Browsers' άπαντα

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Bγηκε η beta 2 του IE 7 οποιος ενδιαφερετε ας κανει κλικ εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Βγήκε το Opera 9 Technology Preview 2!

Widgets, bittorent, εύκολο (επιτέλους) customization στα searches, κορυφαίος ad blocker, thumbnail preview στα tabs και site specific preferences!

Download now!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγηκε ο netscape 8.1
Περισσοτερα εδώ. Αυτο που μου κανει εντυπωσει ειναι οτι πουθενα δεν αναφερει τι firefox φοραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγήκε η εκοδη 9 η τελικη. Τα widgets αξιζουν με 1000.
Περισσοτερα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μόλις με ειδοποίησε η opera για τη νέα version!! Κατεβάααζωωω!!! Λα λα λα...
Τι είναι τα widgets?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Μόλις με ειδοποίησε η opera για τη νέα version!! Κατεβάααζωωω!!! Λα λα λα...
Τι είναι τα widgets?

https://my.opera.com/community/customize/widgets

Δεν θελω αλλα widgets, μου φτανω οσα εχω ηδη :P Εχω αρχισει και τα ξεφορτωνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πρόβλημα... :/:
Στήνω απ την αρχή. :/:
Πάντως με ΤΙΠΟΤΑ δεν την αλλάζω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποιος ειναι ακριβως το προβλημα; Και τι δεν αλλαζεις τιποτα ... μπερδευτικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι πως είμαι χαζό και δεν έκανα ένα backup τα προσωπικά μου settings της Opera.
Την έριξα από πάνω και ....τζίφος.
Άνοιξε κανονικά, αλλά χωρίς καθόλου ...fonts. Λέξη δεν υπήρχε πουθενά!
Ίσως βιάστηκα, πάντως την έκανα uninstall και φτου κι απ' την αρχή :(

Την Opera δεν αλλάζω! :P

Α! Πάρτε ένα καλό site με πολλά καλούδια για την Opera:
https://operawiki.info/Opera
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχει πολλα θετικα ... αλλά φοβάμαι οτι επειδή εχώ συνηθίσει τον firefox ... δεν θα μπορώ να μείνω σε opera ...

Thanks για το λινκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Βλέπω ούτε πουθενά δε γίνεται νύξη για τον Safari της Apple που χρησιμοποιώ εγώ....:( :(
Επίσης να επισημάνω ότι ο φοβερός και τρομερός Opera βγαίνει και για macintosh και είναι πράγματι καταπληκτικός...
Αυτό που λατρεύω στους browsers..."νέας γενιάς" είναι το tabbed browsing, τέλεια λειτουργία...:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το θέμα του browser είναι υποκειμενικό στο μεγαλύτερο μέρος του.. Όπως συνηθίσει κανείς! Το tabbed browsing είναι θησαυρός πραγματικά, γι'αυτό και χρησιμοποιώ firefox από τα γεννοφάσκια του!!! Το μόνο αντικειμενικό στην υπόθεση είναι οτι μερικές σελίδες και λειτουργίες απαιτούν χρήση internet explorer, τον οποίο και απεχθάνομαι απολύτως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βλέπω ούτε πουθενά δε γίνεται νύξη για τον Safari της Apple που χρησιμοποιώ εγώ....:( :(
Επίσης να επισημάνω ότι ο φοβερός και τρομερός Opera βγαίνει και για macintosh και είναι πράγματι καταπληκτικός...
Αυτό που λατρεύω στους browsers..."νέας γενιάς" είναι το tabbed browsing, τέλεια λειτουργία...:clapup: :clapup:
Δεν μου λετε το e-steki σαν τρεχει καλα με opera; Εχετε προβλημα με java και opera;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Δεν μου λετε το e-steki σαν τρεχει καλα με opera; Εχετε προβλημα με java και opera;

Μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα, ούτε με Όπερα ούτε με Σαφάρι :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ενας νεος browser υποσχεται περισσοτερη ασφάλεια στα ιδωτικά σας δεδομένα.
Το ονομα του είναι browzar . Δυστυχως δεν το δοκιμασα επειδή δεν εχει tabs και δεν σε αφηνει να αλλαξεις αρχικη σελιδα ... Απο εμφανισει λεει πολλα ... αλλα για εμενα τα tabs ειναι κατι πολυ βασικο ... Αν ειναι αληθεια οσα υποσχονται τοτε αξιζει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το κατέβασα..... εμφανισιακά δεν ειν καθόλου κακό! (εγώ κατέβασα το μαύρο theme)
Απ ότι βλέπω είναι πολύ απλουστευμένο και μπορούν να το χρησιμοποιουν και οι πλέον αδαής! (σαν εμενα ενα πράγμα :P)

Περισσότερα θα σας πω αφου το δουλέψω λίγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Καλο ακουγεται. Αλλα οχι φυσικα για το δικο μας pc. Για της δουλειας/κοινοχρηστους ναι. Αν και νομιζω για αυτο φτιαχτηκε. Το να το χρησιμοποιεις στο σπιτι ειναι μαζοχισμος και τρελη ανασφαλεια:P
Ορεξη ειχα να κανω σε καθε site log in με τα pass μου καθε φορα που το ανοιγω. H να μην εχω history για να ανακτησω μια σελιδα που εχω ξεχασει την adress της.Μαζοχισμος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλο ακουγεται. Αλλα οχι φυσικα για το δικο μας pc. Για της δουλειας/κοινοχρηστους ναι. Αν και νομιζω για αυτο φτιαχτηκε. Το να το χρησιμοποιεις στο σπιτι ειναι μαζοχισμος και τρελη ανασφαλεια:P
Ορεξη ειχα να κανω σε καθε site log in με τα pass μου καθε φορα που το ανοιγω. H να μην εχω history για να ανακτησω μια σελιδα που εχω ξεχασει την adress της.Μαζοχισμος:D
Για αυτους τους λογους δεν το βαζω ουτε και εγω ... το history με εχει σωσει απιστευα πολλες φορες!

ΚΕ πες μας περισσοτερα οταν βρεις χρονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrvs_cocker

Νεοφερμένος

Ο jrvs_cocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από https://www.browzar.com/stories/index.html:
I used to think that the only single girl in the office was hot until auto-complete told me that her most frequent search was ʽstretch marksʼ.
:D :D :D
αν εξαιρέσεις το section με τις ιστορίες "ντροπής" που έχουν στο site τους, ωραίο φαίνεται και το καλό είναι ότι δε θέλει εγκατάσταση.. εν τω μεταξύ, είναι τόσο μικρό προγραμματάκι που δε χρειάζεται καν να το έχεις σε flashάκι μαζί σου.. σε όποιο δημόσιο PC και να πας, το κατεβάζεις από το δίκτυο και μετά φυλλομετράς με διακριτικότητα!

ελπίζω μόνο να μην κρύβεται καμιά απάτη από πίσω.. π.χ. να στέλνει τα passwords, τα search strings και το history μας σε κάποιο δικό τους απομακρυσμένο server :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εχει πολλες ελειψεις! :( και δεν μπορουν να τις διορθωσουν επειδη η φιλοσοφια τους ειναι να μην αποθηκευει τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top