Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μεταμορφομενες σε αντρες....

Ο χριστός και η παναγία!!!!

αυτά δεν μπορεί να είναι γυναίκες....!!!!
δεν μπορεί να είναι τπτ βασικά!!!
Είναι...τέρατα... Σοκαρίστηκα τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δε θυμάμαι αν έχω απαντήσει στο θέμα αυτό κ βαριέμαι να ψάχνω τώρα πρωινιάτικα :P. αν έχω απαντήσει, στάνταρ θα έχω πει όμως για πρόσωπο :redface: :).

στο σώμα τώρα νταξ, δεν έχω κάτι πολύ συγκεκριμένο στο μυαλό μου. όχι πολύ αδύνατη, όχι και καμμιά κατοστή κιλά. βασικά απαιτώ να έχει δυο χεράκια για να με αγκαλιάζει :redface:, στα άλλα τα βρίσκουμε i guess :D.

για άντρες, έντιτ αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποσο μεγάλα να ναι τα χεράκια?


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τιραμόλα. η ιδανική σύντροφος του γουίκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω αν παντρευτώ ένα τέτοιο εμμετικό παρασκεύασμα και της πω "Να πας στον διάολο δικιά σου δουλειά είναι να πλύνεις τα πιάτα", με πόσες μελανιές θα με τρέχουν στο ΚΑΤ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Να σας ρωτήσω αν παντρευτώ ένα τέτοιο εμμετικό παρασκεύασμα και της πω "Να πας στον διάολο δικιά σου δουλειά είναι να πλύνεις τα πιάτα", με πόσες μελανιές θα με τρέχουν στο ΚΑΤ; :P

Αν παντρευτης τετια γυναικα πρεπει και εσυ να εχει τα αναλογα προσωντα... αλλιως μην το τολμισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα πάω να κάνω μπύρα μπιλντινκγ κρόνε θα πίνω 15-20 λίτρα μπύρα την ημέρα και μετά θα φένομαι σαν μποντι μπίλτνινγκ αφού και τα δύο το ίδο χάλι είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Θα πάω να κάνω μπύρα μπιλντινκγ κρόνε θα πίνω 15-20 λίτρα μπύρα την ημέρα και μετά θα φένομαι σαν μποντι μπίλτνινγκ αφού και τα δύο το ίδο χάλι είναι :D

Αστο... δεν πιανει... Θες να σου δειω κατι γειτονες μου που νομιζανε το ιδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ποιο είναι το Τέλειο Σώμα για εσάς;

Το δικο μου! αχαχα! :bleh: :lol:

(για αντρα λεω, ε? ναι..) Δεν μου αρεσουν με τιποτα οι αντρες φετες. Με τιποτα ομως..
Θελω να εχει και λιγο κοιλιτσα. :redface:


Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Να σας ρωτήσω αν παντρευτώ ένα τέτοιο εμμετικό παρασκεύασμα και της πω "Να πας στον διάολο δικιά σου δουλειά είναι να πλύνεις τα πιάτα", με πόσες μελανιές θα με τρέχουν στο ΚΑΤ; :P


Αμφιβαλω αν θα χρειαστει να σε πανε μεχρι το ΚΑΤ. :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τελειο σωμα θεωρω το σωμα που δειχνει υγιες ακομη κι αν δεν ειναι ιδιαιτερα αδυνατο ή γυμνασμενο, δηλαδη ενα σωμα που να εκπεμπει ενεργεια και δυναμη.
Οπως εχω ξαναγραψει, επι χρονια ημουν χοντρη και τα τελευταια χρονια εχω γινει υπερβολικα αδυνατη οπως παντα επιθυμουσα, παλια εκανα μπαλετο και τον τελευταιο χρονο ξανα αρχισα να κανω χορο αλλα παρολα αυτα βλεπω οτι το σωμα μου δεν ειναι οσο υγιες και γεματο δυναμικοτητα οσο θα ηθελα, αντιθετα εχει παντα μια καποια ...ατονια, ΑΝΤΙΘΕΤΑ στα μαθηματα χορου βλεπω καποιες κοπελες που εχουν καποια κιλα παραπανω αλλα εκπεμπουν περισσοτερη δυναμη απο μενα, δεν εχει να κανει με ευλυγισια, δεν εννοω αυτο. Απο κει και περα επισης θεωρω τελειο σωμα ενα σωμα το οποιο ΞΕΡΕΙ να στηνεται σωστα, δηλαδη εκτιμω πολυ στους ανθρωπους το αγερωχο βαδισμα και το να στεκονται σωστα, το θεωρω υπερβολικα σημαντικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Για μενα το τελειο σωμα δεν ειναι αυτο των μοντελων που πολλες απο μας κυνηγαμε να αποκτισουμε με μανια, αλλα αυτο που με κανει να νιωθω ομορφα με τον εαυτο μου.. Δεν υπαρχουν τα ιδια κριτηρια για ολους μας, γιατι εχουμε διαφορετικα χαρακτηριστικα.. Ξερω πολλες κοπελες που ενω ειχαν καμπυλες που τους πηγαιναν απιστευτα αδυνατισαν ξαφνικα και τωρα φιανονται χαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όσον αφορά το άλλο φύλο δεν μου αρέσουν τα αδύνατα σώματα, θέλω να έχει τις πλατάρες του ο άλλος, να εκπέμπει το στυλ "μπορώ να σε προστατέψω".:) Αλλά να μην είναι και σφίχτερμαν στυλ Κώστα Σόμμερ!:weak: :mpliaks: Η μελαμψή επιδερμίδα και τα μαύρα μαλλιά και μάτια παίρνουν επιπλέον μπόνους! Βέβαια πολλές φορές μου έχουν αρέσει παιδιά που καμιά σχέση με τα παραπάνω, δεν μου αρέσουν οι κανόνες.

Όσο για κοπέλες νομίζω πως το τέλειο σώμα είναι της Σακίρα! Μου αρέσει μια κοπέλα να έχει καμπύλες(μήπως επειδή έχω κι εγώ;:P ), αλλά και πάλι δεν βάζω κανόνες. Έχω δει κοπέλες πολύ αδύνατες και τους πήγαινε απίστευτα. Όσο για τα ΜΜΕ και το στυλάκι της πολύ αδύνατης που πλασάρουν συνήθως, δεν με επηρεάζει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το τελειο σωμα πρεπει να εχει και τα "πιασηματα" του βρε αδελφε.....οταν η κοπελα ειναι πολυ μα πολυ αδυνατη, λες και εχει να φαει 2 χρονια, ε αυτο για μενα ειναι αιδια. συγγνωμη που το λεω αλλα ετσι ειναι. ενταξει να εισαι λεπτη αλλα οχι πετσι και κοκκαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Απ' ό,τι διαβάζω, οι περισσότεροι άντρες προτιμούν τα πιασίματα. Έχω λοιπόν μια εύλογη απορία: γιατί μόλις βλέπετε μοντέλα, χορεύτριες σε club κ.ο.κ, παθαίνετε κάτι σαν αμόκ;;;Δεν το λέω ειρωνικά, πραγματικά καιρό τώρα προσπαθώ να βρω μια απάντηση...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απ' ό,τι διαβάζω, οι περισσότεροι άντρες προτιμούν τα πιασίματα. Έχω λοιπόν μια εύλογη απορία: γιατί μόλις βλέπετε μοντέλα, χορεύτριες σε club κ.ο.κ, παθαίνετε κάτι σαν αμόκ;;;Δεν το λέω ειρωνικά, πραγματικά καιρό τώρα προσπαθώ να βρω μια απάντηση...:hmm:
Πρωσοπικα δεν παθενω τπτ οταν της βλεπω, το πολυ-πολυ να μου ερθει αναγουλα με μερικα μοντελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Απ' ό,τι διαβάζω, οι περισσότεροι άντρες προτιμούν τα πιασίματα. Έχω λοιπόν μια εύλογη απορία: γιατί μόλις βλέπετε μοντέλα, χορεύτριες σε club κ.ο.κ, παθαίνετε κάτι σαν αμόκ;;;Δεν το λέω ειρωνικά, πραγματικά καιρό τώρα προσπαθώ να βρω μια απάντηση...:hmm:

Μα και τα περισσότερα μοντέλα και οι χορεύτριες έχουν πιασίματα. Μπορείς να δεις την Adriana Lima ή τη Laetitia Casta που είναι μοντέλα και να πείς ότι δεν έχουν πιασίματα; Όχι! Τώρα αν κάποιος αρέσκεται σε ανορεξικά μοντέλα, πρόβλημά του, επιλογή του. Οφείλουμε όμως να διαχωρίσουμε τα ανορεξικά μοντέλα από τα μοντέλα γενικώς.

Ας επεκτείνουμε λίγο παραπέρα το ζήτημα. Ακόμα και πιασίματα να μην έχει μια μη ανορεξική κοπέλα που δουλεύει ως χορεύτρια, δέχεται τον θαυμασμό και την προσήλωση των ανδρών και για άλλους λόγους. Το κούνημα στη σκηνή, τα κρεμάσματα από τον σωλήνα, τα σπαστά διαφορικά στη μέση όταν στριφογυρίζει στο σωλήνα, τα προκλητικά ρούχα που αποκαλύπτουν τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα αφήνοντας τα υπόλοιπα στην φαντασία του άντρα που η οποία αρχίζει και φουντώνει...κλπ.

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις, αλλά πολλά πράγματα μπορούν να σε συνεπάρουν σε έναν άνθρωπο και εδώ απλά αναφερόμαστε όλοι αναπόφευκτα σε γενικότητες. Το ειδικό, έρχεται και σε μαγεύει εκεί που δεν το περιμένεις, χωρίς πολλές φορές να ξεφεύγει από το γενικό που ήδη έχεις θέσει στο μυαλό σου. Αν όλοι γνωρίζαμε τι θέλαμε έως την τελευταία λεπτομέρεια, δε θα υπήρχε όλη αυτή η ενέργεια στον ερωτισμό και στην προσέγγιση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις, αλλά πολλά πράγματα μπορούν να σε συνεπάρουν σε έναν άνθρωπο και εδώ απλά αναφερόμαστε όλοι αναπόφευκτα σε γενικότητες. Το ειδικό, έρχεται και σε μαγεύει εκεί που δεν το περιμένεις, χωρίς πολλές φορές να ξεφεύγει από το γενικό που ήδη έχεις θέσει στο μυαλό σου. Αν όλοι γνωρίζαμε τι θέλαμε έως την τελευταία λεπτομέρεια, δε θα υπήρχε όλη αυτή η ενέργεια στον ερωτισμό και στην προσέγγιση.:)[/quote]

Νομίζω ότι με κάλυψες! Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Προσωπικά εμένα μου αρέσουν άτομα με μπλε/πράσινα μάτια, ανοιχτόχρωμα κοντά μαλλία και όχι πολύ μαυρισμένοι:P

Τώρα, όσο για το σώμα, ποιός δεν προτιμάει γυμνασμένους/γυμνασμένες:P
Νταξ, να μην είναι και bodybuilder αλλά ούτε και εντελώς αγύμναστος:P
Κάτι ενδιάμεσο υποθέτω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Γύρω στο 1.70 - 1.75,με πιασίματα στα σωστά σημεία και μεγάλο ωραίο στήθος :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Βασικα το συνολο παιζει τεραστιο ρολο, αλλα εγω προσεχω: ποδια, πισινο, στηθος, πρωσωπο (ολα δλδ)
:hehe:
και μεγάλο ωραίο στήθος :inlove: :inlove:
:hehe: :hehe:



Στο θέμα μας, οδοντογλυφίδες ρουλ! Και οι φλέβες, ωμγκ!!, όσο πχιο πολύ εξογκώνουν τόσο το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top