Τι όνειρο είδατε χθες;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ήταν κάπως καυτό και σέξι το χθεσινό όνειρο:redface:

+1
Λες να με επηρεασε η πανσεληνος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειδα οτι ειχα παει σε ενα σηγκεκριμενο οργανοπολειο στην Ροδο και εκει ειχα ξεχασει απο την προιγουμενη φορα μια τσαντα. Επισα εκει περα μια-μια ολες της κιθαρες που ειχε και της δοκιμαζα εγω, επιασα και μερικα μπασσα. Μετα κατι αγορασα (δεν θυμαμε τι) και οταν εφευγα τα ξεχασα και γυρισα μετα με τον πατερα μου να τα παρω...

Αλλου και αλλου βοσκο μου φενετε... ο κατεγισμος πληροφοριων της τελευτεες μερες με εχει αποσυντωνισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν το όνειρο που είδα την τελευταία φορά που κοιμήθηκα (δηλαδή το βράδυ!) είχα την ανάγκη να το πω.
Ειδα λοιπόν οτι είχα έναν αδεφρό στην ηλικία μου (δεν έχω αδέρφια) και οτι είμασταν εγώ, ο αδερφός μου και οι γονείς μου στο αυτοκίνητό μας και κάπου πηγαίναμε. Ξαφνικά κάτι έγνισε στο δρόμο, το οποίο μας ανάγκασε να βγούμε από το δρόμο και με μεγάλη ταχύτητα να πέσουμε πάνω σε μια κολώνα. Με αποτέλεσμα να σκωτωθούν ο πατέρας μου και ο αδερφός μου. Εγώ με τη μητέρα μου βγήκαμε έξω και κλαίγοντας πήραμε το δρόμο για το σπίτι, γιατί το συμβάν είχε γίνει σε μέρος της Αθήνας (ακόμα προσπαθώ να θυμηθώ ποιό ήταν).
Αυτά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι χτες είδα ένα που θυμόμουν και μετά. Διαπίστωσα λέει οτι η πρώην του φίλου μου του έκανε αναπάντητες κάθε εβδομάδα και αυτός της απαντούσε κιόλας! Και όταν του έκανα παράπονα μου λέει "ε αφού ξέρεις οτι τη γουστάρω". Μπρρρ, ξύπνησα 4 η ώρα απο αυτό και δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αμαν παιδί μου, πολύ ζηλιάρα μου φαίνεσαι:D
Coolare λίγο, ο Εχp σε αγαπάει ακόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ είδα ένα εφιάλτη ... :'(
Με κατηγορούσε ένα ανήλικο κοριτσάκι για παιδεραστία :'(

Ξύπνησα εντελώς σαλταρισμένη :'(
Πρέπει να είναι μακράν το χειρότερο όνειρο που έχω δει ποτέ μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Όλοι κακά όνειρα είδατε σήμερα?
Ευτυχώς εγώ που δεν τα θυμάμαι ποτέ δηλαδή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω το θυμομουν το πρωι αλλα μετα το ξεχασα, κατι καλο με την κοπελα μου ητανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Να μαντέψω ελεύθερα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να μαντέψω ελεύθερα?:D
Να μαντεψεις, αλλα εγω δεν θυμαμε τι ητανε για να σε επιβεβεωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ δεν θα δώσω τόσο βάση στο τι είδα όσο στο ότι αυτό που είδα,την επόμενη κιόλας ημέρα (χθες δηλαδή,γιατί δεν έχω κοιμηθεί έκτοτε..:P) έγινε στην πραγματικότητα..πρώτη φορά μου συνέβη αυτό..!!! :yahoo: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εγώ είδα ένα εφιάλτη ... :'(
Με κατηγορούσε ένα ανήλικο κοριτσάκι για παιδεραστία :'(

Ξύπνησα εντελώς σαλταρισμένη :'(
Πρέπει να είναι μακράν το χειρότερο όνειρο που έχω δει ποτέ μου :'(
Κοριστάκι κατηγορούσε γυναίκα για παιδεραστία? :hmm: :hmm: ΚΟΥΕ δεν μας τα λες καλά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τωρα τελευταια βλεπω ολο εφιαλτες.. τη μια οτι με κηνυγανε να με βιασουνε, την αλλη οτι πανε να με χτυπησουν με πυροσβεστηρα (!) στο κεφαλι.. βαρεθηκα πια.. :(

το μονο καλο ειναι οτι τωρα τελευταια εχω αρχισει να μπορω να αντιδρω σε αυτα τα ονειρα.. δλδ ενω παλια δεν μπορουσα ουτε να τρεξω ουτε να φωναξω (οπως και στους περισσοτερους εφιαλτες) τις τελευταιες φορες τρεχω σαν σιφουνας οταν ειναι να ξεφυγω.. ασε που στο ονειρο με τον πυροσβεστηρα προσπαθουσα να φωναξω "μαμα" και ενω τις δυο πρωτες φορες δεν μπορουσα, την τριτη το φωναξα κανονικα και μαλιστα ξυπνησα απο τη φωνη μου.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
τωρα τελευταια βλεπω ολο εφιαλτες.. τη μια οτι με κηνυγανε να με βιασουνε, την αλλη οτι πανε να με χτυπησουν με πυροσβεστηρα (!) στο κεφαλι.. βαρεθηκα πια.. :(

Μήπως μετακόμισες πρόσφατα? Εγώ έβλεπα πολύ συχνά τέτοιους εφιιάλτες όταν μετακόμισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μήπως μετακόμισες πρόσφατα? Εγώ έβλεπα πολύ συχνά τέτοιους εφιιάλτες όταν μετακόμισα.

σοβαρα μιλας;;; δεν μετακομισα αλλα προκειται να μετακομισω μεσα στον επομενο 1-1,5 μηνα.. λες να ειναι απο αυτο;;; πώς το εξηγεις ομως;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η (μελλοντική) αλλαγή περιβάλλοντος είναι μάλλον. Θυμάμαι πριν μετακομίσω εγώ είχε μετακομίσει μια φίλη μου, η οποία μου έλεγε οτι έβλεπε συνέχεια εφιάλτες οτι κάποιος θα έμπαινε στο σπίτι, οτι κάποιος την κυνηγούσε και άλλα τέτοια. Γενικά πιστεύω οτι μια μετακόμιση επηρεάζει πάρα πολύ τον άλλον, ακόμη κι αν πρόκειται να μείνει με τα ίδια πρόσωπα που έμενε και στην ίδια περιοχή (όπως εγώ πχ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι μαλλον θα εχεις δικιο.. ποσο μαλλον που εγω το φερω βαρέως που θα φυγω και θα αφησω τη μαμα μου και τον αδερφο μου.. (φαντασου να πηγαινα και μακρυα, 10 λεπτα δρομος θα ειναι..)

εμενα μου εκανε εντυπωση παντως και το οτι ξαφνικα αρχισα να μπορω να αντιδρω.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Είδα ότι είχα πάει σε μια φοβερη παραλία κι έκανα μπάνιο,και στην ακρογιαλιά ήταν ένα πολύ ωραίο μπαράκι :D αλλά μετά ήρθαν κάτι τεράστιες σαρανταποδαρούσες (ο φόβος μου) και έγιναν όλα μαύρα και τέλος το όνειρο εξελίχθηκε σε έναν εφιάλτη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ είδα ενα προφειτικό όνειρο ... Περπατούσα στην Πατησίων και ξαφνικά βλέπω τον Παπανδρέου δίπλα σε ένα αυτοκίνητο να με χαιρετά. Ίσως είμαι στα τελευταία μου ...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ είδα ενα προφειτικό όνειρο ... Περπατούσα στην Πατησίων και ξαφνικά βλέπω τον Παπανδρέου δίπλα σε ένα αυτοκίνητο να με χαιρετά. Ίσως είμαι στα τελευταία μου ...:bye:
Χαχαχαχαχχα!!! Ίσως έχεις επηρρεαστεί από τις εκλογές που έρχονται.... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top