[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
γμτ ρε Λία...
έχω αστέρι αισθητικό για αποτρίχωση αλλά.... για να βρεις εκεί ραντεβού παίρνεις τουλάχιστον μια βδομάδα πριν....
πες μου αν θες να πάρω τηλ να μάθω αν έχει χρόνο για σήμερα (πράγμα που θεωρώ πολύ πολύ πολύ δύσκολο)
Επίσης αν σε βολεύει.... είναι στην Πλατεία Βικτωρίας (πας με τον ηλεκτρικό)
Πάρε να δούμε μπας και μπορεί... Εγώ μπορώ μέχρι τις 4 το απόγευμα αύριο...
Μου φαίνεται θα πάρω το χρυσό οδηγό σβάρνα, όλο και κάποια θα μπορεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μόλις πήρα....
:/: δεν έχει χρόνο για σήμερα και αύριο δεν δουλεύει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Michelle...τι έγινε τελικά? Βρήκες αυτό που έψαχνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Michelle...τι έγινε τελικά? Βρήκες αυτό που έψαχνες?
Nope, τελικά αδιαθέτησα εκείνη τη μέρα οπότε δεν χρειαζόταν :P :P
Την επόμενη βδομάδα πήγα στην παλιά μου...
Και μάλλον προς το παρόν εκεί θα συνεχίσω να πηγαίνω (γμτ είναι και 2 ώρες μακριά με ΜΜΜ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πόσα παίρνει, Λία μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πόσα παίρνει, Λία μου;
27 μου παίρνει συνήθως για πόδια και μπικίνι (ολόκληρο). Την προηγούμενη φορά μου πήρε μόνο 20 γιατί είχα κάνει μόνη μου τις γάμπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
βρε παιδιά δεν πονάει πολύύύ όλη αυτή η διαδικασία..? :/: έχω σκεφτεί αρκετές φορές να πάω κι εγώ,αλλά έχω την εξής "ιδιαιτερότητα".. αν κάποιος με πονέσει (βλ.τσιμπήσει πολύ δυνατά,κλπ),μου βγαίνει καθαρά αντιδραστικά να τον χτυπήσω.. :( μου φεύγει το χέρι και δεν μπορώ να το ελέγξω εύκολα.. :redface:
φαντάζεστε λοιπόν σκηνικό,να τραβήξει η κοπέλα την ταινία κι εγώ να της χώσω μπάτσα..??? (για να μην πω ότι,λογικά,αν πλησιάσει στην περιοχή του μπικίνι,θα μου φύγει κανα πόδι και θα τρέχουμε να την ψάχνουμε μετά..:/:)
προς το παρόν λοιπόν,χρησιμοποιώ,κλασσικά,ξυραφάκια και μηχανή..
πόσο πονάει η αποτρίχωση σε αισθητικόόόό..??? :'( :baby:...:redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ω ναι! πονάει!!! και μάλιστα ΠΟΛΥ στο μπικίνι!!!
και μένα μια φορά μου βγήκε ανακλαστικά να τη χτυπήσω την γυναίκα :lol:
αλλά ευτυχώς κρατήθηκα!! :P
Βέβαια, ο πόνος είναι φυσικά διαφορετικός από άνθρωπο σε άνθρωπο....
Υπάρχει περίπτωση άλλη κοπέλα να σου πει ότι δεν πονάει καθόλου :/:
Εγώ είμαι απ αυτές που πονάνε πολύ πάντως γμτ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πονάω ιδιαίτερα. Κάνω από έκτη δημοτικού (έχω προοδευτική μαμά) και μπορώ να πω ότι έντάξει, δεν είναι και σαν χάδι, αλλά αντέχεται, και αξίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο μπικίνι ναι, πονάει απίστευτα! Ειδικά κοντά στα χείλη... Κι εμένα μου χει τύχει να πάω να τη χτυπήσω αλλά το συγκράτησα! Το ζεστό κερί πάντως (αυτό το μπλε που το απλώνουν, σκληραίνει και το τραβάνε) πονάει πολύ λιγότερο, δεν ξέρω γιατί. Επίσης ένα καλό που έκανε η αισθητικός μου στη Θεσ/νίκη είναι οτι μόλις το τραβούσε πίεζε το δέρμα με το χέρι της και έφευγε αμέσως ο πόνος!
Πάντως συνήθως ξεκινάνε απο γάμπες που δεν πονάει τόσο (τουλάχιστον σε μένα - και έχω και πολύ χοντρή τρίχα) οπότε μπορείς να πας και όταν δεις οτι δεν αντέχεις άλλο να της πεις να σταματήσει. Να ξέρεις πάντως οτι είναι σαν το σεξ: Τις πρώτες φορές πάντα πονάει πολύ. Οπότε τις πρώτες φορές, αρκεί να είναι ανεκτός ο πόνος και μετά που θα αδυνατίσει η τρίχα σου θα πονάς λιγότερο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ είμαι απ αυτές που πονάνε πολύ πάντως γμτ :(

..κι εγώ κουέ μουυυυ... :( γενικά,δεν τα πάω καθόλου καλά με τον πόνο... :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως για να μας δώσω κουράγιο σας λέω οτι η μητέρα μου έκανε απο τα 15 και περίπου στα 30 δεν είχε σχεδόν τίποτα! (εκτός απο μπικίνι που απλώς αραίωσαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αν κάποιος με πονέσει (βλ.τσιμπήσει πολύ δυνατά,κλπ),μου βγαίνει καθαρά αντιδραστικά να τον χτυπήσω.. :( μου φεύγει το χέρι και δεν μπορώ να το ελέγξω εύκολα.. :redface:
φαντάζεστε λοιπόν σκηνικό,να τραβήξει η κοπέλα την ταινία κι εγώ να της χώσω μπάτσα..???


Ελιωσα! :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν πονάω ιδιαίτερα. Κάνω από έκτη δημοτικού (έχω προοδευτική μαμά) και μπορώ να πω ότι έντάξει, δεν είναι και σαν χάδι, αλλά αντέχεται, και αξίζει
εκτός από προοδευτική είναι μάλλον και πολύ έξυπνη!!!
Γιατί προφανώς δεν πρόλαβες να βάλεις ξυράφι και να τις κάνεις σκληρότερες ανθεκτικότερες και χειρότερες :P
Εγω που στην 6η δημοτικού έβαλα ξουράφι, κόντεψε να μου γίνει βερμούδα μάλλινη η τρίχα.... άσε που σκληρηναν τελικά τόσο πολύ που μετά το κάθε ξύρισμα γεμιζα σπυρακαι με πυον σε ΚΑΘΕ τρίχα....
ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Εσενα λοιπόν, μάλλον για αυτό δεν σε πονάει τόσο πολύ.... δεν εχουν δύναμη πλέον οι τρίχες σου ;)
Αν είσαι και λιγο ανθεκτικη στον πόνο.... εεε έδεσε το κερασακι!
ΤΥΧΕΡΗ!!!

Πάντως για να μας δώσω κουράγιο σας λέω οτι η μητέρα μου έκανε απο τα 15 και περίπου στα 30 δεν είχε σχεδόν τίποτα! (εκτός απο μπικίνι που απλώς αραίωσαν)
Αυτό είναι γεγονός.... κάνω κερί περίπου 10 χρόνια τώρα και η διαφορά είναι ΑΙΣΘΗΤΗ!!!!
περιττό δε να σας πω ότι με αυτό τον τρόπο μου βγάζει και το φρύδι ε?? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τι γινονται τα κοριτσια? Σας πεθυμησα:clapup: :clapup: :clapup:
Κουε μου και το φρυδι με κερι??????? Δεν θα το αντεχα με τιποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάντως δε βάζω πουθενά κερί. Όταν ήμουν στην 2α γυμνασίου μου έκανε η μάνα μου και κάθε φορά άκουγε όλη η πολυκατοικία τα ουρλιαχτά μου, για να μην πούμε για κάτι ξαφνικές επισκέψεις κατά τη διάρκεια της αποτρίχωσης από διάφορους γνωστούς των γονιών μου, οπότε εγώ δεν είχα που να κρυφτώ. Κατέληξα λοιπόν στο venus ξυραφάκι μου, δεν κόβομαι ποτέ μα ποτέ, δεν έχω κανένα σπυράκι και όλα οκ, εκτός των άλλων σε χρόνο dt είμαι έτοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Μπρος στα κάλλη τί είναι ο πόνος... Κατά τα άλλα γρήγορο κι εύκολο το ξυράφι αλλά μία γνωστή μου από ξυράφι της γύρισε μία τρίχα, έκανε κύστη και τώρα έχει σημάδι από 3 ράμματα να το θυμάται... Πάγο για τον πόνο λοιπόν και κουράγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά κι εμένα μια γνωστή μου βγήκε έξω και της ήρθε μια γλάστρα στο κεφάλι και έπαθε αμνησία. Μωρέ τι πάγο μου λες εσύ, εγώ θέλω ολική νάρκωση για να μην καταλαβαίνω τίποτα. Άσε τη διαδικασία, πάρε το κερι κάνε έτσι κάνε αλλιώς, τράβα. Βρε ξυράφι και πάλι ξυράφι λέμεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Βρε ξυράφι και πάλι ξυράφι λέμεεεεε :P


Και εγώ το προτιμώ για γρηγοράδα.. Δεν έχω και τριχοφυΐα και έτσι δεν χρειάζομαι απαραίτητα το κερί. Ώμος η αλήθεια να λέγεται κορίτσια…άλλο να κρατάει μια μέρα το απαλό το δέρμα και άλλο τρεις εβδομάδες…αξίζει να υποστείς τον πόνο της αποτρίχωσης για λίγο …το αποτέλεσμα είναι πολύ καλύτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά όχι και 3 εβδομάδες... Μην τα παραλέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top