Youtube: Απορίες και προβλήματα

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ακόμη με το realplayer μπορείτε να τα κατεβάσετε απευθείας.

Exactly! Εγώ αυτό κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω χρησιμοποιω το youtube get
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εγώ το vdownloader.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πώς μπορώ να κατεβάσω βιντεάκια από το youtube?:D

Πανευκολο.Κατεβαζεις το προγραμμα real player και καθε φορα που εισαι στο youtube μετακινοντας το δεικτη του ποντικιου σου πανω στο video σου δινει την επιλογη για download με τον real player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παιδια εγω χρησημοποιω το youtube downloade το οποιο καταβαζει τακα τακα και τα μετατρεπει κιολασ

και εγώ αυτό έχω.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos137

Νεοφερμένος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
egw exw to real player!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια βοηθήστε με!!!!!!
κάτι έπαθε σήμερα το youtube κ μου λέει : Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

τι να κάνω ???

θέλω να δω κάτι βιντεο οπωσδήποτε κ δ μπορώ .....:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
μμμ..τι ειναι παλι κ αυτο??τι να φταει???
παντως στον υπολογιστη σου εχεις κανενα antivirus?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μμμ..τι ειναι παλι κ αυτο??τι να φταει???
παντως στον υπολογιστη σου εχεις κανενα antivirus?

yeap .. το εσετ κ ισχυει ως το 2050 :lol: .. επειδη είναι πυραγμένο ;) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Staxtoula πάτα πάνω στο λίνκ και πρέπει να εγκαταστήσεις το Flash Player. Εχει και οδηγίες.Πιστεύω να βοήθησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αγαπητή Staxtoula,
Πρώτ' απ' όλα, μην αγχώνεσαι :D
Δεν υπάρχει πρόβλημα που να μη διορθώνεται.
Λοιπόν, πήγαινε στο παρακάτω site και πάτα : Agree and Install now

https://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=shockwaveFlash

Αν και πάλι συναντήσεις πρόβλημα, στείλε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

herculesthemad

Νεοφερμένος

Ο Ηρακλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
το θέμα είναι οτι ή δεν έχεις καθόλου flash player ή το youtube αναβάθμησε το version Του flash που είναι το video player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bpsaras

Νεοφερμένος

Ο bpsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθησει στο εξης.δεν μπορω ν δω βιντεο στο youtube,μου βγαζει μηνυμα για javascript(π ειναι οκ ενεργοποιημενο) κ για φλας πλειερ π τ κατεβαζω αλλα κ παλι τπτ.αυτα για το firefox γιατι στον ie δουλευει κανονικα.οποιος γνωριζει αν μπορει ν βοηθησει ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίσυφος

Νεοφερμένος

Ο Σίσυφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ο Flash Player του IE δεν είναι συμβατός με τους άλλους browsers (όπως Firefox, Opera κτλ). Έχω την εντύπωση οτι το YouTube σου δίνει το link για τον Flash Player του IE ανεξαρτήτως του browser που χρησιμοποιείς.

Άρα πρέπει να κατεβάσεις κανονικά απο το site της Adobe την έκδοση του Flash Player που δουλεύει με τον Firefox.

Κλίκαρε εδώ και κατέβασε τον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bpsaras

Νεοφερμένος

Ο bpsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
thanks mate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν ξέρω τί συμβαίνει! Τελευταία, όταν πάω να δω κάποια βίντεο μου βγάζει συνέχεια το "an error occurred. Please try again later". Το βγάζει σε κάποια βίντεο κάθε φορά που πάω να τα ανοίξω. Με οποιοδήποτε browser! Τί να συμβαίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Κλείνεις και ξανανοίγεις το μπροουζέρι και παίζουν μετά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι πιο σοβαρό. Αυτό το μήνυμα βγαίνει μόνο σε μερικά βίντεο και όσες φορές έχω προσπαθήσει να τα ανοίξω, με οποιοδήποτε browser, έχοντας κάνει επανεκκίνηση του υπολογιστή, δε γίνεται τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ξέρω οτι το youtube έχει ενα κατανεμημένο αλγόριθμο και έχει πολλούς servers που αποθηκεύουν καποια video o καθένας. Παλιά είχε πρόβλημα κάποιος server και τα videos που τυχαιναν να είναι εκει καθυστερούσαν ανεξήγητα. Εικάζω κάτι αντίστοιχο αλλά σοβαρότερο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε ενα καλο site για να μπορω να κατεβαζω videos απο το youtube και στην συνεχεια να μπορω το αρχειο απο flv να το μετατρεπω σε αρχειο για media player (wmv) ...
-----------------------------------------
kaneis?????????????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top