Αναζητήσεις κομματιών!

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δυο κομματια ψαχνω, αν ξερει κανεις..

Το 1) ακουγεται στην νεα διαφημιση της cosmote (για το msn) & το 2) ακουγεται σε μια εκπομπη μικρης διαρκειας Beat+Cafe του Alpha tv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ψάχνω ένα περίεργο κομματάκι που λέει κάτι γιουπί γιάγια τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά και κάτι για βασσιλιά και ριζοσπάστη, ξέρει κανείς πώς λέγεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ψάχνω ένα περίεργο κομματάκι που λέει κάτι γιουπί γιάγια τίνος είναι ρε γυναίκα τα παιδιά και κάτι για βασσιλιά και ριζοσπάστη, ξέρει κανείς πώς λέγεται;



Γιούπι για
Καλλιτεχνης: Αγνωστος.. :hmm:
Μουσική/Στίχοι: Καπνίσης Κώστας/Οικονομίδης Γιώργος


Γιούπι- γιάγιά γιούπι-γιούπι γιά
Γιούπι- γιάγιά γιούπι-γιούπι γιά
Γιούπι- γιάγιά γιούπι-γιούπι γιάγιά
Γιούπι-γιούπι γιάγιά γιούπι-γιούπι γιά

Τίνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά ] 2x
το 'να μου φωνάζει σι
τ' άλλο μου φωνάζει για
Τίνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά
το 'να μου φωνάζει σι
τ' άλλο μου φωνάζει για
Τίνος είναι βρε γυναίκα τα παιδιά

Το 'να είναι Γερμανού ναζισταρά
τ' άλλο είναι Ιταλού φασισταρά
και το τρί-ι-το-ο είναι το δικό μας
γαμώ το κέρατό μας αγάπη μου γλυκιά

Γιούπι- γιάγιά γιούπι-γιούπι γιά ] 4x

Τα κορίτσια που 'χαν πρώτα Γερμανούς ] 2x
τώρα έχουν Εγγλεζάκια με κοντά παντελονάκια
κι από πίσω ένα σύνταγμα Ινδούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ευχαριστώ misslittledevil :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γιούπι για
Καλλιτεχνης: Λουκιανός Κηλαϊδόνης
Μουσική/Στίχοι: Καπνίσης Κώστας/Οικονομίδης Γιώργος

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

obscured

Νεοφερμένος

Ο obscured αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λοιπον ισως δεν ειναι ακριβως το θεμα αλλα υπαρχει ενα προγραμματακι που λεγετε Tunatic το οποιο μπορει να αναγνωριζει πιο τραγουδι παιζει και να βγαλει τον τιτλο και τον καλιτεχνη!! Δεν αναγνωριζει βεβαια ελληνικα τραγουδια αλλα κατα τα αλλα δουλευει τελεια. Κατεβαστε το δωρεαν απο το www.tunatic.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είδα πρόσφατα τη διαφήμιση του LiveOffice και πορώθηκα (αυτή με τον bussinessman που κολλάει στο ασανσέρ, αν και θεωρώ ατυχές το σημείο με το ασανσέρ και μετά, προσωπικά με ξενέρωσε). Ξέρει κανείς ποιό είναι το κομμάτι που ακούγεται; Φοβερή μουσική!

edit: Εδώ είναι η διαφήμιση, αν και με πολύ χάλια ποιότητα και ελαφρώς παραμορφωμένη: https://www.youtube.com/watch?v=c3BebaQm_NA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

obscured

Νεοφερμένος

Ο obscured αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συμφωνα με το Tunatic (βλεπε το ακριβως προηγουμενο post)
Το τραγουδι ειναι το Illusion (original mix) απο Daniel D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος τους στίχους από το τραγούδι Ritmo Caliente ( Terranegra & Alycia Stefano ); Έχω πιάσει μόνο:Ritmo Caliente, bailar y cantar con ti...para siempre te quiero.....
Ritmo Caliente obsession
Είναι dance.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος τους στίχους από το τραγούδι Ritmo Caliente ( Terranegra & Alycia Stefano ); Έχω πιάσει μόνο:Ritmo Caliente, bailar y cantar con ti...para siempre te quiero.....
Ritmo Caliente obsession
Είναι dance.


Eδω εισαι!;)
Terranegra & Alycia Stefano -Ritmo caliente

Κομματαρα!!!!
Που ' σαι ρε καλοκαιρι;;;;;;:( :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Eδω εισαι!;)
Terranegra & Alycia Stefano -Ritmo caliente

Κομματαρα!!!!
Που ' σαι ρε καλοκαιρι;;;;;;:( :clapup:

Τους στίχους δεν τους ξέρεις,ε;Έχω ψάξει παντού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τους στίχους δεν τους ξέρεις,ε;Έχω ψάξει παντού...

Eδω εισαι και παλι φατσα:;)

Terranegra & Alicia Stefano -Ritmo caliente
(οχι Αlycia, αλλα Alicia, εκανα λαθος πριν!)

Ritmo caliente
Ritmo caliente
Ritmo caliente

Hola mi querido, quiero bailar y cantar con ti
Querido mio, asi para siempre, para siempre...
Quiero cantar, cada vez y cada noche!!!

Ritmo caliente
Ritmo caliente
Ritmo caliente

Hola mi querido, quiero bailar y cantar con ti
Querido mio, asi para siempre, para siempre...
Quiero cantar, cada vez y cada noche!!!

Hola mi querido, quiero bailar y cantar con ti
Querido mio, asi para siempre, para siempre...
Quiero cantar, cada vez y cada noche!!!
Ohhhh... Ritmo!!!Ritmo caliente... Obsesión!
Ritmo caliente... Sensación! Ritmo caliente...


Obsesión!Ritmo caliente... Sensación!
Hola mi querido, quiero bailar y cantar con ti
Querido mio, asi para siempre, para siempre...
Quiero cantar, cada vez y cada noche!!!
Hola mi querido, quiero bailar y cantar con ti
Querido mio, asi para siempre, para siempre...
Quiero cantar, cada vez y cada noche!!!


P.S. αν δεν το εχεις βρει και θες να στο στειλω ή να το ανεβασω καπου πες μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνα με το Tunatic (βλεπε το ακριβως προηγουμενο post)
Το τραγουδι ειναι το Illusion (original mix) απο Daniel D
Μάλλον το tunatic κάνει λάθος γιατί δεν μπορώ να το βρώ πουθενά αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Eδω εισαι και παλι φατσα:;)


P.S. αν δεν το εχεις βρει και θες να στο στειλω ή να το ανεβασω καπου πες μου.;)

Είσαι τέλειος!!!!:clapup: Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Είμαι εντάξει, μόνο τους στίχους ήθελα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ψάχνω το bitάκι που παίζεται στην διαφήμιση του Bacardi (νομίζω), όπου ο barman τρίβει φύλλα μέντας και με το ρυθμό που τα τρίβει παίζει και το bit. Το θέλω γιατί κάθε φορά που το ακούω στη διαφήμιση, θέλω να κουνηθώ στο ρυθμό. Δεν ξέρω τι με πιάνει :redface:

Ξεχάστε το, βρήκα αυτή τη σελίδα που είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω. Για όσους θέλουν να το ακούσουν ας πάνε στην official σελίδα

Και για όσους έχουν κάποιον download manager και θέλουν το τραγούδι, μπορούν να αρκεστούν σε αυτό της σελίδας, δίνοντας αυτό το link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
It's amazing how you
Can speak right to my heart
Without saying a word
καλημερα παιδες ψαχνω το τραγουδι αυτο στιχοι κ τραγουδιστεις

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ευχαριστω:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ψάχνω το bitάκι που παίζεται στην διαφήμιση του Bacardi (νομίζω), όπου ο barman τρίβει φύλλα μέντας και με το ρυθμό που τα τρίβει παίζει και το bit. Το θέλω γιατί κάθε φορά που το ακούω στη διαφήμιση, θέλω να κουνηθώ στο ρυθμό. Δεν ξέρω τι με πιάνει :redface:

Ξεχάστε το, βρήκα αυτή τη σελίδα που είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω. Για όσους θέλουν να το ακούσουν ας πάνε στην official σελίδα

Και για όσους έχουν κάποιον download manager και θέλουν το τραγούδι, μπορούν να αρκεστούν σε αυτό της σελίδας, δίνοντας αυτό το link


Αχ, να 'σαι καλα και το εψαχνα απο προχθες! :redface: :D


Εντιτ: Ειναι λιγο διαφορετικο απο την διαφημιση, ε? Χχμμμ.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
It's amazing how you
Can speak right to my heart
Without saying a word
καλημερα παιδες ψαχνω το τραγουδι αυτο στιχοι κ τραγουδιστεις

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ευχαριστω:whistle:

Εδώ είσαι.
Γενικά όταν θέλεις κάτι τέτοιο, βάζε τους στίχους στο Google και σίγουρα θα βρεις αυτό που ψάχνεις (αυτό έκανα άλλωστε κι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αχ, να 'σαι καλα και το εψαχνα απο προχθες! :redface: :D
Εντιτ: Ειναι λιγο διαφορετικο απο την διαφημιση, ε? Χχμμμ.. :hmm:
Βασικά ίσως της διαφήμισης έχει τροποποιηθεί λίγο για τις ανάγκες της ίδιας. Αν διαβάσεις στην σελίδα που δίνω (την πρώτη), λένε πως ακριβώς να το βρεις, αλλά δεν μπορώ να το πω γιατί είναι ενάντια στους κανόνες. ;)
Πάντως εμένα μια χαρά με κουνάει και αυτό που βρήκα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To soundtrack του εργου "Lake House" πως λέγεται;
Ψάχνω το κομμάτι που έβαζε στην σκηνή που όταν η Καιτ έμαθε ότι ο άλεξ πέθανε πριν 2 χρόνια έτρεχε στο εμπορικό κέντρο ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top