Φωτογραφία της κεντρικής σας μονάδας

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Απλό νομίζω και κατανοητό. Θα βάλουμε φωτό της κεντρικής μας για να δούμε ποιά είναι η καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καλα εσυ ρε φιλε μας κανεις πασαρελα τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ε αφού χθες πρόσθεσα τα λαμπάκια γιατί να μην τα προωθήσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ε αφού χθες πρόσθεσα τα λαμπάκια γιατί να μην τα προωθήσω?
Αρεσει στον υπολογιστη μου να μενει κρυφος...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν έχει και πολύ νόημα να βγάλω φωτογραφία γιατί είναι ακριβώς όπως ήταν όταν το αγόρασα το κουτί, δηλαδή έτσι:



Νταξ, έχει κι ένα dvd-rw drive επιπλέον :P .
Lian-Li, ποιότητα, όλο αλουμίνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Δεν έχω κεντρική μονάδα γιατί έχω laptop οπότε...




αν σας κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγώ απο το laptot μπαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Σημερα το πηρα το κουτι οποτε βαζω φωτο αφου δεν εχω προσθεσει κατι αλλο (ενταξει φαινονται τα λαμπακια που ειχουνε πανω οι μνημες και η μητρικη :P )

MasterCooler Cosmos...
Ποιοτητα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το τωρινό κουτάκι μου ΝΖΧΤ ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΛΙΤΕ
Το αυριανό μου κουτάκι THERMALTAKE XASER VI
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολύ καγκούρικα όλα αυτά.
Lian-Li λέμε, μεγαλειώδης λιτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά όντως, μου θυμίζουν λίγο κωλοφτιαγμένα πόλο '98 με μπλε φανάρια, νέον και αεροτομή τιτανίου. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
χαχα και εμένα αυτό μου ήρθε στο μυαλό αλλά κρατήθηκα :P

Επέτρεψέ μου να σε διορθώσω miv :P
Κωλοφτιαγμένα πόλο του '98 (που φυσικά τελικά δεν πάνε μία), με μπλε φανάρια, νέον (να βλέπουν τις γάτες που περνάνε από κάτω), αεροτομή (να απλώνουμε και κανά ρούχο βρε αδερφέ!), ηχοσύστημα (γιατί όταν περνάει ο ΜΠΑΜΠΗΣ πρέπει να το μαθαίνει όλο το Μπουρνάζι) και φυσικά την απαραίτητη εξάτμιση-τορπίλη (για να δείχνουμε την συνάφεια που υπάρχει μεταξύ του πόλο και του F-16)

Ελεος υπολογιστής είναι ρε παιδιά τι τα θέλετε τα φωτάκια στις μνήμες;;
Πολύ γυφτέ μου κάνει :P (no offence ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ελπίζω μόνο να μην παίζει στη διαπασών "Αμαν και πως, κάνω για σένα, ειμαι τρελός τ'ομολογώ..."!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Συγνώμη τώρα αυτά είναι κουτιά υπολογιστών??Εγώ όταν είχα κανονικό υπολογιστή έκανα ότι μπορώ για να μην φαίνεται η κεντρική μονάδα, και εσείς βάζετε και λαμπάκια πάνω??Τι να πώ βίτσια:PΕγώ θα γεμίσω τον υπολογιστή μου με καρδούλες (ναι ναι το είχα κάνει σε έναν πολύ παλιό, είχα γεμίσει την κεντρική μονάδα και την οθόνη με αυτοκολλητάκια:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
να και το καμάρι μου:Pη φώτο το αδικεί αλλά δεν βρήκα καλύτερη στο ίντερνετ...(η μεγάλη φωτογράφος (εγώ) έχει χάσει την ψηφιακή της και δεν μπορεί να βγάλει δική της φώτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα.Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου αρέσουν τα λιτα πράγματα.Και οχι και κάγκουρας,μεταλ ακούω..Δεν το κάνω για να πώ δες εχω κόκκινο,μπλέ,πράσινο,κίτρινο led μεσα σε ένα κουτι.απλός μου αρέσει αυτα τα εκκεντρικά κάπως κουτια.Μην παρεξηγηθώ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ελπίζω μόνο να μην παίζει στη διαπασών "Αμαν και πως, κάνω για σένα, ειμαι τρελός τ'ομολογώ..."!

Εννοείται πως θα παίζει είτε Αμαν και πως είτε In da club :P

Ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα.Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου αρέσουν τα λιτα πράγματα.Και οχι και κάγκουρας,μεταλ ακούω..Δεν το κάνω για να πώ δες εχω κόκκινο,μπλέ,πράσινο,κίτρινο led μεσα σε ένα κουτι.απλός μου αρέσει αυτα τα εκκεντρικά κάπως κουτια.Μην παρεξηγηθώ κιόλας.

Κοίτα ο καθένας με τα γούστα του φυσικά. Την γνώμη μας λέμε δεν νομίζω πως τα παραπάνω post ήταν για να θίξουμε τα άλλα παιδιά. :)

να και το καμάρι μου:Pη φώτο το αδικεί αλλά δεν βρήκα καλύτερη στο ίντερνετ...(η μεγάλη φωτογράφος (εγώ) έχει χάσει την ψηφιακή της και δεν μπορεί να βγάλει δική της φώτο)

Η αδερφή μου έχει το ίδιο. Πολύ καλό και αυτό το vaio (αλλά το δικό μου δεν το αλλάζω :jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ελεος υπολογιστής είναι ρε παιδιά τι τα θέλετε τα φωτάκια στις μνήμες;;
Πολύ γυφτέ μου κάνει :P (no offence ;) )

Εγω φταιω ?? Οι μνημες μονες τους ειχαν τισ λαμπες πανω για να δειχνουν τη θερμοκρασια τους...Επισης στη μητρικη πανω εχει 7-8 led που δειχνουνε την καταναλωση ρευματος...Δεν το ηξερα βασικα οταν τα αγορασα...Αμεσως να γινεις κακος :(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αυτος ειναι ο δικος μου.ενας ταπεινος-μα θαυματουργος dell.:bye:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top