το Siberia λέει τίποτα? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top