Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εγώ δε τον πήγαινα ποτέ μου , δε ξέρω. Δε μου ενέπνεε κάτι ως ηθοποιός.


Και επιτέλους, ας πάψουμε να τους λέμε "ηθοποιούς" (από πού και ως πού φτιάχνουν ήθος με τις σημερινές μπούρδες που κυκλοφορούν ; )


Το actor είναι πολύ καλύτερο!



Καλό ταξίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
56 ήτανε...αχχχ
καλα στο 2 ξένοι ήτανε φοβερος...αλλα και στην εξαφανιση!!!


56????
δε θα το πιστευα με καμια δυναμη!!!οντως,δε θα ειχε καλο τελος.το εμαθα το πρωι,στο γρηγορη :(.κριμα,μου αρεσε πολυ.στους 2 ξενους ηταν τελειος!!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Κρίμα ρε παιδιά πάντως...εγώ τον πήγαινα... ήταν απ τους αγαπημένους μου ηθοποιούς... Η μπλεξίματα είχε με εμπόρους με την γνωστή ιστορία με τα ναρκωτικά..ή... το ύποπτο είναι ότι βρέθηκε γυμνός κια στο σπίτι δεν υπήρχε διάρρηξη...άρα μπας και τον μαχαίρωσε καμιά γκόμενα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Γκόμενα ή γκόμενος;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
καλο ταξιδι νικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Αν και γενικα δεν τρελαινομαι για ηθοποιους, τραγουδιστες και τα λοιπα, στεναχωρηθηκα πραγματικα, οτι και να ηταν ανθρωπος ηταν. Εκανε μονο κακο στον εαυτο του και σε κανεναν αλλον με τις ουσιες που επαιρνε. Κριμα και για την οικογενεια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γκόμενα ή γκόμενος;;)

Λιγο σεβασμό στο νεκρό και κυριως ας μη βγαζουμε συμπεράσματα πριν μιλησει η Δικαιοσυνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Λιγο σεβασμό στο νεκρό και κυριως ας μη βγαζουμε συμπεράσματα πριν μιλησει η Δικαιοσυνη.

Δεν είπα πως δεν σέβομαι τον νεκρό.
Το μόνο που αναφέρω είναι σενάρια και αυτό είναι ένα πολύ πιθανό σενάριο.
Άλλωστε έχουν ειπωθεί παλαιότερα πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Οτι και να εχει ειπωθει παλιοτερα καμια σημασια δεν εχουν τωρα, ας στον σεβαστουμε και λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ενας δυστηχισμενος ανθρωπος ηταν αλκοολ κοκα κ απο το αλλο
και μενα μου αρεσε παντως σαν ηθοποιος
αυτη ειναι η καταντια της ελληνικης πραγματικοτητας νομιζετε οι αλλοι διαφερουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κρίμα ήταν καλός ηθοποιός. Αλλά και πάλι πάντα η ζωή θα φτάσει στο τέλος της κάποια στιγμή και μετά υπάρχει αιώνια ξεκούραση, απλώς τη ζωή πρέπει να τη ζεις και να την νιώθεις κάθε στιγμή, ακόμα και φορές που δεν είναι τόσο ευχάριστες. Όμως, το να ζεις μες τα ναρκωτικά και στην κόκα όπως προφανώς φαίνεται στην περίπτωση αυτή είναι σαν να μην έχεις ζωή και χειρότερα να μην είχες ποτέ και για μένα είναι χειρότερο από τον θάνατο, διότι στην περίπτωση του θανάτου έχεις πεθάνει γιατί έζησες, ενώ στην περίπτωση αυτή ήσουν ήδη νεκρός, ζούσες μόνο για να πεθάνεις. Σκεφτείτε πάντως ότι χιλιάδες άνθρωποι πεθαίνουν καθημερινά, δεν δίνει κανείς σημασία σε αυτούς άμα δεν είναι κοντινό του πρόσωπο ή αν το άτομο δεν είναι διάσημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
πραγματικά κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς... και με τέτοιο τρόπο. να έφευγε από τα ναρκωτικά να πεις οκ αφού έκανε χρήση λογικό ακούγεται και όχι τόσο τραγικό όσο το να τον σκοτώσουν και μάλιστα με 8-9 μαχαιριες(απ ότι λένε). κρίμα γιατί μ'άρεσε ως θοποιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ δε τον πήγαινα ποτέ μου , δε ξέρω. Δε μου ενέπνεε κάτι ως ηθοποιός.


Και επιτέλους, ας πάψουμε να τους λέμε "ηθοποιούς" (από πού και ως πού φτιάχνουν ήθος με τις σημερινές μπούρδες που κυκλοφορούν ; )


Το actor είναι πολύ καλύτερο!



Καλό ταξίδι...


Εγώ όταν είμουν μικρός έπαιζε σε ένα σήριαλ με μια γυναίκα, και επειδή φώναζε συνέχεια τον φοβόμουνα:P Μια φορά είχα δει και εφιαλτή με αυτόν να φωνάζει. :lol: Δεν τον πήγαινα ποτέ μου πάντως... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Κάτι ακούστηκε για κάποιον Άραβα..
Λέτε να βγω αληθινός;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κρίμα, τον πήγαινα τον τύπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Κριμα ο ανθρωπος ηταν πολυ καλος, αν και δε μου αρεσε το πως επαιζε...Αλλα τη να κανουμε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...
Καλο ταξιδι Νικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros17

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια που εχει μπλεξει ο καθενας δεν ειναι δικο μας προβλημα..δεν ξερουμε τι κουβαλουσε ο ανθρωπος στην πλατη για να φτασει εκει..καλυτερα να μην κρινουμε αν δεν ξερουμε..παντως ο,τι και να εγινε ενα εχω να πω


ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki4ever

Νεοφερμένος

Η Λεμονιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Βρε παιδιά όμως...Δεν ήταν μόνο τα ναρκωτικά! Είχε και πρόβλημα με αλκοολισμό παλιότερα...Τώρα, το καλύτερο που μπορεί να συμβεί, είναι ΑΝ άτόμα μπλεγμένα΄όπως αυτός απόφασίσουν πως σ'αυτόν το δρόμο δεν υπάρχει γυρισμός!!!
(Έκανα και ρήμα)
Πάντως,κρίμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
1)Ήθελε να ξεφύγει αλλά ... σιγά μην τον άφηνα. Αν ξέφευγε απ' τα ναρκωτικά σίγουρα θα λεγε και ονόματα.
2)Πράγματι , κάτι ακούστηκε για έναν Άραβα.
3)Η μάνα του ακόμα δεν ξέρει με ποιόν τρόπο πέθανε. Της είπαν για ανακοπή καρδιάς , σκεφτείται να παέι ν τον αγκαλιάσει και ανα βρει μαχαιριά....
4)Μην ξαναπείτε σας παρακαλώ βλακεία για τον νεκρό. Λίγο σεβασμός απαιτείται , όπως είπε και ο miv.
5)Δείτε την υπογραφή μου.....

Καλό Ταξίδι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αντώνη, το video είναι πολύ όμορφο και γλυκό ειδικά σε αυτές στις σκηνές...ειδικά και το τραγούδι που το συνοδεύει το κάνει ακόμα πιο δυνατό και συγκινητικό....:'( Πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top