Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εναν αδερφο, 2 χρονια μικροτερο, η σχεση μεταξυ μας, αγαπης και μισους! Οχι, αστειευομαι, δεν ειμαστε βεβαια ιδιαιτερα δεμενοι αλλα σε γενικες γραμμες θα μπορουσα να την χαρακτηρισω αρκετα καλη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Έχω τρία μεγαλύτερα αδέρφια, δύο κορίτσια ένα αγόρι, και παλιά τσακωνόμασταν φρικτά σε σημείο που δεν μιλούσαμε για μήνες! Τώρα πια έχουμε δεθεί πολύ πολύ νταξ, τσακώνομαστε λίγο! Αλλά τα ξαναβρίσκουμε. Πιστεύω οτι τα αδέρφια είναι το πιο όμορφο δώρο που μπορεί να χαρίσει ένας γονιός στο παιδί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Mια αδερφή που δυστυχώς έχασα και εναν αδερφο που του έχω και μου έχει μεγάλη αδυναμία !!Και τον θαυμάζω και πολύ ,είναι και μαμώ τα παιδιά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εναν μπρο, 1.5 χρονο μεγαλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω μία μικρότερη αδερφή, 20 ετών! Παλιά πλακωνόμαστε αλλά πλέον τα πάμε τέλεια... Κι έχουμε έναν φοβερό μυστικό κώρικα συνεννόησης και συνδυασμό χιούμορ, μη μπλέξετε και με τις δυό μας ταυτόχρονα!!

Δυστυχώς τώρα που είμαι έξω δεν έχουμε βρει κώδικα επικοινωνίας και χανόμαστε ανά διαστήματα...

Dark_Krone, μήπως ξέρουμε την αδερφή σου από αλλού;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:

Dark_Krone, μήπως ξέρουμε την αδερφή σου από αλλού;;;;
Πως σου ηρθε τωρα αυτο; Απο που να την ξερετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Oκ, λύθηκε παιδιά, δεν είναι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εχω εναν αδερτφο μεγαλυτερο κατα 12 χρονια παλιοτερα δεν ειχαμε καλες σχεσεις τωρα ομως ειμαστε κολλητοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aaradbei

Νεοφερμένος

Η aaradbei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ έχω δυο αδέρφια μεγαλύτερα, 25 και 31 και τους λατρεύω!!:hug: :hug:

Βέβαια τώρα δουλεύουν και οι δύο στο εξωτερικό και μου λείπουν απίστευτα..!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
έχω ένα ν αδερφό 1,5 χρόνο μεγαλύτερο από μένα και συνεχώς με μάλωνει αν κάνω κάτι λάθος, αχ τι τραβάμε και εμείς η μικρότεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1436

Νεοφερμένος

Η dora1436 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω μια αδελφή μικρότερη και δεν μένουμε μαζί. Είμαστε παντρεμένες και η καθεμία σπίτι της. Αγαπιομαστε πολύ, φροντίζουμε η μία την άλλη αλλά αν μείνουμε παραπάνω από 2 ώρες μαζί τσακωνόμαστε σαν το σκύλο με τη γάτα. Μακρυά και αγαπημένοι λέει το ρητό και το ασπαζόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μια μια μικρή αδελφή, που αγαπώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bogant

Νεοφερμένος

Ο Bogant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα η ζωή με έφτυσε και αντί να μου δώσει και καμιά αδερφούλα(για να μου γνωρίζει τις φίλες της) μου χάρισε έναν αδερφό 5 χρόνια μεγαλύτερο που τις παίρνει όλες για την πάρτη του:mad: .Αυτά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepi1553

Νεοφερμένος

Η Pepi1553 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εχω δύο μικρότερα αδέλφια , ο αδελφός μου ειναι 40, και η αδελφή μου 36 και τέσσερα ανήψια , ειναι ταυτόχρονα και οι καλύτεροι μου φίλοι.(Δεν έχω αλλους φίλους τόσο καλούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εχω άλλα τρία αδέρφια.Δύο αδερφές 4 και 9ετών και έναν αδερφό 10!(από άλλο μπαμπά αλλά αυτά είναι ανούσιες λεπτομέρις για΄μένα) Ναι είναι και κούτσικα αλλά τα λατρεύω!!!!!! Τωρα κάνουν σαν τρελά κι ανυπομονούν να γεννηθεί το ανυψάκι τους! Οσο για τσακωμούς έχουμε τόση διαφορά που και να θέλαμε δεν έχουμε κοινά για να χωρίσουμε! Ισως βέβαια καμιά φορά να είμαι πολύ αυστηρή απέναντί τους αλλά δεν μου κρατάνε μούτρα! Ειδικά τώρα που με βλέπουν πιο σπάνια τσακώνονται ποιός θα με πρωτοφιλήσει! Μεταξύ τους βέβαια διαρκώς σκοτώνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εγω εχω ενα αδερφο 2,5 χρονια μεγαλυτερο, ειναι στα 20....Στην αρχη τσακωνομασταν συχνα, απο τοτε που εφυγε φοιτητης θελω πως κ πως να τον βλεπω(δυστιχος καθε πασχα χριστουγεννα κ καλοκαιρι)!!!!Ειναι κ γ@μω τα παιδια, αλλα εχουμε ακομα τους ψιλοτσακωμους μας...Τωρα θα τον βρω που θα ανεβω κ θα μενουμε μαζι!Ανυπομονω....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έχω δυο αδέρφια που τα πεθύμησα πολύ. Τα βλέπω μια φορά το χρόνο και τότε γίνεται το έλα να δεις. Διασκεδάζουμε γελάμε, τραγουδάμε, τα λέμε και κλαίμε…οοοόλα αυτά. Με τη σειρά …:D Όταν χάνεις από κοντά την οικογένεια (που για μένα είναι το πιο ιερό πράγμα) υποφέρεις. Τα αδέρφια μας είναι πολύ σημαντικά άτομα στη ζωή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τα αδέρφια μας είναι πολύ σημαντικά άτομα στη ζωή μας.

θυμάμαι πάντα τον πατέρα μου να μας λέει απ όταν είμασταν μικρές με την αδερφή μου το εξής.....
"ορφανός δεν είναι αυτός που δεν έχει γονείς αλλά αυτός που δεν έχει αδέρφια"

κι αν το σκεφτεί κανείς.... μάλλον έχει μεγάλο δίκιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πάντως θα ήθελα πολυυυ να έιχα αδέλφια, είστε πολυ τυχεροι όσοι έχετε!

Michelle θέλεις να ανταλλάξουμε???Να γίνω εγώ μοναχοπαίδι και να παρεις εσύ τον 16χρονο αδερφό μου???? Ομως να ξέρεις μετά την απομάκρυνση του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω δυο αδέρφια που τα πεθύμησα πολύ. Τα βλέπω μια φορά το χρόνο και τότε γίνετε το έλα να δεις. Διασκεδάζουμε γελάμε, τραγουδάμε, τα λέμε και κλαίμε…οοοόλα αυτά. Με τη σειρά …:D Όταν χάνεις από κοντά την οικογένεια (που για μένα είναι το πιο ιερό πράγμα) υποφέρεις. Τα αδέρφια μας είναι πολύ σημαντικά άτομα στη ζωή μας.

Αχ Ρουμάνα μου...! Δύσκολο να είσαι μακριά από την οικογένεια, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top