Θα κάνετε bachelor party;

Θα κάνετε bachelor πάρτυ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
  • Ναι φυσικα!

    Ψήφοι: 6 12.2%
  • Έχω κάνει!

    Ψήφοι: 4 8.2%
  • Φυσικά και ΔΕΝ θα κάνω!

    Ψήφοι: 15 30.6%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 24 49.0%

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ποιός σας είπε, δεσποινίδες, ότι ο μέλλων σύζυγός σας θα... ομολογήσει ότι το bachelor party του περιλάμβανε και γυναίκες, γυμνές ή ντυμένες, call-girls, χασίσι ή οτιδήποτε άλλο τέλος πάντων; Σιγά μην σας το πει. Δεν θα σας ζητήσει την άδεια, ξέρετε, απλώς θα το κάνει.
Ή μήπως θα τον ελέγξετε;

υπαρχουν ξερεις και καποιες σχεσεις που δεν βασιζονται στο να κρυβει ο ενας πραγματα απο τον αλλο..
ή μηπως νομιζεις εσυ οτι ακομα και αν το κρυψουν τα "χ" ατομα αργα ή γρηγορα δεν θα αποκαλυφθει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
υπαρχουν ξερεις και καποιες σχεσεις που δεν βασιζονται στο να κρυβει ο ενας πραγματα απο τον αλλο..
ή μηπως νομιζεις εσυ οτι ακομα και αν το κρυψουν τα "χ" ατομα αργα ή γρηγορα δεν θα αποκαλυφθει;
Δεν είναι θέμα "κρυφής ζωής" αλλά υποκρισίας.
Αν θέλεις να εθελοτυφλείς, είναι δικαίωμά σου. Καλό είναι να γνωρίζεις πάντως ότι, όπως είπε ο Γιάννης παραπάνω, το 90% των bachelor parties καταλήγουν σε στριπτιζάδικα.

Στο κάτω-κάτω, το ότι ο μέλλων σύζυγός σου πήγε σε στριπτιζάδικο, δεν τον κάνει άπιστο. Δεν σημαίνει ότι επειδή πήγε σε στριπτιζάδικο, θα προχωρήσει σε σαρκική επαφή με τις κυρίες που γδύνονται ή με οποιεσδήποτε άλλες κυρίες. Λίγη εμπιστοσύνη δεν κάνει κακό. Ιδίως σε έναν άνθρωπο τον οποίο υποτίθεται ότι αγαπάς και θέλεις να περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου μαζί του.

Όσο για το εάν θα αποκαλυφθεί κάποια στιγμή το γεγονός, επέτρεψέ μου να αμφιβάλλω. Οι άνδρες έχουμε πολύ ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμπαράστασης στους φίλους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αν θέλεις να εθελοτυφλείς, είναι δικαίωμά σου. Καλό είναι να γνωρίζεις πάντως ότι, όπως είπε ο Γιάννης παραπάνω, το 90% των bachelor parties καταλήγουν σε στριπτιζάδικα.

σε ποιο σημειο του μηνυματος μου ακριβως ειδες να λεω οτι "οοοοοοχι δεν πηγαινουν σε στριπτιζαδικα; οσο για το αν εθελοτυφλω ή οχι ασε εμενα να το ξερω καλυτερα

Όσο για το εάν θα αποκαλυφθεί κάποια στιγμή το γεγονός, επέτρεψέ μου να αμφιβάλλω. Οι άνδρες έχουμε πολύ ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμπαράστασης στους φίλους μας.

αλλο το αισθημα συμπαραστασης που "εχετε οι αντρες μεταξυ σας" και αλλο το γεγονος οτι δεν μπορειτε να κρατησετε ουτε σκ*τα στο στομα σας.. δεν ειπα οτι θα ερθουν να μου το καρφωσουν οι φιλοι του αλλα αργα ή γρηγορα, αφελώς παντα, όλο και καποιου θα του ξεφυγει οτι πηγανε τοτε στο στριπτιζαδικο.. εχει συμβει σε παμπολλους φιλους μου αρα δεν τα βγαζω απ'το μυαλο μου..

Στο κάτω-κάτω, το ότι ο μέλλων σύζυγός σου πήγε σε στριπτιζάδικο, δεν τον κάνει άπιστο. Δεν σημαίνει ότι επειδή πήγε σε στριπτιζάδικο, θα προχωρήσει σε σαρκική επαφή με τις κυρίες που γδύνονται ή με οποιεσδήποτε άλλες κυρίες. Λίγη εμπιστοσύνη δεν κάνει κακό. Ιδίως σε έναν άνθρωπο τον οποίο υποτίθεται ότι αγαπάς και θέλεις να περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου μαζί του.

εαν πιστευα οτι θα πηγαινε εκει για να π*δηχτει σαφως και δεν θα τον παντρευομουνα.. δεν ειναι ελλειψη εμπιστοσυνης.. ειναι ελλειψη σοβαροτητας για'μενα.. θεωρω γελοια ολη αυτη την "αντρικη εξοδο" και μ*λακιες.. και γι'αυτο με ενοχλει.. τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
εαν πιστευα οτι θα πηγαινε εκει για να π*δηχτει σαφως και δεν θα τον παντρευομουνα.. δεν ειναι ελλειψη εμπιστοσυνης.. ειναι ελλειψη σοβαροτητας για'μενα.. θεωρω γελοια ολη αυτη την "αντρικη εξοδο" και μ*λακιες.. και γι'αυτο με ενοχλει.. τελος.
Ωραία λοιπόν. Ας πούμε ότι ο μέλλων σύζυγός σου, σου αποκαλύπτει ότι όντως πήγε σε στριπτιζάδικο στο bachelor party του αλλά δεν έκανε τίποτα "κακό". Είναι όλα εντάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωραία λοιπόν. Ας πούμε ότι ο μέλλων σύζυγός σου, σου αποκαλύπτει ότι όντως πήγε σε στριπτιζάδικο στο bachelor party του αλλά δεν έκανε τίποτα "κακό". Είναι όλα εντάξει;


Για μένα όχι :|
Γιατί πήγε και δεν με πήρε μαζί του? αφού ξέρει ότι θέλω να πάω μαζί του :|
του κάνω μεγάλο σαματά που είναι τόσο παρτάκιας :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Γιατί πήγε και δεν με πήρε μαζί του? αφού ξέρει ότι θέλω να πάω μαζί του :|

Eμένα δε με χάλαγε να χα μια γυναίκα που να της αρέσουν τα bachelor party...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μου ειναι τελειως αδιαφορο αν θα κανει και ιδιως (!), αν θα κανω εγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
bachelor party = καραγκιοζιλίκια για εμένα, και ειδικά άμα έχει χορεύτριες/χορευτές και λοιπές αηδίες λες και έχει διαφορά να έχεις μια σοβαρή σχέση χρόνια και να παντρευτείς ή ότι μέχρι σήμερα γλένταγες με χορεύτριες και έκανες πλάκες με τους φίλους όλη μέρα και απο αύριο κομμένα αυτά...Ούτε έθιμο είναι εδώ, ούτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν έκανα γιατί δεν έβρισκα τον λόγο να κάνω. Άσε που το θεωρώ εντελώς ηλίθιο "έθιμο" (χωρίς να θέλω να προσβάλλω τους φαν του είδους), εντάξει παντρεύεσαι δεν θα σε χτίσουν και μέσα στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Όταν με το καλό έρθει η ώρα να παντρευτώ,δε νομίζω ότι θα σκεφτώ να κάνω μπάτσελορ πάρτυ..τουλάχιστον,όχι με τον τρόπο που μας έχει περάσει αυτό το "έθιμο"..:hmm: και τι εννοώ..πολύ απλά,θεωρώ ότι εγώ και οι φίλες μου,κουβαλάμε τέτοια τρέλα από μόνες μας,που μπορούμε να περάσουμε ένα τέλειο "girls night only" πριν τον γάμο μου,ακόμα κι αν πάρει -λέμε τώρα- από 2 σουβλάκια η καθεμιά στο χέρι (:inlove:),κι αράξουμε στον φάρο στη Γλυφάδα,με μπυρίτσες και τα συναφή..δεν θεωρώ διασκέδαση το να πάω να δω τον κάθε μπρατσαρά να κουνιέται μπροστά μου με το τιγρέ τάνγκα του..δεν κατακρίνω βέβαια αυτούς που θα επέλεγαν να το κάνουν,αλλά τουλάχιστον εγώ,προτιμώ πιο "παραδοσιακούς" τρόπους διασκέδασης κι όχι τέτοιου είδους ξενόφερτα "έθιμα"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ωραία λοιπόν. Ας πούμε ότι ο μέλλων σύζυγός σου, σου αποκαλύπτει ότι όντως πήγε σε στριπτιζάδικο στο bachelor party του αλλά δεν έκανε τίποτα "κακό". Είναι όλα εντάξει;

σου ειπα και παραπανω οτι ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! δεν μου αρεσει, πώς το λενε, θα "πεσει" στην εκτιμηση μου και μονο που θα διαλεξει εναν τετοιο τροπο "διασκεδασης".. ΑΛΛΟ το αν νομιζω οτι θα κανει κατι "κακο" και ΑΛΛΟ το οτι ουτως ή αλλως (κάνει, δεν κάνει) εμενα ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΕΛΟΙΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
σου ειπα και παραπανω οτι ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! δεν μου αρεσει, πώς το λενε, θα "πεσει" στην εκτιμηση μου και μονο που θα διαλεξει εναν τετοιο τροπο "διασκεδασης".. ΑΛΛΟ το αν νομιζω οτι θα κανει κατι "κακο" και ΑΛΛΟ το οτι ουτως ή αλλως (κάνει, δεν κάνει) εμενα ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΕΛΟΙΟ!
Μάλιστα. Αντιληπτό.
Από περιέργεια και μόνο, σε ενοχλεί επίσης να βλέπει τσόντες σε DVD ή σε VHS;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μάλιστα. Αντιληπτό.
Από περιέργεια και μόνο, σε ενοχλεί επίσης να βλέπει τσόντες σε DVD ή σε VHS;

yeap
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Από περιέργεια και μόνο, σε ενοχλεί επίσης να βλέπει τσόντες σε DVD ή σε VHS;

η επόμενη ερώτηση είναι τα τσοντοειδή βιδεάκια που κυκλοφορούν στα αντρικά μέιλ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η επόμενη ερώτηση είναι τα τσοντοειδή βιδεάκια που κυκλοφορούν στα αντρικά μέιλ:D

αχ καλα που με προειδοποιησες να προλαβω να απαντησω και σ'αυτο.. :redface:




yeap και παλι... :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αμ δε θα μείνει σερνικό για σερνικό, όπως το πας :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αν ειναι να κρινονται απ'αυτο τα σερνικα...

χμμμμμμ.....
......

:hmm:

....
μμμμχχχμμμμμμ.....
:hmm:

.....................





νι...ας μην μεινει τιπτα..... :thumbup: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
ΟΚ, τώρα ξεκαθάρισα τι ακριβώς θέλεις.

αν ειναι να κρινονται απ'αυτο τα σερνικα...
Αν όντως είναι να κρίνεις εξ αυτού τον σύντροφό σου, πάω πάσο.
Chacun son gout που θα έλεγαν και οι Γαλάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΟΚ, τώρα ξεκαθάρισα τι ακριβώς θέλεις

για πε να μαθω κι εγω... :hmm:

Αν όντως είναι να κρίνεις εξ αυτού τον σύντροφό σου, πάω πάσο.

πού και πού λιγο χούμορ δεν βλαπτει στη ζωη γιου νόου... :P

Chacun son gout που θα έλεγαν και οι Γαλάτες

ομολογω οτι εδω σε εχασα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
για πε να μαθω κι εγω... :hmm:
Έχει σημασία; :)

Έτσι θέλεις τον σύντροφό σου και πολύ καλά κάνεις.
Δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει το γεγονός ότι έχω διαμετρικά αντίθετη άποψη για τις δικές μου σχέσεις.

πού και πού λιγο χούμορ δεν βλαπτει στη ζωη γιου νόου... :P
Με βλέπεις πουθενά να λέω το αντίθετο; :)


ομολογω οτι εδω σε εχασα... :redface:
Γαλλικά.
Chacun son gout: Ο καθένας με τα γούστα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top