Κακές συνήθειες, που δε θα αντέχατε στο έτερον ήμισυ!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απλα θεωρώ λίγο άκυρο και παιδιάστικο αυτό που είπες και έκανα quote δεδομένων κάποιων γεγονότων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να ειναι τσιφουτης - μιζερος - κακοτροπος - μπιχλιαρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Απλα θεωρώ λίγο άκυρο και παιδιάστικο αυτό που είπες και έκανα quote δεδομένων κάποιων γεγονότων...

Σωστά! Εγω όμως προχώρησα στη ζωή μου και εξέλιξα τις επιθυμίες μου σε άλλο επίπεδο. Εσυ γιατί έχεις μείνει ακόμα εκεί;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο καθένας μας εξελίσσεται με τα χρόνια, ειδικά σε αυτές τις ηλικίες. Εγώ όμως τουλάχιστον δεν φτύνω εκεί που έγλειφα. Κάτι τέτοιο μόνο καλό χαρακτήρα δεν δείχνει. Imho πάντα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ο καθένας μας εξελίσσεται με τα χρόνια, ειδικά σε αυτές τις ηλικίες. Εγώ όμως τουλάχιστον δεν φτύνω εκεί που έγλειφα. Κάτι τέτοιο μόνο καλό χαρακτήρα δεν δείχνει. Imho πάντα. ;)

Θα το τελειώσουμε εδώ ή θα το πάμε και παραπέρα; Για κάτι παλεύεις εσυ τώρα εδω και πάνω στην προσπάθεια με προσβάλλεις. Τέλος ή συνέχεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τέλος διότι απ'οτι βλέπω εμείς έτσι και μιλήσουμε πάντα σε τσακωμό καταλήγουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πότε το είπα εγω αυτό; Είπα να μην είναι φεμινίστρια! Ισότητα σαφώς και θέλω. Να είμαι από κάτω δε θέλω (όπως δε θέλω να βάζω κι εκείνη στο υπό). Στα ξεκαθάρισα τώρα;;;:mad:

O φεμινισμός διεκδίκησε την ισότητα...Τώρα αν εσύ τις δίνεις την αρνητική χροιά που θες it's ur probem και όχι δικό μου! Δηλαδή σόρρυ αλλά τι κάνει η φεμινίστρια;

Όταν θα πάμε μαζί στη σχολή δε θέλω να είσαι με την κυλότα και να τρίβεσαι σε κάθε άντρα. Αυτό εννοώ. Στο ξεκαθάρισα κι αυτό;;;

Τότε μην επιλέγεις τέτοια γυναίκα.... Τώρα αν στην σχολή σου υπάρχουν πολλές δεν μπορώ να κρίνω...Αλλά είπες για ξέκwλλα...Και ξέρω πολλές σεμνά ντυμένες γυναίκες που είναι ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ξέ***** που υπάρχουν!


Άλλο το φαντασμένη, άλλο το αυτοπεποίθηση! Να έχει αυτοπεποίθηση, σαφώς! Είμαι κατά των συντρόφων που καταπιέζουν τους άλλους σε ανασφάλειες για ιδίον όφελος. Μην κάνεις οτι δεν καταλαβαίνεις.

Οκ τότε απλά πες σωστή αυτογνωσία...Να ξέρει ποια είναι και τι θέλει...Ο τρόπος που λες κάτι κάνει την διαφορά πάντα!


Επειδή εσυ ρε Βίκυ είχες τα προσωπικά σου προβλήματα με έναν τέτοιο, πάει να πεί ότι είμαστε όλοι έτσι;Απλά εννοώ ότι δε θέλω να μείνω κάποια στιγμή χωρίς απογόνους. Δεν είπα ότι βιάζομαι να κάνω παιδιά ή ότι θα υποχρεώσω τη γυναίκα μου σε κάτι τέτοιο.

Ρε Valder σόρρυ κιόλας μίλησα επι προσωπικού ώστε να μου κάνεις κήρυγμα για την σχέση μου! Όταν μιλάμε για τις δικές μας ηλικίες το θέμα γάμου ειναι μακρινό! Στην τελική δεν είπα κάτι παράλογο...Νομίζω ότι η άποψη μου ήταν λογική! Τώρα αν το επιχείρημα σου ήταν ότι κάποτε κάποιος ήθελε να με παντρευτεί και τον χώρισα είναι τελείως ασταθής! Οκ, θες σε κάποια φάση γάμο...διάλεξε κάποια που επίσης σε κάποια φάση θα θέλει...αλλά βάλε αυτό το σε κάποια φάση να γίνεις κατανοητός!



Επειδή σχολιάζεις τη δική μου γνώμη, θα έπρεπε να ξέρεις ότι δεν παίζει κάτι τέτοιο από την πλευρά μου και το έχω πει χιλιάδες φορές! Γιατί άλλωστε πήγα από Πολυτεχνείο, στην ΑΣΟΕΕ; Για να βγω με ενα επάγγελμα με λογικές ώρες και χρήματα για να μπορώ να χαίρομαι την οικογένειά μου.

Μην προτρέχεις λοιπόν και μην κάνεις σα να μη με ξέρεις, γιατί με ξέρεις καλά.

Ναι αλλά η σχολή σου σου δίνει δικαίωμα καρίερας οκ; Άρα σε καμιά 10αρια χρονάκια μπορεί να βρεθείς κι εσύ να τρέχεις! Και κάθε γυναίκα έχει το δικαίωμα να κυνηγήσει την καριέρα της όπως και όσο θέλει!Τώρα πάλι επιλογή σου είναι αν θα είσαι μαζί της ή όχι!Πες πολύ απλά δεν θέλω την γυναίκα μου να ασχολείται αποκελειστικά με την καριέρα της...


Είπα εγω ότι θα βάλω τη μάνα μου στο κρεβάτι της γυναίκας μου και των παιδιών μου; Σεβασμό απαιτώ! Θέλω το καλύτερο για τους ανθρώπους που με ανέθρεψαν.

Να απαιτείς και από την μάνα σου σεβασμό! Όπως και να έχει ΣΤΟ ΓΑΜΟ,ΣΧΕΣΗ είστε τα 2 σας...μανάδες, πατεράδες, θειάδες μακριά και αγαπημένοι!Και αν τους αρέσει..αλλιώς διάλεξε...Μάλλον δεν έχεις ζήσει καταστάσεις με πεθερικά μου φαίνεται :P


Ο θείος μου παντρεύτηκε μια γυναίκα που τον έσυρε κυριολεκτικά από τη μύτη και ξεπούλησαν ότι είχε και δεν είχε, για να κυκλοφορεί με γούνες. Μ@λ@κας είναι αλλά κι εκείνη έχει πολύ κακό χαρακτήρα από δίψα για το χρήμα. Αυτά δε θέλω. Εντάξει Βικάκι;:mad:

Τότε να έβλεπε που πήγαινε να μπλέξει!Στην τελική ο θείος σου φταίει και όχι η κακιά γυναίκα που τον εκμεταλεύτηκε! Η άλλη στην τελική ήταν η έξυπνη ο αλλός την πάτησε...Άρα φρόντισε να μην την πατήσεις κι εσύ!


Τα θέλεις όλο το 24ωρο;;:mad:

Προσωπικά; ΝΑΙ, ειδικά όταν είμαι χάλια...και ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου χάλασε χατήρι....Μάλλον γιατί τους το έβγαζα...απλό!:)


Δε θέλω να με πρήζεις με τον Μάρξ ρε κοπελιά, ούτε με τους Πασόκους ή τα γαλαζωπά παιδιά. Ψήφισε αλλά μη με πρήζεις με θεωρίες και πολιτική κατήχηση. Δε το γουστάρω! Μα καλά την κουτή παριστάνεις;

Μα καλά...ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ δεν μας είχες πρήξει με την πολιτική και τη ΝΔ; Άποψη δεν έλεγες; Στην τελική δεν είναι ένα θέμα που πάντα συζητιέται; Και μην μιλάς για κατήχηση ειδικά εσύ!


Σε κάποια πράγματα που αφορούν εμένα, δεν θα μπλέκεται η γυναίκα μου. Ούτε εγω σε πράγματα που αφορούν μόνο εκείνη. Με πιάνεις;

Οκ τότε λύσε μόνος σου όλα τα προβλήματα που σε απασχολούν και άσε την άλλη στον κόσμο της! Σ'ενα ζευγάρι κάθε πρόβλημα συζητιέται και ο ΚΑΘΕΝΑΣ μπορεί να πει την άποψη του ακόμα και αν είναι η πιο ηλίθια! Μπορεί ο κάθε σύντροφος μου να μην κάνει την ίδια δουλειά με εμένα αλλά σε μια φάση είναι ΛΟΓΙΚΟ να συζητήσω μαζί του και ζητήσω άποψη...Αλλιώς να τα μπλέκαμε μόνο με συναδέλφους!

Μήπως δεν τα πας εσυ καλά σε αυτόν τον τομέα; Εγω έχω συγκατοικήσει και με 2 διαφορετικές κοπέλες μάλιστα. Μπορεί τα πάντα να μην ήταν στην εντέλεια (δε ζητάω κάτι τέτοιο) αλλά δε θέλω μετά απο μαγείρεμα να πετάξει τα λάδια κάτω και τα άπλυτα να κλείσουν βδομάδα.

Valderako ξέρουμε και οι δύο πολύ καλά ποιος έχει εμπειρία περισσότερη εδώ...και ποιος όχι! Στην τελική εσύ μίλησες για προσωπική περιποίηση και όχι για περιποίηση του σπιτού...Άσε κατάλαβα εσύ θες την καλή νοικοκυρά, που είναι δούλα και κυρά και ντυμένη κουκλίτσα πάντα! Σόρρυ που όταν κάνω δουλειές δεν είμαι έτσι! Τουλάχιστον όλοι με θαύμαζαν ακόμα κι έτσι!


Μαθαίνω και μάλιστα πολύ περισσότερα από σπετζοφάι και γλυκό με ....μυρμυγκάκια!

Αυτό τώρα το λες επιχείρημα; Μήπως έχουμε συγκατοικήση και δεν το ξέρω; Μήπως σου μαγείρευα συνέχεια αυτό και δεν το θυμάμαι; Μήπως να περάσω στο στέκι όλες τις μαγειρικές συνταγές που κάνω για να σου αποδείξω - και γιατί άλλωστε στην τελική;- ότι ξέρω να μαγειρεύω! 'Η μήπως να σου πω ακόμα μια φορά ότι έχω υπάρξει τυχερή με άντρες που ΜΟΥ μαγειρεύουν και με περιποιούνται γιατί το ηθέλουν;




Πλάκα έκανα προφανώς! Απλά δε θέλω να φοβάται να ανοίξει τα πόδια.
Δες την προηγούμενη απάντηση...Και στην τελική πες...Πλάκα κάνω...γραπτός λόγος είναι....βάλε emoticons να καταλαβαινόμαστε!


Λάθος, πάρε για παράδειγμα τη Michelle που όλο μου γκρινιάζει για οτι πω. Ε τέτοια γυναίκα δε θέλω!

Θα ήθελα να σου απαντήσω αλλά έχε χάρη που δεν χρησιμοποιώ τα βιώματα του άλλου έτσι οπως τα ξέρω για να την μπω! Αν θες να μάθεις, ξέρεις που μπορείς να με βρείς!


Δεν το είπα αυτό. Μα καλά που στον λούchο τα βλέπεις κορίτσι μου;
Πρώτα με χ3ζ3ις και μετά με σκουπίζεις. Θα τα πούμε από αλλού για να μη φάω warning. Όχι να μας περνάς και για ηλίθιους.:mad: :mad: :mad:

Συνοψίζοντας...πρόσεχε τις εκφράσεις σου για να γίνεσε κατανοητός! Εγώ είδα ένα κείμενο που απλά μείωνε και μείωνε τις γυναίκες...Ας πρόχεσες τι έγραφες για να μην υπήρχαν παρεξηγήσεις...Και κάτι άλλο για το οποίο λυπάμαι και σε χρίζει κακό συνομιλητή είναι ότι όταν δεν μπορείς να υποστηριξεις επιχείρημα χρησιμοποιείς καταστάσεις του άλλου για να γενικεύσεις την στιγμή που ο άλλος δεν τις αναφέρει και δεν τις χρησιμοποιεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Βίκυ, ας το αφήσουμε καλύτερα! Ξέρεις ότι όσες μ@λακίες κι αν κάνω, οτι γενικά τις αγαπάω τις γυναίκες. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δε θέλω η γυναίκα που θα επιλέξω να νιώθει κατώτερη από εμένα. Μπορείς αυτό το πανεύκολο και υπέροχο πράγμα να το περάσεις μέσα στις σκέψεις σου;;)

Για τα υπόλοιπα που είπες θα κάνω την υποχώρηση και θα λήξω το θέμα εδω. Αν θες κάτι, msn.

Τέλος θέματος για μένα. Ξενέρωσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Λοιπον συμφωνω με τον valder.Και με εκνευριζετε οι υπολοιποι που διαστρεβλωνετε αυτα που ειπε.Μιλησε ουσιαστικα για γυναικα η οποια θα τον σεβεται και θα την σεβεται φυσικα.Ισοτιμα παντα.Απλα δεν θελει να τον πατανε στις σχεσεις του οπως φανταζομαι και αυτος θα ειναι σωστος απεναντι στην εκαστοτε κοπελα.Εσεις πηρατε αυτα που ειπε και τα ερμηνευσατε αλλιως.Πχ ειπε φαντασμενη και το ερμηνευσατε να μην εχει αυτοπεποιθηση και να ειναι κατι σαν δουλα...ελεος? ειπε να μην ειναι συνεχεια down και το πηρατε να ειναι συνεχεια στην τρελη χαρα! μηπως καποια εχει τη μυγα? και αντιστοιχα για τα περισσοτερα που ειπε τα ερμηνευσατε αλλιως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κορίτσια σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε ο Valder δεν θα σας πιάσειπόρτα για τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
Vkey κοπέλα μου την άποψή του λέει άμα τον γουστάρεις να συζητήσετε τις τυχόν τροποποιήσεις αλλιώς περί ορέξεως δεν σου πέφτει λόγος σόρρυ κιόλας...

Michelle επιδή σας εκτιμώ και τους δύο συνέχισες διαπληκτισμό,γιατί κανονικά αντί να την ακούσει ο valder έπρεπε να την κούσει η qslv γιατί είπε χοντράδες...
imo πάντα και φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι μεγάλη και μακριά η λίστα μου .... συναγωνίζομαι τον σίντλερ :P

δε μου αρκεί ο χώρος σας λέω :P

Βασικά... επειδή είμαι υπερ του ότι οι άνθρωποι αν το θελήσουν αλλάζουν.... το μόνο που δεν θα μπορούσα να αντέξω είναι να είναι ένας άνθρωπος χωρίς αγάπη για τη ζωή και δει την κοινή μας ζωή....
Από κει και πέρα.... τι άλλο να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
-Nα είναι μαμάκιας (ανυπόφορο!)
-Να είναι κολλημένος με την μπάλα (το έχω περάσει, ποτέ ξανά)
-Να μην είναι καλλιεργημένος (δεν με νοιάζουν τα πτυχία, αλλά δεν αντέχω να μη μπορεί ο άλλος να σταθεί δίπλα μου!)
-Να παίζει το μάτι του (πρώτη θα δω την μουν@ρ@ και θα τον κλωτσήσω και στο καλάμι, προκειμένου να προλάβει να την δει, αλλά αν με συνοδεύει και κάνει τα γλυκά μάτια σε όποια ομορφούλα περνάει, ε, δεν το δέχομαι, όπως δεν θα κάνω και το ίδιο! Ε, καλά, μια εξαίρεση την δέχομαι αν συναντήσουμε την ..Αντζελίνα Τζολί ή την Σαρλίζ Θερόν! :P)
-Να είναι της λογικής "έτσι είμαι, άμα σ' αρέσει" (ώπα.. δεν βγάζει πουθενά αυτή η λογική!)
-Να μου μιλάει άσχημα, ιδίως μπροστά σε τρίτους!
-Να είναι μίζερος γενικά και να βαριέται να δοκιμάσει οτιδήποτε.
-Να πίνει καθημερινά ή να κάνει χρήση ναρκωτικών (ακόμα και των λεγομενων μαλακών- το έχω ζήσει το έργο, δεν θα πάρω).
-Να προσπαθεί να με αλλάξει σε όλα τα επίπεδα.
-Να μην έχει χιούμορ και να τα παίρνει όλα πολύ σοβαρά (βέβαια με ενοχλεί και το αντίθετο, το να μη παίρνει τίποτα στα σοβαρά.. θέλω μια μέση κατάσταση..)

Μμμμ.. λέω να σταματήσω κάπου εδώ, διότι μάλλον θα γράφω μέχρι αύριο αν συνεχίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
1)να μην ειναι ξενερωτη
2)να μην ειναι ιδιοτροπη πολυ
3)να μην ειναι χαζη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να ζητάει από το σύντροφό του ότι θέλει. Εγώ μπορεί να θέλω τη γυναίκα να μη μιλάει, να μου φέρνει μπύρες , να κάνουμε sex όποτε θέλω,να μη την πειράζει να κάνω sex με άλλες και όταν έχει ματς να κάθεται στα 4ρα μπροστά στον καναπέ για να ακουμπάω τα πόδια μου.
Είναι δικαίωμά μου :D

Έχω καταλήξει όμως σε ένα πράγμα... ο καθένας έχει το σύντροφο που του αξίζει.

ΥΓ: Valter, υπάρχει και η λύση να γράφεις πιο ξεκάθαρα τι σ αρέσει και να γλιτώνεις τα επεξηγηματικά πόστ και τα flames,όπως επίσης και το ξενέρωμα...


Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικά πρέπει να κάνω μερικά copy pastes από άλλους γιατί όλα αυτά που θέλω να πω έχουν ήδη ειπωθεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Λοιπόν είναι πολλές νομίζω οι κακές συνήθειες που αν τις είχε κάποιος θα την έκανα με ελαφρά αλλά θα γράψω αυτές που μου έρχονται πρώτες στο μυαλό…
1) ναρκωτικά
2) μπίχλα και βρωμιά
3) κόμπλεξ κατωτερότητας που οδηγεί στην τάση υποτίμησης των άλλων.
4) τσιγκουνιά
5) κατανάλωση μεγάλων ποσοτήτων αλκοόλ σε τακτά χρονικά διαστήματα
6) ασυνέπεια (όχι μόνο χρονική αλλά κυρίως ανάμεσα σε λόγια και πράξεις )
7) ανατολίτης

τέλειος δεν είναι κανένας και όσο μεγαλώνουμε είναι ακόμα πιο δύσκολο να συμβιβαστούμε...αλλά αν με ρωτούσες δε θα μπορούσα να σχετιστώ με κάποιον που έχει ένα ή και περισσότερα από τα άνω χαρακτηριστικά. -τουλάχιστον από δω και περα-
Καλύτερα να αποφεύγονται καταστάσεις που εξ αρχής θεωρείς καταδικασμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Τι είναι "ανατολίτης άντρας"; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το αντίθετο του δύτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Τι είναι "ανατολίτης άντρας"; :confused:


Ανατολίτης = μαχαραγιάς, πασάς , ταλιμπάν να το πω :P


Δεν την έχεις ξανακούσει τη λέξη?:hmm:


Αυτός που περιγράφει ο DrJ πιο πάνω… αυτός που δεν κουνάει το δαχτυλάκι του για τίποτα μέσα στο σπίτι και τα περιμένει όλα έτοιμα ..και ως κερασάκι στην τούρτα έχει και την έτοιμη δικαιολογία ‘΄ εγώ είμαι ΑΝΤΡΑΣ και δεν κάνω δουλειές ΄΄ :angry: :kill: :wall:

Μην αποσβολωθείτε υπάρχουν πολλοί τέτοιοι…αλλά δε φταίνε αυτοί …να τους χαίρονται οι μανάδες τους που τους έμαθαν έτσι …αλλά να τους λουστούν κιόλας ..:beating:
Εμείς τι φταίμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top