NOKIA 6021, συχρονισμος με outlook και smtp server

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρέπει να αγοράσω ένα δεύτερο κινητό
Το μόνο που θέλω να έχει είναι να μπορώ το συχρονίσω με το outlook και να μπορώ να ρυθμήσω τον e-mail client με καποιον smtp server που απαιτει username και password ... (Το k750i ναι μεν εχει e-mail client, ναι μεν υποστηριζει smtp αλλα απαιτει ο smtp (!) να είναι ελεύθερος )

Το NOKIA 6021 μπορεί να με καλύψει σε αυτά που ζητάω; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ελεος ... αυτη την λειτουργια που ψαχνω για τον SMTP server την εχει ακομη και ενα κινητο των 100? ... Το k750i γιατι δεν την εχει :( Θελω να πεθάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
OΠ!τωρα το ειδα.
Λοιπον Συγχρονισμος με αουτλουκ γινεται κανονικα και για smtp server νομιζω αλλα δεν παιρνω και ορκο...
Τωρα το γιατι δεν το κανει αυτο το Κ750 σου...νταξ'...ειναι γνωστο οτι πολλες φορες τα πολυ πετυχημενα μοντελα (ποσο μαλλον ενα καθαρα imaging κινητο οπως το SE) εχουν τετοιες παραληψεις.Και δεν μπορει τιμη-αποδοση να ειναι ιση σε ολα τα μοντελα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τραγικό για εμένα! Εχώ σκεφτεί πολύ σοβάρα να πουλήσω το κινητό ώστε να πάρω το 6021 :/ μου ειναι υπερβολικα απαιρέτητα να μπορώ να απαντάω σε κάποια e-mail ... και δεν είναι εφικτό πάντα να έχω μαζί μου PocketPC

Αυτο για το smtp είναι βέβαιο το κοίταξα στο manual του κινητου!
Άραγε μέχρι πόσους λογαριασμούς pop3 θα μπορώ να έχω περασμένους στο κινητό μου?

συνχρονισμός και bluetooth δουλευει ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top