Χρονόμετρο

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτησουλα ηθελα να κανω... Σαν αυτο το χρονομετρακι που εχει το site για την εναρξη των πανελλαδικων μπορω να βαλω ενα παρομοιο στο pc μου για screen saver πχ ή να ειναι στο φοντο με καποιο τροπο ? Γνωριζει κανεις ?

Ευχαριστω προκαταβολικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το άγχος είναι κακός σύμβουλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
δεν θα το έλεγα έτσι........ Το παιδί ανυπομονεί για τις πανελλήνιες... Θέλει να τελιώνει όσο το δυνατό ποιο γρήγορα από αυτό το μαρτύριο και να περάσει εκεί που θέλει με την πρώτη......
όλοι αυτό θέλουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
δεν θα το έλεγα έτσι........ Το παιδί ανυπομονεί για τις πανελλήνιες... Θέλει να τελιώνει όσο το δυνατό ποιο γρήγορα από αυτό το μαρτύριο και να περάσει εκεί που θέλει με την πρώτη......
όλοι αυτό θέλουμε.....

Aχ πως με καταλαβαινεις...Ακριβως ετσι ειναι...Δε ξερω γιατι αλλα οσο ο καιρος πλησιαζει τοσο λιγοστευει το αγχος και νιωθω ολοενα και πιο ετοιμος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είναι και τόσο μαρτύριο η Γ΄λύκειου.
Και αν έχεις άγχος είτε δεν έχεις προετοιμαστεί σωστά είτε αγχώνεσαι αδίκως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Το δευτερο μαλλον...Δεν ειναι οτι το κανω εγω αλλα μαλλον επειδη μου μεταδιδουν οι αλλοι το αγχος που εχουν...Τι να πω...Αμα ολουσ τους βλεπεις να τρεχουν πανικοβλητοι αρχιζεις και εσυ να αγχωνεσαι...Και προσεξε...Λιγο αγχος κανει καλο στις εξετασεις, οχι ομως υπερβολικο και χωρις λογο αγχος:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
χμμ εγώ δεν θα άντεχα να έχω αυτό το πράγμα κάθε φορά που ανοίγω τον υπολογιστή!!Πάντως μπορείς να ρωτήσεις πώς το έκαναν εδώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το δευτερο μαλλον...Δεν ειναι οτι το κανω εγω αλλα μαλλον επειδη μου μεταδιδουν οι αλλοι το αγχος που εχουν...Τι να πω...Αμα ολουσ τους βλεπεις να τρεχουν πανικοβλητοι αρχιζεις και εσυ να αγχωνεσαι...Και προσεξε...Λιγο αγχος κανει καλο στις εξετασεις, οχι ομως υπερβολικο και χωρις λογο αγχος:no1:
Εγώ πάντως είμαι ΤΕΛΙΩΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ!
Σαν το Γιώργο και γώ , σηκώνομαι πρωί πριν εξατάσεις και κατευθείαν ....

https://www.youtube.com/swf/l.swf?vi...lt.jpg&t=OEgsToPDskL39nFPBROGcnFFxsLZEU_w&hl=

ή
(για να μην ανόιγω pc)
in flames - come clarity από ράδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ωραιος !:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είναι και τόσο μαρτύριο η Γ΄λύκειου.
Και αν έχεις άγχος είτε δεν έχεις προετοιμαστεί σωστά είτε αγχώνεσαι αδίκως.

Αντώνη, δεν μπορείς να ξέρεις ακόμα.. Φτάσε κι εσύ στην Γ' Λυκείου λίγο πριν τις πανελλαδικές και μετά έλα πες μας αν θα έχεις άγχος ή όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ το λέω αυτό κρίνοντας από το lower αγγλικών, που και αυτό είναι αρκετά σημαντικό δίπλωμα θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι ρε Αντώνη, κοίταξε.. Άλλο τα πτυχία Αγγλικών και άλλο οι πανελλαδικές.. Δεν αντιλέγω, σαφώς είναι αρκετά σημαντικό δίπλωμα, μα δεν έχει καμία σχέση με τις πανελλαδικές.. Από εκεί κρίνεται ολόκληρο το μέλλον σου.. Δεν πιστεύω πως υπάρχει πραγματικά κάποιος που να μην έχει άγχος στις πανελλαδικές έστω και στο ελάχιστο.. Και όπως σου είπα, δεν μπορείς να λες κάτι στο στυλ: Δεν πιστεύω πως είναι μαρτύριο η Γ' Λυκείου και εγώ δε θα έχω άγχος και οτιδήποτε τέτοιο.. Φτάσε μέχρι εκεί και μετά πες μας, προς το παρόν δε μπορείς να εκφέρεις άποψη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι ρε Αντώνη, κοίταξε.. Άλλο τα πτυχία Αγγλικών και άλλο οι πανελλαδικές.. Δεν αντιλέγω, σαφώς είναι αρκετά σημαντικό δίπλωμα, μα δεν έχει καμία σχέση με τις πανελλαδικές.. Από εκεί κρίνεται ολόκληρο το μέλλον σου.. Δεν πιστεύω πως υπάρχει πραγματικά κάποιος που να μην έχει άγχος στις πανελλαδικές έστω και στο ελάχιστο.. Και όπως σου είπα, δεν μπορείς να λες κάτι στο στυλ: Δεν πιστεύω πως είναι μαρτύριο η Γ' Λυκείου και εγώ δε θα έχω άγχος και οτιδήποτε τέτοιο.. Φτάσε μέχρι εκεί και μετά πες μας, προς το παρόν δε μπορείς να εκφέρεις άποψη..

+1:no1:

Οταν πας Γ Λυκειου οσο πιο κοντα βρισκεσαι στις πανελληνιες αρχιζεις οχι να αγχωνεσαι αλλα να αναρωτιεσαι πιο πολυ στο στυλ : -Και αν δεν...Τι θα κανω... Και τετοια...δε θα το ονομαζα αγχος αλλα ανησυχια που καλο ειναι να υπαρχει...Αλλα οχι να πνιγεσαι στο αγχος...γιατι οπως ειπε και ο φιλος μας ο Φρίντριχ Βίλχελμ Νίτσε "Οτι δε με σκοτωνει, με κανει δυνατοτερο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οκ
Κάνω για άλλη μια φορά λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
οκ
Κάνω για άλλη μια φορά λάθος.

Όχι, μην το βλέπεις έτσι, ότι έκανες ξέρω γω ένα λάθος και στο διορθώνουμε.. Αυτό που θέλουμε να σου πούμε είναι ότι είσαι μικρός ακόμα για να ξέρεις και δεν μπορείς να λες τίποτα με σιγουριά ακόμα.. Αυτό μόνο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Όχι, μην το βλέπεις έτσι, ότι έκανες ξέρω γω ένα λάθος και στο διορθώνουμε.. Αυτό που θέλουμε να σου πούμε είναι ότι είσαι μικρός ακόμα για να ξέρεις και δεν μπορείς να λες τίποτα με σιγουριά ακόμα.. Αυτό μόνο..:)

+1 παλι :no1:

Με εκπλησεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top