[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
A, όλο ακούω για τι biotherm, μάλλον θα τη δω κι εγώ...! :D

Κατερίνα μου... Σίγουρα σε ενυδατώνουν καλά οι κρέμες? Από ελαφρύ Makeup ήμουν πολύ ευχαριστημένη με τις Shisheido, δεν ξέρω ποιο έχεις εσύ...

Εγώ κάνω μια φορα την εβδομάδα peeling και καπάκι τι μάσκα με το meli τις Apivita!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Aυτη με το μελι θα παω να τη χτυπησω τελικα, μου την εχουν ξαναπροτεινει! Το πιλινγκ δεν ειναι για να απομακρυνει σμηγμα/λιπαροτητα η οχι? Ηδη το τζελ για το προσωπο ειναι για μικτα δερματα, και νομιζω οτι αυτο φταιει για την ξηρασια μου, μη το αποτελειωσω!

Ευουλα δεν πολυεμπιστευομαι maybelline για μεικ απ, μου χε δημιουργησει σπυρακια ενα παλιοτερο μεικ απ που γινοταν πουδρε, δε θυμαμαι πως λεγεται, και ειπα να το ριξω σε λιγο πιο ακριβουτσικα για σιγουρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
bepanthol. ναι, ξερω, ειναι για το καψιμο απο τον ηλιο...
ΟΜΩΣ υπαρχει και σε σωληναριακι για το προσωπο και ειναι απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.
Λογω φυσεως δουλειας βαφομαι ΕΝΤΟΝΑ (πιο εντονα και πιο πολυ δεν γινεται, πιστεψτε με) και ξεβαφομαι 3-4 φορες την ημερα...
επιδερμιδα σκ@τε ολε δλδ, αλλα με αυτην σωθηκα!
χωρια το οτι μου την προτεινε φιλος δερματολογος!
πριν απο αυτη ειχα μονο κατι ESTEE LAUDER πανακριβες αλλα οκ, μετρια αποτελεσματα...εκτος απο μια που επαιρνα τελευταια, με χρωμα.
Γιδακι, παρε να τη δεις!τη bebanthol Λεω!

Ποια ηταν η κοπελα που ρωστησε για μεικαπ? που ξηραινεται και σχηματιζει γραμμες?
χμου, ας δοκιμασει μια ενυδατικη με χρωμα μιας και το θυμηθηκα..... παλιοτερα, απο estee lauder επαιρνα μια με χρωμα, δεικτη προστασιας και ενυδατωση.. αρκετα καλη.. αλλα πλεον δε μου χρειαζεται πια.
ας τη δοκιμασει! κανει κανα 20ευρω περιπου, day wear plus, SPF 15!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να το το νίνι μου!!!

Τη Day wear plus την είχα κι εγώ, στην αρχή μου πήρε λίγο να τι "μάθει" το δέρμα μου, αλλα μετά είχα ξενοιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εα... παε με μια αγκαιτσα, εααα!!!
σελω αγκαιτσα, γουτσου γουτσου, νανακια και αγαπουλες...
εααααααα!!!
εα εζω, εα να παμε τσαοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
εα... παε με μια αγκαιτσα, εααα!!!
σελω αγκαιτσα, γουτσου γουτσου, νανακια και αγαπουλες...
εααααααα!!!
εα εζω, εα να παμε τσαοοο!!!

Ciao, Ciao, σέλω ciaoooo!!! Σκατούλι, e σκατούλι!

(Ok, off topic...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ να, η day wear plus ηταν που δεν με βολεψε καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
SOS!!!

Ψάχνω άμεσα καλή αισθητικό στην Αθήνα, με σχετικά καλές τιμές, κατα προτίμηση Γλυφάδα ή κάπου που να είναι προσβάσιμο εύκολα με μετρό/τρένο/τράμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
SOS!!!

Ψάχνω άμεσα καλή αισθητικό στην Αθήνα, με σχετικά καλές τιμές, κατα προτίμηση Γλυφάδα ή κάπου που να είναι προσβάσιμο εύκολα με μετρό/τρένο/τράμ!

Michelle με τρομαζεις. Τι συμβαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Michelle με τρομαζεις. Τι συμβαινει?
Έρχεται ο φίλος μου το σάββατο και είμαι σαν την αρκούδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
michele χωρις παρεξηγηση αλλα :D:D:D:D:P.Τελευταια στιγμη το θυμηθηκες κουκλα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Διλαδι θελεις ενα καλο ...ξυρισμα ...εγω το κανω παντα οταν δεν εχω χρονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
michele χωρις παρεξηγηση αλλα :D:D:D:D:P.Τελευταια στιγμη το θυμηθηκες κουκλα μου?
Τελευταία στιγμή αποφασίστηκε Χριστίνα!

roumana, δεν παίζει να ξυριστώ, έτσι θα χαραμίσω τόσα χρόνια αποτρίχωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Τι να πω δεν εχω κανει ποτε αποτριχωση δεν μπορω να ξερω πως λειτουργειτε.Βασικα την φοβαμε πολυ.Καλα δεν γινεται ανα τακτα διαστηματα?Ki ποσο κραταει? Διαφωτιστε την ασχετη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι να πω δεν εχω κανει ποτε αποτριχωση δεν μπορω να ξερω πως λειτουργειτε.Βασικα την φοβαμε πολυ.Καλα δεν γινεται ανα τακτα διαστηματα?Ki ποσο κραταει? Διαφωτιστε την ασχετη :P
Τι φοβάσαι; Τον πόνο; Αυτός όντως είναι υπολογίσιμος (αρκετά!), αλλά ουσιαστικά κρατάει μόνο την ωρίτσα που θα είσαι εκεί.
Ναι, γίνεται ανα τακτά χρονικά διαστήματα (κάθε 20-30 μέρες) αν σε ενδιαφέρει απλά να φοράς φούστα, κάθε 15 μέρες τουλάχιστον στην αρχή αν έχεις σχέση και "βλέπεστε" (γκουχ*γκουχ :P) συχνά.
Το καλό με όλη αυτή την ταλαιπωρία είναι οτι με τον καιρό εξασθενεί η τρίχα σημαντικά (η μητέρα μου απο τα 35 δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γμτ ρε Λία...
έχω αστέρι αισθητικό για αποτρίχωση αλλά.... για να βρεις εκεί ραντεβού παίρνεις τουλάχιστον μια βδομάδα πριν....
πες μου αν θες να πάρω τηλ να μάθω αν έχει χρόνο για σήμερα (πράγμα που θεωρώ πολύ πολύ πολύ δύσκολο)
Επίσης αν σε βολεύει.... είναι στην Πλατεία Βικτωρίας (πας με τον ηλεκτρικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει μια φορα στο Νύχι-νύχι, έχει και εκεί κάτω... Για δες... :)

https://www.nails.gr/gr/stores.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει μια φορα στο Νύχι-νύχι, έχει και εκεί κάτω... Για δες... :)

https://www.nails.gr/gr/stores.php

καλά πλάκα κάνουν??????:fool:
21 ευρώ το μπραζίλιαν?????
εγώ με 25 κάνω όλο το πόδι, μπραζίλιαν και μασχάλες:worry:
Στη Θεσ/νίκη βεβαίως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, δε λέω ότι είναι το καλύτερο. Αλλα για τελευταία στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω που εχω χρονο, ψαχνω και αισθητικο, και μενω και κοντα, δε μου στελνεις το τηλ της?
και, τι λεει απο τιμες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top