Θα κάνετε bachelor party;

Θα κάνετε bachelor πάρτυ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
  • Ναι φυσικα!

    Ψήφοι: 6 12.2%
  • Έχω κάνει!

    Ψήφοι: 4 8.2%
  • Φυσικά και ΔΕΝ θα κάνω!

    Ψήφοι: 15 30.6%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 24 49.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η ερωτηση ειναι απλη!
Θα κάνετε bachelor;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ωχ, προβλεπω πολεμο εδω μεσα.. :P

αλλα τέσπα...

χτυπησες το ευαισθητο σημειο μου τωρα.. το μπατσελορ σαν μπατσελορ δεν με ενοχλει ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ:

δεν περιλαμβανει γυμνές ή έστω και ντυμένες γυναικες, χορευτριες ή μη..

κοινώς, πανε στα μπουζουκια ή οπου αλλού θελεις, οπως θα κανω και εγώ αλλωστε, ΑΛΛΑ: μην ξεχνάς τον κανόνα!!!!!! μαυρο φιδι που σ' έφαγε.. :P

αυτα τα ολίγα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο ποσοστό απο τα μπατσελορ καταλήγει σε στριπ σόου για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
Επειδή και έχω κάνει και έχω πάει ειλικρινά το θεωρώ μ@λ@κια τόσο ξενόφερτη συνήθεια είναι που ούτε καν έχει Ελληνικό όνομα.
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα όμως απλά με εκνευρίζει όλο το "παιχνίδι" που γίνεται είτε απο τον γαμπρό είτε απο την νύφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι, θα έκανα, αλλά όπως το λέει και το evouli!:thumbup:

Δεν θα έκανα bachelor με χορεύτριες κλπ, αλλά με την παρέα, για να διασκεδάσουμε την τελευταία μέρα της "ελευθερίας" μου... (στην πλάκα φυσικά...):)






ΥΓ>όταν είδα το θέμα, νόμιζα ότι πάει για bachelor σπουδών και το πήγα στο φοιτητικό...:redface: αλλά το διόρθωσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι δεν έκανα... ούτε εγώ ούτε ο αγαπημένος μου....
και δεν κάναμε ακριβώς γιατί δεν βρίσκαμε τον λόγο να το κάνουμε....

Αλλά επειδή δεν μπορώ να μιλάω για αυτόν, θα μιλήσω για μένα....

Ένα μήνα πριν απ τον γάμο μου, ήμουν καλεσμένη σε ένα άλλο μπάτσελορ μιας άλλης νύφης στο οποίο κι όλας πήγα....
Πήγαμε λοιπόν στα μπουζούκια... πρώτο τραπέζι τουαλέτα και δε βαριέσαι.... χαβαλές να γίνεται....
τι χαβαλές όμως?
Αφού "παιχνίδι" δεν ήταν διατεθιμένη καμία μας να κάνει... ωχου, άλλη δουλειά δεν έχουμε δεσμευμένες κοπέλες να χαζογελάμε σαν μπίμπο από δω και απο κει με πρόθεση να ταρακουνήσουμε τα νερά των διπλανών αντρικών τραπεζιών και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι :P
Προσπαθήσαμε λοιπόν να... διασκεδάσουμε...
:/:
Προσωπικά στις 3 την έκανα... κομμάτια απ την κούραση είχα και το πρωί να σηκωθώ να πάω πάλι για δουλεια....

Τι μπάτσελορ λοιπόν... μπουζούκια μπορώ να πάω ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
Με όποια παρέα θέλω (γιατί αν πω του καλού μου ότι σήμερα θα παμε μπουζουκια γυναικοπαρεα θα μου πει αν χρειαστώ κάτι να τον πάρω τηλ και καλή μου διασκέδαση!)
Μπάτσελορ με στριπτιζ και τέτοιο χαβαλε? Γιατί? για ποιό λόγο.....
Χωρίς να κατακρίνω όσους το κάνουν, δικαιωμα τους, εγω για μένα το αισθάνομαι κάτι σαν ξελιγομάρα... να δω κανα πεο γιατι αφου παντρευομαι δεν θα ξαναδώ... ε μα έλεος!

Τες πα... νομιζω ειμαι σαφής.. να μην πω κι άλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Exposed τι ιδέες είναι αυτές? υπονοοείς κάτι?:P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα την οποία θα θέλω να παντρευτώ.Απο κεί και πέρα δεν υπάρχει λόγος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Η ερωτηση ειναι απλη!
Θα κάνετε bachelor;

Δεν ξέρω για σένα φίλε μου εξπόζεντ αλλά εγω δεν εχω καν στα υπ' όψιν μου τον γάμο για την επόμενη λ-ετία (λαμδαετία όπου λάμδα μεγαλύτερο του 7.....και λίγα λέω!:P). Η γυναίκα που θα με "κλειδώσει" πρέπει να έχει πολύ καλά διαπιστευτήρια, για να το καταφέρει. Ως εκ τούτου, αν εχω το απίστευτο κομμάτι δίπλα μου για να παντρευτώ, νομίζει κανείς/καμιά σας ότι θα τρέχω στα κωλάδικα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...:hmm: Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο :P....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα :whistle:, αθώα κύριε πρόεδρε :P) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω :jumpy:" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι πολύ χαζοχαρούμενη. Και banchelor θα κάνω, και το πόδι θα του πατήσω... Αλλά πάντα με ειρωνία, γιατί εννοείται ότι πάντα θα μπορεί να πηγαίνει με φίλους του να διασκεδάζει. όχι περισσότερο κι όχι λιγότερο απ' όσο όταν ήμαστε μαζί (πριν το γάμο).
Αλλά για το χαβαλέ, σιγά, γιατί όχι!

Αλλά όχι με απωθημένο και γυμνά στήθη και στριπτήζ, όπως λέει και το Ευούλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και εγώ τη πάτησα με το bachelor-πτυχίο.
Γράψτε καλά μου πιδιά, bachelor PARTY να καταλαβαινόμαστε:P

επί του θέματος τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα (άντρα in my case) την οποία θα θέλω να παντρευτώ.
....και θα συνεχίσω και μετά τον γάμο:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω...

+1 (Αν και οταν παντρευτω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
:P
Μμμ...:hmm: Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο :P....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα :whistle:, αθώα κύριε πρόεδρε :P) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω :jumpy:" :P


LOOOL !!!! +1 ;)

Αν με καλέσεις στο πιτζάμα πάρτυ θα τα φροντίσω όλα εγώ..:P
Αν ποτέ παντρευόμουν ναι θα έκανα μπατσελορ για το χαβαλέ και δεν θα είχα πρόβλημα να κάνει και ο γαμπρός …
Kανονικό με χορευτές. στριπ-τιζ , τα χαρτονομίσματα στο σλιπ κτλ :redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrvs_cocker

Νεοφερμένος

Ο jrvs_cocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με κίνδυνο να σας ξενερώσω όλους με την απάντησή μου, δηλώνω ότι strip-o-bachelor-o-party δε θα έκανα ΠΟΤΕ γιατί λυπάμαι τα κορίτσα της συγκεκριμένης δουλειάς.. ναι ξέρω.. δεν είναι όλα τους φοβισμένα ανυπεράσπιστα πλάσματα του θεού που τα έχουν κλειδωμένα σε ένα μπουντρούμι αλλά δε γουστάρω καθόλου να συμμετέχω κι εγώ στην ενίσχυση της ζήτησης που δημιουργεί μεγαλύτερη προσφορά.

κατά τ'άλλα, δεν έχω πρόβλημα να μαζευτούμε τα αγόρια πριν την ομορφότερη μέρα της γυναίκας (a.k.a γάμο) και να κάνουμε τρέλλες.. ξέρετε να δούμε κισλόφσκι και τέτοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γεια σου ρε κοκερ γλετζε:p

Ουτε εγω θα εκανα μπατσελορ με την εννοια του "βγαινεις πριν τον γαμο και στην χειροτερη περιπτωση πρεπει να χουφτωσεις κανεναν".
Κανα κοινο παρτοειδες πραγμα με τον γαμβρο θα προτιμουσα, αλλα ισως σ'αυτο το σημειο πρεπει να πω οτι δε θελω να παντρευτω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάλλον δεν θα έκανα, δεν βρίσκω τον λόγο. Άσε που την προηγούμενη νύχτα αποκλείεται να κάνω οτιδηποτε, δεν θέλω να είμαι ξενυχτισμένη στον γάμο μου! Και επιπλέον, μακριά του, δεν θα περάσω καλά, οπότε προτιμώ να κάνουμε κάνα πάρτυ μαζί δύο βράδια πριν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Θα κάνω, αλλά φυσικά όχι σε στριπτιτζάδικο. Ποιος ο λόγος και ποιο το όφελςο του να δεις μερικές γυμνές-ους να χορεύουν και να τρίβονται πάνω σου;;;; Καλύτερο δεν είναι να πάρεις την παρέα σου, να βγείς στα μπουζούκια, να τα πιεις, να διασκεδάσεις, να χορέψεις να τραγουδήσεις, να γίνει ένας τζερτζελοχαμός;;;; :D Σε δυο τέτοια έχω πάει και έχω περάσει πάρα πολύ ωραία...ακόμη και γίναμε ψιλοφέσι :clapup: :clapup: :clapup:

Και πάντα ποτέ μια μέρα πριν το μεγάλο γεγονός! Κοινώς το βράδυ, μετά το στρώσιμο του κρεβατιού..έτσι και οι δυο πρωταγωνιστες θα έχουν κέφι και αντοχές την ημέρα του ιστορικού ΝΑΙ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να κανω bachelor με χορευτριες κλπ αποκλειετε (εκτος και αν κανονισουν φιλοι μου πισω απο την πλατι μου πραγμα ομως που δεν θα μου αρεσε καθολου) αλλα και γενικοτερα δεν βρισκω καπιο ιδιετερο νοημα. Ισως το να κανω κατι ξεχωριστο με φιλους μου για την "Τελευτεα μου νυχτα ως ελευθερος" ισως αλλα μαλλον θα προτιμουσα να κανω κατι ξεχωριστο με την γυναικα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να κανω bachelor με χορευτριες κλπ αποκλειετε (εκτος και αν κανονισουν φιλοι μου πισω απο την πλατι μου πραγμα ομως που δεν θα μου αρεσε καθολου) αλλα και γενικοτερα δεν βρισκω καπιο ιδιετερο νοημα. Ισως το να κανω κατι ξεχωριστο με φιλους μου για την "Τελευτεα μου νυχτα ως ελευθερος" ισως αλλα μαλλον θα προτιμουσα να κανω κατι ξεχωριστο με την γυναικα μου

Το ξέρα ότι αυτο το παιδί είναι ευαίσθητο. :)

Δεν πιστευω να εννοής την γυναίκα και .... μια φίλη της!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
το μπατσελορ σαν μπατσελορ δεν με ενοχλει ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ:

δεν περιλαμβανει γυμνές ή έστω και ντυμένες γυναικες, χορευτριες ή μη..

κοινώς, πανε στα μπουζουκια ή οπου αλλού θελεις, οπως θα κανω και εγώ αλλωστε, ΑΛΛΑ: μην ξεχνάς τον κανόνα!!!!!! μαυρο φιδι που σ' έφαγε.. :P

αυτα τα ολίγα... :)
Αλλά όχι με απωθημένο και γυμνά στήθη και στριπτήζ, όπως λέει και το Ευούλι.
Διακρίνω έναν υφέρποντα ρομαντισμό
ή και μία υφέρπουσα αφέλεια [χωρίς διάθεση να σας προσβάλω].

Ποιός σας είπε, δεσποινίδες, ότι ο μέλλων σύζυγός σας θα... ομολογήσει ότι το bachelor party του περιλάμβανε και γυναίκες, γυμνές ή ντυμένες, call-girls, χασίσι ή οτιδήποτε άλλο τέλος πάντων; Σιγά μην σας το πει. Δεν θα σας ζητήσει την άδεια, ξέρετε, απλώς θα το κάνει.
Ή μήπως θα τον ελέγξετε;

Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα την οποία θα θέλω να παντρευτώ.Απο κεί και πέρα δεν υπάρχει λόγος. :D
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top